Verslo ir privačių renginių organizatoriai iš naujo atranda Vilniaus „Siemens“ areną

Publikuota: 2019-10-07

Sostinės „Siemens“ arena – nepaprasta vieta verslo ir privatiems renginiams. Po vienu stogu čia telpa ne tik skirtingų formatų renginiai, bet ir vienodai komfortiškai jaučiasi tiek keliasdešimt, tiek keli tūkstančiai žmonių. „1 vieta = 100 sprendimų“, apie Vilniaus „Siemens“ areną sako renginius joje organizuojantys verslo ir privačių renginių organizatoriai.

Atnaujino erdves

Siekiant „Siemens“ areną padaryti patogesnę ir dar universalesnę, pernai rinkai buvo pristatyta ne viena nauja erdvė ir prekės ženklai: vidutinio dydžio renginiams skirta ir iki 4000 žiūrovų talpinanti kamerinė erdvė „Cozy by Siemens arena“ bei į įvairaus dydžio konferencijas ir seminarus orientuotos erdvės, kurias vienija prekės ženklas „Confer by Siemens arena“. Atnaujintos erdvės netruko sulaukti susidomėjimo ir palankių vertinimų.

nuotrauka::1 left

„Siemens“ arenos erdvės, taip pat ir „Cozy by Siemens arena“, mūsų renginiams tiko tobulai. Tiek pagrindinė salė, tiek dideli užkulisiai, tiek BMW klubas, kuriame ruošėsi dalyviai, tiek pagalbinės patalpos. Taip pat labai puikiai pavyko organizuoti logistiką: personalas naudojosi tarnybiniu įėjimu, laidos dalyviai – BMW klubo įėjimu, o žiūrovai – renginių lankytojams skirtu įėjimu“, – džiaugiasi UAB ,,TV Manija” direktorius Žygimantas Šalkauskas, „Cozy by Siemens arena“ erdvėje vykdęs TV projekto „Lietuvos talentai“ filmavimus.

Prieš prasidedant šių metų renginių sezonui arenoje vėl zujo darbininkai. Atnaujinti koridoriai ir nedideliems renginiams (iki 220 žmonių) dar geriau pritaikytas BMW klubas: įrengtos konstrukcijos užuolaidoms pakabinti, pakeltos lubos ir sukurtos sąlygos patogesnei scenai įrengti.

„Sezoną pasitinkame turėdami dar daugiau galimybių ir erdvių verslo bei privatiems renginiams. Investavome į LED apšvietimą arenos koridoriuose, dėl to dabar net ir koridoriai tapo modernia, akį traukiančia erdve, kurią galima kūrybiškai išnaudoti renginiui. Sprendimai BMW klube taip pat daug žadantys: du mūsų žmonės vos per valandą erdvę gali pakeisti neatpažįstamai – iš industrinio stiliaus erdvės BMW klubas virs jaukia, prabangia, solidžia sale“, – sako Vilniaus „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Fantazijai ribų nėra

Arenos komandos nebestebina net tokie klausimai kaip „Ar arenoje galima įrengti miegamąsias vietas?“, „Ar į salę galima įvaryti sunkvežimį?“, „Ar stalai su vaišėmis gali nusileisti nuo lubų?“, „Ar į arenos vidų galima atvežti 400 tonų smėlio?“. Pasak A. Žiauberio, privatūs renginiai šiuo metu labai išradingi ir dinamiški. Jei anksčiau daugelio privačių renginių formatas buvo panašus, tai dabar įvairovė yra didžiulė. Nesvarbu, renginys skirtas darbuotojams, klientams ar partneriams, įmonės siekia nustebinti originalia, tačiau įmonės ir prekės ženklo filosofiją atitinkančia idėja. Vilniaus „Siemens“ arena yra pasiruošusi priimti bet kokius iššūkius ir padėti įgyvendinti bet kokius sprendimus.

nuotrauka::2 right

„Kai kalbama apie renginį „Siemens“ arenoje, dauguma galvoja apie didžiąją salę, tačiau renginiui galima naudoti ne tik ją. Be anksčiau minėtos „Cozy by Siemens arena“ erdvės, turime amfiteatrinę, iki 600 žmonių talpinančią, erdvę, kuri puikiai tinka ir konferencijai, ir nedideliam pasirodymui. Ji neužima nė ketvirtadalio arenos pirmojo lygio, bet gali turėti visus arenos privalumus: atskirą įėjimą, užkulisius ir kita. Erdvė jauki, ji primena teatro salę. Turime renginių, kurie puikiai išnaudoja arenos koridorius, pavyzdžiui, jau kelis kartus vykęs „Fashion Bazzar“. Koridoriai sėkmingai tarnauja kaip parodų ar ekspozicinė, maitinimo erdvė, kuomet pagrindinėje salėje vyksta konferencija ar seminaras. Taip pat skirtingoms funkcijoms pritaikomas atskirą įėjimą turintis BMW klubas, kurį galima jungti su dalimi pagrindinės salės ir taip turėti du renginius vienu metu“, – pasakoja A. Žiauberis.

Vienas įdomiausių pastarojo meto privačių renginių sostinės arenoje – didelio atgarsio žiniasklaidoje sulaukęs naujų BMW automobilių modelių pristatymas, į kurį susirinko 250 kviestinių svečių. „Šiam išskirtiniam renginiui „Siemens“ areną pasirinkome ne dėl to, kad čia veikia BMW klubas, bet dėl erdvės dydžio ir galimybės ją transformuoti taip, kad būtų įgyvendintas gana sudėtingas režisūrinis sumanymas. Be to, uždara erdvė mums garantavo geras oro sąlygas“, – vardina renginį organizavusios bendrovės „Lietuvis“ projektų direktorė Jolanta Olekienė.

Ne mažiau įspūdingas buvo ir „Telia“ renginys darbuotojams (2200 žmonių), kuomet po arenos stogu buvo sukurtas didžiulis muzikos festivalio dvasia alsuojantis renginys su visais festivaliui privalomais atributais: maisto vagonėliais, muzikos scenomis, dekoracijomis, apšvietimu ir pan. 

nuotrauka::3 left

„Galvodami apie „Telia“ žiemos renginio idėją, norėjome pabėgti nuo standartų ir klišių. Atrodo, pavyko atrasti įdomią renginio formą, o „Siemens“ arena mums suteikė galimybę ją įgyvendinti“, – kalba renginį organizavusios bendrovės „Propeller“ direktorius Audrius Mackevičius. – „Siemens“ arenoje esame darę labai daug renginių, nes tai viena iš vos kelių didelių galimybių erdvių Vilniuje. Mums imponuoja ne tik pačios erdvės universalumas, bet ir patogūs vidaus inžineriniai sprendimai, supratingas ir padedantis personalas, patogi arenos vieta mieste. Visa tai leidžia įgyvendinti bet kokias idėjas.“

Netradicinis formatas buvo pasirinktas Lietuvos advokatūros šimtmečio renginiui, į kurį susirinko 3500 žmonių. Pagrindinė arenos salė buvo atitverta užuolaidomis ir padalinta į dvi dalis. Dienos metu vienoje salės pusėje vyko oficialioji renginio dalis, o šiai pasibaigus, vakarop, renginio dalyviai buvo pakviesti pereiti į kitą pusę, kur jų laukė koncertas ir neformalus bendravimas.

„Mūsų atveju sprendimas, erdvę padalinti į dvi dalis, labai pasiteisino. Dviejų scenų ar erdvių idėja yra unikali tuo, kad renginio dalyvis nežino, jog jo laukia antra erdvė, į kurią patekęs jis patirs kitų įspūdžių. Norint sujungti dvi temas ar du skirtingus žanrus, manau, tai yra geriausias sprendimas, kokį galime padaryti toje pačioje erdvėje. „Siemens“ arenos universalumas ir patalpų pritaikymo galimybės leidžia tokius sprendimus įgyvendinti. Negana to, arena visuomet pasiruošusi padėti išspręsti techninius klausimus, patarti, ką ir kaip geriau padaryti. Už tai juos labai vertiname“, – sako kūrybos studijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Ne tik dideliems

Nors Vilniaus „Siemens“ arena asocijuojasi su dideliais renginiais ir tūkstančiais žmonių juose, tai, kad arena skirta tik dideliems, brangiems renginiams, tėra mitas. Dėl savo universalumo ir ilgametės patirties, arena gali pasiūlyti sprendimą daugelio formatų ir skirtingo dydžio renginiams.

Viena patraukliausių erdvių nedideliems renginiams, minėjimams, šventėms ar tiesiog neformaliam bendravimui – VIP ložės trečiajame arenos aukšte. Nors dalis arenoje įrengtų ložių yra išnuomotos ilgam laikui, nemažai ložių yra laisvos ir skirtos trumpalaikei nuomai. Priklausomai nuo dydžio, ložėje telpa 14–56 žmonės.

nuotrauka::4 left

„Džiaugiamės, jog jau daugiau kaip dešimtmetį savo darbuotojus, partnerius ir svečius galime pakviesti dalyvauti „Siemens“ arenoje vykstančiuose renginiuose. Apsilankę galime mėgautis patogiomis vietomis, geru matomumu ir puikiu aptarnavimu, todėl visada laukiame koncertų, varžybų ir kitų renginių, organizuojamų „Siemens arenoje“, – sako savo ložę arenoje turinčios bendrovės „Olifėja“ kolektyvas.

Ieškantys erdvės didesnei kompanijai, mielai naudojasi penktame arenos aukšte esančiomis renginių ložėmis. Ši erdvė lengvai transformuojama ir gali talpinti nuo 20 iki net 300 žmonių. Patogu, kad toje pačioje erdvėje arenos partneriai surengs furšetą ir skaniai pamaitins svečius. Nereikia rūpintis ir pramogine vakaro dalimi – iš arenos renginių tinklelio tereikia išsirinkti patinkantį renginį ir šou dalimi pasirūpins organizatorius. Renginių ložių erdvė ypač patogi ir mėgstama įvairioms įmonės sukaktims, didžiosioms metų šventėms paminėti.

Nedideliems renginiams „Siemens“ arena puikiai išnaudoja ir BMW klubą, kuris privačių renginių metu virsta uždara erdve su atskiru įėjimu, rūbine, barais. BMW klube vyksta svarbiausių sporto varžybų, „Eurovizijos“ transliacijos, rengiami protų mūšiai, kasmet vyksta renginių organizatoriams skirta bendrovės „Tiketa“ konferencija „Sold Out“.  

Išsiaiškino, kas svarbiausia

Vasarą „Siemens“ arenos užsakymu atlikta įmonių, kuriose dirba per 100 darbuotojų, apklausa parodė, kad planuojant privatų renginį įmonėms svarbiausia yra maistas, pramoginė renginio dalis, jo biudžetas ir „vau“ faktorius, t. y. noras nustebinti.

 „Vis labiau įmonės renginiuose nori matyti minimalizmą, estetiką ir kokybę, o ne pompastiką. Įmonės atviros naujoms drąsioms idėjoms ir inovacijoms“, – konstatuoja bendrovės „Lietuvis“ projektų direktorė J. Olekienė.

„Originalesniems sumanymams įgyvendinti neužtenka vien scenos, mikrofono ir kelių prožektorių, todėl ir šiuolaikinės renginių erdvės turi gebėti prisitaikyti, būti lanksčios. Nors renginiams organizuoti įmonės dažnai pasitelkia patyrusius renginių organizatorius, tačiau pagalba techniniais klausimais praverčia net ir jiems. Tai viena priežasčių, kodėl „Siemens“ arena yra patogus ir patrauklus pasirinkimas. Galime pasirūpinti renginio LED ekranais, įgarsinimu, apšvietimu, scena. Puikiai pažįstame savo erdvę ir žinome, kaip joje dirbti, kad rezultatas būtų geriausias“, – sako A. Žiauberis.

„Siemens“ arenos vadovas pastebi dar vieną tendenciją – vis dažniau didžiąsias metų šventes įmonės renkasi minėti ne lapkritį ar gruodį, o sausio mėnesį.

„To priežastys labai natūralios. Sausį lengviau rasti ne tik laisvą erdvę, išsinuomoti įrangos, bet ir užsisakyti atlikėjų. Be to, neretai sausio mėnesį galima tilpti ir į gerokai mažesnį biudžetą nei gruodį. Galiausiai, darbo tempas daugelyje įmonių sausį sulėtėja, laisvesni yra ir darbuotojai“, – vardina A. Žiauberis ir užsimena, kad „Siemens“ arenos erdvėse dar galima rasti laisvų datų kitų metų sausio mėnesiui, taip pat yra keletas laisvų dienų ir šių metų gruodį. 

Net jei žiemos šventę jau suplanavote, tinkamą erdvę arenoje galima rasti ir kitiems įmonės renginiams: verslo susitikimams, konferencijoms, seminarams, mokymams, komandos formavimui ir darbuotojų motyvavimui, net vasaros šventei, kurios laukiant nereikės jaudintis dėl prasto oro.       

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Pasaulio konkurencingumo indekse Lietuva palypėjo laipteliu aukštyn

Lietuva Pasaulio ekonomikos forumo (PEF) kasmet atliekamame pasaulio šalių vertinime pagal bendrą...

Siūlo griežtinti ataskaitų neteikiančių įmonių priežiūrą

Seimo Audito komitetas siūlo griežtinti metinių finansinių ataskaitų neteikiančių ir neveikiančių įmonių...

Finansai
09:41
Infliacija pagal SVKI rugsėjį – 2%

Rugsėjį metinė infliacija pagal su kitomis Europos Sąjungos (ES) valstybėmis metodologiškai suderintą...

Naujasis miškų urėdas – Vyriausybės narių medžioklės partneris 9

Valdas Kaubrė, naujasis Valstybinių miškų urėdijos vadovas, medžioja kartu su Vyriausybės kancleriu Algirdu...

Baltieji rūmai atsisako bendradarbiauti atliekant D. Trumpo apkaltos tyrimą

JAV Baltieji rūmai oficialiai atmetė galimybę bendradarbiauti atliekant tyrimą dėl apkaltos prezidentui...

Valdžios siekis – gyventi šia diena 11

Šalies biudžetas gyventojus ir verslą dažniausiai sudomina tuomet, kai kartu su juo įtvirtinami ir nauji...

D. Trumpui virš galvos tvenkiasi dar vienas apkaltos debesis Premium 1

JAV netyla politinis skandalas, kurio epicentre vėl atsidūrė JAV prezidentas. Po telefoninio pokalbio su...

R. Karoblis: gynybai kitąmet numatoma skirti 2,02% BVP 12

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis antradienį pranešė, kad Vyriausybė gynybai 2020 metais siūlo...

Verslo aplinka
2019.10.08
Dar vienas nerimą sukėlęs D. Trumpo sprendimas Premium 9

Donaldo Trumpo, JAV prezidento, netikėtas pareiškimas, kad JAV pajėgos nesikiš, jeigu Turkija nuspręs...

Verslo aplinka
2019.10.08
Vokietijos pramonė pasiuntė netikėtą teigiamą signalą 5

Vokietijos pramonės gamybos apimtys analitikų nuostabai rugpjūčio mėnesį padidėjo, tačiau analitikai tikina,...

Verslo aplinka
2019.10.08
Seimas: elektromobilių PVM lengvatos nebus 14

Valdžia nesutinka sumažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) naujiems elektromobiliams. 

Per 2020 metų Seimo rinkimus užsienio lietuviai turės atskirą apygardą

Per artėjančius Seimo rinkimus užsienio lietuviai turės atskirą apygardą.

Verslo aplinka
2019.10.08
Žiniasklaida: po pokalbio su A. Merkel B. Johnsonas nebesitiki „Brexit“ susitarimo 7

Boriso Johnsono, Jungtinės Karalystės (JK) premjero, vyriausybė po telefoninio pokalbio su Angela Merkel,...

Verslo aplinka
2019.10.08
Kibernetinis saugumas – kaip apsaugoti save? Verslo tribūna 1

Šiandien nei vienas neįsivaizduojame savo kasdienybės be įvairių technologinių prietaisų – pradedant...

Vadyba
2019.10.08
Tvarieji pastatai: šiandienos realybė, rytdienos – būtinybė Verslo tribūna

Kaip automobilių pramonė šiandien savo ateitį sieja su ekologiškai pažangesniais elektromobiliais, taip...

Statyba ir NT
2019.10.08
JAV į „juodąjį sąrašą“ įtraukia dar 28 Kinijos kompanijas ir organizacijas 4

JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija įves apribojimus šalies bendrovėms tiekti Amerikoje pagamintas...

Verslo aplinka
2019.10.08
Apdovanotos ekologiškiausios Lietuvos įmonės: išsaugojo virš 7000 medžių Verslo tribūna 1

Visame pasaulyje nuolat augant grėsmei dėl spartaus miškų naikinimo ir medienos perdirbimo, mūsų šalies...

Paslaugos
2019.10.08
Tik devynis kartus pamatavus 6

Bankams vis stipriau veržiant diržus ant paskolų portfelių, imamasi dažniau dairytis alternatyvaus...

Verslo aplinka
2019.10.08
Braižomi atsargesnio kitų metų biudžeto kontūrai Premium 5

Lėtėjanti ekonomika nulems, kad kitąmet valstybės biudžetas bus kur kas atsargesnis, nei tikėtasi. Numatoma...

Verslo aplinka
2019.10.08
Prezidento vyriausiąja patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais taps S. Šulcė 2

Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiąja patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais bus Sonata Šulcė, iki...

Verslo aplinka
2019.10.07

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau