Susijungė verslo advokatų kontoros „SPC legal“ ir „Wint law firm“ – tapo „Noor“

Advokatų kontoros SPC legal ir Wint law firm, kuriose dirba per šešiasdešimt teisės specialistų, skelbia susijungiančios ir pradedančios veiklą Noor vardu.
Noor advokatų kontoroje veikia 9 skirtingų praktikų grupės, kurioms vadovauja kontoros partneriai.
Ginčų praktikos grupės vadove tapo Daiva Ušinskaitė-Filonovienė, restruktūrizavimo ir bankroto praktikai vadovauja Giedrius Murauskas.
Nusikaltimų versle ir atitikties praktikos grupei vadovauja Giedrius Danėlius, įmonių ir sandorių Mindaugas Rimkus, darbo teisės, migracijos ir azartinių lošimų Marius Rindinas, nekilnojamojo turto ir statybos Povilas Karlonas, mokesčių teisės Dainius Daugirda, viešųjų pirkimų Daiva Lileikienė, technologijų, medijų ir intelektinės nuosavybės Andrius Iškauskas.
Noor vadovų komandą sudaro keturių narių valdyba, o G. Murauskas tapo kontoros vadovaujančiu partneriu.
Pasak D. Ušinskaitės-Filonovienės, maždaug dešimtmetį Lietuvos rinkoje vyko advokatų kontorų skaidymasis į mažesnes komandas, o šis procesas buvo pagrįstas prielaida, kad didieji žaidėjai tampa nepakankamai lankstūs ir nutolę nuo kliento.
Anot jos, pastaruoju metu vyksta atvirkštinis jungimosi ir teisininkų pajėgų konsolidavimo procesas.
VŽ rašė, kad autoritetingų tarptautinių teisės žinynų Chambers Europe ir The Legal 500 sudarytuose 2022 m. advokatų kontorų reitingų pirmajame lietuviškame trejete Sorainen, Ellex ir Cobalt. Labiausiai net penkiose vertintose pozicijose rezultatus pagerino dviejų kontorų pajėgumus 2020 m. apjungusi Triniti Jurex.
[infogram id="86326ea1-dbc0-4ba7-bd64-cee0d047d964" prefix="NiF" format="interactive" title="Pokyčiai advokatų reitinge 2021-2022 m."]
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Verslo aplinka
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti