Toliau apšaudomi Ukrainos miestai, šalies pajėgos skelbia sunaikinusios 4 rusų raketas

Publikuota: 2022-07-16
Atnaujinta 2022-07-16 20:01
  • Ukrainoje toliau atakuojami įvairūs regionai.
  • Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu nurodė padidinti karinius veiksmus visomis kryptimis Ukrainoje.
  • Mykolajive itin daug sužeistųjų gydoma ligoninėje, Sumų gyventojams rekomenduojama bent savaitgaliui palikti miestą.
  • Ukrainos oro pajėgos skelbia numušusios 4 rusų raketas.
  • Baltieji rūmai teigia, kad Rusijos pareigūnai bent du kartus lankėsi Irane, kad apžiūrėtų bepiločius orlaivius.

Penktadienio įvykių juostą galima rasti čia. Naujausias žinias pranešime sekmadienį 8 val.   

19:39 Ukrainos kariuomenė: situacija iš esmės nepasikeitė

Anot Ukrainos karinių pajėgų, atlaikytas dar vienas Rusijos karių bandymas užgrobti Vuhlehirsko šiluminę elektrinę.

Nepaisant pavadinimo, elektrinė Donetskio regione nėra Vuhlehirsko mieste, kurį kontroliuoja Rusijos pajėgos. Anot Ukrainos kariuomenės, priešas šiuo metu siekia perimti Siversko ir Bakhmuto miestus šiame regione.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Avdivijkoje, Novopavlivsko ir Zaporižios kryptimis okupantai apšaudė mūsų karių pozicijas minosvaidžiais ir raketų artilerija. Prie Avdivijkos užfiksuotas aviacijos smūgis. Surengti oro antskrydžiai Potiomkino apylinkėse. Raketų smūgių į svarbiausią regiono infrastruktūrą grėsmė išlieka“, – dienos suvestinėje „Facebook“ praneša kariuomenė.

19:37 Ukrainos oro pajėgos sunaikino keturias rusų paleistas raketas

Šeštadienio popietę Rusijos pajėgos paleido šešias raketas iš Kaspijos jūros į Ukrainą. Po valandos keturios jų buvo sunaikintos Ukrainos oro pajėgų Zaporižėje ir Dniepropetrovsko regionuose, skelbia pajėgos.

Likusios pataikė į žemės ūkio bendrovę Čerkasų regione. Duomenys apie žalą ir aukas tikslinami.

18:31 Vinycios mieste baigti gelbėjimo darbai

Vinycios mieste baigti gelbėjimo darbai po ketvirtadienio bombardavimo. Iš viso žalos patyrė arba buvo sunaikinti 55 daugiabučiai ir individualūs gyvenamieji namai, 40 automobilių, ir du tramvajai.

Vietos sveikatos apsaugos departamento duomenimis, 23 žmonės žuvo, įskaitant 3 vaikus. Apie 202 žmonės kreipėsi pagalbos, 68 iš jų buvo paguldyti į ligoninę, įskaitant 4 vaikus.

Dar 3 žmonės išgelbėti Skubios pagalbos specialistų, vienas vis dar yra dingęs be žinios.

Ketvirtadienį Vinycios miesto centrą rusai atakavo sparnuotosiomis raketomis „Kalibr“ iš povandeninio laivo Juodojoje jūroje.

17:12 Aiškėja, kada Ukraina galės naudotis lendlizo programa 

Kad galėtų pasinaudoti JAV lendlizo programa, pirmiausia turi išnaudoti Kongreso skirtą pagalbos paketą. Tuomet Kyjivas galės kreiptis dėl ginklų tiekimo. 

Taip sakė Oksama Markarova, Ukrainos ambasadorė JAV interviu „Voice of America“. 

„Pentagono pozicija yra tokia, kad kol yra programos realiam dotavimui, neatlygintinam ginklų perdavimui mums, dėmesys bus skiriamas joms. Pentagonas dabar orientuojasi kuo greičiau surasti mums reikalingų ginklų ir pateikti juos per šias programas“, - ją cituoja „Unian“. 

Ambasadorė pridūrė, kad lendlizas yra papildomas įrankis, kurį Ukraina pradės naudoti aktyviau, jei to reikės, kai pasibaigs kitos paramos lėšos. 

„Tuomet bus dvi galimybės. Arba mes greitai įjungsime lendlizą arba kreipsimės į Kongresą su papildomais prašymais. Tiksliau, mes kreipsimės JAV Administraciją, kuri kreipsis į Kongresą“, - aiškino ji. 

Ji taip pat sakė, kad pinigai pagal paramos programą turi būti panaudoti iki fiskalinių metų JAV pabaigos rugsėjį.

JAV priimtas Lendlizo įstatymas turėtų palengvinti amerikietiškų ginklų tiekimą Rusijos invazijos niokojamai Ukrainai.

17:00 Ukrainos prezidento patarėjas ragina tarptautinius bankus nustoti finansuoti Rusijos kompanijas

Olegas Ustenka, Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio patarėjas ekonominiais klausimais, kreipėsi į užsienio bankus, prašydamas juos nustoti finansuoti kompanijas, kurios prekiauja Rusijos nafta bei turi šios šalies valdomos grupių „Gazprom“ bei „Rosneft“ akcijomis.

Laiške tokių bankų kaip „JP Morgan Chase“, „HSBC“, „Citigroup“, „Credit Agricole“ vadovams, kurį matė „Financial Times“, jie kaltinami ilginantys karą suteikdami kreditus kompanijoms, kurios laivais gabena Rusijos naftą. Taip pat rašoma, kad jiems bus uždrausta dalyvauti Ukrainos atstatyme po karo.

Interviu portalui O. Ustenko teigė, kad Ukrainos Teisingumo ministerija siekia paduoti bankus į teismą iškart po to, kai baigsis karas ir kad Ukrainos saugumo tarnybos renka informaciją apie finansų institucijų pagalbą Rusijos energetikos sektoriui.

Anot „Financial Times“, „HSBC“ ir „Credit Agricole Asset Management“ padaliniai valdo „Gazprom“ ir „Rosneft“ akcijų, „Citigroup“ teikia kreditus tokioms Rusijos kompanijoms kaip „Lukoil“ ir „Vitol“.

„JP Morgan“ yra suteikęs kredito linijas „Vitol“, o jam priklausantis „Russian Securities investment trust“ valdo „Gazprom“, „Sberbank“ ir „Rosneft“ akcijų.

15:22 Sumų gyventojams rekomenduojama išvykti savaitgaliui

Sumų meras Alexanderis Lysenko rekomendavo miesto gyventojams išvykti savaitgaliui. Pasak jo, ateinančiomis dienomis reikės skirti daugiau dėmesio saugumui, „Unian“ cituoja jo įrašą socialiniame tinkle „Facebook“.

„Venkite didelių minių ir neignoruokite oro pavojaus sirenų. Jeigu yra galimybė, palikite miestą. Prašau visų paklausyti mano patarimo“, – teigia jis.

Tuo metu šiame regione esančio Belopolio meras Yuris Zarko paragino gyventojus pasitraukti nuo sienos su Rusija. 

„Panašu, kad laukia sunkus savaitgalis. Taigi patariu tiems, kurie turi tokią galimybę, išvykti kelioms dienoms aplankyti giminių ar bent jau 40 km toliau nuo sienos“, – sakė jis.

13:39 JT Saugumo taryboje aptartas kultūros paveldo naikinimas Ukrainoje

Posėdi inicijavo Albanija ir Lenkija, bendradarbiaudamos su Ukraina, skelbia „Unian“.

„Iki šios dienos Rusija padarė 423 nusikaltimus prieš kultūros paveldą. Jie tyčia taikosi į šiuos objektus ir bando sunaikinti mūsų identitetą – paveldą, kalbą, literatūrą, muziejus. Tačiau visas pasaulis supranta tai ir Rusijai nepavyks. Tarptautinės organizacijos turėtų padidinti spaudimą Rusijai ir stabdyti jos terorizmą prieš Ukrainos tautą“, – sakė Oleksandras Tkachenko, Ukrainos kultūros ir informacijos politikos ministras.

Tarybos posėdyje taip pat dalyvavo UNESCO atstovai.

Ukrainos Kultūros ir informacijos politikos ministerija nuolat fiksuoja žalą paveldo objektams ir vietovėms. Skaičiuojama, kad ją patyrė 128 paminklais laikomi nekilnojamojo kultūros paveldo objektai, 147 religiniai pastatai, 46 memorialiniai paminklai istorinėms asmenybėms ir įvykiams, 33 muziejai ir rezervatai, 59 kultūros centrai, teatrai ir kino teatrai, 40 bibliotekų.

Jie nukentėjo nuo raketų atakų, bombardavimų ir apšaudymų 15–oje Ukrainos regionų, kone visoje šalies teritorijoje nuo Luhansko iki Donetsko ir Lvivo.

13:20 Mykolajivo regione po atakų - ligoninėse daugiau nei 300 žmonių

Šeštadienio ryte po Rusijos puolimo Mykolajivo regione 321 žmogus buvo ligoninėje, dar 66 gydosi ambulatoriškai, skelbia „Unian“.

Per pastarąją parą per bombardavimus sužeisti 17 žmonių, pranešė Anna Zamazeeva, šio regiono tarybos vadovė.

„Tarp aukų nėra vaikų. Visi sužeistieji pristatyti į medicinos įstaigas ir gauna reikiamą pagalbą“, - teigė ji.

Penktadienį Mykolajive nugriaudėjo daugiau nei 10 galingų sprogimų, du didžiausių universitetai mieste buvo apšaudtti.

Visame regione, surengta 31 ataka.

13:07 Rusijos atakos prieš kelis miestus Ukrainoje pareikalavo gyvybių

Rusijai šeštadienį suintensyvinus puolimą prieš Ukrainą, keliuose šalies miestuose buvo pranešta apie žuvusius ir sužeistus civilius.

Paryčiais per Rusijos raketų smūgį Ukrainos šiaurės rytiniame Čuhujivo mieste žuvo mažiausiai trys gyventojai ir dar trys buvo sužeisti, pranešė regiono policijos aukšto rango pareigūnas.

Charkivo srities policijos pajėgų vadovo pavaduotojas Serhijus Bolvinovas sakė, kad raketos greičiausiai buvo paleistos iš Rusijos teritorijos. Čuhujivas yra maždaug už 120 km nuo sienos.

Gretimoje Sumų srityje vienas civilis žuvo ir dar mažiausiai septyni buvo sužeisti rusams iš minosvaidžių ir artilerijos apšaudžius tris netoli Rusijos sienos esančius miestus ir kaimus, šeštadienio rytą platformoje „Telegram“ pranešė regiono administracijos vadovas Dmytro Žyvyckis.

Per pastarąją parą Ukrainos rytinės Donecko srities miestuose žuvo septyni civiliai gyventojai, o dar 14 buvo sužeisti, šeštadienio rytą pranešė jos administracijos vadovas.

Tačiau netoliese Ukrainos kariai naktį atrėmė Rusijos puolimą strategiškai svarbiame rytiniame greitkelyje, sakė Luhansko srities administracijos vadovas Serhijus Haidajus.

Jo teigimu, Rusija „daugiau nei du mėnesius“ bandė užimti pagrindinį kelią, jungiantį Lysyčansko ir Bachmuto miestus.

Ukrainos pietuose, į šiaurės rytus nuo prie Juodosios jūros įsikūrusio Mykolajivo miesto esančioje Baštankoje per Rusijos apšaudymą buvo sužeisti du žmonės, rašoma regiono administracijos vadovo Vitalijaus Kimo „Telegram“ žinutėje.

Pasak jo, ankstyvosiomis šeštadienio valandomis rusai vėl apšaudė ir patį Mykolajivą.

12:18 Baltieji rūmai: rusų pareigūnai lankėsi Irane apžiūrėti dronų

Baltieji rūmai teigia, kad pastarosiomis savaitėmis Rusijos pareigūnai bent du kartus lankėsi viename aerodrome centriniame Irane, kad apžiūrėtų bepiločius orlaivius, įskaitant kovinius dronus, kuriuos Maskva nori naudoti Ukrainoje.

Baltųjų rūmų duomenimis, Iranas birželio 8 dieną ir liepos 15 dieną Kašano aerodrome demonstravo dronus Rusijos pareigūnams.

Kašano oro bazė, esanti maždaug už 190 km į pietus nuo Teherano, yra vienas seniausių Irano aerodromų. Izraelio gynybos ministras Benny Gantzas pernai pareiškė šį aerodromą esant susijus su Irano bepiločių orlaivių programa. Pasak jo, šiame objekte Iranas mokė Irako, Libano, Sirijos ir Jemeno kovotojus skraidinti dronus.

JAV prezidento administracija taip pat paskelbė palydovines nuotraukas, kuriose užfiksuoti aerodrome rodyti bei skraidinti bepiločiai orlaiviai „Shahed–191“ ir „Shahed–129“, taip pat nusileidęs Rusijos delegacijos transporto lėktuvas.

Baltųjų rūmų patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake'as Sullivanas pareiškime teigė, jog administracija turi „informacijos, kad Irano vyriausybė ruošiasi aprūpinti Rusiją keliais šimtais bepiločių orlaivių“.

J. Sullivano teigimu, JAV pareigūnai mano, jog birželio vizitas „buvo pirmas kartas, kai Rusijos delegacija apsilankė šiame aerodrome stebėti tokią demonstraciją“.

11:58 JAV pareigūnas atmeta Rusijos poziciją, kad Vinycioje taikėsi į karinį objektą

Vienas JAV pareigūnas penktadienį atmetė Rusijos tvirtinimą, kad Ukrainos Vinycios mieste taikėsi į ukrainiečių oro pajėgų vadovybės ir Vakarų tiekėjų atstovų susitikimą, o ne į civilius.

Per ketvirtadienio išpuolį žuvo 23 žmonės, įskaitant vaikus, praneša Kyjivas.

„Neturiu jokios informacijos, kad kur nors netoliese būtų buvęs karinis taikinys. Tai atrodė kaip gyvenamasis namas“, – žurnalistams sakė aukšto rango gynybos pareigūnas, kalbėjęs su anonimiškumo sąlyga. Jis taip pat patvirtino, kad Rusija raketą ketvirtadienį paleido iš povandeninio laivo.

Šio pareigūno skaičiavimais, paremtais viešais pranešimais, per pastarąsias dvi savaites Rusijos smūgiai, įskaitant išpuolį Vinycioje, pareikalavo nuo 100 iki 150 Ukrainos civilių gyventojų gyvybių.

Rusų gynybos ministerija penktadienį pareiškė, kad taikėsi į „Ukrainos oro pajėgų vadovybės susitikimą su užsienio ginklų tiekėjų atstovais“.

11:55 Rusija nurodė didinti puolimą Ukrainoje visomis kryptimis

Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu nurodė padidinti karinius veiksmus visomis kryptimis Ukrainoje, praneša „Pravda.ua“, remdamasi agresorės ministerijos pranešimu.

Anot pranešimo, išklausęs karo vadų ataskaitų, S. Šoigu davė reikiamus nurodymus toliau didinti karinių grupių veiksmus visose operatyvinėse srityse, „kad Kyjivo režimas negalėtų pradėti didžiulių raketų ir artilerijos atakų prieš civilinę infrastruktūrą ir gyventojus Donbase bei kituose regionuose“. 

Tame pačiame posėdyje, remdamasis Rusijos prezidento dekretu, jis įteikė didvyrio aukso žvaigždės medalį vienam generolui pulkininkui. 

11:22 WSJ: Kinijos kompanijos tiekia Rusijos karo pramonei reikalingas prekes

Nuo karo Ukrainoje pradžios Kinijos mikroschemų, kitų elektronikos komponentų bei žaliavų eksportas į Rusiją išaugo, taip komplikuodamas JAV ir Vakarų sąjungininkių pastangas izoliuoti agresorės ekonomiką bei susilpninti kariuomenę, teigia „The Wall Street Journal“.

Esą šių krovinių kiekis iš Kinijos į Rusiją išaugo dvigubai iki maždaug 50 mln. USD (49,6 mln. Eur) per 2022 m. penkis mėnesius, lyginant su atitinkamu laikotarpiu pernai, rodo Kinijos muitinės duomenys.

Plačiau apie tai skaitykite šiame VŽ straipsnyje.

10:19 Dalis Dnipro po atakos be vandens, žuvo žmonės

Po vakarykštės Rusijos atakos Dnipre, dalis miesto liko be centralizuoto vandens tiekimo.

Tai pranešė Natalia Babachenko, Dniepropetrovsko srities karinės administracijos vadovė pranešė, kad per užpuolimą, preliminariais duomenimis, žuvo 3 ir sužeisti 16 žmonių.

„Dėl šio bombardavimo daugelis namų buvo apgriauti, sudegė du automobiliai. Deja, sprogimas pažeidė vandens tiekimą, todėl dešiniojoje Dnipro upės dalyje iš dalies nėra vandens tiekimo, tačiau miesto vadovai žada viską sutvarkyti“, - ją cituoja „Unian“.

Rusijos strateginių bombonešių paleistos sparnuotosios raketos penktadienį vėlai vakare smogė pietrytiniam Ukrainos Dnipro miestui.

Ukrainos karinės oro pajėgos pranešė, kad kelios sparnuotosios raketos Ch-101, paleistos iš strateginių bombonešių Tu-95MS virš Kaspijos jūros, apie 22 val. (vietos ir Lietuvos laiku) pataikė į gamyklą.

Buvo perimtos keturios atskriejančios raketos, sakoma pranešime. Socialinėje žiniasklaidoje paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti galingi sprogimai ir tamsūs dūmai.

Taip pat pranešta apie oro smūgius Kremenčuke, kitame mieste prie Dnipro upės į pietryčius nuo Kyjivo.

10:17 Ukraina nukovė 38.140 rusų karių

Ukrainos ginkluotosios pajėgos skelbia nuo karo pradžios nukovusios 38.140 rusų karių, 3.874 šarvuočius, 846 artilerijos sistemas, 109 priešlėktuvinės kovos sistemas, 188 sraigtasparnius, 162 sparnuotąsias raketas, 15 laivų, 2.735 transporto priemonių.

8:56 Apšaudomi gyvenamieji rajonai

Naktį Charkivo regione raketa pataikė į gyvenamąjį namą.

Kaip skelbia „Unian“, remdamasi Ukrainos gelbėjimo tarnybos pranešimu kanale „Telegram“, dviejų aukštų namas buvo iš dalies sugriautas.

„Kilo gaisras, du žmonės sužeisti, vienas iš jų ištrauktas iš po griuvėsių ir nuvežtas į ligoninę. Gelbėtojai taip pat iš po griuvėsių ištraukė du žuvusius. Žmonių griuvėsiuose paieška tęsiasi“, - teigiama pranešime.

Šeštadienio rytą apšaudyti ir gyvenamieji kvartalai Nikopolio mieste.

Dniepropetrovsko srities meras Valentinas Reznichenko „Telegram“ kanale pranešė, jog į juos taikytasi tyčia.

„Į dvylika penkiaaukščių ir dvi mokyklas buvo pataikyta, viena moteris sužeista, ji ligoninėje. Dar du žmonės po daugiabučių griuvėsiais, gelbėtojai dirba vietoje“, - sakė jis.

8:51 Odesoje raketa pataikė į sandėlį

Šeštadienio rytą Rusijos karių paleista raketa Odesoje pataikė į prekybos įmonės sandėlį, kurio apie 1.000 kv. m plote kilo gaisras, praneša „Unian“.

Teritorijoje dirba gelbėtojai, įtariama, kad yra grėsmė, jog užsidegs pavojingos medžiagos.

Odesos regioninės karinės administracijos operatyvinio štabo atstovas Serhii Bratchukas išplatintame vaizdo pranešime teigia, kad per ataką nebuvo sužeistųjų: sandėlio apsauga laikėsi oro pavojaus reikalavimų ir pasislėpė slėptuvėje.

8:40 Ukraina: Rusija Zaporižios elektrinę naudoja kaip bazę ginklams

Ukrainos branduolinės agentūros „Enerhoatom“ prezidentas penktadienį per televiziją transliuotame interviu sakė, kad Rusija naudoja didžiausią Europoje atominę elektrinę kaip bazę ginklams, įskaitant „raketų sistemas“, laikyti ir aplinkinėms teritorijoms apšaudyti.

„Padėtis yra „labai įtempta“, o elektrinę kontroliuoja iki 500 Rusijos karių. Okupantai ten veža savo techniką, įskaitant raketų sistemas, iš kurių jie jau apšaudo kitą Dnipro upės krantą ir Nikopolio teritoriją“, – sakė Petro Kotinas, turėdamas omenyje netoliese esantį miestą.

Pietryčių Ukrainoje, prie Dnipro upės, esančią Zaporižios atominę elektrinę nuo pirmųjų Maskvos invazijos savaičių kontroliuoja Rusija, nors ją vis dar valdo Ukrainos darbuotojai.

Plačiau galite skaityti šiame straipsnyje.

8:22 Rusija taikosi daugiausiai į civilinius taikinius

70% Rusijos atakų nukreipta į civilinę infrastruktūrą, sako Ukrainos gynybos ministerijos atstovas spaudai Oleksandras Motuzianykas.

„Rusai sako, kad jie taikosi į karinius taikinius. Pagal statistiką, tik 30% atakų nukreipta į juos, likę 70% tyčia nukreipti į taikius miestus“, – televizijos laidoje kalbėjusį atstovą cituoja „Pravda.ua“.

Todėl, pasak O. Motuzianyko, Rusija turi būti pripažinta teroristine valstybe, kurią sustabdyti gali tik Ukrainos apginklavimas modernia ginkluote.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Verslo aplinka“
Rašyti komentarą 0
Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

U. Armalis. Milijardų eurų vertės klausimas – kada į Lietuvą sugrįš užsienio turistai?

Pandemija, atrodytų, baigėsi ir keliaudamas po pasaulį matai pilnus oro uostus, daugybę keliaujančių žmonių...

Nuomonės
11:00
COVID-19 statistika: 126 nauji atvejai, 4 žmonės mirė

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 126 nauji COVID-19 atvejai, 4 žmonės mirė, rodo pirmadienį paskelbti...

Taivano prezidentė priėmė JAV kongresmenų delegaciją

Taivano prezidentė Tsai Ing-wen pirmadienį priėmė JAV Kongreso narių delegaciją, Vašingtonui toliau...

Lietuvos merginų rinktinė iškovojo aukso medalius Europos čempionate

Lietuvos U18 merginų rinktinė sekmadienį iškovojo aukso medalius Europos čempionate. Lietuvės finale įveikė...

VMI maitinimo įmonėse nustatė kone 400 mokestinių pažeidimų 3

Viešojo maitinimo sektoriuje šiemet sausį – liepą nustatyti keli šimtai mokestinių pažeidimų ir priskaičiuota...

Finansai
2022.08.14
Rusijos centrinis bankas apie ekonomikos scenarijus ir naftos kainą

Rusijos centrinis bankas mato du ateities ekonomikos scenarijus. Vienas jų būtų spartus prisitaikymas prie...

Pramonė
2022.08.14
Ukraina ketina naikinti lengvatinį tarifą degalams

Ministrų kabinetas pateikė Radai įstatymo projektą, kuriuo siekiama panaikinti lengvatinį degalų...

Verslo aplinka
2022.08.14
Savaitgalį Ukraina nukovė du rusų sraigtasparnius „Aligator“

Šeštadienį ir sekmadienį Ukrainos ginkluotųjų pajėgų raketų „žemė-oras“ sistemos nukovė du priešo...

Verslo aplinka
2022.08.14
Taivane lankosi JAV įstatymų leidėjų delegacija

Praėjus vos 12 dienų po JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizito, kuris papiktino Kiniją, Taivane...

Verslo aplinka
2022.08.14
Jerevano turguje nugriaudėjo sprogimas, yra aukų

Armėnijos sostinėje Jerevane esančiame turguje nugriaudėjo sprogimas, kuris sukėlė gaisrą ir pareikalavo...

Verslo aplinka
2022.08.14
Brangstanti energetika labiausiai smogė Estijos gyventojams Premium 1

Europos šalių gyventojus energijos brangymetis palietė skirtingai: vidutinės Suomijos šeimos išlaidas jis...

Finansai
2022.08.14
V. Zelenskis kaltina Rusiją naudojant „branduolinį šantažą“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Rusiją, kad ji naudoja „branduolinį šantažą“ Zaporižios...

Verslo aplinka
2022.08.14
Iš premjerės I. Šimonytės komandos pasitraukia atstovė spaudai R. Jakilaitienė 5

Premjerės Ingridos Šimonytės politinę komandą nuo rugsėjo 1-osios palieka patarėja ryšių su visuomene...

Vadyba
2022.08.14
Kinijoje – pirmieji krizės ženklai: smuko naudotų prabangių prekių kainos 1

Pastaraisiais mėnesiais Kinijoje sparčiai krito naudotų prabangos prekių kainos, nes net ir turtingieji...

Verslo aplinka
2022.08.14
Šeštadienį užregistruoti 168 nauji COVID-19 atvejai, trys žmonės mirė

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 168 nauji COVID-19 atvejai, trys žmonės mirė, rodo sekmadienį...

Verslo aplinka
2022.08.14
Lietuvoje padaugėjo melagingų pranešimų apie visuomenei gresiantį pavojų

Policijos duomenimis, per septynis mėnesius pradėta 14 ikiteisminių tyrimų dėl melagingų pranešimų apie...

Verslo aplinka
2022.08.14
Cirkas su pinigais Juodkrantėje: pastatus griauti reikia, bet iškeldinti gyventojų negali Premium 7

Teismui prieš daugiau nei dešimtmetį įpareigojus nugriauti du nelegalius vadinamuosius jachtininkų viešbučius...

Statyba ir NT
2022.08.14
Latvijos vadovas siūlo panaikinti Rusijos agresiją remiančių užsieniečių leidimus gyventi 8

Latvijos prezidentas Egilas Levitas mano, kad Rusijos agresiją palaikantiems asmenims Latvijoje iki šiol...

Verslo aplinka
2022.08.13
Ukraina ir Rusija apkaltino viena kitą smūgiais Zaporižios AE

Ukraina ir Rusija šeštadienį viena kitą apkaltino smūgiais Ukrainos pietryčiuose esančiai Zaporižios atominei...

Verslo aplinka
2022.08.13

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku