„Accenture“ vadovu Baltijos šalyse tapo I. Almanis

I. Almanis vadovo pareigose pakeitė Maksimą Jegorovą, kuris „Accenture“ padaliniui Latvijoje, o vėliau ir Baltijos šalyse vadovavo nuo 2007 m. Per šį laiką darbuotojų skaičius išaugo nuo 300 iki beveik 2.000 profesionalų Lietuvoje ir Latvijoje, rašoma įmonės pranešime.
I. Almanis turi daugiau nei 30 metų IT projektų valdymo ir verslo plėtros darbo patirties. Prie „Accenture“ jis prisijungė 2010 m., ėjo įvairias pareigas, pastaruoju metu buvo ryšių, medijų ir technologijų (CMT) industrijų vadovu. Šalia vykdomojo direktoriaus pareigų, šiuo metu jis taip pat yra atsakingas už rezultatų pristatymą dideliam Nyderlandų žiniasklaidos klientui.
„Accenture“ Lietuvos biuras yra įmonės Europos pažangiųjų technologijų centro dalis. Pagrindinės Vilniaus biuro funkcijos apima individualiai klientams kuriamą inžineriją, debesijos paslaugas, „Agile“ programavimą, automatizavimą ir dirbtinį intelektą.
Įmonėje visame pasaulyje dirba 801.000 darbuotojų, ji turi biurus ir vykdo veiklą 52 šalyse, virš 200 miestų.