Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
2025-05-16 05:45

Degalų pardavėjai perėjo į kitą barikadų pusę ir siūlo nebežaisti pokerio dėl kainų

Edgaras Suchodolskis ir Erikas Miliukas, degalų kainų palyginimo logistikos verslui startuolio „Unvero“ įkūrėjai. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Edgaras Suchodolskis ir Erikas Miliukas, degalų kainų palyginimo logistikos verslui startuolio „Unvero“ įkūrėjai. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Transporto įmonėms pusė cento, nepermokėto už degalus, gali reikšti ir tūkstančius sutaupytų eurų, todėl derybos dėl kainų neretai primena pokerį. Bet jei ir pavyksta susiderėti dėl „geros kainos“, dar nereiškia, kad ji ir bus pritaikyta būtent toje degalinėje ir būtent tuo metu, kai reikia degalų, kad dėl jos nepabrangs „AdBlue“, ar apskritai, kad sutarta kaina bus nurodyta ir sąskaitoje.

„Pavyzdžiui, Italijos įmonė, turinti 1.500 vilkikų, suveda realius savo duomenis į sistemą, filtruojame, kur Europoje tai įmonei taikomos geriausios degalų kainos. Klausiame: – Tai kur pilatės degalus? – Belgijoje. – Bet kad jūsų geriausia kaina yra Italijoje. Susitikime buvo 7 žmonės, jie žiūri vienas į kitą ir matome, kaip skaičiuoja, kiek pinigų praėjo pro šalį, sakė: „Mūsų vilkikai griežtai grįžta į Italiją, o degalus pilame Belgijoje“, – vienos iš klienčių patirtį nupasakoja Erikas Miliukas, vienas iš „Unvero“ įkūrėjų ir bendraturtis.

Kartu su buvusiu kolega Edgaru Suchodolskiu jie sukūrė „Unvero“ degalų kainų valdymo platformą transporto įmonėms. Nepriklausomas įrankis gali veikti kaip atskira platforma, taip pat gali būti integruojamas į transporto įmonių naudojamas vidines ar kitas transporto valdymo sistemas (TMS).

52795
130817
52791