Kas tai? Prekės ženklas

Harmoningo gyvenimo paieškos veda į mineralų namus

Publikuota: 2018-10-09

Prieš dvejus metus Birštone iškilę įspūdingi ypatingų mineralų SPA namai įsikūrė tobuloje kaimynystėje: greta pušynas, dviračių takai, Nemuno vingiai ir vandens pramogos. Tačiau kurortinė aplinka – ne pagrindinis „Vytautas Mineral SPA“ privalumas.

 „Vytautas Mineral SPA“ atsiradimo vietą nulėmė ne apylinkių grožis, o greta esantis unikalus mineralinio vandens gręžinys. Dar praėjusio amžiaus viduryje Birštono žemėse atrastas šaltinis nustebino mokslininkus milžiniška mineralų gausa: jame aptinkama net 70 skirtingų elementų mineralų – kaip Negyvojoje jūroje.

„Sofijos“ – Vytauto Didžiojo dukters vardu – pavadintas gręžinys išsiskiria visame pasaulyje – kito tokios mineralizacijos šaltinio iki šiol niekur neaptikta. Maža to, jame esantys mineralai yra aktyvūs, taigi žmogaus organizmas juos pasisavina itin lengvai, tad šis vanduo idealiai tinka įvairioms gydymo ir sveikatinimo procedūroms.

Mineralinė aplinka

Šiandien semtis gyvybingumo iš nepaprasto šaltinio gali kiekvienas, įžengęs pro „Vytautas Mineral SPA“ duris. Vieninteliai Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namai įkurti vietoje, kur kažkada veikė senosios Birštono gydyklos. Kaip sufleruoja pavadinimas, šioje sveikatingumo ir ramybės oazėje pirmuoju smuiku griežia mineralai.

Naudojant milijonus metų besiformavusio šaltinio „Sofija“ vandenį bei pasitelkiant šimtametę mineralų gavybos ir panaudojimo patirtį, čia kuriami inovatyvūs jų pritaikymo būdai. Mineralinio vandens baseinas, pirtis, gausybė procedūrų, maistas, ruoštas naudojant mineralinį vandenį (beje, virtuvei virtuoziškai diriguoja vienas profesionaliausių šalies šefų – Darius Dobrovolskas), net gertuvės su aktyviais mineralais – ir tai dar tikrai ne pabaiga. Mineralai čia tiesiog tvyro ore.

„Mineralai – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos eliksyras, ląstelių „mitybai“ būtinas mikroelementas, puikiausias jaunystės, grožio, gyvybingumo ir jėgų šaltinis. Tik svarbu rasti laiko nuolat ir reguliariai  papildyti jų atsargas, nes kai pajunti ligos simptomus, neretai būna per vėlu“, – kalba Robertas Lukošius, „Vytautas Mineral SPA“ vadovas.

Mineralų ekspertai čia kasdien ieško naujų būdų, kaip dar pažangiau, veiksmingiau panaudoti mineralus, kad jie kaip galima labiau praturtintų net ir trumpam atvykusio žmogaus organizmą.

Praėjusiais metais viena iš ypatingų sveikatinimo procedūrų – „Flow“ terapija – centrui pelnė inovatyviausio SPA centro Europoje vardą. Jos metu žmogus tiesiogine prasme maudosi mineraluose: kūnui panirus į mineralų vonią sukuriamas nesvarumo pojūtis, veikiantis atpalaiduojančiai ir raminančiai. Per odą į organizmą patenkančių mineralų poveikį papildo įkvepiamas mineraliniais garais prisotintas oras.

Organizmo mineralizacija – tik viena unikalaus „Vytautas Mineral SPA“ medikų sukurto sveikatinimo metodo dalis. Jame su natūralių mineralų prisotintu gręžinio vandeniu bei Birštono gydyklų tradicijomis susijungia ir Rytų išmintis bei šiuolaikinės inovacijos.

Centro filosofija remiasi holistiniu požiūriu: pozityvaus ir pilnaverčio gyvenimo impulsą čia suteikia ne tik ypatingas mineralų poveikis, bet ir visa harmoningai sukurta aplinka su nuo šiuolaikinio gyvenimo neatsiejamais patogumais.

Ir dirbant galima ilsėtis

Mineralų namuose gamtos jėga susilieja su estetiško, stilingo ir modernaus gyvenimo būdo filosofija. Degustacinės vakarienės, balanso jausmą žadinančios erdvės, individualizuotos formos – aplinka, kurioje yra erdvės ir pasimėgauti buvimu, ir realizuoti kūrybinę energiją.

Net tie, kas nėra lankęsi „Vytautas Mineral SPA“, neretai būna girdėję apie nepaprastą jų biblioteką. Pastato šerdyje įsikūrusioje skaitykloje nėra kampuotų sienų, o kone iki dangaus iškilusios nutapytos kupolo formos lubos, regis, nukelia į patį kosmosą. Tobulos akustikos patalpoje nori nenori pritylama ir įsiklausoma savo minčių. O tada futuristinėje aplinkoje gimsta originalios idėjos, formas įgauna ateities vizijos ir planai – tai paliudytų daugelis čia į apmąstymus panirstančių lankytojų.

Tokių įkvepiančių erdvių centre yra gausybė – interjeras kurtas taip, kad teiktų harmonijos pojūtį, dovanotų šviežią požiūrį ar net eureka akimirkas. Vaikštant po „Vytautas Mineral SPA“ jausmas toks, lyg tebesitęstų „Flow“ plūdrumo efektas: jokios skubos, ramybė, pozityvios emocijos.

Daugybė detalių padeda atsitraukti nuo įprastos namų ar biuro aplinkos. Įrengimas – neprašmatnus, bet išskirtinai stilingas: gamtai artimos spalvos, formos, faktūros, daug akmens, medžio ir dienos šviesos. Būdamas „Vytautas Mineral SPA“ viduje jautiesi tarsi leistum laiką natūralios gamtos apsupty, gausu erdvių, kuriose galima rasti privatumą, bet kartu neatitrūkti nuo gyvenimo tėkmės, svarbių verslo reikalų.

„Gyvename laikais, kai visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbą bei reikalus ne visada pavyksta. Bet gal to ir nereikia? Gal galima poilsį sėkmingai suderinti su atsakomybėmis ir darbo dieną praleidus stilingoje erdvėje vakare pasimėgauti kokybišku poilsiu su artimais žmonėmis ir pasipildyti sveikatos atsargas?“ – retoriškai klausia R. Lukošius.

Išties, besikeičiantys darbo santykiai, jaunosios kartos požiūris į darbo aplinką trina ribas tarp laiko darbui ir laiko sau. Atstumai nieko nebereiškia, o tradicinė darbo vieta biure su kompiuteriu neretai įgauna visiškai kitas formas: dirbti gali nors iš namelio medyje. Dar daugiau – įkvepiančioje aplinkoje dažniau gimsta originalios mintys, suveši kūrybiškumas, o sveikatinimą tinkamai suderinus su darbiniais reikalais atstatomas gyvenimo balansas, atsikratoma jausmo, lyg suktumeis nesustojančiame voverės rate.

Gyvenimo ir darbo harmonijos paieškos vis dažniau į SPA ir poilsio kompleksus atveda ne tik pavienius žmones su šeimomis, bet ir įmonių kolektyvus. Ir „Vytautas Mineral SPA“ – ne išimtis: čia vis dažniau keletui dienų apsistoja bendrovių komandos, ieškančios patogios netradicinės aplinkos. Intensyviai padirbėję dieną, vakarais atsigauna SPA centre ir mėgaujasi kurortiniu poilsiu, o kitą dieną pasisėmę jėgų startuoja iš naujo.

„Norime žmones sustabdyti, bet ne uždaryti nuo gyvenimo. Dovanoti mineralų suteikiamą energiją ir sveikatą, mintis harmonizuojančią aplinką bei galimybę joje ne tik atgauti jėgas, bet ir realizuoti savo kūrybines, darbines mintis. Tam, kad keletą dienų sulėtinę savo kasdienybės ritmą, nuraminę protą ir kūną, pasisotinę mineralų jie sugrįžtų prie vidinės harmonijos ir su nauju įkvėpimu judėtų toliau“, – harmonijos filosofija dalijasi mineralų namų Birštone vadovas.

FOTOGALERIJA Ypatingų mineralų namai „Vytautas Mineral SPA“ (10 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
NASA sėkmingai įgyvendino istorinį praskriejimą

JAV kosmoso agentūra NASA antradienį patvirtino, kad jai pavyko misija, kuria siekta praskrieti pro...

Ką darytų Wendy Kopp, tapusi Lietuvos švietimo ministre? Premium

Wendy Kopp niekada nevedė pamokų vaikams. Tačiau apie švietimo pokyčius ją kviečia kalbėti į Pasaulio...

Kim Jong Unas perspėjo D. Trumpą dėl JAV sankcijų šaliai

Kim Jong Unas, Šiaurės Korėjos diktatorius, pasinaudojo savo naujametiniu kreipimųsi į tautą, kad įspėtų...

14:43
Keičiasi dviejų ministerijų pavadinimai

Antradienį keičiasi dviejų ministerijų pavadinimai – Švietimo ir mokslo ministeriją pervadinama į Švietimo,...

Ko Lietuvoje ir pasaulyje laukti 2019-aisiais?

Lietuva turės naują prezidentą, Europos Sąjunga – naują Parlamentą ir Komisiją, bet praras Jungtinę...

Rinkiminiais 2019-aisiais prezidentė linki išminties

Sveikindama tautą su Naujaisiais metais prezidentė Dalia Grybauskaitė palinkėjo, kad rinkimų kupinais...

Dvidešimtmečio sulaukusio euro taikinys – dolerio užimtos teritorijos Premium 1

Prieš 20 metų įvestas euras per šį laikotarpį išaugo iki antros populiariausios pasaulio valiutos, tačiau...

Verslo aplinka
2018.12.31
Investuotojai Lietuvoje šiemet „augino raumenis“

2018 m. žinomų užsienio įmonių, pranešusių apie sprendimą investuoti Lietuvoje, nebuvo daug, o metų pabaigą...

Verslo aplinka
2018.12.31
2009 m. krizę tiriantis S. Jakeliūno komitetas pateikė klausimus D. Grybauskaitei 3

2009 m. krizės aplinkybes tiriantis Seimo biudžeto ir finansų komitetas oficialiai pateikė klausimus...

Verslo aplinka
2018.12.31
A. Merkel: Vokietija didins savo tarptautinį vaidmenį

2019 m. Vokietija prisiims daugiau atsakomybės tarptautinėje arenoje ir veiks, vadovaudamasi savo...

Verslo aplinka
2018.12.31
Už kyšininkavimą nuteistas Druskininkų NVSC vadovas

Kauno apygardos teismas kaltu dėl kyšininkavimo pripažino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie...

Verslo aplinka
2018.12.31
Rusijos daugiabutyje nugriaudėjo sprogimas 5

Pirmadienio paryčiais Rusijos Magnitogorskio mieste Uralo regione daugiabutyje nugriaudėjo sprogimas.

Verslo aplinka
2018.12.31
BNS apžvalga: 100 svarbių 2018-ųjų Lietuvos įvykių

Baigiantis metams, BNS pateikia šimtą svarbių Lietuvos politikos, visuomenės ir kultūros gyvenimo įvykių...

Verslo aplinka
2018.12.31
Galvosūkius narpliosime patys

Į istorijos puslapius netrukus atgulsiantys 2018-ieji jau gerą pusmetį kurstė aistras dėl (ne)galimos krizės...

Verslo aplinka
2018.12.31
Parlamentinės lėšos naudojamos taksi, gėlėms, knygoms Premium 4

Seimo nariai, be kelis tūkstančius eurų per mėnesį siekiančių atlyginimų, dar gauna bemaž 900 Eur dydžio...

Verslo aplinka
2018.12.31
Technologijos, žiniasklaida ir telekomunikacijos: „Deloitte“ prognozės 2019 m. Premium

Kitais metais verslas verslui srityje prognozuojamas spartus dirbtinio intelekto sprendimų augimas, o plataus...

Technologijos
2018.12.31
STT už informaciją atsilygino šešiolikai pranešėjų, FNTT – vienam 1

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šiemet šešiolikai asmenų atsilygino už suteiktą informaciją apie korupcinius...

Verslo aplinka
2018.12.30
Kariuomenė ketina įsigyti modernių techniką maskuojančių tinklų 12

Lietuvos kariuomenė ketina įsigyti apie 200 radarais neaptinkamų maskuojamųjų tinklų.

Verslo aplinka
2018.12.30
Suomių mokesčių administratorius: ir Kalėdų seneliai turi mokėti mokesčius 1

Prieš prasidedant kalėdiniam šurmuliui Suomijos mokesčių administratorius įspėjo, kad laisvai samdomi Kalėdų...

Verslo aplinka
2018.12.30
D. Trumpas džiaugiasi pokalbiu su Kinijos prezidentu 1

Pasaulyje prekybos karus užkūręs JAV prezidentas Donaldas Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“ pasigyrė, kad...

Verslo aplinka
2018.12.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau