Prezidentė teigia balsavusi „už permainas“

Publikuota: 2016-10-05

Prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino rinkėjus aktyviai dalyvauti Seimo rinkimuose. Ji pati jau dalyvavo balsavime iš anksto, tvirtino atidavusi savo balsą „už permainas, kurios užtikrintų stabilų gerovės augimą“.

Trečiadienį valstybės vadovė pasinaudojo tądien prasidėjusio išankstinio balsavimo galimybe. Ryte ji atvyko į Vilniaus savivaldybės pastatą, kad atiduotų savo balsą naujojo Seimo rinkimuose.

Trečiadienio rytą Vilniaus savivaldybės pastate išsirikiavo gana ilgos norinčiųjų balsuoti iš anksto eilės. Tiesa, tos eilės susidarė tik į tą salę, kur iš anksto turi balsuoti ne vilniečiai, o kituose Lietuvos regionuose registruoti rinkėjai. Ten, kur iš anksto balsuoja vilniečiai, jokių eilių nėra. Tad ir prezidentei neteko nė minutės laukti savo eilės atiduoti balsą.

Tačiau bent kurį laiką į tą salę, kur balsavo p. Grybauskaitė, apsauga neleido kitų rinkėjų. Jiems teko keliolika minučių palaukti, kol prezidentė atiduos savo balsą ir paskui atsakys į žiniasklaidos atstovų užduodamus klausimus. Tokia situacija kėlė akivaizdų skubančių žmonių nepasitenkinimą.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Apie porą minučių p. Grybauskaitė užtruko prie stalo, kur gavo visus balsalapius bei jiems sudėti skirtus vokus, dar kelias minutes – slapto balsavimo kabinoje.

Po to, kai įmėtė voką į balsadėžę, prezidentė buvo paklausta, ar balsavo už permainas, ar už stabilumą.

„Už permainas, kurios vestų link stabilaus gerovės augimo“, – atsakė ji.

Ponia Grybauskaitė tvirtino balsavusi iš anksto, nes norėjo parodyti žmonėms, kad jai rūpi dalyvauti rinkimuose: „Noriu balsuoti, dalyvauti, nes man ne vis vien. Ir norėčiau, kad visiems mums būtų ne vis vien. Reikia balsuoti už Lietuvą, o Lietuva visada yra.“

Ji kvietė žmones aktyviai dalyvauti rinkimuose ir paragino balsuoti atsakingai.

„Rinkimai – tai Lietuvos galimybė nuspręsti, kaip gyvensime ateinančius ketverius metus. Kiekvienas balsas – labai svarbus, todėl likti valstybės kūrimo nuošalėje tikrai negalima. Kviečiu visus balsavimo teisę turinčius žmones ateiti į rinkimus ir nuspręsti, kam patikėsime savo ateitį. Niekas kitas už mus to nepadarys“, – sakė prezidentė.

Paklausta, kokios tikisi būsimos valdžios, p. Grybauskaitė tvirtino, kad „pirmiausia galvojančios apie Lietuvą ir jos žmones, o ne savo kišenę“.

„Ir kad vogtų mažiau“, – pridūrė valstybės vadovė.

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose vyks trečiadienį ir ketvirtadienį visose 60-tyje savivaldybių pastatų. Pagrindinė balsavimo diena – sekmadienis.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku