Ukrainos palaikymas: savaitgalį į sostinės dangų kyla oro balionai su vėliavomis

Palaikydami Ukrainą šeštadienį į sostinės dangų pakilo aštuoni oro balionai su 20 metrų ilgio Ukrainos vėliavomis ir Lietuvos trispalve.
Norime palaikyti Ukrainos žmones ir atkreipti visų pasaulio žmonių dėmesį štai toks turi būti dangus taikus ir viltingas, o ne griaunantis ir bauginantis. Tikime, kad virš miesto pakilę balionai ir juose plevėsuojančios vėliavos ne tik išreiškia mūsų palaikymą su nežmoniška agresija susidūrusiai valstybei, bet ir parodo, kad kiekvienas galime prisidėti prie paramos, suteikti vilties ir ryžto, sako akciją inicijavusio Go Vilnius vadovė Inga Romanovskienė.
Šeštadienio popietę į sostinės dangų iš Valakampių paplūdimio pakilo aštuoni oro balionai, valdomi Lietuvos oreivių.
Planuojama, kad oro balionai su vėliavomis virš Vilniaus pakils ir sekmadienio ryte.
Anot vieno oreivių, Gieriaus Leškevičiaus, dalyvauti palaikymo akcijoje buvo jautri akimirka, nes oreivių bendruomenė turi ne vieną šiuo metu Ukrainoje kovojantį draugą.
Skraidinę vėliavas esame ir anksčiau, tačiau tai, be abejonės, buvo džiaugsmingesnės progos. Šį kartą norėjome parodyti Vilniui, Lietuvai ir visam pasauliui, kad oreivių bendruomenė yra kartu su tais, kurie dabar patiria karo siaubą Ukrainoje, sako jis.
20 metrų ilgio Ukrainos vėliavos buvo iškeltos su septyniais oro balionais, o aštuntame plevėsavo ir Lietuvos trispalvė.
Iki paryčių siuvome vėliavas, apvažiavome kone visas audinių parduotuves, ieškodami mėlynų ir geltonų audeklų. Tiesa, viena iš vėliavų pasiūta iš specialios, oro balionams naudojamos, medžiagos. Lietuvos oreivių federacija, Oreivystės centras, oreivių klubai ir visa bendruomenė buvo vieningi kaip kumštis, sako G. Leškevičius.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Verslo aplinka
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti