2026-01-25 16:09

„Google“ DI asistentas gavo visišką prieigą prie „Walmart“: perrašomos mažmeninės prekybos taisyklės

„Walmart“ nuotr.
„Walmart“ nuotr.
Johnas Furneris, netrukus tapsiantis naujuoju „Walmart“ generaliniu direktoriumi, neabejoja, kad jau greitai vartotojai pirks nebe e. parduotuvėse ar programėlėse, bet pasitelkdami dirbtinio intelekto (DI) pokalbių robotą. Todėl „Walmart“ nusprendė suteikti visišką prieigą prie savo duomenų „Google“ DI asistentui „Gemini“.

Ši žinia apie JAV mažmeninės prekybos milžinės ir „Google“ bendradarbiavimą paskelbta praėjusią savaitę Niujorke vykusioje Nacionalinės mažmeninės prekybos federacijos (NRF) konferencijoje „Big Show“. 

J. Furneris, scenoje pasirodęs kartu su Sundaru Pichai, „Google“ generaliniu direktoriumi, papasakojo, kad pirmiausia sprendimas bus diegiamas JAV, o vėliau bus plečiamas tarptautiniu mastu.

52795
130817
52791