Kas tai? Prekės ženklas

Harmoningo gyvenimo paieškos veda į mineralų namus

Reklama publikuota: 2018-10-09
svg svg

Prieš dvejus metus Birštone iškilę įspūdingi ypatingų mineralų SPA namai įsikūrė tobuloje kaimynystėje: greta pušynas, dviračių takai, Nemuno vingiai ir vandens pramogos. Tačiau kurortinė aplinka – ne pagrindinis „Vytautas Mineral SPA“ privalumas.

 „Vytautas Mineral SPA“ atsiradimo vietą nulėmė ne apylinkių grožis, o greta esantis unikalus mineralinio vandens gręžinys. Dar praėjusio amžiaus viduryje Birštono žemėse atrastas šaltinis nustebino mokslininkus milžiniška mineralų gausa: jame aptinkama net 70 skirtingų elementų mineralų – kaip Negyvojoje jūroje.

„Sofijos“ – Vytauto Didžiojo dukters vardu – pavadintas gręžinys išsiskiria visame pasaulyje – kito tokios mineralizacijos šaltinio iki šiol niekur neaptikta. Maža to, jame esantys mineralai yra aktyvūs, taigi žmogaus organizmas juos pasisavina itin lengvai, tad šis vanduo idealiai tinka įvairioms gydymo ir sveikatinimo procedūroms.

Mineralinė aplinka

Šiandien semtis gyvybingumo iš nepaprasto šaltinio gali kiekvienas, įžengęs pro „Vytautas Mineral SPA“ duris. Vieninteliai Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namai įkurti vietoje, kur kažkada veikė senosios Birštono gydyklos. Kaip sufleruoja pavadinimas, šioje sveikatingumo ir ramybės oazėje pirmuoju smuiku griežia mineralai.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Naudojant milijonus metų besiformavusio šaltinio „Sofija“ vandenį bei pasitelkiant šimtametę mineralų gavybos ir panaudojimo patirtį, čia kuriami inovatyvūs jų pritaikymo būdai. Mineralinio vandens baseinas, pirtis, gausybė procedūrų, maistas, ruoštas naudojant mineralinį vandenį (beje, virtuvei virtuoziškai diriguoja vienas profesionaliausių šalies šefų – Darius Dobrovolskas), net gertuvės su aktyviais mineralais – ir tai dar tikrai ne pabaiga. Mineralai čia tiesiog tvyro ore.

„Mineralai – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos eliksyras, ląstelių „mitybai“ būtinas mikroelementas, puikiausias jaunystės, grožio, gyvybingumo ir jėgų šaltinis. Tik svarbu rasti laiko nuolat ir reguliariai  papildyti jų atsargas, nes kai pajunti ligos simptomus, neretai būna per vėlu“, – kalba Robertas Lukošius, „Vytautas Mineral SPA“ vadovas.

Mineralų ekspertai čia kasdien ieško naujų būdų, kaip dar pažangiau, veiksmingiau panaudoti mineralus, kad jie kaip galima labiau praturtintų net ir trumpam atvykusio žmogaus organizmą.

Praėjusiais metais viena iš ypatingų sveikatinimo procedūrų – „Flow“ terapija – centrui pelnė inovatyviausio SPA centro Europoje vardą. Jos metu žmogus tiesiogine prasme maudosi mineraluose: kūnui panirus į mineralų vonią sukuriamas nesvarumo pojūtis, veikiantis atpalaiduojančiai ir raminančiai. Per odą į organizmą patenkančių mineralų poveikį papildo įkvepiamas mineraliniais garais prisotintas oras.

Organizmo mineralizacija – tik viena unikalaus „Vytautas Mineral SPA“ medikų sukurto sveikatinimo metodo dalis. Jame su natūralių mineralų prisotintu gręžinio vandeniu bei Birštono gydyklų tradicijomis susijungia ir Rytų išmintis bei šiuolaikinės inovacijos.

Centro filosofija remiasi holistiniu požiūriu: pozityvaus ir pilnaverčio gyvenimo impulsą čia suteikia ne tik ypatingas mineralų poveikis, bet ir visa harmoningai sukurta aplinka su nuo šiuolaikinio gyvenimo neatsiejamais patogumais.

Ir dirbant galima ilsėtis

Mineralų namuose gamtos jėga susilieja su estetiško, stilingo ir modernaus gyvenimo būdo filosofija. Degustacinės vakarienės, balanso jausmą žadinančios erdvės, individualizuotos formos – aplinka, kurioje yra erdvės ir pasimėgauti buvimu, ir realizuoti kūrybinę energiją.

Net tie, kas nėra lankęsi „Vytautas Mineral SPA“, neretai būna girdėję apie nepaprastą jų biblioteką. Pastato šerdyje įsikūrusioje skaitykloje nėra kampuotų sienų, o kone iki dangaus iškilusios nutapytos kupolo formos lubos, regis, nukelia į patį kosmosą. Tobulos akustikos patalpoje nori nenori pritylama ir įsiklausoma savo minčių. O tada futuristinėje aplinkoje gimsta originalios idėjos, formas įgauna ateities vizijos ir planai – tai paliudytų daugelis čia į apmąstymus panirstančių lankytojų.

Tokių įkvepiančių erdvių centre yra gausybė – interjeras kurtas taip, kad teiktų harmonijos pojūtį, dovanotų šviežią požiūrį ar net eureka akimirkas. Vaikštant po „Vytautas Mineral SPA“ jausmas toks, lyg tebesitęstų „Flow“ plūdrumo efektas: jokios skubos, ramybė, pozityvios emocijos.

Daugybė detalių padeda atsitraukti nuo įprastos namų ar biuro aplinkos. Įrengimas – neprašmatnus, bet išskirtinai stilingas: gamtai artimos spalvos, formos, faktūros, daug akmens, medžio ir dienos šviesos. Būdamas „Vytautas Mineral SPA“ viduje jautiesi tarsi leistum laiką natūralios gamtos apsupty, gausu erdvių, kuriose galima rasti privatumą, bet kartu neatitrūkti nuo gyvenimo tėkmės, svarbių verslo reikalų.

„Gyvename laikais, kai visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbą bei reikalus ne visada pavyksta. Bet gal to ir nereikia? Gal galima poilsį sėkmingai suderinti su atsakomybėmis ir darbo dieną praleidus stilingoje erdvėje vakare pasimėgauti kokybišku poilsiu su artimais žmonėmis ir pasipildyti sveikatos atsargas?“ – retoriškai klausia R. Lukošius.

Išties, besikeičiantys darbo santykiai, jaunosios kartos požiūris į darbo aplinką trina ribas tarp laiko darbui ir laiko sau. Atstumai nieko nebereiškia, o tradicinė darbo vieta biure su kompiuteriu neretai įgauna visiškai kitas formas: dirbti gali nors iš namelio medyje. Dar daugiau – įkvepiančioje aplinkoje dažniau gimsta originalios mintys, suveši kūrybiškumas, o sveikatinimą tinkamai suderinus su darbiniais reikalais atstatomas gyvenimo balansas, atsikratoma jausmo, lyg suktumeis nesustojančiame voverės rate.

Gyvenimo ir darbo harmonijos paieškos vis dažniau į SPA ir poilsio kompleksus atveda ne tik pavienius žmones su šeimomis, bet ir įmonių kolektyvus. Ir „Vytautas Mineral SPA“ – ne išimtis: čia vis dažniau keletui dienų apsistoja bendrovių komandos, ieškančios patogios netradicinės aplinkos. Intensyviai padirbėję dieną, vakarais atsigauna SPA centre ir mėgaujasi kurortiniu poilsiu, o kitą dieną pasisėmę jėgų startuoja iš naujo.

„Norime žmones sustabdyti, bet ne uždaryti nuo gyvenimo. Dovanoti mineralų suteikiamą energiją ir sveikatą, mintis harmonizuojančią aplinką bei galimybę joje ne tik atgauti jėgas, bet ir realizuoti savo kūrybines, darbines mintis. Tam, kad keletą dienų sulėtinę savo kasdienybės ritmą, nuraminę protą ir kūną, pasisotinę mineralų jie sugrįžtų prie vidinės harmonijos ir su nauju įkvėpimu judėtų toliau“, – harmonijos filosofija dalijasi mineralų namų Birštone vadovas.

FOTOGALERIJA Ypatingų mineralų namai „Vytautas Mineral SPA“ (10 nuotr.)

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Verslo aplinka“
Tęsiantis karui Rusija pradeda pavasarinį šaukimą į kariuomenę

Rusija penktadienį pradėjo pavasarinį jaunuolių šaukimą į kariuomenę ir pažadėjo, kad šauktiniai nebus...

ES paragino Kiniją padėti nutraukti Rusijos pradėtą karą Ukrainoje

Europos Sąjunga (ES) penktadienį paragino Kiniją padėti nutraukti Rusijos pradėtą karą Ukrainoje. Europos...

Italija ir Ispanija planuoja naują dujų jungtį priklausomybei nuo Rusijos mažinti

Italijos ministras pirmininkas Mario Draghi pareiškė, kad su Ispanijos kolega aptarė idėją nutiesti dujotiekį...

Pramonė
17:14
M. Jurgilas. Ko labiau trūksta rublio kursui išgydyti – tablečių ar kartono gražiam įpakavimui?

Karas pralaimėtas, sankcijos neveikia, rusija atsilaikė, Vakarai susitaikė ir atsitraukia – tokios isterinės...

Nuomonės
16:50
G. Nausėda: Europai grįžti prie rusiškų dujų po karo būtų didžiausia klaida

Nuo rusiškų dujų itin priklausomos Europos Sąjungos valstybės turi planų, kaip jų atsisakyti „per itin trumpą...

Prokuratūra tiria galimą prekybą vaikais iš Ukrainos

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė penktadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimos prekybos vaikais,...

VŽ klausomiausi podkastai kovą

Pateikiame daugiausia „Verslo žinių“ prenumeratorių dėmesio sulaukusių podkastų TOP 10.

M. Dubnikovas: Vyriausybės planas amortizuos sparčiai augančias kainas 2

Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, finansų analitikas Marius Dubnikovas sako, kad Vyriausybės 2...

Finansai
15:23
„Gera dovana“ ragina padėti Ukrainos žmonėms, skirdama papildomų lėšų Verslo tribūna

Agresija Ukrainoje sukrėtė kiekvieną ir iškėlė daug klausimų įmonėms. Neramino galima karo veiksmų įtaka...

R. Rainys: neapsaugota organizacija anksčiau ar vėliau tampa kibernetinės atakos auka Premium

Dirbant Nacionaliniame kibernetinio saugumo centre (NKSC) kartais būdavo apmaudu, jog verslas ir kitos...

Inovacijos
15:04
Ekonomistai: skubiai įdarbintas antiinfliacinis ir investicijų planas padės išvengti nuosmukio 1

Penktadienį Vyriausybės rūmuose pristatytas 2,26 mlrd. Eur vertės antiinfliacinis paketas gyventojams ir...

Finansai
14:28
Politikai sveikina Vyriausybės antiinfliacinį planą, bet žada ir papildomų pasiūlymų

Seimo valdančiųjų ir opozicinių frakcijų lyderiai penktadienį pasveikino Vyriausybės pateiktą antiinfliacinį...

Kinija toliau skleidžia Maskvos melus ir atsisako invaziją įvardinti karu, Indija susilaukė S. Lavrovo pagyrų

Kinija penktadienį apkaltino Jungtines Valstijas karo Ukrainoje kurstymu ir pareiškė, kad po Sovietų Sąjungos...

Serbijos rinkimuose – Rusijos pradėto karo Ukrainoje šešėlis

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje Aleksandras Vučičius, Serbijos prezidentas, prieš šį sekmadienį šalyje...

V. Dombrovskis: ES aiškiai apsisprendė mažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų

Europos Sąjunga (ES) planuoja iki šių metų pabaigos dviem trečdaliais sumažinti savo priklausomybę nuo...

Čekijos bankas padidino bazines palūkanas iki 5% infliacijai pažaboti

Čekijos centrinis bankas vėl padidino bazines palūkanas, siekdamas pažaboti sparčiai augančią infliaciją.

Rinkos
12:37
Kremliaus propagandinių laidų vedėjui A. Šeininui Lietuva pritaikė finansines sankcijas 2

Rusijos propagandistui, televizijos laidų vedėjui Artiomui Šeininui Lietuvoje pritaikytos finansinės...

A. Skinulis. Tvarumas, kuris apsimoka 2

Tvarumas sukelia daug triukšmo ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Yra daug ataskaitų, krypčių,...

Nuomonės
11:27
Milijardinis antiinfliacinis planas: kompensacijos, dotacijos, didesnis NPD 16

Itin didelio infliacijos šuolio amortizavimui Vyriausybė siūlo skirti daugiau kaip dviejų milijardų eurų...

Prof. D. Žalimas: Rusijos vadovybės laukia tribunolas Premium

Prof. Dainius Žalimas, konstitucinės teisės specialistas, buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas, VŽ podkaste...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku