Kas tai? Prekės ženklas

„Eglės sanatorijos“ gyventojams – nauji patogumai 

Publikuota: 2018-09-11

Žodžiai „sanatorija“ ar „reabilitacija“ ne visada kelia malonias asociacijas. Visgi šiandien ilsintis sanatorijoje galima pasijusti tarsi keturių žvaigždučių viešbutyje, iš kurio išvykstama pasisėmus ne tik malonių akimirkų, bet ir sveikatos.

Dviejuose Lietuvos kurortuose įsikūrusiai „Eglės sanatorijai“ – jau daugiau nei keturios dešimtys metų. Daugelį metų ji buvo neatsiejama Druskininkų dalis, viena seniausių miesto sanatorijų. Sukauptą patirtį ir natūralaus gydymo tradicijas „Eglės sanatorija“ atsinešė ir į Birštoną – čia pušyno apsuptyje, Nemuno pakrantėje 2013 m. atidarytas gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras.

Išlaikiusi tradicijas, bet gerokai pasikeitusi – tokia šiandien „Eglės sanatorija“. Jos atsinaujinimas ne betikslis. „Tai, ką mes šiandien vadiname lubomis, rytoj gali būti grindys“, – taip paprastai, bet vaizdingai pokyčių esmę nusako Arvydas Balčius, „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai. Sanatorijoje jis dirba jau 20 metų. Net 24 dienas trunkantį poilsio sanatorijoje kelialapį anuomet gaudavo ligos ar tiesiog sunkaus fizinio krūvio gamyklose nualinti žmonės. Šiandien sanatorijų koridoriuose kur kas dažniau galima sutikti ne ligonius, o tuos, kurie ieško atgaivos nuo gyvenimo tempo, nesibaigiančio lėkimo, streso, sėdėjimo prie kompiuterio ir nuolatinio buvimo sausuose, uždaruose biuruose. Daugelis jų organizmui „perkrauti“ turi tik savaitgalį ir viešbučius ar viešnages SPA centre vis dažniau iškeičia į visavertį poilsį ir sveikatinimo procedūras sanatorijoje.

Naujas sanatorijos standartas

Norintiems pabėgti nuo rutinos, pasimėgauti komfortišku poilsiu ir drauge sustiprinti sveikatą dabar – dar tinkamesnis metas. „Eglės sanatorija“ šiemet žengė didelį žingsnį į priekį, galutinai palikdama istoriškai susiklosčiusį sanatorijų įvaizdį praeityje. Jei anksčiau pirmuoju smuiku sanatorijose grieždavo medicininė paslaugų pusė, procedūros bei jų specialistai, o aplinka ir gyvenimo  kokybė tarsi nuslinkdavo į antrą planą, tai šiandien pasikeitęs žmonių gyvenimo būdas, tempas, darbo pobūdis ir lūkesčiai brėžia naują standartą ir sanatorijoms. Vis dažniau ne tik poilsines, bet ir sveikatinimo paslaugas imama rinktis pagal siūlomą komforto lygį.

 „Žmogų veikia visuma – ir mintys, ir jausmai, ir veiksmai, ir aplinka. Kai visa tai teikia džiaugsmą, sveikatinimo, gijimo procesai organizme paspartėja. Juk ne veltui sakome, kad namuose ir sienos gydo. Todėl šiuolaikinė sanatorija apima ne tik naujausias diagnostikos, gydymo metodikas, sveikatingumo programas ir kvalifikuotus specialistus, bet ir aplinką, tenkinančią kiekvieno žmogaus norus ir poreikius“, – samprotauja A. Balčius.

Dabar atsinaujinusi „Eglės sanatorija“ savo svečius kviečia pasirinkti vieną iš trijų komforto lygių – klasikinį Economy, pilnai atnaujintą komfortišką Standard arba itin aukšto komforto lygio Comfort. Būtent Standard laikomas naujuoju ne tik „Eglės sanatorijos“, bet ir sanatorijos bendrąją prasme standartu, „aukso viduriu.“

Visiškai atnaujinti kambariai, duris atvėrę vasaros pradžioje, galimybė neišeinant į lauką ir nesibaiminant blogo oro ar vasariškos kaitros pasiekti gydyklą bei mineralinio vandens biuvetę – tai pagrindiniai patogaus gyvenimo privalumai atsinaujinusioje „Eglės sanatorijoje“. 3 mln. Eur kainavęs projektas įgyvendintas Druskininkuose: stiklinė galerija sujungė vieną gyvenamųjų korpusų su sanatorijos gydykla, atnaujinti B korpuso kambariai bei senoji mineralinio vandens biuvetė.

 Visgi kurį komforto lygį bepasirinktumėte, gydymo paslaugų kokybė „Eglės sanatorijose“ Druskininkuose ir Birštone bus tokia pat aukšta. Anot A. Balčiaus, diferencijuoti sanatorinį gydymą būtų neetiška, nes norint sužadinti organizme sveikatinimo procesus būtina tiek procedūrų, kiek reikia rezultatui pasiekti – ir nei mažiau, nei daugiau.

Nauda ir sveikiems

Sanatorijas vis dažniau renkasi ir šeimos su mažais vaikais ar draugų kompanijos – ir vieniems, ir kitiems norisi ištrūkti nuo įtraukiančios kasdienybės rutinos. Dalis „Eglės sanatorijos“ pokyčių skirti būtent jiems.

Šeimoms įrengti šeimyniniai kambariai, kuriuose mažieji gyventojai ras vaikiškus chalatus, patogius laiptukus vonios kambaryje ir panašius patogumus, o tėvai – virtuvėlę, kad nereikėtų sukti galvos, kur pašildyti maistą mažyliui. Šeimoms itin patogu apsistoti naujo – connecting – tipo kambariuose, kurie yra atskiri, bet sujungti tarpusavyje. Beje, juos itin dažnai renkasi ir jaunesnio amžiaus draugų kompanijos, norinčios būti kartu, bet išsaugoti privatumą.

„Sveikas gyvenimo būdas vis aktyviau skverbiasi į jaunų žmonių kasdienybę. Jaunimo, atvykstančio pailsėti ir sustiprinti organizmą, kasmet vis daugėja, kartu jie ir aktyvūs, domisi naujovėmis. Jie yra viena iš priežasčių, kodėl  „Eglės sanatorijoje“ per pastaruosius metus atsirado net 6 naujos inovatyvios procedūros, progresyvūs sveikatinimo metodai, mankštos. Džiugu, kad jauni žmonės rūpinasi savo sveikata ir stengiasi užbėgti ligoms už akių“, – pasakoja sanatorijos Rinkodaros ir pardavimų direktorius Edgaras Briedys.

Sanatorinio gydymo poveikis reikšmingas visiems, ne tik pagyvenusiems ar nusiskundimų turintiems – viskas priklauso nuo to, kiek žmogus rūpinasi savo sveikata. Net ir keletas dienų, praleistų sanatorijoje, atneš naudos.

„Jauni žmonės nori ištrūkti iš didmiesčių, pailsėti, atstatyti organizmo gyvybines jėgas – tik dažniausiai neturi tam daug laiko. Sanatorinio gydymo procedūros ir atvykus savaitgaliui yra tokios pat, kaip įprastos, tačiau gerokai intensyvesnės. Organizmas išstumiamas iš komforto būsenos, tačiau subalansuotos procedūros sužadina sveikatinimo reakcijas. Per savaitgalį gauto impulso užtenka, kad grįžus į darbus jaustumeisi darbingesnis, energingesnis“, – tikina A. Balčius.

Anot jo, neturint rimtų susirgimų, sanatorijoje pakanka apsilankyti kartą per du metus. Jeigu dar kartas nuo karto ištrūksite savaitgaliui, organizmas sugebės išlikti sveikas ir darbingas.

Išties raktas tiek į sėkmingą gydymą, tiek į sveikatinimą yra ne kas kita, kaip harmonija. „Komfortiškos gyvenimo sąlygos, kokybiškos ir efektyvios gydomosios procedūros, įvairus ir pilnavertis laisvalaikis sudaro tobulą balansą, kuris būtinas tiek norintiems pasveikti, tiek atvykusiems tiesiog pailsėti. Visgi labai svarbu pabrėžti, kad „Eglės sanatorijos“ prioritetas buvo ir išliks daugybę metų puoselėjamos gydomosios tradicijos. Todėl sanatorija garantuoja, kad visiems, nepriklausomai nuo pasirinkto komforto lygio, suteiks vienodas, aukščiausios kokybės sanatorinio gydymo paslaugas“, - patikina direktorius medicinai A. Balčius.

FOTOGALERIJA Atsinaujinusi „Eglės sanatorija“ (5 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Svarbu matyti visus scenarijus

Rudenį prasideda sunkiausias sezonas versle – formuojami įmonių biudžetai. Atsispiriama į besibaigiančius...

Kadencijos viduryje valdantieji susigrąžino daugumą Premium

Valdančioji koalicija vėl turi formalią daugumą Seime, kai prie jos prisijungė „tvarkiečiai“. Politologai...

Rudens sesija: ne tik politinis triukšmas, bet realus poveikis jūsų verslui Rėmėjo turinys

Šią savaitę prasidėjusi eilinė Seimo rudens sesija žada ne tik daug politinio klegesio. Skelbiama, kad Seimas...

Vadyba
06:00
Orbanas apkaltino ES vykdant šantažą ir įžeidinėjant jo šalį 1

Viktoras Orbanas, Vengrijos premjeras, apkaltino Europos Sąjungą (ES) „įžeidinėjant“ jo šalį, tuo metu, kai...

Verslo aplinka
2018.09.11
Seimas uždegė žalią šviesą naujo tyrimo komisijai kurti 2

Seimas antradienį uždegė žalią šviesą kurti naują komisiją tirti neteisėtą suinteresuotų asmenų įtaką...

Verslo aplinka
2018.09.11
Kirkilo partija dar žingsniu priartėjo prie valstybės dotacijos 1

Seime liko vienas žingsnis pakeisti partijų finansavimo tvarką. Ji leistų Gedimino Kirkilo Socialdemokratų...

Verslo aplinka
2018.09.11
Mažesnės kartelės dvigubos pilietybės referendumui nebus

Seimas antradienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl anksčiau parlamento nustatytos mažesnės...

Verslo aplinka
2018.09.11
Seimas pritarė Respublikos Prezidentės veto dėl gydymo įstaigų pertvarkos

Seimas antradienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl gydymo įstaigų tinklo pertvarkos.

Verslo aplinka
2018.09.11
Planuojamas dar vienas JAV ir Šiaurės Korėjos lyderių susitikimas

Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, gavo „labai šiltą ir teigiamą“ laišką nuo Kim Jong Uno, Šiaurės Korėjos...

Verslo aplinka
2018.09.11
„Creditinfo“ vadovas: Registrų centro įkainiai yra per dideli 8

Susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui antradienį pareiškus, kad kelios neįvardijamos bendrovės duomenis iš...

Verslo aplinka
2018.09.11
„Eglės sanatorijos“ gyventojams – nauji patogumai  Rėmėjo turinys 1

Žodžiai „sanatorija“ ar „reabilitacija“ ne visada kelia malonias asociacijas. Visgi šiandien ilsintis...

Verslo aplinka
2018.09.11
„Sektorių lyderiai 2018“: paskelbtos ir apdovanotos 9-ios stipriausios įmonės

„Verslo žinių“ konferencijoje „Verslas 2019“ paskelbti ir apdovanoti „Sektorių lyderiai 2018“, t. y.

Verslo aplinka
2018.09.11
Seimas – prieš, kad miestuose veiktų tik 5 vieno tinklo vaistinės 2

Seimas nutarė nesikišti į vaistinių rinką – įstatymu nebus nustatyta, kiek to paties tinklo vaistinių gali...

Verslo aplinka
2018.09.11
Pirmasis pusmetis: įmonės gavo 42 mlrd. Eur pajamų, pelnas viršijo 3 mlrd. Eur

Per pirmąjį šių metų pusmetį šalies įmonės gavo beveik 42 mlrd. Eur pajamų, o jų ikimokestinis pelnas siekė...

Pramonė
2018.09.11
LVK prezidentas Sutkus dėl šmeižto kreipėsi į teismą 1

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir jos prezidentas Valdas Sutkus pateikė ieškinį Vilniaus miesto...

Verslo aplinka
2018.09.11
R. Masiulis: Registrų centro duomenys keliems stambiems klientams – 4,5 karto pigiau 19

Rokas Masiulis, Susisiekimo ministras, pareiškė, kad kelios neįvardijamos bendrovės duomenis iš Registrų...

Verslo aplinka
2018.09.11
Rusijoje – milžiniškos karinės pratybos 2

Rugsėjo 11-17 dienomis Rusija vykdys didžiausias karines pratybas nuo 1981 m. Rusijos karinėse pratybose...

Verslo aplinka
2018.09.11
Skvernelis: jei darai verslą, daryk verslą Premium 9

Ateinančiais metais premjeras Saulius Skvernelis žada griežčiau atskirti Seimo valdžią nuo vykdomosios,...

Verslo aplinka
2018.09.11
Vokietija svarsto karinį įsitraukimą Sirijoje 17

Vokietijos vyriausybė pirmadienį patvirtino, kad kalbėjosi su savo sąjungininkais dėl galimo savo karių...

Verslo aplinka
2018.09.11
Valdančiąją koaliciją papildė „tvarkiečiai“ 13

Nuo šiol valdančioji koalicija vėl turi formalią daugumą Seime. Antradienį prie valstiečių-žaliųjų ir...

Verslo aplinka
2018.09.11

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau