Lietuvos ekonomikos barometras

INVEGA panaudotos lėšos

Kasdieniai duomenys apie INVEGOS nuo 02.01 d. panaudotas lėšas garantijoms, paskoloms, kompensacijoms ir kitoms su COVID-19 susijusioms priemonėms.

Šaltinis: INVEGA

Darbuotojų skaičius

Nuolat apskaičiuojamas apdraustųjų darbuotojų privačiame ir valstybiniame sektoriuose aritmetinis vidurkis per paskutiniųjų 7 d. laikotarpį.

Šaltinis: SODRA, Rekvizitai.lt

Įmonės, paskelbusiops prastovas

Įmonių, paskelbusių apie prastovas Valstybinei darbo inspekcijai, skaičius. Šis rodiklis atspindi Lietuvos įmonių, priverstų mažinti savo darbų apimtis, skaičių, ir potencialią darbo vietų netektį.

Šaltinis: Valstybinė darbo inspekcija

Įmonių skaičius

Įmonių, turinčių bent vieną darbuotoją, skaičius (paskutiniųjų 7 d. vidurkis). Šis rodiklis atspindi Lietuvos įmonių, potencialiai vykdančių veiklą, pokytį.

Šaltinis: SODRA, Rekvizitai.lt, CreditInfo

Elektros energijos suvartojimas, kWh

Verslo klientų suvartojamos elektros energijos 7 d. slankusis vidurkis, apskaičiuotas pagal ESO sudarytą metodiką. Šis rodiklis atspindi įmonių veiklos intensyvumą.

Šaltinis: ESO, Litgrid

Pranešimai apie statybų pradžią

Užregistruotų ir priimtų pranešimų apie statybos pradžią 7 d. slankusis vidurkis. Prasidedančių statybų pokytis gali indikuoti Lietuvos įmonių bei gyventojų ateities lūkesčių svyravimus.

Šaltinis: Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus