Verslo ir privačių renginių organizatoriai iš naujo atranda Vilniaus „Siemens“ areną

Publikuota: 2019-10-07

Sostinės „Siemens“ arena – nepaprasta vieta verslo ir privatiems renginiams. Po vienu stogu čia telpa ne tik skirtingų formatų renginiai, bet ir vienodai komfortiškai jaučiasi tiek keliasdešimt, tiek keli tūkstančiai žmonių. „1 vieta = 100 sprendimų“, apie Vilniaus „Siemens“ areną sako renginius joje organizuojantys verslo ir privačių renginių organizatoriai.

Atnaujino erdves

Siekiant „Siemens“ areną padaryti patogesnę ir dar universalesnę, pernai rinkai buvo pristatyta ne viena nauja erdvė ir prekės ženklai: vidutinio dydžio renginiams skirta ir iki 4000 žiūrovų talpinanti kamerinė erdvė „Cozy by Siemens arena“ bei į įvairaus dydžio konferencijas ir seminarus orientuotos erdvės, kurias vienija prekės ženklas „Confer by Siemens arena“. Atnaujintos erdvės netruko sulaukti susidomėjimo ir palankių vertinimų.

nuotrauka::1 left

„Siemens“ arenos erdvės, taip pat ir „Cozy by Siemens arena“, mūsų renginiams tiko tobulai. Tiek pagrindinė salė, tiek dideli užkulisiai, tiek BMW klubas, kuriame ruošėsi dalyviai, tiek pagalbinės patalpos. Taip pat labai puikiai pavyko organizuoti logistiką: personalas naudojosi tarnybiniu įėjimu, laidos dalyviai – BMW klubo įėjimu, o žiūrovai – renginių lankytojams skirtu įėjimu“, – džiaugiasi UAB ,,TV Manija” direktorius Žygimantas Šalkauskas, „Cozy by Siemens arena“ erdvėje vykdęs TV projekto „Lietuvos talentai“ filmavimus.

Prieš prasidedant šių metų renginių sezonui arenoje vėl zujo darbininkai. Atnaujinti koridoriai ir nedideliems renginiams (iki 220 žmonių) dar geriau pritaikytas BMW klubas: įrengtos konstrukcijos užuolaidoms pakabinti, pakeltos lubos ir sukurtos sąlygos patogesnei scenai įrengti.

„Sezoną pasitinkame turėdami dar daugiau galimybių ir erdvių verslo bei privatiems renginiams. Investavome į LED apšvietimą arenos koridoriuose, dėl to dabar net ir koridoriai tapo modernia, akį traukiančia erdve, kurią galima kūrybiškai išnaudoti renginiui. Sprendimai BMW klube taip pat daug žadantys: du mūsų žmonės vos per valandą erdvę gali pakeisti neatpažįstamai – iš industrinio stiliaus erdvės BMW klubas virs jaukia, prabangia, solidžia sale“, – sako Vilniaus „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Fantazijai ribų nėra

Arenos komandos nebestebina net tokie klausimai kaip „Ar arenoje galima įrengti miegamąsias vietas?“, „Ar į salę galima įvaryti sunkvežimį?“, „Ar stalai su vaišėmis gali nusileisti nuo lubų?“, „Ar į arenos vidų galima atvežti 400 tonų smėlio?“. Pasak A. Žiauberio, privatūs renginiai šiuo metu labai išradingi ir dinamiški. Jei anksčiau daugelio privačių renginių formatas buvo panašus, tai dabar įvairovė yra didžiulė. Nesvarbu, renginys skirtas darbuotojams, klientams ar partneriams, įmonės siekia nustebinti originalia, tačiau įmonės ir prekės ženklo filosofiją atitinkančia idėja. Vilniaus „Siemens“ arena yra pasiruošusi priimti bet kokius iššūkius ir padėti įgyvendinti bet kokius sprendimus.

nuotrauka::2 right

„Kai kalbama apie renginį „Siemens“ arenoje, dauguma galvoja apie didžiąją salę, tačiau renginiui galima naudoti ne tik ją. Be anksčiau minėtos „Cozy by Siemens arena“ erdvės, turime amfiteatrinę, iki 600 žmonių talpinančią, erdvę, kuri puikiai tinka ir konferencijai, ir nedideliam pasirodymui. Ji neužima nė ketvirtadalio arenos pirmojo lygio, bet gali turėti visus arenos privalumus: atskirą įėjimą, užkulisius ir kita. Erdvė jauki, ji primena teatro salę. Turime renginių, kurie puikiai išnaudoja arenos koridorius, pavyzdžiui, jau kelis kartus vykęs „Fashion Bazzar“. Koridoriai sėkmingai tarnauja kaip parodų ar ekspozicinė, maitinimo erdvė, kuomet pagrindinėje salėje vyksta konferencija ar seminaras. Taip pat skirtingoms funkcijoms pritaikomas atskirą įėjimą turintis BMW klubas, kurį galima jungti su dalimi pagrindinės salės ir taip turėti du renginius vienu metu“, – pasakoja A. Žiauberis.

Vienas įdomiausių pastarojo meto privačių renginių sostinės arenoje – didelio atgarsio žiniasklaidoje sulaukęs naujų BMW automobilių modelių pristatymas, į kurį susirinko 250 kviestinių svečių. „Šiam išskirtiniam renginiui „Siemens“ areną pasirinkome ne dėl to, kad čia veikia BMW klubas, bet dėl erdvės dydžio ir galimybės ją transformuoti taip, kad būtų įgyvendintas gana sudėtingas režisūrinis sumanymas. Be to, uždara erdvė mums garantavo geras oro sąlygas“, – vardina renginį organizavusios bendrovės „Lietuvis“ projektų direktorė Jolanta Olekienė.

Ne mažiau įspūdingas buvo ir „Telia“ renginys darbuotojams (2200 žmonių), kuomet po arenos stogu buvo sukurtas didžiulis muzikos festivalio dvasia alsuojantis renginys su visais festivaliui privalomais atributais: maisto vagonėliais, muzikos scenomis, dekoracijomis, apšvietimu ir pan. 

nuotrauka::3 left

„Galvodami apie „Telia“ žiemos renginio idėją, norėjome pabėgti nuo standartų ir klišių. Atrodo, pavyko atrasti įdomią renginio formą, o „Siemens“ arena mums suteikė galimybę ją įgyvendinti“, – kalba renginį organizavusios bendrovės „Propeller“ direktorius Audrius Mackevičius. – „Siemens“ arenoje esame darę labai daug renginių, nes tai viena iš vos kelių didelių galimybių erdvių Vilniuje. Mums imponuoja ne tik pačios erdvės universalumas, bet ir patogūs vidaus inžineriniai sprendimai, supratingas ir padedantis personalas, patogi arenos vieta mieste. Visa tai leidžia įgyvendinti bet kokias idėjas.“

Netradicinis formatas buvo pasirinktas Lietuvos advokatūros šimtmečio renginiui, į kurį susirinko 3500 žmonių. Pagrindinė arenos salė buvo atitverta užuolaidomis ir padalinta į dvi dalis. Dienos metu vienoje salės pusėje vyko oficialioji renginio dalis, o šiai pasibaigus, vakarop, renginio dalyviai buvo pakviesti pereiti į kitą pusę, kur jų laukė koncertas ir neformalus bendravimas.

„Mūsų atveju sprendimas, erdvę padalinti į dvi dalis, labai pasiteisino. Dviejų scenų ar erdvių idėja yra unikali tuo, kad renginio dalyvis nežino, jog jo laukia antra erdvė, į kurią patekęs jis patirs kitų įspūdžių. Norint sujungti dvi temas ar du skirtingus žanrus, manau, tai yra geriausias sprendimas, kokį galime padaryti toje pačioje erdvėje. „Siemens“ arenos universalumas ir patalpų pritaikymo galimybės leidžia tokius sprendimus įgyvendinti. Negana to, arena visuomet pasiruošusi padėti išspręsti techninius klausimus, patarti, ką ir kaip geriau padaryti. Už tai juos labai vertiname“, – sako kūrybos studijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Ne tik dideliems

Nors Vilniaus „Siemens“ arena asocijuojasi su dideliais renginiais ir tūkstančiais žmonių juose, tai, kad arena skirta tik dideliems, brangiems renginiams, tėra mitas. Dėl savo universalumo ir ilgametės patirties, arena gali pasiūlyti sprendimą daugelio formatų ir skirtingo dydžio renginiams.

Viena patraukliausių erdvių nedideliems renginiams, minėjimams, šventėms ar tiesiog neformaliam bendravimui – VIP ložės trečiajame arenos aukšte. Nors dalis arenoje įrengtų ložių yra išnuomotos ilgam laikui, nemažai ložių yra laisvos ir skirtos trumpalaikei nuomai. Priklausomai nuo dydžio, ložėje telpa 14–56 žmonės.

nuotrauka::4 left

„Džiaugiamės, jog jau daugiau kaip dešimtmetį savo darbuotojus, partnerius ir svečius galime pakviesti dalyvauti „Siemens“ arenoje vykstančiuose renginiuose. Apsilankę galime mėgautis patogiomis vietomis, geru matomumu ir puikiu aptarnavimu, todėl visada laukiame koncertų, varžybų ir kitų renginių, organizuojamų „Siemens arenoje“, – sako savo ložę arenoje turinčios bendrovės „Olifėja“ kolektyvas.

Ieškantys erdvės didesnei kompanijai, mielai naudojasi penktame arenos aukšte esančiomis renginių ložėmis. Ši erdvė lengvai transformuojama ir gali talpinti nuo 20 iki net 300 žmonių. Patogu, kad toje pačioje erdvėje arenos partneriai surengs furšetą ir skaniai pamaitins svečius. Nereikia rūpintis ir pramogine vakaro dalimi – iš arenos renginių tinklelio tereikia išsirinkti patinkantį renginį ir šou dalimi pasirūpins organizatorius. Renginių ložių erdvė ypač patogi ir mėgstama įvairioms įmonės sukaktims, didžiosioms metų šventėms paminėti.

Nedideliems renginiams „Siemens“ arena puikiai išnaudoja ir BMW klubą, kuris privačių renginių metu virsta uždara erdve su atskiru įėjimu, rūbine, barais. BMW klube vyksta svarbiausių sporto varžybų, „Eurovizijos“ transliacijos, rengiami protų mūšiai, kasmet vyksta renginių organizatoriams skirta bendrovės „Tiketa“ konferencija „Sold Out“.  

Išsiaiškino, kas svarbiausia

Vasarą „Siemens“ arenos užsakymu atlikta įmonių, kuriose dirba per 100 darbuotojų, apklausa parodė, kad planuojant privatų renginį įmonėms svarbiausia yra maistas, pramoginė renginio dalis, jo biudžetas ir „vau“ faktorius, t. y. noras nustebinti.

 „Vis labiau įmonės renginiuose nori matyti minimalizmą, estetiką ir kokybę, o ne pompastiką. Įmonės atviros naujoms drąsioms idėjoms ir inovacijoms“, – konstatuoja bendrovės „Lietuvis“ projektų direktorė J. Olekienė.

„Originalesniems sumanymams įgyvendinti neužtenka vien scenos, mikrofono ir kelių prožektorių, todėl ir šiuolaikinės renginių erdvės turi gebėti prisitaikyti, būti lanksčios. Nors renginiams organizuoti įmonės dažnai pasitelkia patyrusius renginių organizatorius, tačiau pagalba techniniais klausimais praverčia net ir jiems. Tai viena priežasčių, kodėl „Siemens“ arena yra patogus ir patrauklus pasirinkimas. Galime pasirūpinti renginio LED ekranais, įgarsinimu, apšvietimu, scena. Puikiai pažįstame savo erdvę ir žinome, kaip joje dirbti, kad rezultatas būtų geriausias“, – sako A. Žiauberis.

„Siemens“ arenos vadovas pastebi dar vieną tendenciją – vis dažniau didžiąsias metų šventes įmonės renkasi minėti ne lapkritį ar gruodį, o sausio mėnesį.

„To priežastys labai natūralios. Sausį lengviau rasti ne tik laisvą erdvę, išsinuomoti įrangos, bet ir užsisakyti atlikėjų. Be to, neretai sausio mėnesį galima tilpti ir į gerokai mažesnį biudžetą nei gruodį. Galiausiai, darbo tempas daugelyje įmonių sausį sulėtėja, laisvesni yra ir darbuotojai“, – vardina A. Žiauberis ir užsimena, kad „Siemens“ arenos erdvėse dar galima rasti laisvų datų kitų metų sausio mėnesiui, taip pat yra keletas laisvų dienų ir šių metų gruodį. 

Net jei žiemos šventę jau suplanavote, tinkamą erdvę arenoje galima rasti ir kitiems įmonės renginiams: verslo susitikimams, konferencijoms, seminarams, mokymams, komandos formavimui ir darbuotojų motyvavimui, net vasaros šventei, kurios laukiant nereikės jaudintis dėl prasto oro.       

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Koks yra valdybos vaidmuo strategijoje?

Pastaruoju metu Lietuvoje daug kalbama apie nepriklausomas valdybas ir jų svarbą ne tik viešajame sektoriuje,...

Vadyba
18:00
G. Nausėda sukilimo vadų laidotuvėse: bendra praeitis įkvepia siekti glaudžių santykių

Bendra lietuvių, lenkų, baltarusių, ukrainiečių ir kitų su cariniu Rusijos režimu XIX a. kovojusių tautų...

Laisvalaikis
14:35
V. Matijošaitis: miestui Kauno centrinio pašto tikrai nereikia 5

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako, kad miestui Kauno centrinio pašto pastatas nereikalingas ir jį...

 Kitą savaitę Vilniuje laukiama Ukrainos prezidento V. Zelenskio

Kitą savaitę Lietuvoje lankysis Ukrainos prezidentas Volodymiras Zelenskis.

Teismas: Vilniaus valdžia turi atlyginti 0,5 mln. Eur žalos valstybei

Vilniaus valdžia ir savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija“ turi atlyginti daugiau nei 0,5...

Xi Jinpingas: Kinija nori prekybos susitarimo su JAV, bet, jei reikės, „duos atkirtį“

Kinija nori sudaryti pradinį prekybos susitarimą su Jungtinėmis Valstijoms, tačiau „nebijo“ prireikus duoti...

Sunkiai įtikėtini plastiko pakuočių perdirbimo rekordai Premium 1

Lietuva plastiko pakuočių perdirba daugiausia iš visų ES valstybių, rodo oficiali statistika. Ekspertai šia...

Statistikos grimasų kaina 1

Oficialioji statistika, išvedusi Lietuvą į ES lyderes pagal plastiko pakuočių perdirbimo rezultatus, gali...

Seimas parlamentarams iš „Telios“ nupirko 180 „prekybos terminalų“ Premium 3

Beveik tris Seimo kadencijas atlaikiusius posėdžių salės „IBM ThinkPad X60“ kompiuterius „Telia“, kuri...

Paslaugos
05:45
Lietuvos ir Lenkijos prezidentai ragina neskaldyti NATO

Lietuvos ir Lenkijos prezidentai ketvirtadienį pareiškė, kad tiki NATO gyvybingumu, ir paragino neskaldyti...

Verslo aplinka
2019.11.21
„Google“ griežtina politinės reklamos sąlygas Premium

JAV kompanija „Google“ nusprendė įvesti apribojimus tikslinei politinei reklamai – reklamdaviai nebegalės...

Verslo aplinka
2019.11.21
Izraelio teisingumo ministerija: B. Netanyahu pareikšti kaltinimai dėl korupcijos

Izraelio teisingumo ministerija ketvirtadienį pranešė, kad premjerui Benjaminui Netanyahu pareikšti...

Verslo aplinka
2019.11.21
Premjero patarėja žemės ūkio klausimais tapo L. Počikovska 1

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjų komandą trečiadienį papildė buvusi žemės ūkio viceministrė ir ministro...

Verslo aplinka
2019.11.21
Darbo užmokestis III ketvirtį išaugo 9,5%

Vidutinės gyventojų darbo pajamos per metus padidėjo 9,5% ir trečiąjį ketvirtį siekė 1.277 Eur. Tokias ir...

Finansai
2019.11.21
„Sodros“ ir sveikatos sistemos biudžetai grąžinti Vyriausybei taisyti

Seimas grąžino Vyriausybei tobulinti kitų metų „Sodros“ ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF)...

Verslo aplinka
2019.11.21
TVF: 2020 m. biudžeto tikslai adekvatūs, tačiau pajamos suplanuotos optimistiškai Premium

Numatyti 2020 m. biudžeto balanso tikslai adekvatūs, tačiau pajamos suplanuotos per optimistiškai, ypač...

Finansai
2019.11.21
EBPO: Lietuvos ekonomika kitąmet augs lėčiau

Lietuvos ekonomika dėl nepalankių pasaulinių tendencijų  2020–2021 metais augs lėčiau, rodo ketvirtadienį...

Verslo aplinka
2019.11.21
TVF misijos Lietuvoje vadovas: bankų mokestis turės padarinių Premium 5

Borja Gracia, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos Lietuvoje vadovas, į Seimo sieną atsimušusius...

Finansai
2019.11.21
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio 

Seimo dauguma žada nuleisti šiuo metu 5% siekiančią parlamento rinkimų kartelę. Greičiausiai bus pasirinkta...

Verslo aplinka
2019.11.21
Vaiko pinigus planuojama kelti iki 70 Eur, tik neaišku, nuo kada  2

Seimas nusiteikęs vadinamuosius vaiko pinigus, kurie šiuo metu siekia 50 Eur, padidinti iki 70 Eur. Tiesa,...

Verslo aplinka
2019.11.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau