Pasirinkite norimus nemokamus savaitraščius, kasdienes naujienas, kuriuos pageidaujate gauti.

 

Finansai

Svarbiausios finansų sektoriaus, buhalterinės apskaitos, mokesčių aktualijos, specialistų patarimai, konsultacijos, verslo praktika.

Penktadieniais Pavyzdys
Verslo valdymas

Aktualūs straipsniai apie bendrovių veiklos organizavimą, valdymo patirtis ir konsultacijos, lyderystė, personalas ir jo motyvavimas, profesinė karjera.

Antradieniais Pavyzdys
Rinkos

Svarbiausi finansų rinkų pasaulio įvykiai, akcijų, obligacijų, fondų apžvalgos, investicijų valdytojų, maklerių, ekonomistų komentarai, investavimo idėjos.

Penktadieniais Pavyzdys
Mano verslas

Savaitraštis smulkiojo ir vidutinio verslo savininkams ir vadovams. Ekspertų patarimai, kaip organizuoti ir auginti verslą, bendrovių pamokos ir sėkmės istorijos.

Pirmadieniais Pavyzdys
Prekyba

Didmeninės ir mažmeninės prekybos aktualijos, statistika, bendrovių veiklos duomenys, geroji patirtis ir praktika, prekybos sistemos.

Ketvirtadieniais Pavyzdys
Pramone

Pramonės sektoriaus naujienos, eksporto galimybės, statistika, bendrovių veiklos duomenys, geriausios praktikos pavyzdžiai.

Trečiadieniais Pavyzdys
Statyba

Statybų ir nekilnojamojo turto sektorių aktualijos, statistika, bendrovių veiklos duomenys, geroji patirtis ir praktika.

Ketvirtadieniais Pavyzdys
Transportas

Transporto, logistikos, sandėliavimo ir automobilizmo sektorių aktualijos, statistika, bendrovių veiklos duomenys, geroji patirtis ir praktika.

Ketvirtadieniais Pavyzdys
Technologijos

Svarbiausios inovacijos, ateities technologijos, IRT sektoriaus ir skaitmeninės erdvės naujienos, pateikiami rinkos tyrimai ir prognozės bei geriausios praktikos pavyzdžiai.

Pirmadieniais Pavyzdys
Rinkodara

Reklamos, rinkodaros, žiniasklaidos ir pardavimų aktualijos, gerosios praktikos pavyzdžiai, rinkos tyrimai, bendrovių rezultatai.

Trečiadieniais Pavyzdys
Laisvalaikis

Kokybiški laisvalaikio skaitiniai. Pagrindinės temos: asmenybės, kelionės, automobiliai, maistas, kultūra, mokslo naujienos.

Penktadieniais Pavyzdys
Mano pinigai

VŽ Mano pinigai - praktiški patarimai apie asmeninius ir šeimos finansus.

Pirmadieniais Pavyzdys
Verslo naujienos

Svarbiausių dienos verslo ir politikos naujienų rinktinė.

Kasdien Pavyzdys
Premium

Verslo aktualijų analizė, specialistų komentarai, sektorių apžvalgos, lyderių reitingai. Svarbiausi partnerio „Financial Times“ straipsniai.

Kasdien Pavyzdys

 

Pageidauju gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus apie išankstines „Verslo žinių“ renginių kainas, naują mokymų kalendorių, kitus specialius pasiūlymus:

Atsisakyti „Verslo žinių“ el. paštu siunčiamų naujienų visuomet galite bet kada paspaudę nuorodą „Atsisakyti“ gauto laiško gale arba prisijungę vartotojo paskyros tvarkymo puslapyje su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
Reikia pagalbos? Kreipkitės į „Verslo žinių“ prenumeratos skyrių telefonu (8 5) 252 6330 arba el. paštu prenumerata@verslozinios.lt.