„Investuok Lietuvoje“ įsikūrė verslo centre „Green Hall 2“

Ūkio ministerijos valdoma įstaiga vasario pradžioje įsikūrė SBA koncernui priklausančios UAB „Urban Inventors“ pastatytame „Green Hall 2“, ji užima visą trečią pastato aukštą.
Dalius Morkvėnas, „Investuok Lietuvoje“ marketingo ir komunikacijos direktorius, atsakydamas į VŽ klausimus įvardija kelias kraustymosi priežastis.
„Dėl naujų veiklos sričių augo mūsų darbuotojų skaičius, sutalpinti juos buvusiame biure buvo sunkiai įmanoma. Nuo praėjusių metų įstaiga sukūrė naują talentų pritraukimo padalinį, regionų komandą bei Strateginių projektų pritraukimo grupę („Tesla“ Gigafactory projekto iniciatyva)“, – teigia p. Morkvėnas.
„Kita priežastis – senųjų patalpų nusidėvėjimas. Apsilankymas „Investuok Lietuvoje“ potencialiems partneriams ir investuotojams dažniausiai yra pirmasis kontaktas su Lietuva. Privalome atrodyti reprezentatyviai, o senosios patalpos jau buvo nudėvėtos ir prašėsi remonto“, – prideda jis.
Anot „Investuok Lietuvoje“ atstovo, A klasės verslo centro valdytojai pasiūlė gerą kainą.
„Naujų patalpų vieno kvadratinio metro nuomos kaina yra tokia pati, kaip ir pasiūlymas pratęsti nuomos sutartį senajame biure Jogailos g. Iš „Green Hall“ gavome konkurencingą pasiūlymą persikelti į naujai įrengtą ir naujais baldais apstatytą biurą“, – teigia p. Morkvėnas.
Iki šiol „Investuok Lietuvoje“ buvo įsikūrusi Vilniaus centre esančiame „Verslo centre 2000“, kurį valdo UAB „Vastint Lithuania“. Sutartis su senųjų patalpų šeimininkais, pasak p. Morkvėno, baigėsi praėjusių metų pabaigoje.
Naujo biuro paieškai įstaiga pasitelkė NT agentūrą „Newsec“.
1150 kv. m ploto biurą „Investuok Lietuvoje“ išsinuomojo už 15,53 Eur / kv. m be PVM. Į šią kainą įskaičiuotas įrengimas ir baldai. Sutartis sudaryta 6 metams, su galimybe ją pratęsti dar 4.
Pasak p. Morkvėno, šiemet įstaigoje dirbs 80 darbuotojų. „Investuok Lietuvoje“ taip pat įgyvendina „Kurk Lietuvai“ programą, ji turi 24 dalyvius, kurie irgi dažnai naudojasi įstaigos infrastruktūra.
Ar įstaiga ateityje turės daugiau darbuotojų, priklauso nuo Ūkio ministerijos, tačiau, pasak p. Morkvėno, galima to tikėtis.
„Vyriausybės planai talentų srityje ir stambių gamybinių investuotojų pritraukimo iniciatyvose indikuoja, kad plėtra galima“, – sako „Investuok Lietuvoje“ marketingo ir komunikacijos direktorius.
Išnuomotas visas
Olga Belova, SBA koncerno strateginio marketingo direktorė, VŽ informuoja, kad laisvo ploto „Green Hall 2“ jau nebėra likę. VŽ rašė, kad centre įsikūrė pagrindinis UAB „Tele2“ biuras, verslininko ir politiko Antano Guogos įsteigtas „blockchain“ centras, bendradarbystės erdvė „Monday Office“.
Į 9.000 kv. m pastatą „Urban Inventors“ investavo 18 mln. Eur.
„Green Hall 2“ yra vienintelis verslo pastatas stikliniu fasadu, kuriam suteikta A energetinio efektyvumo klasė.