„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą

Publikuota: 2018-08-02

Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa, plovyklos skelbia nuolaidas ir kitaip masina užsukti. O automobilių plovyklai „H2AUTO“ pavyko išsiskirti ir sudominti vairuotojus kokybiškomis paslaugomis. Pasiūlę estetiką, modernias automobilių plovimo galimybes, inovatyvų atsiskaitymo būdą ir aukščiausio lygio aptarnavimą, šios plovyklos automobilininkus traukia tarsi medus bites.

Vienas sparčiausiai augančių automobilių plovyklų tinklų Lietuvoje pirmąją plovyklą atidarė 2015 m. pavasarį, o dabar jau veikia 15 plovyklų Lietuvoje: Vilniuje, Grigiškėse, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje ir Mažeikiuose, Varėnoje, Jonavoje. Liepą atidaryta plovykla Varėnoje, o rugpjūtį bus atidarytos plovyklos Jonavoje bei  Klaipėdoje. Iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar 3 plovyklas: vieną Panevėžyje ir dvi Vilniuje.

2019-2020  m. „H2AUTO“ numato atidaryti net 14 naujų plovyklų: daugiau Marijampolėje ir Alytuje bei naujas Kelmėje, Šakiuose, Prienuose, Šilutėje, Rokiškyje, Gargžduose, Kretingoje, Plungėje, Telšiuose, Biržuose ir Vilkaviškyje.

Aldevinas Gelgota, kuriam pasižvalgius po Vakarų šalis ir kilo idėja sukurti kitokių plovyklų tinklą, prisimena, kad norėjosi sukurti išskirtinę, visą parą veikiančią plovyklą, pasižyminčią švara, šviesa bei erdviu išplanavimu, ir kad plovimas būtų aukščiausios klasės. Tai aktualu tiems, kuriems automobilio švara yra neatsiejama nuo paties žmogaus ir jo asmenybės reprezentatyvumo.

„Rūpinamės, kad klientai mūsų plovyklose gautų ne tik paslaugą, bet ir gerai jaustųsi. Tą pozityvią emociją suteikiame per malonią aplinką, kokybę ir aptarnavimo greitį. Klientas sugrįš ten, kur jam buvo gera ir patiko, o būtent kiekvienam mūsų plovyklų svečiui suteiktas pasitenkinimas bei sužadintas noras dar kartą apsilankyti mums ir yra pats svarbiausias“, – teigia A. Gelgota.

Išskirtinė priežiūra

Apsilankius „H2AUTO“ plovykloje pirmiausia pastebi, kad ji švari, estetiška bei neįprasto dizaino. Plovyklos traukia kiekvieno pro šalį važiuojančiojo akį. Kiek futuristinis dizainas domina ne tik automobilių vairuotojus, bet ir motociklininkus bei dviratininkus.

Už išskirtinės plovyklų išvaizdos slepiasi italų dizaino ir inžinerinių sprendimų kompanija „Italdesign Giugiaro“, prisidedanti prie „Volkswagen Golf“, „Lamborghini“, „Maserati“, „Alfa Romeo“, „Audi“, „Fiat“ ir kitų markių automobilių dizaino kūrimo. Į šią kompaniją A. Gelgota kreipėsi generuodamas unikalias idėjas plovyklų eksterjerui. Partnerystė su italais pasiteisino ir šiandien ryškios plovyklos atkreipia kiekvieno vykstančiojo pro šalį dėmesį.

Šios naujos kartos plovyklos yra trijų tipų: bekontaktė savitarnos, automatinė tekstilinė ir automatinė bekontaktė. Bekontaktės savitarnos plovyklos, anot A. Gelgotos, yra pačios populiariausios, mat jose galima greitai ir patogiai pačiam nusiplauti bei išsivalyti automobilį ir kartu išvengti tradicinių šepečių kontakto su automobilio paviršiumi.

Pasak „H2AUTO“ plovyklų sumanytojo, šepečių buvo atsisakyta todėl, kad jie plovimo metu gali pažeisti automobilio dangą. Plaunant automobilius aukštu slėgiu, aktyviosiomis putomis, kurių pagalba purvas yra atmirkomas, o ne nušveičiamas, bei naudojant blizginimo produktus yra tausojami automobilio dažai ir visiškai pašalinamas purvas. Taip jam nepakenkiant automobilį galima plauti nors ir kasdien. Beje, visas chemines medžiagas, kurios yra agresyvios purvui ant automobilių, bet draugiškos aplinkai, plovykloms tiekia patikimi Vakarų gamintojai.

Plovyklose galima pasirūpinti ir transporto priemonės vidumi, čia įrengtos plačiausios valymo aksesuarų ir paslaugų zonos. Plovyklose veikia galingi siurbliai ir aukšto slėgio prapūtimo pistoletai sunkiai prieinamoms vietoms išvalyti, kurie per kelias minutes padeda sutvarkyti automobilio vidų. Kadangi švara čia rūpinamasi visapusiškai, „H2AUTO“ taip pat suteikia galimybę antibakterinėmis priemonėmis apdoroti sėdynių apmušalus, išsiplauti ir išsivalyti kilimėlius, juos nusausinti, išblizginti specialiomis šluostėmis langus ir panelę, o taip pat bakelius pasipildyti langų plovimo skysčiu.

„Visos paslaugos paremtos pačia geriausia asmenine patirtimi, – sako A. Gelgota. – Norime ne tik patenkinti poreikį nusiplauti automobilį, bet ir viršyti klientų lūkesčius. Dėl to nuolat investuojame ir daug dėmesio skiriame kokybei bei jos valdymui: turime kokybės vadovą, kuris nuolat tikrina ir prižiūri kokybę ir skambučių centrą, kuriame visą parą atsiliepiame į skambučius ir registruojame gedimus, teikiama profesionali konsultacija.“

Paprasta atsiskaityti ir kontroliuoti

Įprastose plovyklose kiekvieną kartą prieš jomis naudojantis reikia įsigyti specialių žetonų ar monetų. A. Gelgota teigia, kad supratęs, jog tai nepatogu vairuotojams, kurie nėra įpratę su savimi vežiotis grynųjų pinigų, todėl įdiegė modernią kortelių sistemą.

„Klientui tereikia vieną kartą įsigyti kortelę plovykloje esančiame aparate, kuri jau bus papildyta ta suma, už kurią pirkote kortelę. Pasibaigus kortelėje esantiems pinigams ją galima pasipildyti vėl ir vėl“, – paaiškina A. Gelgota. Viena plovyklos kortelė yra skirta automobilio plovimui, valymui, siurbimui ir langų plovimo skysčio užsipylimui. Ta pati kortelė galioja visose Lietuvos „H2AUTO“ plovyklose.

Beje, „H2AUTO“ plovykloje visų programų kaina vienoda, o atsiskaitoma sekundžių tikslumu – naudojantis plovykla nuo kortelės kas 6 sekundės nuskaičiuojama po 5 ct, todėl klientas gali ypač tiksliai kontroliuoti plovimo kainą. Be to, jei dėl nenumatytų priežasčių klientui paslauga nebuvo suteikta arba buvo suteikta ne taip, kaip klientas tikėjosi, jam pinigai nedelsiant grąžinami tiesiai į kortelę.

Dėmesys žmogui

Kiekviena paslauga „H2AUTO” plovyklose yra orientuota į klientą. Kortelės taupo laiką, inovatyvus plovimas tausoja automobilį, o modernus dizainas iš esmės sukuria jaukumo jausmą. Negana to, plovyklose pasirūpinta aukščiausios klasės klientų saugumu: kiekvienoje jų įrengtos stebėjimo kameros. Svarbiausia čia – žmogaus gerovė.

A. Gelgota sako, jog plovyklų populiarumo sėkmę būtent lemia požiūris į žmonės – klientus ir darbuotojus: „Man ir mano komandai patys svarbiausi yra santykiai, lūkesčius viršijančios patirtys. Kiekvienas plovyklos prižiūrėtojas yra tarsi jos savininkas, kiekvienas klientas mums – tarsi vienintelis, todėl kontaktas ir grįžtamasis ryšys yra ypač svarbūs. Mes nuolat bendraujame su klientais ir stengiamės sužinoti, kokia jų patirtis plovykloje buvo šįkart, taip galime suteikti patį geriausią servisą ir kaskart pranokti patys save.“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Patys, viską patys, arba Jūsų pensija Premium

Valstybė beveik atviru tekstu sako (norintiems girdėti), kad jau tikrai atėjo laikas būsimos pensijos...

Verslo klasė
2019.01.01
VŽ Premium metų TOP 10: žlugęs sandoris, milijardinė JAV milžinės investicija, NT rinkos rekordas

Verta prisiminti geriausius tik VŽ prenumeratoriams skirtus tekstus, kurie taip pat sulaukė didelio...

Rinkodara
2019.01.01
NASA sėkmingai įgyvendino istorinį praskriejimą

JAV kosmoso agentūra NASA antradienį patvirtino, kad jai pavyko misija, kuria siekta praskrieti pro...

Verslo aplinka
2019.01.01
Ką darytų Wendy Kopp, tapusi Lietuvos švietimo ministre? Premium

Wendy Kopp niekada nevedė pamokų vaikams. Tačiau apie švietimo pokyčius ją kviečia kalbėti į Pasaulio...

Verslo klasė
2019.01.01
Kim Jong Unas perspėjo D. Trumpą dėl JAV sankcijų šaliai

Kim Jong Unas, Šiaurės Korėjos diktatorius, pasinaudojo savo naujametiniu kreipimųsi į tautą, kad įspėtų...

Verslo aplinka
2019.01.01
Keičiasi dviejų ministerijų pavadinimai

Antradienį keičiasi dviejų ministerijų pavadinimai – Švietimo ir mokslo ministeriją pervadinama į Švietimo,...

Verslo aplinka
2019.01.01
Ko Lietuvoje ir pasaulyje laukti 2019-aisiais?

Lietuva turės naują prezidentą, Europos Sąjunga – naują Parlamentą ir Komisiją, bet praras Jungtinę...

Verslo aplinka
2019.01.01
Rinkiminiais 2019-aisiais prezidentė linki išminties

Sveikindama tautą su Naujaisiais metais prezidentė Dalia Grybauskaitė palinkėjo, kad rinkimų kupinais...

Verslo aplinka
2019.01.01
Dvidešimtmečio sulaukusio euro taikinys – dolerio užimtos teritorijos Premium 1

Prieš 20 metų įvestas euras per šį laikotarpį išaugo iki antros populiariausios pasaulio valiutos, tačiau...

Verslo aplinka
2018.12.31
Investuotojai Lietuvoje šiemet „augino raumenis“

2018 m. žinomų užsienio įmonių, pranešusių apie sprendimą investuoti Lietuvoje, nebuvo daug, o metų pabaigą...

Verslo aplinka
2018.12.31
2009 m. krizę tiriantis S. Jakeliūno komitetas pateikė klausimus D. Grybauskaitei 3

2009 m. krizės aplinkybes tiriantis Seimo biudžeto ir finansų komitetas oficialiai pateikė klausimus...

Verslo aplinka
2018.12.31
A. Merkel: Vokietija didins savo tarptautinį vaidmenį

2019 m. Vokietija prisiims daugiau atsakomybės tarptautinėje arenoje ir veiks, vadovaudamasi savo...

Verslo aplinka
2018.12.31
Už kyšininkavimą nuteistas Druskininkų NVSC vadovas

Kauno apygardos teismas kaltu dėl kyšininkavimo pripažino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie...

Verslo aplinka
2018.12.31
Rusijos daugiabutyje nugriaudėjo sprogimas 5

Pirmadienio paryčiais Rusijos Magnitogorskio mieste Uralo regione daugiabutyje nugriaudėjo sprogimas.

Verslo aplinka
2018.12.31
BNS apžvalga: 100 svarbių 2018-ųjų Lietuvos įvykių

Baigiantis metams, BNS pateikia šimtą svarbių Lietuvos politikos, visuomenės ir kultūros gyvenimo įvykių...

Verslo aplinka
2018.12.31
Galvosūkius narpliosime patys

Į istorijos puslapius netrukus atgulsiantys 2018-ieji jau gerą pusmetį kurstė aistras dėl (ne)galimos krizės...

Verslo aplinka
2018.12.31
Parlamentinės lėšos naudojamos taksi, gėlėms, knygoms Premium 4

Seimo nariai, be kelis tūkstančius eurų per mėnesį siekiančių atlyginimų, dar gauna bemaž 900 Eur dydžio...

Verslo aplinka
2018.12.31
Technologijos, žiniasklaida ir telekomunikacijos: „Deloitte“ prognozės 2019 m. Premium

Kitais metais verslas verslui srityje prognozuojamas spartus dirbtinio intelekto sprendimų augimas, o plataus...

Technologijos
2018.12.31
STT už informaciją atsilygino šešiolikai pranešėjų, FNTT – vienam 1

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šiemet šešiolikai asmenų atsilygino už suteiktą informaciją apie korupcinius...

Verslo aplinka
2018.12.30
Kariuomenė ketina įsigyti modernių techniką maskuojančių tinklų 12

Lietuvos kariuomenė ketina įsigyti apie 200 radarais neaptinkamų maskuojamųjų tinklų.

Verslo aplinka
2018.12.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau