Dirbu sau: ką numatyti, prieš paliekant samdomą darbą

Pagaliau pasiryžus palikti samdomą darbą ir pradėti nuosavą verslą, galima galvoti, kad laukia malonesnė, pelningesnė veikla, o pirmadienio rytai bus visai kitokie. Entrepreneur.com primena, kad ilgai svajojus apie nuosavą verslą, jį pradėjus reikia žengti į realybę, kurioje darbas tik prasideda.
Pinigų pavyks uždirbti tiek, kiek darbo bus įdėta.
Prieš pradedant dirbti sau, svarbiausia žinoti tikslą, nes sprendimo iškeisti samdomą darbą į nuosavą verslą priežastis būna svarbesnė nei vien tik noras uždirbti pinigų, nuolat nežvilgčiojant į laikrodį, kol baigsis darbo valandos. Reikia nuoširdžiai atsakyti sau į klausimą, kaip nuosavas verslas padės pasiekti gyvenimo tikslų, tada rasti matavimo priemones, kurios padėtų įvertinti vieną žingsnį po kito.
Dirbti sau reiškia ne tik pasirašinėti dokumentus kaip direktoriui, tačiau ir būti atsakingam už verslo auginimą. Tam reikia strategijos ir sistemos, kuri padėtų plėstis: rinkodaros, ketvirčio planų, pardavimo tikslų, laiko planavimo sistemos ir kitų priemonių bei technologijų, kurios padėtų. Galimybių yra įvairių, bet reikia išsirinkti tinkamiausias konkrečiam verslui.
Pradedantys nuosavą verslą turi pasirinkti modernias, auditorijos naudojamas priemones, kurias galėtų pasitelkti jo stiprinimui. Pavyzdžiui, milijardai žmonių kasdien naudojasi socialiniais tinklais, bet kokią informaciją galima pasiekti net ne kompiuteriu, o išmaniuoju telefonu, todėl tinkamai panaudojamos technologijos bet kurį verslą kilstelėti į kitą lygį gali vos per kelis mėnesius.
Norint tapti sėkmingu verslininku, reikia aplink turėti tokių pavyzdžių, todėl svarbu ieškoti galimybių būti verslo, kuris įkvepia ir stumia pirmyn, aplinkoje. Pradėti megzti ryšius galima nuo bendraminčių grupių feisbuke.
Rašyti komentarą
Rašyti komentarą