Kas tai? Prekės ženklas

Harmoningo gyvenimo paieškos veda į mineralų namus

Publikuota: 2018-10-09

Prieš dvejus metus Birštone iškilę įspūdingi ypatingų mineralų SPA namai įsikūrė tobuloje kaimynystėje: greta pušynas, dviračių takai, Nemuno vingiai ir vandens pramogos. Tačiau kurortinė aplinka – ne pagrindinis „Vytautas Mineral SPA“ privalumas.

 „Vytautas Mineral SPA“ atsiradimo vietą nulėmė ne apylinkių grožis, o greta esantis unikalus mineralinio vandens gręžinys. Dar praėjusio amžiaus viduryje Birštono žemėse atrastas šaltinis nustebino mokslininkus milžiniška mineralų gausa: jame aptinkama net 70 skirtingų elementų mineralų – kaip Negyvojoje jūroje.

„Sofijos“ – Vytauto Didžiojo dukters vardu – pavadintas gręžinys išsiskiria visame pasaulyje – kito tokios mineralizacijos šaltinio iki šiol niekur neaptikta. Maža to, jame esantys mineralai yra aktyvūs, taigi žmogaus organizmas juos pasisavina itin lengvai, tad šis vanduo idealiai tinka įvairioms gydymo ir sveikatinimo procedūroms.

Mineralinė aplinka

Šiandien semtis gyvybingumo iš nepaprasto šaltinio gali kiekvienas, įžengęs pro „Vytautas Mineral SPA“ duris. Vieninteliai Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namai įkurti vietoje, kur kažkada veikė senosios Birštono gydyklos. Kaip sufleruoja pavadinimas, šioje sveikatingumo ir ramybės oazėje pirmuoju smuiku griežia mineralai.

Naudojant milijonus metų besiformavusio šaltinio „Sofija“ vandenį bei pasitelkiant šimtametę mineralų gavybos ir panaudojimo patirtį, čia kuriami inovatyvūs jų pritaikymo būdai. Mineralinio vandens baseinas, pirtis, gausybė procedūrų, maistas, ruoštas naudojant mineralinį vandenį (beje, virtuvei virtuoziškai diriguoja vienas profesionaliausių šalies šefų – Darius Dobrovolskas), net gertuvės su aktyviais mineralais – ir tai dar tikrai ne pabaiga. Mineralai čia tiesiog tvyro ore.

„Mineralai – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos eliksyras, ląstelių „mitybai“ būtinas mikroelementas, puikiausias jaunystės, grožio, gyvybingumo ir jėgų šaltinis. Tik svarbu rasti laiko nuolat ir reguliariai  papildyti jų atsargas, nes kai pajunti ligos simptomus, neretai būna per vėlu“, – kalba Robertas Lukošius, „Vytautas Mineral SPA“ vadovas.

Mineralų ekspertai čia kasdien ieško naujų būdų, kaip dar pažangiau, veiksmingiau panaudoti mineralus, kad jie kaip galima labiau praturtintų net ir trumpam atvykusio žmogaus organizmą.

Praėjusiais metais viena iš ypatingų sveikatinimo procedūrų – „Flow“ terapija – centrui pelnė inovatyviausio SPA centro Europoje vardą. Jos metu žmogus tiesiogine prasme maudosi mineraluose: kūnui panirus į mineralų vonią sukuriamas nesvarumo pojūtis, veikiantis atpalaiduojančiai ir raminančiai. Per odą į organizmą patenkančių mineralų poveikį papildo įkvepiamas mineraliniais garais prisotintas oras.

Organizmo mineralizacija – tik viena unikalaus „Vytautas Mineral SPA“ medikų sukurto sveikatinimo metodo dalis. Jame su natūralių mineralų prisotintu gręžinio vandeniu bei Birštono gydyklų tradicijomis susijungia ir Rytų išmintis bei šiuolaikinės inovacijos.

Centro filosofija remiasi holistiniu požiūriu: pozityvaus ir pilnaverčio gyvenimo impulsą čia suteikia ne tik ypatingas mineralų poveikis, bet ir visa harmoningai sukurta aplinka su nuo šiuolaikinio gyvenimo neatsiejamais patogumais.

Ir dirbant galima ilsėtis

Mineralų namuose gamtos jėga susilieja su estetiško, stilingo ir modernaus gyvenimo būdo filosofija. Degustacinės vakarienės, balanso jausmą žadinančios erdvės, individualizuotos formos – aplinka, kurioje yra erdvės ir pasimėgauti buvimu, ir realizuoti kūrybinę energiją.

Net tie, kas nėra lankęsi „Vytautas Mineral SPA“, neretai būna girdėję apie nepaprastą jų biblioteką. Pastato šerdyje įsikūrusioje skaitykloje nėra kampuotų sienų, o kone iki dangaus iškilusios nutapytos kupolo formos lubos, regis, nukelia į patį kosmosą. Tobulos akustikos patalpoje nori nenori pritylama ir įsiklausoma savo minčių. O tada futuristinėje aplinkoje gimsta originalios idėjos, formas įgauna ateities vizijos ir planai – tai paliudytų daugelis čia į apmąstymus panirstančių lankytojų.

Tokių įkvepiančių erdvių centre yra gausybė – interjeras kurtas taip, kad teiktų harmonijos pojūtį, dovanotų šviežią požiūrį ar net eureka akimirkas. Vaikštant po „Vytautas Mineral SPA“ jausmas toks, lyg tebesitęstų „Flow“ plūdrumo efektas: jokios skubos, ramybė, pozityvios emocijos.

Daugybė detalių padeda atsitraukti nuo įprastos namų ar biuro aplinkos. Įrengimas – neprašmatnus, bet išskirtinai stilingas: gamtai artimos spalvos, formos, faktūros, daug akmens, medžio ir dienos šviesos. Būdamas „Vytautas Mineral SPA“ viduje jautiesi tarsi leistum laiką natūralios gamtos apsupty, gausu erdvių, kuriose galima rasti privatumą, bet kartu neatitrūkti nuo gyvenimo tėkmės, svarbių verslo reikalų.

„Gyvename laikais, kai visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbą bei reikalus ne visada pavyksta. Bet gal to ir nereikia? Gal galima poilsį sėkmingai suderinti su atsakomybėmis ir darbo dieną praleidus stilingoje erdvėje vakare pasimėgauti kokybišku poilsiu su artimais žmonėmis ir pasipildyti sveikatos atsargas?“ – retoriškai klausia R. Lukošius.

Išties, besikeičiantys darbo santykiai, jaunosios kartos požiūris į darbo aplinką trina ribas tarp laiko darbui ir laiko sau. Atstumai nieko nebereiškia, o tradicinė darbo vieta biure su kompiuteriu neretai įgauna visiškai kitas formas: dirbti gali nors iš namelio medyje. Dar daugiau – įkvepiančioje aplinkoje dažniau gimsta originalios mintys, suveši kūrybiškumas, o sveikatinimą tinkamai suderinus su darbiniais reikalais atstatomas gyvenimo balansas, atsikratoma jausmo, lyg suktumeis nesustojančiame voverės rate.

Gyvenimo ir darbo harmonijos paieškos vis dažniau į SPA ir poilsio kompleksus atveda ne tik pavienius žmones su šeimomis, bet ir įmonių kolektyvus. Ir „Vytautas Mineral SPA“ – ne išimtis: čia vis dažniau keletui dienų apsistoja bendrovių komandos, ieškančios patogios netradicinės aplinkos. Intensyviai padirbėję dieną, vakarais atsigauna SPA centre ir mėgaujasi kurortiniu poilsiu, o kitą dieną pasisėmę jėgų startuoja iš naujo.

„Norime žmones sustabdyti, bet ne uždaryti nuo gyvenimo. Dovanoti mineralų suteikiamą energiją ir sveikatą, mintis harmonizuojančią aplinką bei galimybę joje ne tik atgauti jėgas, bet ir realizuoti savo kūrybines, darbines mintis. Tam, kad keletą dienų sulėtinę savo kasdienybės ritmą, nuraminę protą ir kūną, pasisotinę mineralų jie sugrįžtų prie vidinės harmonijos ir su nauju įkvėpimu judėtų toliau“, – harmonijos filosofija dalijasi mineralų namų Birštone vadovas.

FOTOGALERIJA Ypatingų mineralų namai „Vytautas Mineral SPA“ (10 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Keli šimtai pedagogų mitingavo prie Seimo

Tęsiantis pedagogų streikams dėl etatinio mokytojų apmokėjimo ir didesnių algų, penktadienio pavakare keli...

D. Tuskas: ES pratęs sankcijas Rusijai 3

Europos Sąjunga (ES) kitą mėnesį pratęs dabar taikomas ekonomines sankcijas Rusijai, G20 viršūnių susitikime...

D. Grybauskaitė abejoja dėl J. Petrauskienės darbo, ši nežada trauktis 13

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė abejojanti, ar švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė gebės...

A. Merkel dėl lėktuvo gedimo vėluoja į G20 3

Angela Merkel, Vokietijos kanclerė, praleis pirmąją G20 susitikimo dieną, nes Vokietijos vyriausybės „Airbus“...

Išrinktas naujasis Teisėjų tarybos pirmininkas 2

Teisėjų taryba penktadienį naujuoju savo pirmininku išrinko Algimantą Valantiną, Apeliacinio teismo...

Melioracijos įrenginiams atstatyti – 17 mln. Eur

Visos savivaldybės, kurioms skirtas finansavimas, jau pasirašė sutartis su Valstybės žemės fondu dėl Europos...

Agroverslas
13:25
Antru įverčiu BVP per ketvirtį traukėsi kiek mažiau

Antrasis trečiojo šių metų ketvirčio BVP įvertis anksčiau skelbtus ekonomikos augimo rodiklius pakoregavo į...

Per metus verslo nuotaika pagerėjo, per mėnesį – pablogėjo 

Verslo tendencijų tyrimo rezultatai rodo, kad ekonominių vertinimų rodiklis šį lapkritį buvo 5 – jis yra...

Išrinktas naujas Aplinkos apsaugos agentūros direktorius

Konkursą Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Rimgaudas Špokas.

Vadyba
11:32
Ukraina uždraudė rusams vyrams atvykti į šalį 13

Ukraina uždraudė Rusijos piliečiams vyrams nuo 16 iki 60 metų amžiaus atvykti į Ukrainą. Tokią informaciją...

LRT tyrimas: dalis Rusų aljanso narių nežino, kad yra jo nariai 1

LRT duomenimis, dalis parlamentarės Irinos Rozovos vadovaujamo Rusų aljanso narių nežino esantys jos nariai.

Neringos valdžia priešinasi pastatų Gintaro įlankoje pardavimui 4

Neringos miesto valdžia ketina prašyti Vyriausybės, kad būtų užkirstas kelias galimam valstybei priklausančio...

Prie starto - valdininkų išraustos duobės 4

Valdžios atstovai, grąžydami rankas dėl po 2020 m. Lietuvai sumažėsiančių ES paramos pinigų, nesugeba...

Pramonė
05:50
Jei galėtų, iš šešėlio ištrauktų daugiau, bet pyragas, pasirodo, per mažas Premium 5

Ekonomistai regi bent tris paralelinės ekonomikos šaltinius, iš kurių kitąmet bus galima papildyti mokesčių...

Finansai
05:45
D. Trumpas atšaukė susitikimą su V. Putinu

Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, nusprendė atšaukti šeštadienį turėjusį įvykti susitikimą su Vladimiru...

Verslo aplinka
2018.11.29
JK pasitraukti iš ES neapsimoka 15

Jungtinė Karalystė (JK) bus ekonomiškai skurdesnė su bet kuriuo „Brexit“ susitarimu, palyginus su naryste...

Verslo aplinka
2018.11.29
Registrų centro pelnas augo, pajamos – mažėjo 2

Registrų centro (RC) pelnas šiemet augo iki 3,4 mln. Eur, pajamos sumenko iki 29 mln. Eur.

Verslo aplinka
2018.11.29
Savivaldybėms kitąmet pažadėta ne mažiau lėšų nei šiemet

Centrinė valdžia žada, kad daugiau kaip du trečdaliai savivaldybių gaus pakankamas kompensacijas iš valstybės...

Verslo aplinka
2018.11.29
Buvęs D. Trumpo advokatas prisipažino melavęs Kongresui 2

Donaldo Trumpo, JAV prezidento, buvęs advokatas Michaelas Cohenas netikėtai ketvirtadienį pasirodė Niujorko...

Verslo aplinka
2018.11.29
STT sulaikė papirkimu įtariamą Raseinių tarybos narį R. Zubielą

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai ketvirtadienį sulaikė Raseinių tarybos narį Romaldą Zubielą,...

Verslo aplinka
2018.11.29

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau