Šapoka paskelbė finansų viceministrus

Publikuota: 2016-12-22
Nauji finansų viceministrai (iš kairės): Daiva Brasiūnaitė, Loreta Maskaliovienė, Darius Sadeckas. Ministerijos nuotr.
svg svg
Nauji finansų viceministrai (iš kairės): Daiva Brasiūnaitė, Loreta Maskaliovienė, Darius Sadeckas. Ministerijos nuotr.

Finansų ministro Viliaus Šapokos įsakymu nuo šios dienos pradeda dirbti trys nauji finansų viceministrai – Daiva Brasiūnaitė, Loreta Maskaliovienė ir Darius Sadeckas. Visi jie – ilgamečiai Finansų ministerijos tarnautojai.

„Tai žmonės, kuriuos drąsiai vadinu patyrusiais specialistais, neabejoju jų kompetencija ne tik tose srityse, kuriose jie ilgai dirbo, bet ir visame plačiame Finansų ministerijos lauke ir už jo ribų“, – komandos narių pasirinkimą išplatintame pranešime komentuoja finansų ministras.

Mokesčiai

Ponia Brasiūnaitė, kuruos mokesčių klausimus. Ji šioje srityje dirba 18 metų.

Finansų ministerijoje darbą ji pradėjo vyriausiąja specialiste Netiesioginių mokesčių skyriuje, vėliau buvo paskirta to skyriaus vedėja, Mokesčių departamento direktoriaus pavaduotoja, o nuo šių metų pradžios – šio departamento direktore. Ponia Brasiūnaitė Vilniaus universitete įgijo magistro laipsnį.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Pagrindinė siekiamybė mokesčių srityje – aiški, skaidri ir kiek įmanoma paprastesnė mokesčių sistema. Taip pat didelį dėmesį skirsiu mokesčių surinkimo gerinimui, kad būtų užtikrintos lygios konkurencinės sąlygos sąžiningai mokesčius mokančiam verslui“, – pagrindines veiklos kryptis vardija p. Brasiūnaitė.

ES Investicijos

Už Europos Sąjungos investicijas bus atsakinga viceministrė Loreta Maskoliovienė. Ji ministerijoje jau dirba 9 metus, o pastaruosius 6 metus ėjo ES investicijų departamento direktorės pareigas. Ponia Maskoliovienė baigusi civilinės inžinerijos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete.

„Prioritetinis dėmesys bus skiriamas platesniam finansinių instrumentų taikymui įvairiose ūkio srityse bei privačių lėšų pritraukimui įgyvendinant valstybei svarbius projektus“, - sako viceministrė.

Biudžetas

Darius Sadeckas, trečiasis viceministras, savo dėmesį sutelks į biudžeto formavimo politiką.

„Didelį dėmesį skirsiu biudžeto formavimo politikos tobulinimui: vidutinio laikotarpio biudžeto sistemos stiprinimui, iniciatyvoms, prisidedančioms prie biudžeto orientacijos į rezultatus bei viešųjų finansų panaudojimo efektyvumo didinimo”, – įvardija prioritetus viceministras.

Ponas Sadeckas Finansų ministerijos Biudžeto departamente pradėjo dirbti 2002 m. vyriausiuoju specialistu, o nuo 2008 m. yra šio departamento direktoriaus pavaduotojas. Jis Vilniaus universitete yra įgijęs ekonomikos magistro laipsnį.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku