Kas tai? Prekės ženklas

Harmoningo gyvenimo paieškos veda į mineralų namus

Publikuota: 2018-10-09

Prieš dvejus metus Birštone iškilę įspūdingi ypatingų mineralų SPA namai įsikūrė tobuloje kaimynystėje: greta pušynas, dviračių takai, Nemuno vingiai ir vandens pramogos. Tačiau kurortinė aplinka – ne pagrindinis „Vytautas Mineral SPA“ privalumas.

 „Vytautas Mineral SPA“ atsiradimo vietą nulėmė ne apylinkių grožis, o greta esantis unikalus mineralinio vandens gręžinys. Dar praėjusio amžiaus viduryje Birštono žemėse atrastas šaltinis nustebino mokslininkus milžiniška mineralų gausa: jame aptinkama net 70 skirtingų elementų mineralų – kaip Negyvojoje jūroje.

„Sofijos“ – Vytauto Didžiojo dukters vardu – pavadintas gręžinys išsiskiria visame pasaulyje – kito tokios mineralizacijos šaltinio iki šiol niekur neaptikta. Maža to, jame esantys mineralai yra aktyvūs, taigi žmogaus organizmas juos pasisavina itin lengvai, tad šis vanduo idealiai tinka įvairioms gydymo ir sveikatinimo procedūroms.

Mineralinė aplinka

Šiandien semtis gyvybingumo iš nepaprasto šaltinio gali kiekvienas, įžengęs pro „Vytautas Mineral SPA“ duris. Vieninteliai Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namai įkurti vietoje, kur kažkada veikė senosios Birštono gydyklos. Kaip sufleruoja pavadinimas, šioje sveikatingumo ir ramybės oazėje pirmuoju smuiku griežia mineralai.

Naudojant milijonus metų besiformavusio šaltinio „Sofija“ vandenį bei pasitelkiant šimtametę mineralų gavybos ir panaudojimo patirtį, čia kuriami inovatyvūs jų pritaikymo būdai. Mineralinio vandens baseinas, pirtis, gausybė procedūrų, maistas, ruoštas naudojant mineralinį vandenį (beje, virtuvei virtuoziškai diriguoja vienas profesionaliausių šalies šefų – Darius Dobrovolskas), net gertuvės su aktyviais mineralais – ir tai dar tikrai ne pabaiga. Mineralai čia tiesiog tvyro ore.

„Mineralai – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos eliksyras, ląstelių „mitybai“ būtinas mikroelementas, puikiausias jaunystės, grožio, gyvybingumo ir jėgų šaltinis. Tik svarbu rasti laiko nuolat ir reguliariai  papildyti jų atsargas, nes kai pajunti ligos simptomus, neretai būna per vėlu“, – kalba Robertas Lukošius, „Vytautas Mineral SPA“ vadovas.

Mineralų ekspertai čia kasdien ieško naujų būdų, kaip dar pažangiau, veiksmingiau panaudoti mineralus, kad jie kaip galima labiau praturtintų net ir trumpam atvykusio žmogaus organizmą.

Praėjusiais metais viena iš ypatingų sveikatinimo procedūrų – „Flow“ terapija – centrui pelnė inovatyviausio SPA centro Europoje vardą. Jos metu žmogus tiesiogine prasme maudosi mineraluose: kūnui panirus į mineralų vonią sukuriamas nesvarumo pojūtis, veikiantis atpalaiduojančiai ir raminančiai. Per odą į organizmą patenkančių mineralų poveikį papildo įkvepiamas mineraliniais garais prisotintas oras.

Organizmo mineralizacija – tik viena unikalaus „Vytautas Mineral SPA“ medikų sukurto sveikatinimo metodo dalis. Jame su natūralių mineralų prisotintu gręžinio vandeniu bei Birštono gydyklų tradicijomis susijungia ir Rytų išmintis bei šiuolaikinės inovacijos.

Centro filosofija remiasi holistiniu požiūriu: pozityvaus ir pilnaverčio gyvenimo impulsą čia suteikia ne tik ypatingas mineralų poveikis, bet ir visa harmoningai sukurta aplinka su nuo šiuolaikinio gyvenimo neatsiejamais patogumais.

Ir dirbant galima ilsėtis

Mineralų namuose gamtos jėga susilieja su estetiško, stilingo ir modernaus gyvenimo būdo filosofija. Degustacinės vakarienės, balanso jausmą žadinančios erdvės, individualizuotos formos – aplinka, kurioje yra erdvės ir pasimėgauti buvimu, ir realizuoti kūrybinę energiją.

Net tie, kas nėra lankęsi „Vytautas Mineral SPA“, neretai būna girdėję apie nepaprastą jų biblioteką. Pastato šerdyje įsikūrusioje skaitykloje nėra kampuotų sienų, o kone iki dangaus iškilusios nutapytos kupolo formos lubos, regis, nukelia į patį kosmosą. Tobulos akustikos patalpoje nori nenori pritylama ir įsiklausoma savo minčių. O tada futuristinėje aplinkoje gimsta originalios idėjos, formas įgauna ateities vizijos ir planai – tai paliudytų daugelis čia į apmąstymus panirstančių lankytojų.

Tokių įkvepiančių erdvių centre yra gausybė – interjeras kurtas taip, kad teiktų harmonijos pojūtį, dovanotų šviežią požiūrį ar net eureka akimirkas. Vaikštant po „Vytautas Mineral SPA“ jausmas toks, lyg tebesitęstų „Flow“ plūdrumo efektas: jokios skubos, ramybė, pozityvios emocijos.

Daugybė detalių padeda atsitraukti nuo įprastos namų ar biuro aplinkos. Įrengimas – neprašmatnus, bet išskirtinai stilingas: gamtai artimos spalvos, formos, faktūros, daug akmens, medžio ir dienos šviesos. Būdamas „Vytautas Mineral SPA“ viduje jautiesi tarsi leistum laiką natūralios gamtos apsupty, gausu erdvių, kuriose galima rasti privatumą, bet kartu neatitrūkti nuo gyvenimo tėkmės, svarbių verslo reikalų.

„Gyvename laikais, kai visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbą bei reikalus ne visada pavyksta. Bet gal to ir nereikia? Gal galima poilsį sėkmingai suderinti su atsakomybėmis ir darbo dieną praleidus stilingoje erdvėje vakare pasimėgauti kokybišku poilsiu su artimais žmonėmis ir pasipildyti sveikatos atsargas?“ – retoriškai klausia R. Lukošius.

Išties, besikeičiantys darbo santykiai, jaunosios kartos požiūris į darbo aplinką trina ribas tarp laiko darbui ir laiko sau. Atstumai nieko nebereiškia, o tradicinė darbo vieta biure su kompiuteriu neretai įgauna visiškai kitas formas: dirbti gali nors iš namelio medyje. Dar daugiau – įkvepiančioje aplinkoje dažniau gimsta originalios mintys, suveši kūrybiškumas, o sveikatinimą tinkamai suderinus su darbiniais reikalais atstatomas gyvenimo balansas, atsikratoma jausmo, lyg suktumeis nesustojančiame voverės rate.

Gyvenimo ir darbo harmonijos paieškos vis dažniau į SPA ir poilsio kompleksus atveda ne tik pavienius žmones su šeimomis, bet ir įmonių kolektyvus. Ir „Vytautas Mineral SPA“ – ne išimtis: čia vis dažniau keletui dienų apsistoja bendrovių komandos, ieškančios patogios netradicinės aplinkos. Intensyviai padirbėję dieną, vakarais atsigauna SPA centre ir mėgaujasi kurortiniu poilsiu, o kitą dieną pasisėmę jėgų startuoja iš naujo.

„Norime žmones sustabdyti, bet ne uždaryti nuo gyvenimo. Dovanoti mineralų suteikiamą energiją ir sveikatą, mintis harmonizuojančią aplinką bei galimybę joje ne tik atgauti jėgas, bet ir realizuoti savo kūrybines, darbines mintis. Tam, kad keletą dienų sulėtinę savo kasdienybės ritmą, nuraminę protą ir kūną, pasisotinę mineralų jie sugrįžtų prie vidinės harmonijos ir su nauju įkvėpimu judėtų toliau“, – harmonijos filosofija dalijasi mineralų namų Birštone vadovas.

FOTOGALERIJA Ypatingų mineralų namai „Vytautas Mineral SPA“ (10 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Sinchronizacija: datos, pinigai, rizikos Premium

Derybose dėl sinchronizacijos yra „pasiekta daugiau nei kada nors iki šiol“, tačiau iki pirmojo, politinio,...

Energetika
06:00
Kauno liberalai išsirinko savo kandidatą į merus  

Liberalų sąjūdžio  (LS) Kauno skyrius antradienį siekti mero posto patikėjo dabartiniam vicemerui Simonui...

Verslo aplinka
2018.10.09
Strasbūro teismas atmetė Lietuvos skundą CŽA kalėjimo byloje 3

Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) antradienį atmetė Lietuvos Vyriausybės skundą dėl sprendimo, kad šalyje...

Verslo aplinka
2018.10.09
Reglamentas: Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų garso įrašai turi būti saugomi archyve 1

Vyriausybės posėdžių ir pasitarimų skaitmeniniai įrašai turi būti talpinami duomenų saugyklos kataloguose, o...

Verslo aplinka
2018.10.09
Atsistatydina JAV ambasadorė JT 7

Nikki Haley, JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose (JT), palieka savo postą.

Verslo aplinka
2018.10.09
„Bellingcat“ nustatė antrojo įtariamojo Skripalių nuodijimu tapatybę

Žurnalistinių tyrimų tinklalapis „Bellingcat“ pirmadienį įvardijo ir antrąjį asmenį, kurį Jungtinė Karalystė...

Verslo aplinka
2018.10.09
Kravtas prašo teismo atnaujinti ginčą dėl „Achemos grupės“ akcijų 1

Buvusiam bankrutavusio Vakarų banko vadovui Petrui Kravtui nepavykus atgauti dalies vieno didžiausių šalyje...

Verslo aplinka
2018.10.09
Iš pareigų traukiasi Kauno savivaldybės administracijos direktorius Petrauskas

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas traukiasi iš pareigų – jis sako grįžtantis...

Verslo aplinka
2018.10.09
TVF mažina pasaulio ekonomikos augimo prognozes Premium

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) sumažino savo prognozę pasaulio ekonomikos augimui dėl prekybinės įtampos...

Verslo aplinka
2018.10.09
V. Ušackas ragina atidėti konservatorių pirminius rinkimus 3

Diplomatas Vygaudas Ušackas antradienį paragino iki gruodžio mėnesio atidėti Tėvynės sąjungos - Lietuvos...

Verslo aplinka
2018.10.09
Patvirtintas naujas Kauno mero pavaduotojas

Povilą Mačiulį, iš Kauno vicemero pareigų pasitraukusį rugsėjo mėnesį, oficialiai pakeitė Andrius Palionis,...

Verslo aplinka
2018.10.09
Seime prisiekė Zanavykuose išrinkta I. Haase

Seime prisiekė nauja parlamentarė konservatorė Irena Haase.

Verslo aplinka
2018.10.09
Ugdymo programų pirkimų rengėjai teigia siekę rasti naujų ekspertų 2

Bendrosioms programoms atnaujinti skirtais viešaisiais pirkimais siekiama pritraukti naujų ugdymo ekspertų,...

Verslo aplinka
2018.10.09
Toliau stumiama referendumo su dviejų savaičių pertrauka idėja 2

Nepaisant kritikos Seimas toliau linksta pritarti valdančiųjų idėjai, kad referendumas dėl dvigubos...

Verslo aplinka
2018.10.09
Seimas linksta įteisinti individualius skundus Konstituciniam Teismui 1

Seimas linksta pritarti Konstitucijos pataisoms, kurios numato galimybę į Konstitucinį Teismą su individualiu...

Verslo aplinka
2018.10.09
R. Karbauskis siūlo svarstyti A. Ramanauską-Vanagą pripažinti Lietuvos vadovu 2

„Valstiečių“ pirmininkas Ramūnas Karbauskis antradienį pakvietė Lietuvos visuomenę, istorikus ir teisininkus...

Verslo aplinka
2018.10.09
Rita Miliūtė: niekada nebuvo tokio žingsnio atgal 45

Per beveik tris nepriklausomos Lietuvos dešimtmečius valdžios ir žiniasklaidos santykiai buvo įvairūs,...

Rinkodara
2018.10.09
Rusijos milijardieriui Deripaskai – dar daugiau nemalonumų iš JAV 12

JAV įšaldė Kremliui lojalaus, į sankcijų sąrašus įtraukto Rusijos oligarcho Olego Deripaskos turtą Amerikoje,...

Verslo aplinka
2018.10.09
Aistros dėl lietuviško rąsto 4

Valdantieji patraukė į miškus – Seime pasipylė siūlymai taisyti Miškų įstatymą. Vienas jų – jau seniai...

Pramonė
2018.10.09
Įtemptos JK ir ES skyrybų dienos Premium

Šią savaitę prasideda įtemptos „Brexit“ derybų lenktynės tarp Jungtinės Karalystės (JK) ir Europos Sąjungos...

Verslo aplinka
2018.10.09

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau