Investavimo žaidimo naujienos Investavimo žaidimo naujienos Investavimo žaidimo naujienos Investavimo žaidimo naujienos Investavimo žaidimo naujienos
2026-02-25 06:30

Liko diena iki investavimo žaidimo „IN.“ starto: akcijų sąrašas portfelio formavimui

Visų sudarytų portfelių vertė žaidimo starto dieną bus 10.000 virtualių eurų

Martynas Kairys, „Zedge“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Martynas Kairys, „Zedge“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Investavimo žaidimas „IN.“ oficialiai prasideda vasario 26 d., dėl prizų varžytis galės žaidėjai, užsiregistravę žaidime iki kovo 15 d. Pateikiame įrankį, padėsiantį suformuoti virtualų investicinį portfelį iš akcijų, kurias galima rinktis.

Registracija ir žaidimas vyks čia: Investavimo žaidimas „IN.“

Žaidime investuoti galima į Baltijos biržos pagrindinio sąrašo (atkreipiame dėmesį, kad prizus laimės tie, kurie portfelyje turės bent 3 Baltijos biržos akcijas), JAV S&P 500 indekso ir pagrindinių Skandinavijos fondų indeksų akcijas.

Įrankį, kuris padės susipažinti su žaidime esančiomis akcijos, rasite čia: Investavimo žaidimo „IN.“ akcijų tyrinėtojas. Jį sukūrė žaidime dalyvaujantis Martynas Kairys, „Zedge“ vadovas, „FinansaiPaprastai.lt“ autorius, kurį galite sekti žaidime ir jungtis prie finansaipaprastai.lt lygos.

Oficialiai žaidimas, kada jau bus pradėti skaičiuoti rezultatai ir varžomasi dėl prizų, prasideda vasario 26 d. ir truks iki birželio 12 d. Vasario 26 d. visų jau suformuotų portfelių sudėtis išliks ta pati, tačiau jų vertė bus vienoda – 10.000 virtualių eurų.

Į pagrindinį ir kitus prizus pretenduoti gali tik dalyviai, užsiregistravę iki 2026 m. kovo 15 d.

Taip pat apie žaidimą skaitykite:

Taip pat kviečiame jungtis prie „Mano pinigų“ puslapio feisbuke, kur bus galima bendrauti investavimo žaidimo tema ir rasti aktualaus turinio.

Kaip suformuoti portfelį prisiregistravus žiūrėkite žemiau vaizdo įraše:

52795
130817
52791