Silicio slėnio bendroves krečia seksualinio priekabiavimo skandalai

Silicio slėnio bendrovių vadovai niekaip neišbrenda iš skandalų. Uber vadovo pėdomis pasekė ir Michaelas Cagney, SoFi direktorius, kuris atsistatydino iš pareigų, įmonėje įsiplieskus seksualinio priekabiavimo istorijai.
Ponas Cagney, finansinių paslaugų startuolio vadovas, atsistatydina iš pareigų po to, kai paaiškėjo, jog jis yra įtariamas dėl netinkamų santykių su darbuotoja. Ydingas vadovo požiūris padėjo pamatus toksiškai darbo atmosferai įmonėje, rašo CNBC.
Rugpjūčio 11 d. pirmąjį ieškinį SoFi pateikė Brandonas Charlesas, kuris bendrovėje dirbo trumpai. Buvęs darbuotojas tvirtina matęs, kaip prie darbuotojų moterų priekabiaujame įmonėje. Pono Charleso teigimu, kai jis apie tai informavo vadovybę, buvo atleistas. Jo advokatai žada pateikti daugiau įrodymų, kai byla pasieks teismą.
SoFi, vadovaujama p. Cagney, nuo veiklos pradžios vykdė agresyvią plėtrą ir tapo 4 mlrd. USD vertės kompanija. Šis startuolis rikiuojasi į eilę šalia kitų Silicio slėnio bendrovių, kurios turi problemų dėl šlubuojančios moralės ir suteptos reputacijos, pastebi Dailymail.
VŽ rašė, kad Uber nemalonumai prasidėjo šįmet vasarį, kai buvusi įmonės inžinierė Susan Fowler internete parašė apie seksualinio priekabiavimo atvejus įmonėje, į kuriuos vadovybė nekreipė dėmesio.
Padėtį paaštrino ir internete pasirodę vaizdo klipas, kuriame p. Kalanickas piktai ginčijasi su Uber darbuotoju. Įmonė taip pat sulaukė Google ieškinio dėl galimos technologijų vagystės, o didžiulis skandalas kilo Indijoje, kai paaiškėjo, kad Uber darbuotojas gavo medicinę išprievartavimo aukos pažymą.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Vadyba
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti