2026-03-18 10:06

„INVL Asset Management“ vilioja investuotojus į nuvertėjusį sektorių

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Alternatyvaus turto valdytoja „INVL Asset Management“ įsteigė finansuojantįjį (angl. feeder) fondą „European Software Private Equity Access Fund“ investicijoms į programinės įrangos kompanijas Šiaurės ir Vakarų Europoje.

Naujas fondas investuotojams su bent 125.000 Eur suteiks patekimą į Nyderlandų privataus kapitalo fondą „Main Capital Partners“, kuris investuoja į programinės įrangos verslui (B2B) kūrėjus Šiaurės ir Vakarų Europoje, pranešė bendrovė.

„Mūsų grupės sukurtas fondas sumažina investavimo slenkstį ir leidžia patekti į fondus su 125.000 Eur minimalia suma, kai tiesioginė investicija į tokio lygio fondus paprastai siekia kelis milijonus eurų“, – pranešime teigė Asta Jovaišienė, INVL Šeimos biuro vadovė.

52795
130817
52791