Teismų korupcijos byla: virtinė suėmimų, įtarimai pareikšti Druskininkų merui

Publikuota: 2019-02-21

Teismų korupcijos byloje Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino prokurorų prašymus ir leido suimti visus 18 įtariamųjų, dėl kurių suėmimo buvo kreiptasi trečiadienį ir ketvirtadienį. Šiandien suimti keli  verslininkai,  penki teisėjai, 4 advokatai bei didelio masto cigarečių kontrabandos byloje teisiamas Vilius Karalius. STT praneša, kad pareikšti įtarimai Druskininkų merui Ričardui Malinauskui.

Verslininkai suimti mėnesiui ir dviems

Vilniaus statybos įmonės „Indema“ vadovas Rolandas Vasiliauskas ir Pakruojo verslininku žiniasklaidoje vadinamas Romutis Stočkūnas suimti mėnesiui. Dviem mėnesiams  įkalinti konsultavimo įmonės „Biland“ vadovai Ernestas Sakalauskas ir Oksana Sakalauskienė.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį mėnesiui leido suimti įmonės „Indema“ vadovą p. Vasiliauską, apie kurį plačiau skaitykite VŽ Premium.

„Vakar prokuroras prašė suimti trims mėnesiams, teismas išnagrinėjo duomenis ir leido suimti vienam mėnesiui“, – po posėdžio žurnalistams sakė suimtojo advokatas Juzefas Stankevičius.

Ponas Vasiliauskas įtariamas vieno iš sulaikytų teisėjų papirkimu. Įmonė „Indema“ užsiima gyvenamųjų bei administracinių projektų vystymu Lietuvoje.

Teisėjų korupcijos byloje dviems mėnesiams suimta 47-erių p. Sakalauskienė – auditorė, dirbanti buhalterinės apskaitos, audito ir verslo konsultacijų įmonėje „Bilan“, rodo BNS surinkti duomenys. 

Ją prokurorai prašė suimti trims mėnesiams.

„Mano turimomis žiniomis, tai yra vienintelė įmonė, kuriai ji vadovauja“, – BNS sakė jos advokatas Laimontas Gasiūnas. 

Vilniaus tarptautinio ir nacionalinio komercinio arbitražo interneto svetainėje skelbiama, kad p. Sakalauskienė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete studijavo auditą ir ekonomiką, o Tarptautinėje verslo mokykloje – tarptautinę prekybą. 

„Bilan“ bendrovės interneto svetainėje p. Sakalauskienė įvardijama kaip auditorė, o įmonės direktorius yra Ernestas Sakalauskas.

Registrų centre „Bilan“ vadovu taip pat įvardijamas p. Sakalauskas, o p. Sakalauskienė nurodoma dar ir bendrovių „Unicom International“, „Bruno Marks Export-Import“, viešųjų įstaigų „Surask save“, Šiuolaikinis traumų centras vadove.

Teisėsauga nedetalizuoja, kuo konkrečiai įtariama p. Sakalauskienė. 

5 teisėjai suimti 10 parų

Ketvirtadienį teismas tenkino prokurorų prašymus suimti 5 teisėjus. Už grotų 10 parų liko sėdėti Ilgametis Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjas Egidijus Laužikas, Apeliacinio teismo teisėjai Viktoras Kažys, Valdimaras Bavėjanas ir Konstatinas Gurinas, taip pat Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis.

LAT teisėjo Laužiko advokatas Mindaugas Dūda žurnalistams sakė, kad įtariamąjį buvo prašoma suimti mėnesiui.

Vieną iš garsiausių Lietuvos teisininkų į Vilniaus miesto apylinkės teismą atvedė du uniformuoti policijos pareigūnai. 

59 metų Laužikas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo civilinių bylų skyriuje dirba nuo 1999 metų, prieš tai jis dirbo kituose teismuose. Ponas Laužikas prisidėjo prie Civilinio proceso kodekso rengimo, 2014-2016 metais buvo Teisėjų tarybos pirmininkas.

Prokuratūra kol kas nedetalizuoja, kuo konkrečiai yra įtariamas p. Laužikas.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį 10 parų leido suimti Lietuvos apeliacinio teismo teisėją Kažį.

Jo advokatė Rasa Aurelija Kučinskaitė teigė, kad skųs nutartį suimti teisėją. Ji mano, kad dėl šio teisėjo sulaikymo įvyko nesusipratimas ir tai turėtų paaiškėti netrukus.

Juodą striuke apsirengusį ir po gobtuvu veidą slėpusį teisininką pareigūnai vedė į teismo salę. 

55 metų Kažys 1992–1995 metais dirbo tuometiniame Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme, 1995–1999 metais nagrinėjo bylas Vilniaus apygardos teisme, o nuo 1999 metų pradėjo dirbti Lietuvos apeliaciniame teisme, Baudžiamųjų bylų skyriuje. 2002–2011 metais jis buvo Teisėjų garbės teismo nariu.

Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas Valdimaras Bavėjanas taip pat suimtas 10-čiai parų.

Abu šie Apelicinio teismo teisėjai nagrinėjo baudžiamąsias bylas. Teismas tik iš dalies patenkino prokuratūros prašymus, nes abu teisėjus  korupcijos byloje buvo prašoma suimti mėnesiui.

„Nutartį aš vertinu kritiškai. Mes apskųsime ją. Jeigu nėra teisės, tai jos nėra. (Teismas-BNS) parašė, kad naikins kažkokius įrodymus ir panašiai. Bet tokį amžių ir patirtį turintis teisėjas... kad taip elgtųsi ir nesuprastų savo veiksmų. Juokingai atrodo. Iš tikrųjų tai viešasis interesas, kad visuomenės žinotų, kad taip nesielkit, bet kurį gali paliesti, pokalbį ištrauksim ir taip atsidursim teisme“, – žurnalistams sakė p. Bavėjano advokatas Saulius Juzukonis.

64 metų Bavėjaną, sunėrusį rankas už nugaros ir laikantį pluoštą baltų popierių, teismo koridoriumi vedė du uniformuoti pareigūnai.

Jis iki 1994 metų dirbo prokuratūroje, 1994-1998 metais teisėjavo Lazdijų rajono apylinkės teisme. Iš čia 1998 metais jis perėjo dirbti į Lietuvos apeliacinį teismą, nagrinėjo baudžiamąsias bylas.

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienio vakarą dešimčiai parų leido suimti dar du teisėjus – Vilniaus apygardos teismo teisėją Jaglinskį ir Apeliacinio teismo teisėją Guriną.

Abu teisininkus į salę atlydėjo uniformuoti policijos pareigūnai.

59 metų Henrichas Jaglinskis teisėju dirba nuo 1987 metų. Jis yra dirbęs Trakų, ir Vilniaus miesto apylinkės teismuose, 1993-1994 metais dirbo Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Nuo 1995 metų dirbo Vilniaus apygardos teisme. 

Vilniaus apygardos teismo pirmininkė Loreta Braždienė BNS yra sakiusi, kad p. Jaglinskis yra vienas labiausiai patyrusių civilinių bylų teisėjų, o įtartino teisėjo elgesio ji nepastebėjusi.

64 metų Gurinas Lietuvos apeliaciniame teisme pradėjo dirbti nuo jo įkūrimo 1995 metais, nagrinėjo civilines bylas. Šiemet jis turėjo išeiti į pensiją. 1976-1978 metais K. Gurinas dirbo vykdomajame komitete instruktoriumi, vėliau neilgai dirbo prokuratūroje, 1978-1982 metais Teisingumo ministerijoje ėjo vyr. konsultanto pareigas. 1982-1988 metais K. Gurinas pradėjo dirbti teisėju Vilniaus miesto Spalio rajone teisme, 1988-1994 metais buvo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju. Iš čia perėjo dirbti į Apeliacinį teismą.

Suimtas buvęs Kauno politikas V. Venslovas

Ketvirtadienį mėnesiui suimtas buvęs Kauno politikas, buvęs bendrovės „Kauno vandenys“ technikos direktorius Valys Venslovas.

Pernai spalį Kauno apygardos teismas p. Venslovą „Kauno vandenų“ byloje nubaudė trejų metų laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant dvejiems metams ir 37.600 Eur bauda, jam taip pat trejiems metams atimta teisė dirbti valstybės tarnyboje.

BNS žiniomis, vėliau šią baudžiamąją bylą apeliacine tvarka nagrinėjo ir Apeliacinis teismas. Du šio teismo teisėjai dabar yra suimti korupcijos byloje.

Iš nuteistųjų — Venslovo ir dar kelių asmenų — solidariai priteista 8.100 Eur turtinės žalos „Kauno vandenų“ naudai.

Bylos duomenimis, įvairius darbų ir paslaugų užsakymus bendrovėje „Kauno vandenys“ gaudavo bei išskirtinį palankumą turėjo tik tos įmonės, kurių vadovai duodavo kyšius bendrovės vadovaujančias pareigas einantiems darbuotojams.

Nustatyta, kad tiriamuoju laikotarpiu nurodytų bendrovės darbuotojų priimami kyšiai siekdavo 2.000 Eur.

Suimti keturi advokatai

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį taip pat leido suimti keturis teisėjų korupcijos byloje įtariamus advokatus.

Vilniuje dirbanti advokatė Giedrė Cimbolienė suimta 10-čiai parų, Klaipėdoje dirbantis advokatas Aivaras Surblys suimtas dviem savaitėms, jo kolega taip pat iš uostamiesčio, Marius Navickas suimtas 10-čiai parų.

Advokatas iš Vilniaus Drąsutis Zagreckas suimtas mėnesiui.

„Noriu pasakyti, kad mano įtarimuose kyšininkavimų epizodų nėra, jokių teisėjų epizodų. Aš tik atvykęs į teismą supratau, kad į bendrą katilą pakliuvau. Nėra nei tarpininkavimo, nei kyšininkavimo“, – teismo koridoriuje laukdamas nutarties paskelbimo žurnalistams sakė advokatas Navickas.

Prokuratūra ketvirtadienį paviešino, kad vienas iš tiriamų epizodų yra apie įtariamą poveikį asmeniui, kad jis už piniginį atlygį prisiimtų kito asmens kaltę ir atliktų bausmę už neteisėtą disponavimą labai dideliu kokaino kiekiu. BNS žiniomis, vienas įtariamųjų šiame epizode ketvirtadienį taip pat buvo atvestas į teismą suėmimo sankcijai.

Trečiadienį įvairiose Lietuvos vietose atlikta apie šimtą kratų ir kitų suplanuotų proceso veiksmų. Šiuose proceso veiksmuose dalyvavo daugiau nei šimtas STT, policijos pareigūnų, prokurorų.

Ketvirtadienį kai kuriuos antrankiais surakintus įtariamuosius atlydėjo kaukėti Kriminalinės policijos biuro pareigūnai.

Prokuratūra taip pat pranešė atnaujinusi pernai nutrauktą ikiteisminį tyrimą p. Surblio atžvilgiu dėl piktnaudžiavimo tarnyba, neteisėto informacijos apie privatų asmenų gyvenimą rinkimo ir rengimosi sunkiai sutrikdyti dviejų Klaipėdoje dirbančių pareigūnų sveikatą.

Sprendimą priėmęs Generalinio prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas tvirtina, kad atliekant ikiteisminį tyrimą dėl teisėjų korupcijos „buvo gauti ir reikšmingi duomenys“ apie nutrauktame ikiteisminiame tyrime tirtus galimus nusikaltimus, kurie nebuvo žinomi anksčiau.

Ponui Surbliui bei dar vienam asmeniui byloje atnaujintas įtariamųjų statusas.

Šio advokato gynėjas Simonas Slapšinskas pabrėžė, kad p. Surbliui neinkriminuojami jokie korupciniai nusikaltimai, jis įtariamas tik piktnaudžiavimu.

„Įtarimuose neminimi jokie kyšiai ir jokie teisėjai“, — sakė p. Slapšinskas. Ponas Surblys pareigūnams parodymų neduoda, nes paviešintų bendravimą su klientu. 

Advokatas pirmą kartą buvo sulaikytas pernai balandį, įtariant, kad jis su dar vienu asmeniu planavo pasikėsinimą į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato su organizuotu nusikalstamumu kovojančio padalinio vadovą ir prokurorą.

Tačiau ikiteisminis tyrimas liepą buvo nutrauktas, įtarimai advokatui panaikinti.

Suimtas kontrabanda kaltinamas V. Karalius

Vilniaus miesto apylinkės teismas teisėjų korupcijos byloje dviem mėnesiams leido suimti itin didelio masto cigarečių kontrabandos byloje teisiamą Vilių Karalių.

Jo advokatė Ingrida Botyrienė BNS sakė, kad prokuratūra ginamąjį prašė suimti trims mėnesiams.

Ji patvirtino, kad p. Karaliui pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu.

Ponas Karalius dabar teisiamas milijoninės cigarečių kontrabandos byloje Vilniaus apygardos teisme, jos nagrinėjimas artėja prie pabaigos.

Advokatė BNS sakė, kad nauji įtarimai nėra susiję su dabar Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama byla. 

Ponas Karalius anksčiau jau yra figūravęs teisėjų korupcijos byloje. Teisėsaugos pareigūnų duomenimis, itin stambaus masto kontrabanda besivertęs V. Karalius 2002-aisiais kreipdavosi į savo tuometinės sugyventinės tėvą teisėją, kad šis padėtų išvengti suėmimo už kontrabandos gabenimą įkliuvusiems jo bendrams. Šioje byloje iš viso nuteisti trys teisėjai – buvęs Lazdijų rajono apylinkės teismo pirmininkas Arvydas Gudas, Biržų rajono apylinkės teismo teisėja Palmira Linkevičienė ir Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkas Darius Japertas. 

Ponui Karaliui tuomet teismas skyrė pustrečių metų laisvės atėmimo, bausmės vykdymas atidėtas dvejiems metams.

2009 metų pabaigoje p. Karalius su bendrininkais pripažintas kaltu dėl nusikalstamo susivienijimo ir kontrabandos tinklo organizavimo. Tuomet jam teismas skyrė subendrintą galutinę dvejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose. Neatlikęs visos bausmės jis išėjo į laisvę.

2011 metais jis buvo vėl sulaikytas dėl itin didelės kontrabandos.

Dviem mėnesiams suimtas ir su narkotikų kontrabanda sučiuptas, bet išteisintas Virgilijus Valius, žmonių prekybos byloje minėtas Giedrius Valatkevičius, bei dar vienas įtariamasis – Arūnas Blažaitis, apie kurį viešai prieinamos informacijos nėra.

Pareikšti įtarimai Druskininkų merui ir jo patarėjui

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ketvirtadienio popietę atvyko apklausai į STT. STT praneša, kad pareikšti įtarimai prekyba poveikiu ir papirkimu Druskininkų merui Malinauskui ir jo patarėjui Aivarui Kadziauskui.

„Druskininkų meras ir jo patarėjas įtariami prekyba poveikiu ir papirkimu, veikiant organizuotoje grupėje“, – rašoma STT pranešime spaudai.

Druskininkų mero patarėjas Kadziauskas yra sulaikytas. Druskininkų merui Malinauskui skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su tam tikrais asmenimis.

nuotrauka:: 1right

Įtarimų prekyba poveikiu ir papirkimu sulaukęs Druskininkų meras Malinauskas teigė esąs visiškai ramus. Tai jis sakė žurnalistams Vilniuje po apklausos Specialiųjų tyrimų tarnyboje. 

„Turim laiko, susipažinsim, žiūrėsim, diskutuosim, svarstysim, ruošimės pokalbiams (...) aš esu visiškai ramus (...) Šiais laikais niekas nestebina, viskas faina“, – sakė p. Malinauskas.

Įtarimų turinio teisėsauga kol kas nekomentuoja. Anksčiau STT vadovas Žydrūnas Bartkus teigė, jog yra duomenų, kad buvo mokėti kyšiai vadinamojo Vijūnėlės dvaro byloje.

Ponas Malinauskas teigė, jog reikia būti „pasiruošus viskam“.

„Aš manau, kad prie tų aplinkybių, kurios yra, gyvenimas toks, kad reikia būti pasiruošus viskam, o dabar ruošimės tikrai ateičiai, diskusijoms, dar kalbėsim daug, pasakosim daug, viskas bus gerai“, – teigė Druskininkų meras.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį panaikino Druskininkų mero Malinausko neliečiamybę. Prokurorų prašymu taip pat panaikinta jo patarėjo  Kadziausko neliečiamybė, o netrukus bylą tiriantys pareigūnai jį sulaikė.

Sprendimas dėl p. Malinausko neliečiamybės buvo priimtas bendru sutarimu.

Prokuroras Martynas Jovaiša prašė šį klausimą svarstyti uždarame posėdyje, tačiau sutarta neviešinti prokurorų kreipimosi turinio ir sprendimą priimti viešai.

Pareigūnai teigia įtariantys, kad mokėti kyšiai vadinamojoje Vijūnėlės dvaro byloje.

Ponas Malinauskas turėjo neliečiamybę kaip kandidatas į Druskininkų merus. Jis rinkimuose dalyvauja su visuomeniniu komitetu „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“.

Pagal įstatymus, kandidatas savivaldos rinkimuose be Vyriausiosios rinkimų komisijos sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, negali būti kitaip suvaržyta jo laisvė.

R. Malinauskas kaltina prezidentės patarėją spaudus teisėjus

Vykstant tyrimui dėl teisėjų korupcijos, Druskininkų mero Malinausko ir jo patarėjo namuose buvo atliktos kratos, pranešė politikas.

„Pagal teismo nutartį vakar mano namuose buvo atlikta krata, kaip ir mano patarėjo Aivaro Kadziausko“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė meras.

Spaudos konferenciją surengęs meras taip pat apkaltino kelis politikus ir prokurorus organizuojant susidorojimą ir pareiškė, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja spaudė teisėjus. Šalies vadovės atstovai tai pavadino melu.

Ponas Malinauskas kalbėjo likus keliolikai minučių iki VRK sprendimo panaikinti jam teisinę neliečiamybę.

„Jeigu bus pareikšti įtarimai man korupcija, tai bus tiesiog absurdas, kuris anksčiau ar vėliau išaiškės“, – kalbėjo kurorto vadovas.

„Aš nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris buvo paminėtas žiniasklaidoje vakar apie sulaikymus ir taip toliau, bet esu įsitikinęs, kad bent jau dalis jų yra sulaikyta todėl, kad jie nepakluso nurodymams“, – pridūrė jis.

Meras įtarimus jo atžvilgiu vadina „aukščiausių politikų afera“ ir desperacija, kad Lietuva dėl Vijūnėlės dvaro gali pralaimėti bylą Strasbūro teisme.

„Norėčiau pasakyti, kad Lietuva, ko gero, priėjo aklavietę su šita afera. Sakiau, sakau ir sakysiu, ir esu garantuotas, ir žinau, kad nė vieno pažeidimo Vijūnėlės dvaro dokumentacijoje ir visuose kituose dalykuose nėra ir nebuvo. Visa tai buvo sufabrikuota žmonių su aiškiais interesais“, – kalbėjo p. Malinauskas.

Jis teigė, kad prieš Druskininkų savivaldybę susidorojimas vykdomas jau aštuonerius metus, o to iniciatoriai yra vietos liberalai Juozas Šarkus, Valdas Trinkūnas, prokurorai Marius Šalčius ir Irmantas Mikelionis.

Druskininkų meras apkaltino prezidentės vyriausiąją patarėją teisės klausimais Rasą Svetikaitę darius spaudimą teisėjams.

„Pagal mūsų duomenis, visi teisėjai buvo spaudžiami arba netiesiogiai, arba per teismų vadovus Svetikaitės“, – teigė jis.

BNS paklausus apie šį pareiškimą, prezidentės spaudos tarnyba nurodė, kad „tai melas“, ir plačiau nekomentavo. 

Ponas Malinauskas taip pat kaltino Seimo narį liberalą Vitalijų Gailių klastojus dokumentus ir siuntinėjus nurodymus teisėsaugai.

Meras tvirtino, kad naujausi teisėsaugos įtarimai susiję su artėjančiais savivaldos rinkimais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą

JAV teisingumo departamentas penktadienį patvirtino konfiskavęs degalų siuntas iš keturių tanklaivių,...

Verslo aplinka
2020.08.14
EK pasirašė sutartį su „AstraZeneca“ dėl būsimos COVID-19 vakcinos tiekimo

Europos Komisija pasirašė pirmąjį susitarimą su Jungtinės Karalystės farmacijos kompanija „AstraZeneca“ dėl...

Verslo aplinka
2020.08.14
Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti užsieniečiams iš ES šalių 3

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti į Lietuvą užsieniečiams iš koronaviruso itin paveiktų Europos...

Verslo aplinka
2020.08.14
G. Nausėda: mes pristabdėme kraujo praliejimą Baltarusijoje 1

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad jo pasiūlytas planas dėl krizės Baltarusijoje sureguliavimo padėjo...

Verslo aplinka
2020.08.14
Žinias apie atleidimus slepianti Užimtumo tarnyba: nenorime kelti įtampos 1

Užimtumo tarnybai nusprendus viešai nebeskelbti informacijos apie darbuotojų grupinius atleidimus, manoma,...

Verslo aplinka
2020.08.14
SEB: euro ir JAV dolerio kursas gali viršyti 1,2

Šiemet stipriai euro ir kitų pagrindinių prekybos partnerių valiutų atžvilgiu atpigęs JAV doleris vis dar per...

Rinkos
2020.08.14
Lenkiją ištiko pirmoji recesija po komunizmo eros pabaigos

Lenkiją ištiko pirmoji recesija po komunizmo eros pabaigos, prieš daugiau kaip tris dešimtmečius, parodė...

Rinkos
2020.08.14
Notą JAV dėl „Nord Stream 2“ pasirašė 24 iš 27 ES narių 11

JAV Valstybės departamentui adresuotą notą dėl grasinimų išplėsti sankcijas Rusijos antrojo eksporto...

Verslo aplinka
2020.08.14
Seimo komitetas pritarė delegacijos į Minską vizitui, programą derins su URM

Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) penktadienį pritarė iniciatyvai siųsti parlamentarų delegaciją į...

Verslo aplinka
2020.08.14
EK vadovė U. von der Leyen ragina paskelbti sankcijų Baltarusijai 1

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen penktadienį paragino Europos Sąjungą paskelbti sankcijų...

Verslo aplinka
2020.08.14
Baltarusijos URM vadovas: Minskas pasirengęs „konstruktyviam dialogui“ dėl rinkimų

Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladzimiras Makėjus pareiškė, kad Minskas pasiruošęs „konstruktyvioms...

Verslo aplinka
2020.08.14
Prabilo S. Cichanouskaja: ragina merus organizuoti taikius mitingus 5

Opozicijos kandidatė rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja kreipėsi į baltarusius. „Youtube“ platformoje...

Verslo aplinka
2020.08.14
Minimali alga kitąmet gali ūgtelėti tik vienu kitu euru Premium 4

Po poros savaičių statistikų paskelbta naujausia informacija apie vidutinio darbo užmokesčio (VDU) pokyčius...

Verslo aplinka
2020.08.14
Lietuvoje patvirtinti 22 koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti 22...

Verslo aplinka
2020.08.14
Minske į laisvę paleidžiami per protesto akcijas sulaikyti žmonės 1

Baltarusijos sostinėje per masines protesto akcijas sulaikyti žmonės paleidžiami iš izoliatoriaus, praneša...

Verslo aplinka
2020.08.14
Teismui perduota Kelmės rajono mero V. Andriulio kyšininkavimo byla

Prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kyšininkavimu kaltinamas Kelmės rajono savivaldybės...

Verslo aplinka
2020.08.14
SAM primena: saviizoliacija grįžus iš Lenkijos privaloma ne visada 1

Atvykus iš Lenkijos į Lietuvą dviejų savaičių saviizoliacija yra privaloma, tačiau Sveikatos apsaugos...

Verslo aplinka
2020.08.14
Patvirtinti minimalūs rodikliai stojantiems į aukštąsias mokyklas 2022 metais

Patvirtinti minimalūs rodikliai stojantiems į aukštąsias mokyklas 2022 metais, penktadienį pranešė Švietimo,...

Verslo aplinka
2020.08.14
Sušaukta neeilinė sesija dėl situacijos Baltarusijoje, siūloma siųsti delegaciją į Minską

Lietuvos parlamentarai nusprendė kitą antradienį šaukti neeilinę Seimo sesiją dėl padėties Baltarusijoje ir...

Verslo aplinka
2020.08.14
PSO nelaiko Rusijoje sukurtos COVID-19 vakcinos pasiekusia pažengusių bandymų stadiją 4

 Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ketvirtadienį pareiškė, kad Rusijoje šią savaitę patvirtinta vakcina...

Verslo aplinka
2020.08.14

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus