ES pratęs sankcijas dėl Krymo aneksijos

Europos Sąjunga ketina dar metams pratęsti sankcijas Rusijai dėl Krymo aneksijos. Dabar galiojančių sankcijų terminas baigiasi birželio 23 d.
Tai pranešė Rusijos naujienų agentūra TASS, remdamasi neįvardijamu šaltiniu Briuselyje.
Greitai, jau birželio 23 d. baigiasi ES sankcijos Rusijai dėl Krymo ir Sevastopolio. Kadangi padėtis nesikeičia, manoma, kad sankcijos bus pratęstos dar metams, informavo ES atstovas.
Anot jo, galutinį sprendimą greičiausiai priims ES Užsienio reikalų taryba birželio 17 d. Liuksemburge.
Pernai birželį pratęstos sankcijos draudžia įvežti į ES šalis okupuotame Kryme pagamintą produkciją, draudžia Bendrijos šalių investicijas Kryme. Jos draudžia ES registruotoms bendrovėms įsigyti nekilnojamąjį turtą ar įmones Kryme, finansuoti Krymo įmones ar teikti Rusijos okupuotame pusiasalyje paslaugas. Taip pat draudžiama eksportuoti kai kurias prekes ir technologijas, pirmiausia transporto, telekomunikacijų ir energetikos srityse.
VŽ rašė, kad ES pernai taip pat įvedė sankcijas Rusijos bendrovėms, kurios prisidėjo prie tilto per Kerčės sąsiaurį statybos.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Verslo aplinka
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti