2025-09-23 12:05

„Modus Group“ pirmąjį pusmetį dirbo pelningai, 59% išaugino EBITDA

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Per pirmąjį 2025 m. pusmetį „Modus Group“ konsoliduotos neaudituotos pajamos siekė 274 mln. Eur ir buvo 22% didesnės nei prieš metus, kai apyvarta siekė 224 mln. Daugiausiai augimą lėmė atsinaujinančios energetikos ir mobilumo paslaugų rezultatai.

Antradienį išplatintame grupės pranešime nurodoma, kad grupės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) išaugo 59% ir pasiekė 18 mln. Eur.

„Šie metai pažymėjo strateginių partnerysčių pradžią su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (ERPB) energetikos srityje bei su „MG Motor“ ir „Xpeng“ automobilių versle, – sako pranešime cituojama Ainė Martinkėnaitė-Martyniuk, „Modus Group“ valdybos pirmininkė. – Visos trys partnerystės pradėtos sėkmingai. ERPB tapus „Green Genius International“ akcininku, sėkmingai įgyvendinome valdysenos pokyčius, išlaikydami veiklos efektyvumą ir operatyvius sprendimus, o naujieji prekiniai ženklai automobilių rinkoje jau nuo pirmųjų mėnesių sulaukė didelio klientų susidomėjimo, papildydami mūsų portfelį naujomis galimybėmis.“

Registruokitės ir skaitykite šį straipsnį nemokamai

KURTI PASKYRĄ
Jau turite paskyrą?PRISIJUNGTI

Nemokama registracija suteikia galimybę:

  • skaityti registruotiems klientams skirtus straipsnius
  • komentuoti
  • gauti el. paštu esminių naujienų santrauką

Jokių kortelės duomenų palikti nereikia.

52795
130817
52791