„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą

Publikuota: 2018-08-02

Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa, plovyklos skelbia nuolaidas ir kitaip masina užsukti. O automobilių plovyklai „H2AUTO“ pavyko išsiskirti ir sudominti vairuotojus kokybiškomis paslaugomis. Pasiūlę estetiką, modernias automobilių plovimo galimybes, inovatyvų atsiskaitymo būdą ir aukščiausio lygio aptarnavimą, šios plovyklos automobilininkus traukia tarsi medus bites.

Vienas sparčiausiai augančių automobilių plovyklų tinklų Lietuvoje pirmąją plovyklą atidarė 2015 m. pavasarį, o dabar jau veikia 15 plovyklų Lietuvoje: Vilniuje, Grigiškėse, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje ir Mažeikiuose, Varėnoje, Jonavoje. Liepą atidaryta plovykla Varėnoje, o rugpjūtį bus atidarytos plovyklos Jonavoje bei  Klaipėdoje. Iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar 3 plovyklas: vieną Panevėžyje ir dvi Vilniuje.

2019-2020  m. „H2AUTO“ numato atidaryti net 14 naujų plovyklų: daugiau Marijampolėje ir Alytuje bei naujas Kelmėje, Šakiuose, Prienuose, Šilutėje, Rokiškyje, Gargžduose, Kretingoje, Plungėje, Telšiuose, Biržuose ir Vilkaviškyje.

Aldevinas Gelgota, kuriam pasižvalgius po Vakarų šalis ir kilo idėja sukurti kitokių plovyklų tinklą, prisimena, kad norėjosi sukurti išskirtinę, visą parą veikiančią plovyklą, pasižyminčią švara, šviesa bei erdviu išplanavimu, ir kad plovimas būtų aukščiausios klasės. Tai aktualu tiems, kuriems automobilio švara yra neatsiejama nuo paties žmogaus ir jo asmenybės reprezentatyvumo.

„Rūpinamės, kad klientai mūsų plovyklose gautų ne tik paslaugą, bet ir gerai jaustųsi. Tą pozityvią emociją suteikiame per malonią aplinką, kokybę ir aptarnavimo greitį. Klientas sugrįš ten, kur jam buvo gera ir patiko, o būtent kiekvienam mūsų plovyklų svečiui suteiktas pasitenkinimas bei sužadintas noras dar kartą apsilankyti mums ir yra pats svarbiausias“, – teigia A. Gelgota.

Išskirtinė priežiūra

Apsilankius „H2AUTO“ plovykloje pirmiausia pastebi, kad ji švari, estetiška bei neįprasto dizaino. Plovyklos traukia kiekvieno pro šalį važiuojančiojo akį. Kiek futuristinis dizainas domina ne tik automobilių vairuotojus, bet ir motociklininkus bei dviratininkus.

Už išskirtinės plovyklų išvaizdos slepiasi italų dizaino ir inžinerinių sprendimų kompanija „Italdesign Giugiaro“, prisidedanti prie „Volkswagen Golf“, „Lamborghini“, „Maserati“, „Alfa Romeo“, „Audi“, „Fiat“ ir kitų markių automobilių dizaino kūrimo. Į šią kompaniją A. Gelgota kreipėsi generuodamas unikalias idėjas plovyklų eksterjerui. Partnerystė su italais pasiteisino ir šiandien ryškios plovyklos atkreipia kiekvieno vykstančiojo pro šalį dėmesį.

Šios naujos kartos plovyklos yra trijų tipų: bekontaktė savitarnos, automatinė tekstilinė ir automatinė bekontaktė. Bekontaktės savitarnos plovyklos, anot A. Gelgotos, yra pačios populiariausios, mat jose galima greitai ir patogiai pačiam nusiplauti bei išsivalyti automobilį ir kartu išvengti tradicinių šepečių kontakto su automobilio paviršiumi.

Pasak „H2AUTO“ plovyklų sumanytojo, šepečių buvo atsisakyta todėl, kad jie plovimo metu gali pažeisti automobilio dangą. Plaunant automobilius aukštu slėgiu, aktyviosiomis putomis, kurių pagalba purvas yra atmirkomas, o ne nušveičiamas, bei naudojant blizginimo produktus yra tausojami automobilio dažai ir visiškai pašalinamas purvas. Taip jam nepakenkiant automobilį galima plauti nors ir kasdien. Beje, visas chemines medžiagas, kurios yra agresyvios purvui ant automobilių, bet draugiškos aplinkai, plovykloms tiekia patikimi Vakarų gamintojai.

Plovyklose galima pasirūpinti ir transporto priemonės vidumi, čia įrengtos plačiausios valymo aksesuarų ir paslaugų zonos. Plovyklose veikia galingi siurbliai ir aukšto slėgio prapūtimo pistoletai sunkiai prieinamoms vietoms išvalyti, kurie per kelias minutes padeda sutvarkyti automobilio vidų. Kadangi švara čia rūpinamasi visapusiškai, „H2AUTO“ taip pat suteikia galimybę antibakterinėmis priemonėmis apdoroti sėdynių apmušalus, išsiplauti ir išsivalyti kilimėlius, juos nusausinti, išblizginti specialiomis šluostėmis langus ir panelę, o taip pat bakelius pasipildyti langų plovimo skysčiu.

„Visos paslaugos paremtos pačia geriausia asmenine patirtimi, – sako A. Gelgota. – Norime ne tik patenkinti poreikį nusiplauti automobilį, bet ir viršyti klientų lūkesčius. Dėl to nuolat investuojame ir daug dėmesio skiriame kokybei bei jos valdymui: turime kokybės vadovą, kuris nuolat tikrina ir prižiūri kokybę ir skambučių centrą, kuriame visą parą atsiliepiame į skambučius ir registruojame gedimus, teikiama profesionali konsultacija.“

Paprasta atsiskaityti ir kontroliuoti

Įprastose plovyklose kiekvieną kartą prieš jomis naudojantis reikia įsigyti specialių žetonų ar monetų. A. Gelgota teigia, kad supratęs, jog tai nepatogu vairuotojams, kurie nėra įpratę su savimi vežiotis grynųjų pinigų, todėl įdiegė modernią kortelių sistemą.

„Klientui tereikia vieną kartą įsigyti kortelę plovykloje esančiame aparate, kuri jau bus papildyta ta suma, už kurią pirkote kortelę. Pasibaigus kortelėje esantiems pinigams ją galima pasipildyti vėl ir vėl“, – paaiškina A. Gelgota. Viena plovyklos kortelė yra skirta automobilio plovimui, valymui, siurbimui ir langų plovimo skysčio užsipylimui. Ta pati kortelė galioja visose Lietuvos „H2AUTO“ plovyklose.

Beje, „H2AUTO“ plovykloje visų programų kaina vienoda, o atsiskaitoma sekundžių tikslumu – naudojantis plovykla nuo kortelės kas 6 sekundės nuskaičiuojama po 5 ct, todėl klientas gali ypač tiksliai kontroliuoti plovimo kainą. Be to, jei dėl nenumatytų priežasčių klientui paslauga nebuvo suteikta arba buvo suteikta ne taip, kaip klientas tikėjosi, jam pinigai nedelsiant grąžinami tiesiai į kortelę.

Dėmesys žmogui

Kiekviena paslauga „H2AUTO” plovyklose yra orientuota į klientą. Kortelės taupo laiką, inovatyvus plovimas tausoja automobilį, o modernus dizainas iš esmės sukuria jaukumo jausmą. Negana to, plovyklose pasirūpinta aukščiausios klasės klientų saugumu: kiekvienoje jų įrengtos stebėjimo kameros. Svarbiausia čia – žmogaus gerovė.

A. Gelgota sako, jog plovyklų populiarumo sėkmę būtent lemia požiūris į žmonės – klientus ir darbuotojus: „Man ir mano komandai patys svarbiausi yra santykiai, lūkesčius viršijančios patirtys. Kiekvienas plovyklos prižiūrėtojas yra tarsi jos savininkas, kiekvienas klientas mums – tarsi vienintelis, todėl kontaktas ir grįžtamasis ryšys yra ypač svarbūs. Mes nuolat bendraujame su klientais ir stengiamės sužinoti, kokia jų patirtis plovykloje buvo šįkart, taip galime suteikti patį geriausią servisą ir kaskart pranokti patys save.“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Zanavykų apygardoje renkamas Seimo narys

Zanavykų vienmandatėje apygardoje, kur vyksta antrasis Seimo nario rinkimų turas, sekmadienį iki 12 val. jau...

Verslo aplinka
2018.09.30
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas plačiau pravėrė duris arbitražui

Kasmet pagrindinėje Lietuvos arbitražo institucijoje – Vilniaus komercinio arbitražo teisme – pradedama nuo...

Verslo aplinka
2018.09.30
Indonezijoje po žemės drebėjimo ir cunamio tęsiamos dingusiųjų paieškos

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Indonezijos Sulawesi saloje esančiame Palu mieste gelbėtojai rankomis...

Verslo aplinka
2018.09.30
E. Muskas traukiasi iš „Teslos“ valdybos pirmininko pareigų, sumokės baudą 17

Elonas Muskas privalo atsisakyti „Teslos“ valdybos pirmininko kėdės ir sumokėti baudą – toks sprendimas...

Verslo aplinka
2018.09.30
Ką gali ir ko negali 50+ kartos darbuotojai Premium 15

50+ karta yra racionali, moka įveikti iššūkius, dirbti kūrybingai ir at­sakingai, siekti re­zul­tato, tačiau...

Vadyba
2018.09.29
„Tvarkiečiams“ Žemaitaitis vadovaus dar dvejus metus 4

Parlamentinei partijai „Tvarka ir teisingumas“ Remigijus Žemaitaitis, Seimo narys, šią savaitę išrinktas...

Verslo aplinka
2018.09.29
Paksas traukiasi iš partijos „Tvarka ir teisingumas“, burs naują judėjimą 13

Buvęs parlamentinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis, per apkaltą iš prezidento pareigų pašalintas...

Verslo aplinka
2018.09.29
Lietuvoje lankysis Jungtinės Karalystės princas Edvardas

Lietuvoje lankysis Jungtinės Karalystės princas Edvardas.

Verslo aplinka
2018.09.29
Landsbergis: reikia ginti partijų parlamentinį būvį, kad nepavirstų gaujomis 13

Visuomeninių komitetų dalyvavimas rinkimuose kelia grėsmę politinėms partijoms ir parlamentinei...

Verslo aplinka
2018.09.29
Gražulis: pirmadienį pasitrauksiu iš „tvarkiečių“ partijos 2

Petras Gražulis, partijos „Tvarka ir teisingumas“ ilgametis narys šeštą kadenciją Seimo nariu renkamas nuo...

Verslo aplinka
2018.09.29
Konservatoriai turi būti žmonių partija, sako Landsbergis 11

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) turi būti atsvara tik valdžios siekiantiems...

Verslo aplinka
2018.09.29
„Tvarkiečių“ kongresas prasidėjo policijos apsilankymu 1

Parlamentinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ kongresas, kur renkama nauja partijos vadovybė, šeštadienį...

Verslo aplinka
2018.09.29
Indoneziją nusiaubė žemės drebėjimas ir jo sukeltas cunamis 1

Penktadienį Indoneziją sudrebino galingas 7,5 balo žemės drebėjimas bei jo sukeltas cunamis. Pranešama apie...

Verslo aplinka
2018.09.29
Mažų pajamų skolininkams siūlomos palankesnės pinigų išieškojimo sąlygos 4

Seimui siūloma nuo gruodžio nustatyti dar žemesnes skolų išieškojimo ribas tiems skolininkams, kurių pajamos...

Verslo aplinka
2018.09.29
Dėl rinkimų Zanavykų apygardoje Lietuvoje draudžiama rinkimų agitacija 1

Šiąnakt įsigaliojo draudimas užsiimti agitacija Seimo nario rinkimuose Zanavykų vienmandatėje apygardoje.

Verslo aplinka
2018.09.29
Rusijoje bręsta blogi ženklai Putino valdžiai Premium 19

Du Rusijos valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ remiami kandidatai pralaimėjo per gubernatorių rinkimus...

Verslo aplinka
2018.09.29
Kavanaugh žengė per vieną kliūtį, su išlyga 4

Brettas Kavanough, kandidatas į JAV Aukščiausiąjį teismą, gavo Senato teismų komiteto pritarimą ir jo...

Verslo aplinka
2018.09.28
Junckerio džiazas: paskutinė EK vadovo kalba Premium 2

Jei tai būtų vaidybinis filmas apie įtakingą pagyvenusį politiką, kuriam atėjo laikas trauktis iš scenos, jo...

Verslo klasė
2018.09.28
„Reuters“ prognozė: Kinijos gamybos sektoriaus apsukos lėtės

Kinijos gamybos sektoriaus apsukos rugsėjo mėnesį lėtės. Ekonomistai teigia, kad viena iš svarbiausių to...

Verslo aplinka
2018.09.28
JAV verda kovos dėl kandidato į Aukščiausiojo teismo teisėjus

Ketvirtadienį JAV Senate praūžė dramatiški Bretto Kavanaugh, kandidato į Aukščiausiojo teismo teisėjus, ir jį...

Verslo aplinka
2018.09.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau