Laukti skrydžio – į atsinaujinusį „Narbutas“ verslo klubą

Publikuota: 2019-04-03

Įmonių grupė „Narbutas“ praėjusius metus gali drąsiai vadinti skrydžiu į aukštumas: lyg ant mielių kylantis eksportas, įspūdingai augantys pardavimai Lietuvoje, solidūs projektai tarptautinėms kompanijos užsienyje. O šių metų startas pažymėtas įmonės vardo verslo klubu, atidarytu oro uoste.

Kovo mėnesį Vilniaus oro uosto keleivius pasitiko atsinaujinęs Verslo klubas – erdvė tiems, kurie ieško didesnio komforto keliaudami.  Gerokai modernesnė, šviesesnė, patogiau išplanuota ir, kas itin svarbu – didesnė – laukiamoji salė pasiruošusi priimti vasarą išaugsiančius keleivių srautus. Nauju vardu – „Narbutas“ verslo klubas – pavadinta erdvė, esanti antrame išvykimo terminalo aukšte, pasitinka jaukia aplinka ir neabejotinai patiks mėgstantiems privatumą. Skrydžio laukiantys keleiviai čia gali užkąsti (meniu – itin platus), pailsėti, o jei reikia – ir netrukdomai padirbėti kompiuteriu. 

„Verslo klubo veikla sėkmingai plėtojama jau 22 metus, iš kurių dešimtmetį dabartinėse patalpose. Nuolat augantis keleivių skaičius, naujos kryptys ir didėjančios keliautojų galimybės pasinaudoti šiomis paslaugomis skatina plėstis ir nuolatos tobulėti. Ką tik įvykę pokyčiai – svarbus žingsnis užtikrinant puikią augančio verslo klientų segmento patirtį, teikiant aukščiausias kokybės, jų lūkesčius atitinkančias paslaugas“, – sako Lietuvos oro uostų  Komercijos departamento vadovas Justinas Stepšys.

Lietuviškų baldų gamintojui „Narbutas“ oro uosto verslo klubas – ne tik dar vienas projektas ilgame kompanijos sąraše, bet ir galimybė nestandartiškai prisistatyti partneriams, atvykstantiems iš svetur. Šiuo metu „Narbutas“ turi 600 prekybos partnerių iš 60 pasaulio šalių, tad svečių sulaukia kiekvieną savaitę.

„Smagu, kad po vizito gamykloje Ukmergėje bei biuro baldų salonuose išvykstantys mūsų partneriai gali savo skrydžių laukti atsinaujinusiame „Narbutas“ verslo klube ir mėgautis visais teikiamais verslo klubo privalumais, kurių ten apstu“, – džiaugiasi „Narbutas“ marketingo vadovė Lietuvoje Gabrielė Vaitonytė.

„Narbutas“ verslo klube bus galima pamatyti ir naujus lietuvių gamintojo baldus, atitinkančius naujausias tendencijas. Šiuo metu čia eksponuojamas Lietuvos dizainerio Gedimino Juškos kurtas  elektra reguliuojamas „sėsk-stok“ stalas MOVE, kuris pirmą kartą pristatytas rinkai praėjusių metų rudenį ORGATEC parodoje Kelne, Vokietijoje ir susilaukęs didelio pripažinimo.

nuotrauka::1 nocrop

Svaiginantis šuolis aukštyn

Praėjusieji metai įmonių grupei „Narbutas“ ypatingi ir įspūdingai augusiomis eksporto apimtimis. Eksportas 2018 metais sudarė 88% konsoliduotų grupės pardavimų, kurie siekė 75 mln. EUR. Tai yra 47% daugiau nei 2017 m.  Labiausiai 2018 m. augo Vokietijos bei Prancūzijos rinkos, kur pardavimai didėjo kone dvigubai, bei Rytų šalys, įskaitant Kazachstaną, Moldovą, Ukrainą, Baltarusiją, Uzbekistaną, Armėniją, Gruziją. Daugiausia lietuviškų baldų eksportuojama į Jungtinę karalystę bei Prancūziją.

„Tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Prancūzijoje ar Vokietijoje itin vertinama mūsų produkcija. Esame gerai įsigilinę į šiose rinkose esančių klientų poreikius biuro baldams ir gebame juos atliepti pasiūlydami itin konkurencingą kokybės ir estetikos derinį už patrauklią kainą. Tai yra mūsų globalios plėtros sėkmės priežastis“ – komentuoja G. Vaitonytė.

Ji vardina didžiausius praėjusiais metais užsienyje įgyvendintus projektus:  Paryžiaus Disneilendas, kur įrengta 2500 darbo vietų, „Amazon“ būstinė Dubline (700 darbo vietų), Tarptautinis Finansų centras Astanoje (1000 darbo vietų) ir kiti.

2018 m. „Narbutas“ žengė ir dar vieną svarbų žingsnį į naują ir strategiškai itin patrauklią užsienio rinką – JAV. Įžvelgdama didelį Amerikos rinkos potencialą plėtrai, įmonių grupė praėjusiais metais Niujorke įsteigė įmonę „Narbutas USA.“ Jau pradėti ir aktyvūs rinkodaros veiksmai: lietuvių kompanija pirmą kartą dalyvavo vienoje svarbiausių kasmetinių dizaino parodų šiame žemyne – „NeoCon“, vykstančioje Čikagoje. „Dalyvavimas pasiteisino, todėl lietuvių gamintoją čia bus galima sutikti ir šiais metais“ – planus atskleidžia įmonės atstovė.

Augo ir „Narbutas“ grupės pardavimai Lietuvoje: 2018 m. jie sudarė 9 mln. EUR – 47% daugiau nei praėjusiais metais.

Šįmet planuojama investuoti 8 mln. Eur

„Narbuto“ vardas rinkoje šiandien siejamas su moderniais, šiuolaikines biuro tendencijas atitinkančiais baldais ir išmanymu, kaip turi atrodyti rytojaus biuras. Tad bendrovės prekybinį padalinį nutarus perkelti į erdvesnes patalpas, buvo apsistota ties nauju bendravardžiu verslo centru – „Narbuto 5“, esančiu T. Narbuto gatvėje. „Narbutas“ įsikūrė pirmajame modernaus verslo centro aukšte, 435 kv. m. ploto patalpose.

Baldų salonas tarnauja ne tik kaip ekspozicija – jame įrengtos ir darbo vietos bendrovės darbuotojams, tad galima gyvai išvysti, kaip kompanijos siūlomi baldai pritaikomi praktiškai. Kiek daugiau nei metus veikiantis naujasis salonas, anot G. Vaitonytės, išties pasiteisino: „Tiek smagi detalė – sutampantys vardai, didinanti „Narbutas“ žinomumą, tiek salono dydis bei baldų išeksponavimas „gyvos ekspozicijos“ principu, padedantis klientams ir architektams įsivaizduoti, kaip realiomis sąlygomis veikia biuras.“

Augančios veiklos apimtys didino ir įmonės pajėgumus: modernizavus „Narbuto“ gamyklą Ukmergėje, joje vien praėjusiais metais įdarbinta beveik 180 naujų darbuotojų. Iš viso įmonių grupėje dirba 935 darbuotojai. Sustoti neplanuojama ir šįmet: įmonė planuoja investuoti 8 mln. Eur, kurie bus skirti atnaujinti gamybos įrenginius ir įrengti saulės jėgainę. „Atsakinga gamyba yra svarbus mūsų veiklos prioritetas – tai neatsiejama nuo „Narbutas“ produktų ilgaamžiškumo, kokybės ir daugelio kitų parametrų. Džiaugiamės, kad šiemet šioje srityje žengiame svarbų žingsnį – ant gamybinio pastato turėsime saulės jėgainę“, – komentuoja G. Vaitonytė.

FOTOGALERIJA Laukti skrydžio – į atsinaujinusį „Narbutas“ verslo klubą (9 nuotr.)

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau