2026-02-14 07:22

Toomas investuoja: „Telia“ ar „Elisa“? Geros dividendinės akcijos, kurių kryptys skirtingos

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Sveikas protas sako, kad verta suprasti įmonę, į kurią investuojate ir kurios akcijas perkate. Ypač gerai, jei vienaip ar kitaip naudojate įmonės produktą ar paslaugą. Tai tikrai pasakytina mano atveju apie „Microsoft“, kurios produktus naudoju ir kuri kasmet kelia kainas.

Vadovaudamasis šia logika pastaruoju metu stebėjau telekomunikacijų bendrovių „Telios“ ir „Elisos“ elgesį Helsinkio vertybinių popierių biržoje, kurioje abi bendrovės yra įtrauktos į sąrašą („Telia“ taip pat yra įtraukta į savo gimtosios Švedijos Stokholmo vertybinių popierių biržos sąrašą), rašo „Aripaev“.

Visą gyvenimą buvau abiejų bendrovių klientas, o anksčiau dar ir „Eesti Telekom“ akcininkas, kurią praeityje įsigijo „Telia“, be to, niurzgėjau, kai „Telia“ mums nenorėjo sumokėti sąžiningos kainos.

52795
130817
52791