Verslo aplinka
Verslo aplinka
Verslo aplinka
Verslo aplinka
Verslo aplinka
2025-07-14 08:00

D. Trumpo ir M. Rutte susitikimas: Ukrainai – žinia apie didelius kiekius ginkluotės, Rusijai – grasinimas 100% antriniais muitais

NATO vadovas M. Rutte ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Evano Vucci („AP Photo“ / „Scanpix“) nuotr.
NATO vadovas M. Rutte ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Evano Vucci („AP Photo“ / „Scanpix“) nuotr.
Dienos pulsas – svarbiausi liepos 14-osios įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje.
  • JAV prezidentas Donaldas Trumpas per susitikimą su NATO vadovu Marku Rutte pareiškė, kad Rusija sulauks 100% antrinių muitų, jei per 50 dienų nebus susitarimo dėl karo Ukrainoje nutraukimo.
  • Jie taip pat pranešė apie susitarimą dėl ginkluotės Ukrainai tiekimo: JAV gamins ginklus, už kuriuos mokės europiečiai ir kurie per Aljansą bus perduodami Ukrainai.
  • Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis Kyjive susitiko su JAV specialiuoju pasiuntiniu Keithu Kelloggu ir aptarė bendradarbiavimą gynybos srityje.
  • V. Zelenskis į premjero postą siūlo ekonomikos ministrę Juliją Svyrydenko.
  • Bitkoino kursas pirmadienį šoktelėjo daugiau nei 2% ir viršijo 122.540,92 USD.

 

20:10 

Baigiame pildyti šiandienos „Dienos pulsą“

Naujausias žinias pranešime antradienį ryte. Ačiū, kad skaitėte!

52795
130817
52791