Kas tai? Prekės ženklas

Harmoningo gyvenimo paieškos veda į mineralų namus

Publikuota: 2018-10-09

Prieš dvejus metus Birštone iškilę įspūdingi ypatingų mineralų SPA namai įsikūrė tobuloje kaimynystėje: greta pušynas, dviračių takai, Nemuno vingiai ir vandens pramogos. Tačiau kurortinė aplinka – ne pagrindinis „Vytautas Mineral SPA“ privalumas.

 „Vytautas Mineral SPA“ atsiradimo vietą nulėmė ne apylinkių grožis, o greta esantis unikalus mineralinio vandens gręžinys. Dar praėjusio amžiaus viduryje Birštono žemėse atrastas šaltinis nustebino mokslininkus milžiniška mineralų gausa: jame aptinkama net 70 skirtingų elementų mineralų – kaip Negyvojoje jūroje.

„Sofijos“ – Vytauto Didžiojo dukters vardu – pavadintas gręžinys išsiskiria visame pasaulyje – kito tokios mineralizacijos šaltinio iki šiol niekur neaptikta. Maža to, jame esantys mineralai yra aktyvūs, taigi žmogaus organizmas juos pasisavina itin lengvai, tad šis vanduo idealiai tinka įvairioms gydymo ir sveikatinimo procedūroms.

Mineralinė aplinka

Šiandien semtis gyvybingumo iš nepaprasto šaltinio gali kiekvienas, įžengęs pro „Vytautas Mineral SPA“ duris. Vieninteliai Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namai įkurti vietoje, kur kažkada veikė senosios Birštono gydyklos. Kaip sufleruoja pavadinimas, šioje sveikatingumo ir ramybės oazėje pirmuoju smuiku griežia mineralai.

Naudojant milijonus metų besiformavusio šaltinio „Sofija“ vandenį bei pasitelkiant šimtametę mineralų gavybos ir panaudojimo patirtį, čia kuriami inovatyvūs jų pritaikymo būdai. Mineralinio vandens baseinas, pirtis, gausybė procedūrų, maistas, ruoštas naudojant mineralinį vandenį (beje, virtuvei virtuoziškai diriguoja vienas profesionaliausių šalies šefų – Darius Dobrovolskas), net gertuvės su aktyviais mineralais – ir tai dar tikrai ne pabaiga. Mineralai čia tiesiog tvyro ore.

„Mineralai – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos eliksyras, ląstelių „mitybai“ būtinas mikroelementas, puikiausias jaunystės, grožio, gyvybingumo ir jėgų šaltinis. Tik svarbu rasti laiko nuolat ir reguliariai  papildyti jų atsargas, nes kai pajunti ligos simptomus, neretai būna per vėlu“, – kalba Robertas Lukošius, „Vytautas Mineral SPA“ vadovas.

Mineralų ekspertai čia kasdien ieško naujų būdų, kaip dar pažangiau, veiksmingiau panaudoti mineralus, kad jie kaip galima labiau praturtintų net ir trumpam atvykusio žmogaus organizmą.

Praėjusiais metais viena iš ypatingų sveikatinimo procedūrų – „Flow“ terapija – centrui pelnė inovatyviausio SPA centro Europoje vardą. Jos metu žmogus tiesiogine prasme maudosi mineraluose: kūnui panirus į mineralų vonią sukuriamas nesvarumo pojūtis, veikiantis atpalaiduojančiai ir raminančiai. Per odą į organizmą patenkančių mineralų poveikį papildo įkvepiamas mineraliniais garais prisotintas oras.

Organizmo mineralizacija – tik viena unikalaus „Vytautas Mineral SPA“ medikų sukurto sveikatinimo metodo dalis. Jame su natūralių mineralų prisotintu gręžinio vandeniu bei Birštono gydyklų tradicijomis susijungia ir Rytų išmintis bei šiuolaikinės inovacijos.

Centro filosofija remiasi holistiniu požiūriu: pozityvaus ir pilnaverčio gyvenimo impulsą čia suteikia ne tik ypatingas mineralų poveikis, bet ir visa harmoningai sukurta aplinka su nuo šiuolaikinio gyvenimo neatsiejamais patogumais.

Ir dirbant galima ilsėtis

Mineralų namuose gamtos jėga susilieja su estetiško, stilingo ir modernaus gyvenimo būdo filosofija. Degustacinės vakarienės, balanso jausmą žadinančios erdvės, individualizuotos formos – aplinka, kurioje yra erdvės ir pasimėgauti buvimu, ir realizuoti kūrybinę energiją.

Net tie, kas nėra lankęsi „Vytautas Mineral SPA“, neretai būna girdėję apie nepaprastą jų biblioteką. Pastato šerdyje įsikūrusioje skaitykloje nėra kampuotų sienų, o kone iki dangaus iškilusios nutapytos kupolo formos lubos, regis, nukelia į patį kosmosą. Tobulos akustikos patalpoje nori nenori pritylama ir įsiklausoma savo minčių. O tada futuristinėje aplinkoje gimsta originalios idėjos, formas įgauna ateities vizijos ir planai – tai paliudytų daugelis čia į apmąstymus panirstančių lankytojų.

Tokių įkvepiančių erdvių centre yra gausybė – interjeras kurtas taip, kad teiktų harmonijos pojūtį, dovanotų šviežią požiūrį ar net eureka akimirkas. Vaikštant po „Vytautas Mineral SPA“ jausmas toks, lyg tebesitęstų „Flow“ plūdrumo efektas: jokios skubos, ramybė, pozityvios emocijos.

Daugybė detalių padeda atsitraukti nuo įprastos namų ar biuro aplinkos. Įrengimas – neprašmatnus, bet išskirtinai stilingas: gamtai artimos spalvos, formos, faktūros, daug akmens, medžio ir dienos šviesos. Būdamas „Vytautas Mineral SPA“ viduje jautiesi tarsi leistum laiką natūralios gamtos apsupty, gausu erdvių, kuriose galima rasti privatumą, bet kartu neatitrūkti nuo gyvenimo tėkmės, svarbių verslo reikalų.

„Gyvename laikais, kai visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti darbą bei reikalus ne visada pavyksta. Bet gal to ir nereikia? Gal galima poilsį sėkmingai suderinti su atsakomybėmis ir darbo dieną praleidus stilingoje erdvėje vakare pasimėgauti kokybišku poilsiu su artimais žmonėmis ir pasipildyti sveikatos atsargas?“ – retoriškai klausia R. Lukošius.

Išties, besikeičiantys darbo santykiai, jaunosios kartos požiūris į darbo aplinką trina ribas tarp laiko darbui ir laiko sau. Atstumai nieko nebereiškia, o tradicinė darbo vieta biure su kompiuteriu neretai įgauna visiškai kitas formas: dirbti gali nors iš namelio medyje. Dar daugiau – įkvepiančioje aplinkoje dažniau gimsta originalios mintys, suveši kūrybiškumas, o sveikatinimą tinkamai suderinus su darbiniais reikalais atstatomas gyvenimo balansas, atsikratoma jausmo, lyg suktumeis nesustojančiame voverės rate.

Gyvenimo ir darbo harmonijos paieškos vis dažniau į SPA ir poilsio kompleksus atveda ne tik pavienius žmones su šeimomis, bet ir įmonių kolektyvus. Ir „Vytautas Mineral SPA“ – ne išimtis: čia vis dažniau keletui dienų apsistoja bendrovių komandos, ieškančios patogios netradicinės aplinkos. Intensyviai padirbėję dieną, vakarais atsigauna SPA centre ir mėgaujasi kurortiniu poilsiu, o kitą dieną pasisėmę jėgų startuoja iš naujo.

„Norime žmones sustabdyti, bet ne uždaryti nuo gyvenimo. Dovanoti mineralų suteikiamą energiją ir sveikatą, mintis harmonizuojančią aplinką bei galimybę joje ne tik atgauti jėgas, bet ir realizuoti savo kūrybines, darbines mintis. Tam, kad keletą dienų sulėtinę savo kasdienybės ritmą, nuraminę protą ir kūną, pasisotinę mineralų jie sugrįžtų prie vidinės harmonijos ir su nauju įkvėpimu judėtų toliau“, – harmonijos filosofija dalijasi mineralų namų Birštone vadovas.

FOTOGALERIJA Ypatingų mineralų namai „Vytautas Mineral SPA“ (10 nuotr.)

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Britai, jums reikia rinkimų

Pastaruosius trejus metus stebint britų agoniją bandant išsiskirti su Europos Sąjunga (ES) kartais gali...

Darbuotojų motyvacija ekstremaliomis sąlygomis Verslo tribūna

Akivaizdu, kiekvienas darbdavys nori matyti savo įmonėje motyvuotus darbuotojus. Tačiau tokius buriant, tenka...

Vadyba
06:00
S. Skvernelis: jeigu situacija Seime nesikeis, vienintelė išeitis – pirmalaikiai rinkimai 1

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad jeigu situacija Seime nesikeis, vienintelė išeitis yra...

Lietuva „Doing Business 2020“ pasiekė aukščiausią vietą istorijoje  4

Verslo sąlygas vertinančiame Pasaulio banko tyrime „Doing Business 2020“ Lietuva iškopė į 11 vietą. Tai...

„Brexit“ drama: JK išstojimas gali būti atidėtas, ES pozicija dar derinama

Europos Sąjungos narės trečiadienį iš principo pritarė siūlymui atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą.

Alytuje dega ne padangos – dega visa Lietuvos valdžia 3

Vienodų gaisrų nebūna, sako ugniagesiai. Tačiau būna išskirtinių gaisrų, kurie gali suduoti smūgį šalies...

Premjeras: L. Pernavas gali tapti Lietuvos policijos atašė Jungtinėje Karalystėje

Po kadencijos pabaigos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas gali tapti Lietuvos policijos atašė...

Verslo aplinka
2019.10.23
JAV naikina sankcijas Turkijai

JAV naikina sankcijas Turkijai, įvestas, kai ši pradėjo puolimą prieš kurdų kovotojus šiaurės rytų Sirijoje,...

Verslo aplinka
2019.10.23
Teismas: A. Veryga viršijo įgaliojimus nustatydamas vaistų išdavimo tvarką 2

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) trečiadienį nutarė, kad sveikatos apsaugos ministras...

Verslo aplinka
2019.10.23
S. Skvernelis: R. Tamašunienė suteikė visą reikiamą pagalbą gesinant gaisrą Alytuje

Vidaus reikalų ministrei Ritai Tamašunienei sulaukus raginimų atsistatydinti dėl neveiklumo gesinant gaisrą...

Verslo aplinka
2019.10.23
R. Karbauskis žada „modifikuoti“ Seimo atmestuosius mokestinius projektus

Valdančioji koalicija tikina turinti pakankamai balsų Seime, kad gebėtų priimti kitų metų biudžetą. Kartu,...

Verslo aplinka
2019.10.23
D. Grybauskaitė: Seime vyrauja chaosas 2

„Lietuvoje dominuoja karingas neraštingumas, jeigu ant jūsų lips, turite garsiai kalbėti – neleiskite griauti...

Verslo aplinka
2019.10.23
„Tvarka ir teisingumas“ pašalinta iš valdančiųjų gretų

Seimo vicepirmininko Remigijaus Žemaitaičio vadovaujama Tvarkos ir teisingumo partija (TTP) ne tik faktiškai,...

Verslo aplinka
2019.10.23
Atidėliojant pertvarkas smunka VVĮ pelnas, bet politikams tai tinka 1

Valstybės valdomos įmonių (VVĮ) pajamos pirmą metų pusmetį išaugo daugiau nei 10%, iki 1,5 mlrd. Eur, tačiau...

Finansai
2019.10.23
JK sulaikyto sunkvežimio priekaboje rasti 39 žmonių kūnai

Trečiadienį Jungtinės Karalystės (JK) Esekso grafystės policija pranešė, kad vieno vilkiko priekaboje aptiko...

Verslo aplinka
2019.10.23
Valdantieji viliasi: pakaks balsų ir biudžetui, ir naujiems mokesčiams  Premium 2

Valdančiosios koalicijos atstovai ramina save ir kitus, kad ras kompromisus dėl diskusijų keliančių...

Verslo aplinka
2019.10.23
Bundesbankas: Vokietija rugsėjį galėjo įžengti į recesiją Premium

Vokietijos centrinis bankas perspėjo, kad šalies ekonomika galėjo susitraukti antrą ketvirtį iš eilės, o tai...

Verslo aplinka
2019.10.23
R. Karbauskis siūlo NT apmokestinimo lengvatą daugiavaikėms šeimoms 4

Seimui antradienį atmetus Vyriausybės siūlymą nuo 2020 metų išplėsti gyventojų nekilnojamojo turto (NT)...

Statyba ir NT
2019.10.23
V. Šapoka: nepriėmus mokestinių pataisų teks apkarpyti išlaidas 

Vyriausybė siūlys apkarpyti kai kurias kitų metų išlaidas, jeigu Seimas nepritars naujiems mokesčiams ar jų...

Verslo aplinka
2019.10.23
Lietuva ir Japonija pasirašė memorandumus energetikos ir IT srityse 

Lietuva ir Japonija dvišaliame verslo forume Tokijuje pasirašė du bendradarbiavimo memorandumus energetikos...

Verslo aplinka
2019.10.23

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau