VIMS – International Meridian School – kviečia į atvirų durų dienas

Reklama publikuota: 2022-01-06
svg svg

Sostinėje veikianti unikali tarptautinė mokykla VIMS - International Meridian School - kviečia susipažinti artimiau. Sausio 11-12 d. čia vyks atvirų durų dienos, skirtos tėvams bei vaikams, ieškantiems savo svajonių mokyklos.

Netoli Aušros vartų, ant kalno su įspūdingu vaizdu į Vilniaus senamiestį įsikūrusi mokykla veikia jau 15 metų. 2006 m. mokslo metus joje pradėjo vos šeši pradinukai bei kone trigubai daugiau ugdytojų, o 2020 m. čia jau mokėsi virš 200 mokinių ir dirbo 55 specialistai. Gimnazijos statusą turinti VIMS siūlo ne tik pilną ugdymą nuo pirmos iki dvyliktos klasės – veikia ir priešmokyklinė klasė, o į ikimokyklinę klasę priimami vaikai nuo 3,5 metų.

„Nepaisant mokinių amžiaus, svarbiausią vietą mokyklos ugdymo(-si) procese užima patyriminis, integruotas mokymas, leidžiantis teoriją paversti praktika čia ir dabar. Amerikiečių rašytojas E. Green Hubbardas yra pasakęs: mokykla neturi būti pasirengimas gyvenimui, mokykla turi būti gyvenimas. Vadovaujamės šia mintimi organizuodami ugdymą“, – kalba VIMS direktorius Saim Sayin.

Norintiems – papildomos Tarptautinės Kembridžo mokymo programos pamokos

VIMS garsėja kaip mokykla, auginanti savo tautinio identiteto nepamirštančias, tačiau globaliai lyderystei pasirengusias asmenybes. Ji unikali tuo, kad mokymasis lietuvių kalba pagal bendrąsias programas čia derinamas su tarptautine Kembridžo mokymo programa, vykstančia anglų kalba. Nuo 2012 m. veikianti programa skirta 5-12 klasių moksleiviams, kurie gali pasirinkti norimas pamokas: anglų kalbą, matematiką, biologiją, fiziką ar chemiją. Jų metu lavinama anglų kalba, išmokstama geriau taikyti įgytas žinias bei ugdomi nuolatinio tobulinimosi įpročiai.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Didžiuojamės būdami pirmąja mokykla Lietuvoje, kuri išdrįso į ugdymo procesą įtraukti šią tarptautinę naujovę. Tarptautinė Kembridžo mokymo programa tikrai pasiteisino, ją renkasi didžioji dauguma mūsų moksleivių – net 90 procentų. Tarptautinės Kembridžo mokymo programos egzaminų rezultatai pripažįstami daugiau nei 160 pasaulio šalių įvairiuose universitetuose, mokslo įstaigose ir darbuotojų ieškančiose kompanijose. Tad mokiniai, gavę Kembridžo mokymo neformalaus švietimo pasirinktos programos baigimo sertifikatą ir gerus įvertinimus, turi tvirtą galimybę įstoti į prestižinius anglakalbių šalių universitetus“, – tikina Jūratė Martinaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

VIMS pasižymi ir ugdymo inovatyvumu: pamokose taikomi pažangiausi ugdymo metodai, diegiamas interaktyvus mokymas, pasitelkiamos šiuolaikinės IT galimybės ir integruotos pamokos. Čia dirba aukštos kvalifikacijos pedagogai iš Lietuvos ir užsienio, kuriuos mokyklos bendruomenė giria už profesionalumą, gebėjimą sudominti mokinius ir nuoširdų atsidavimą.

Orientacija į akademinius laimėjimus mokykloje labai ryški: VIMS ugdytiniai yra aktyvūs ir stiprūs įvairių miesto, nacionalinių bei tarptautinių konkursų ir olimpiadų dalyviai, kasmet laimintys net po 100 įvairių mokslo sričių medalių! Nestebina ir faktas, kad VIMS išsiskiria mokinių pasiekimais tiek matematikos, skaitymo ar rašymo srityse, tiek ir bendruose šalies mokyklų reitinguose.

Visapusiškas ugdymas

Mokyklos steigėjai pabrėžia, kad būtina ugdyti ne tik vaiko protą, bet ir kūną bei sielą, suteikti jam pasitikėjimo ir skatinti pažinti save, atrasti vietą pasaulyje. VIMS yra visos dienos mokykla, tad mokiniai čia gali praleisti visą dieną iki pat 18 val., ne tik paruošti namų darbus, bet ir dalyvauti turiningoje popamokinėje veikloje.  Veikia daugybė būrelių bei neformaliojo ugdymo programų, nuo tradicinių sporto, menų ar kalbų iki žurnalistikos, strateginių žaidimų, komandos formavimo, kino mėgėjų klubo, galima įsilieti į įvairių programų ar projektų veiklas.

Mokykloje vykdoma tarptautinė „DofE“ programa, padedanti surasti paslėptus savo talentus ir kryptingai juos ugdyti, VIMS savęs pažinimo ir tobulinimo programa. Vyresnių klasių mokiniai gali naudotis tarptautine karjeros planavimo platforma „Cidentify“ bei klausimynu „The MAPP“, teikiančiu karjeros rekomendacijas.

Itin puoselėjama skaitymo kultūra, nuolat vykdomi ir STEAM bei socialiniai pilietiniai projektai. Daug dėmesio skiriama labdaringai ir savanoriškai veiklai: vykstama į senelių namus, aplankomi vaikai Vilniaus kūdikių namuose, akcijų metu renkami daiktai gyvūnų prieglaudoms. Kasmet vis gausesnis būrys mokyklos mokinių prisijungia prie paramos ir labdaros fondo ,,Maisto bankas.“ Neatsitiktinai pagrindinė mokyklos vertybinė nuostata, kuria vadovaujamasi visoje veikloje, yra „Atjaučiančios širdys, ambicingi protai.“

„Mes siekiame suteikti jauniems žmonėms visas galimybes užaugti smalsiais, nuolat besimokančiais lyderiais. Skatiname juos klausti, mąstyti kritiškai, gebėti pagrįsti savo nuomonę, raiškiai komunikuoti, priimti sprendimus ir turėti tvirtus bendradarbiavimo pagrindus. Neabejojame, kad visapusiškai asmenybei svarbu ne tik matematika ar kalbos, bet ir tolerancija, atjauta, savarankiškumas, mandagumas. Mūsų tikslas yra atrasti ir išpildyti kiekvieno mokinio pažinimo norą. Būtent todėl siūlome įvairiausias popamokines veiklas, į kurias įtraukiame ir savanorystės bei socialinių iniciatyvų praktiką. Tikime, kad pasaulio pažinimui yra būtinas visų spalvų ir visų emocijų pažinimas“, – sako Jolanta Riaukienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Mokykla, kurioje gera

Be abejo, svarbiausia mokykloje yra mokslas. Tačiau apie VIMS dažnai galima išgirsti atsiliepiant kaip apie vietą, kurioje vaikams tiesiog gera būti. Klasėse mokosi ne daugiau kaip 18 mokinių, jiems įrengta žaidimų aikštelė lauke bei įvairios užimtumo erdvės viduje, kuriose galima žaisti šachmatais, tenisą, stalo futbolą ar įvairius stalo žaidimus, leisti laiką jaukioje bibliotekoje, kartais virstančioje į... nakties mokykloje buveinę.

Atskiro paminėjimo verti ir dalykiniai mokyklos kabinetai, įrengti, kad mokytis būtų įdomu ir patogu. Pavyzdžiui, geografijos klasėje galima virtualiai persikelti į norimą pasaulio vietą, dailės kabinete stovi naujausias 3D spausdintuvas, o neseniai atnaujintos chemijos, biologijos ir fizikos laboratorijos aprūpintos specialia įranga, skirta saugiai atlikti ir demonstruoti įvairius eksperimentus.

Mokykloje stengiamasi kurti saugią ir jaukią aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi gerai. Įrengtos vaizdo kameros, į teritoriją patenkama su magnetinėmis kortelėmis. Akcentuojama pozityvi vidinė atmosfera, atsakingai žiūrima į konfliktinių situacijų sprendimą. Iškalbingas ir faktas, kad į mokyklą nepriimami elgesio problemų turintys vaikai.

„Renkantis mokyklą mūsų šeimai svarbiausi buvo du kriterijai – pakankamai aukšti mokyklos akademiniai standartai, vaiko žingeidumą ir sveikas ambicijas skatinanti aplinka bei kuo šiltesnė, jaukesnė, vienas kitą palaikanti mokyklos bendruomenė. Matome, kad VIMS mokykla eina šiuo keliu“, – taip apie dukros mokyklą kalba vienos iš mokinių, Gustės mama Jurga. 

Visus, norinčius susipažinti su mokyklos aplinka ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus, VIMS kviečia atvykti į „Atvirų durų dienas.“ Jos vyks jau sausio 11-12 d. 17 val.

Prieš atvykstant būtina registracija.

Sausio 11 d. bus skirta ikimokyklinei, priešmokyklinei ir pradinėms klasėms. Sausio 12 d. - norintiems įstoti į 5 - 12 klases.

„Atvirų durų dienos“ vyks ir vasario bei kovo mėn. Detalesnę informaciją kviečiame sekti mokyklos puslapyje https://www.vims.lt/.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Vadyba“
Rašyti komentarą 0
A. Žemaitienė: nebūtinai kitur žolė žalesnė Premium

Aušra Žemaitienė, paruoštą ėdalą naminiams gyvūnėliams Gargžduose gaminančios bendrovės „Mars Lietuva“...

Vadyba
2022.01.09
Vadovavimo stilius pagal regionus Premium

Tai, kad vadovo sprendimų priėmimo procesas ir bendravimo, vadovavimo stilius skiriasi skirtinguose...

Vadyba
2022.01.08
Vadovų perdegimas: buvo ir anksčiau, bet ieškoti sprendimų pradėta tik per pandemiją Premium 1

Šiuolaikiniame paknopstomis lekiančiame pasaulyje apie perdegimą kalbama gerokai daugiau nei prieš gerą...

Vadyba
2022.01.07
Paskirtas naujas „Devbridge“ Kauno padalinio vadovas

Šią savaitę JAV programavimo paslaugų įmonėje „Devbridge“ Kauno padalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti...

Vadyba
2022.01.07
D. Čiuplys palieka Lietuvos oro uostus

Dainius Čiuplys, VĮ Lietuvos oro uostai Infrastruktūros departamento direktorius, nuo sausio 14 dienos...

Vadyba
2022.01.06
M. Rindinas tapo penktuoju „SPC legal“ partneriu 4

2020-aisiais su savo komanda prie „SPC legal“ prisijungęs advokatas Marius Rindinas šiemet tapo penktuoju...

Vadyba
2022.01.06
Minimalios algos augimas įsuka karuselę kelti algas visiems Premium

Nuo 2022-ųjų minimaliai algai (MMA) kylant 88 Eur – iki 534 Eur į rankas, savo darbo užmokesčio (DU) fondus...

Prekyba
2022.01.06
VIMS – International Meridian School – kviečia į atvirų durų dienas Verslo tribūna

Sostinėje veikianti unikali tarptautinė mokykla VIMS - International Meridian School - kviečia susipažinti...

Vadyba
2022.01.06
Komandoje tinkamai įdarbinus antagonistą, įmanoma užkurti patį galingiausią variklį Premium

„Inovuok arba mirk“ – nors ir teisinga, bet jau kiek pabodusi frazė. Ir nors atrodytų, kad inovacijoms reikia...

Vadyba
2022.01.05
Buvęs „Panevėžio kelių“ vadovas: morališkai atsisveikinti su įmone buvau seniai pasiruošęs, įskaudino atleidimo forma Premium 3

Viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje „Panevėžio keliai“ buvusiam vadovui ir smulkiajam...

Statyba ir NT
2022.01.05
Naujoji „Manilla“ prekės ženklo valdytojos vadovė – E. Vaitiekūnaitė-Šiuškienė

Kosmetikos gamintojos UAB „Dermofaktorius“, valdančios prekės ženklą „Manilla“, generalinės direktorės...

Vadyba
2022.01.03
HR prognozės: ir toliau gyvensime nuolatinių pokyčių ritmu Premium 1

2021-ieji dar kartą patvirtino taisyklę, kad verslas, kaip ir gyvenimas, kupinas netikėtumų, kuriems ne...

Vadyba
2021.12.30
Darbuotojų daugėjant, biurus plečia ne visi Premium

Įmonės, planuojančios ženklų darbuotojų skaičiaus augimą, gali ir nedidinti darbo vietų skaičiaus biure:...

Vadyba
2021.12.30
N. Numa vadovo ugdytojo vaidmenyje: „Vilniaus prekybos“ valdymo kultūra keičiasi iš esmės Premium 62

Didžiausios mažmeninės prekybos grupės Lietuvoje „Vilniaus prekybos“ (VP) pagrindinis akcininkas Nerijus...

Prekyba
2021.12.30
Geidžiamiausių darbdavių lapkričio atlygio medianos Premium

Naujausi „Sodros“ duomenys rodo, kokias algų medianas vienuoliktąjį šių metų mėnesį darbuotojams mokėjo...

Vadyba
2021.12.29
Kokias algų medianas lapkritį mokėjo didžiausi šalies darbdaviai Premium

„Sodros“ duomenys rodo, kad šių metų lapkritį ant aukščiausiojo atlyginimų medianų laiptelio tarp daugiausia...

Vadyba
2021.12.28
Atleidimas iš darbo per nuotolį: kokių klaidų nedaryti Premium

Jei vienintelis būdas atleisti darbuotoją yra vaizdo skambučiu, svarbu blogas žinias darbuotojui pranešti...

Vadyba
2021.12.27
Didžiausios lapkričio algų medianos Premium

Naujausi „Sodros“ duomenys rodo, kurios šalies bendrovės vienuoliktąjį 2021 m. mėnesį darbuotojams mokėjo...

Vadyba
2021.12.27
Kas laukia personalo vadovų 2022-aisiais: pagrindinės tendencijos, kurių negalima ignoruoti Premium

Metų pabaigoje darbdaviai ir personalo specialistai peržvelgia personalo valdymo tendencijas ir prioritetus.

Vadyba
2021.12.27
„Baldai1“ personalo sprendimai: naujokus priima tik į jaunesniųjų specialistų pozicijas Premium 10

Pijus Makarevičius, „Furniture1“ įkūrėjas ir vadovas, dalijasi, kad įmonėje taiko kiek neįprastą personalo...

Vadyba
2021.12.26

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku