Atidedami „FlyDubai“ skrydžiai į Vilnių

Oro bendrovė „FlyDubai“ informavo Lietuvos oro uostus (LTOU), jog skrydžiai tarp Vilniaus ir Dubajaus, kurie turėjo startuoti spalio mėnesį, yra nukeliami bei šiemet nebus vykdomi.
„FlyDubai“ kaip pagrindinę tokio sprendimo priežastį nurodo orlaivių trūkumą, teigia LTOU.
„Platesnę informaciją ir argumentus tokiam sprendimui pati oro bendrovė planuoja pateikti artimiausiu metu“, – praneša pagrindinių šalies oro uostų operatorius.
Jis taip pat nurodo, kad žiemos sezono metu tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Dubajaus planuoja atnaujinti Latvijos oro bendrovė „airBaltic“.
VŽ žiniomis, į tokias nedideles aviacijos rinkas kaip Lietuva reisus planuojančios oro bendrovės itin jautriai reaguoja į galimą konkurenciją. Todėl išlieka tikimybė, kad „FlyDubai“ apsisprendimui atidėti savo dar pavasarį suplanuotus skrydžius padėjo konkurento iš Latvijos iniciatyva.