„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą

Publikuota: 2018-08-02

Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa, plovyklos skelbia nuolaidas ir kitaip masina užsukti. O automobilių plovyklai „H2AUTO“ pavyko išsiskirti ir sudominti vairuotojus kokybiškomis paslaugomis. Pasiūlę estetiką, modernias automobilių plovimo galimybes, inovatyvų atsiskaitymo būdą ir aukščiausio lygio aptarnavimą, šios plovyklos automobilininkus traukia tarsi medus bites.

Vienas sparčiausiai augančių automobilių plovyklų tinklų Lietuvoje pirmąją plovyklą atidarė 2015 m. pavasarį, o dabar jau veikia 15 plovyklų Lietuvoje: Vilniuje, Grigiškėse, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje ir Mažeikiuose, Varėnoje, Jonavoje. Liepą atidaryta plovykla Varėnoje, o rugpjūtį bus atidarytos plovyklos Jonavoje bei  Klaipėdoje. Iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar 3 plovyklas: vieną Panevėžyje ir dvi Vilniuje.

2019-2020  m. „H2AUTO“ numato atidaryti net 14 naujų plovyklų: daugiau Marijampolėje ir Alytuje bei naujas Kelmėje, Šakiuose, Prienuose, Šilutėje, Rokiškyje, Gargžduose, Kretingoje, Plungėje, Telšiuose, Biržuose ir Vilkaviškyje.

Aldevinas Gelgota, kuriam pasižvalgius po Vakarų šalis ir kilo idėja sukurti kitokių plovyklų tinklą, prisimena, kad norėjosi sukurti išskirtinę, visą parą veikiančią plovyklą, pasižyminčią švara, šviesa bei erdviu išplanavimu, ir kad plovimas būtų aukščiausios klasės. Tai aktualu tiems, kuriems automobilio švara yra neatsiejama nuo paties žmogaus ir jo asmenybės reprezentatyvumo.

„Rūpinamės, kad klientai mūsų plovyklose gautų ne tik paslaugą, bet ir gerai jaustųsi. Tą pozityvią emociją suteikiame per malonią aplinką, kokybę ir aptarnavimo greitį. Klientas sugrįš ten, kur jam buvo gera ir patiko, o būtent kiekvienam mūsų plovyklų svečiui suteiktas pasitenkinimas bei sužadintas noras dar kartą apsilankyti mums ir yra pats svarbiausias“, – teigia A. Gelgota.

Išskirtinė priežiūra

Apsilankius „H2AUTO“ plovykloje pirmiausia pastebi, kad ji švari, estetiška bei neįprasto dizaino. Plovyklos traukia kiekvieno pro šalį važiuojančiojo akį. Kiek futuristinis dizainas domina ne tik automobilių vairuotojus, bet ir motociklininkus bei dviratininkus.

Už išskirtinės plovyklų išvaizdos slepiasi italų dizaino ir inžinerinių sprendimų kompanija „Italdesign Giugiaro“, prisidedanti prie „Volkswagen Golf“, „Lamborghini“, „Maserati“, „Alfa Romeo“, „Audi“, „Fiat“ ir kitų markių automobilių dizaino kūrimo. Į šią kompaniją A. Gelgota kreipėsi generuodamas unikalias idėjas plovyklų eksterjerui. Partnerystė su italais pasiteisino ir šiandien ryškios plovyklos atkreipia kiekvieno vykstančiojo pro šalį dėmesį.

Šios naujos kartos plovyklos yra trijų tipų: bekontaktė savitarnos, automatinė tekstilinė ir automatinė bekontaktė. Bekontaktės savitarnos plovyklos, anot A. Gelgotos, yra pačios populiariausios, mat jose galima greitai ir patogiai pačiam nusiplauti bei išsivalyti automobilį ir kartu išvengti tradicinių šepečių kontakto su automobilio paviršiumi.

Pasak „H2AUTO“ plovyklų sumanytojo, šepečių buvo atsisakyta todėl, kad jie plovimo metu gali pažeisti automobilio dangą. Plaunant automobilius aukštu slėgiu, aktyviosiomis putomis, kurių pagalba purvas yra atmirkomas, o ne nušveičiamas, bei naudojant blizginimo produktus yra tausojami automobilio dažai ir visiškai pašalinamas purvas. Taip jam nepakenkiant automobilį galima plauti nors ir kasdien. Beje, visas chemines medžiagas, kurios yra agresyvios purvui ant automobilių, bet draugiškos aplinkai, plovykloms tiekia patikimi Vakarų gamintojai.

Plovyklose galima pasirūpinti ir transporto priemonės vidumi, čia įrengtos plačiausios valymo aksesuarų ir paslaugų zonos. Plovyklose veikia galingi siurbliai ir aukšto slėgio prapūtimo pistoletai sunkiai prieinamoms vietoms išvalyti, kurie per kelias minutes padeda sutvarkyti automobilio vidų. Kadangi švara čia rūpinamasi visapusiškai, „H2AUTO“ taip pat suteikia galimybę antibakterinėmis priemonėmis apdoroti sėdynių apmušalus, išsiplauti ir išsivalyti kilimėlius, juos nusausinti, išblizginti specialiomis šluostėmis langus ir panelę, o taip pat bakelius pasipildyti langų plovimo skysčiu.

„Visos paslaugos paremtos pačia geriausia asmenine patirtimi, – sako A. Gelgota. – Norime ne tik patenkinti poreikį nusiplauti automobilį, bet ir viršyti klientų lūkesčius. Dėl to nuolat investuojame ir daug dėmesio skiriame kokybei bei jos valdymui: turime kokybės vadovą, kuris nuolat tikrina ir prižiūri kokybę ir skambučių centrą, kuriame visą parą atsiliepiame į skambučius ir registruojame gedimus, teikiama profesionali konsultacija.“

Paprasta atsiskaityti ir kontroliuoti

Įprastose plovyklose kiekvieną kartą prieš jomis naudojantis reikia įsigyti specialių žetonų ar monetų. A. Gelgota teigia, kad supratęs, jog tai nepatogu vairuotojams, kurie nėra įpratę su savimi vežiotis grynųjų pinigų, todėl įdiegė modernią kortelių sistemą.

„Klientui tereikia vieną kartą įsigyti kortelę plovykloje esančiame aparate, kuri jau bus papildyta ta suma, už kurią pirkote kortelę. Pasibaigus kortelėje esantiems pinigams ją galima pasipildyti vėl ir vėl“, – paaiškina A. Gelgota. Viena plovyklos kortelė yra skirta automobilio plovimui, valymui, siurbimui ir langų plovimo skysčio užsipylimui. Ta pati kortelė galioja visose Lietuvos „H2AUTO“ plovyklose.

Beje, „H2AUTO“ plovykloje visų programų kaina vienoda, o atsiskaitoma sekundžių tikslumu – naudojantis plovykla nuo kortelės kas 6 sekundės nuskaičiuojama po 5 ct, todėl klientas gali ypač tiksliai kontroliuoti plovimo kainą. Be to, jei dėl nenumatytų priežasčių klientui paslauga nebuvo suteikta arba buvo suteikta ne taip, kaip klientas tikėjosi, jam pinigai nedelsiant grąžinami tiesiai į kortelę.

Dėmesys žmogui

Kiekviena paslauga „H2AUTO” plovyklose yra orientuota į klientą. Kortelės taupo laiką, inovatyvus plovimas tausoja automobilį, o modernus dizainas iš esmės sukuria jaukumo jausmą. Negana to, plovyklose pasirūpinta aukščiausios klasės klientų saugumu: kiekvienoje jų įrengtos stebėjimo kameros. Svarbiausia čia – žmogaus gerovė.

A. Gelgota sako, jog plovyklų populiarumo sėkmę būtent lemia požiūris į žmonės – klientus ir darbuotojus: „Man ir mano komandai patys svarbiausi yra santykiai, lūkesčius viršijančios patirtys. Kiekvienas plovyklos prižiūrėtojas yra tarsi jos savininkas, kiekvienas klientas mums – tarsi vienintelis, todėl kontaktas ir grįžtamasis ryšys yra ypač svarbūs. Mes nuolat bendraujame su klientais ir stengiamės sužinoti, kokia jų patirtis plovykloje buvo šįkart, taip galime suteikti patį geriausią servisą ir kaskart pranokti patys save.“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Aplinkos ministerija vs premjeras: kas gudrauja? 1

Iš atostogų grįžęs premjeras Saulius Skvernelis vadinamąjį taršos mažinimo planą sutiko kaip akibrokštą ir...

Transportas
06:30
„Facebook“ dar vienų rinkimų testo akivaizdoje keičia taktiką Premium 2

„Facebook“ pastaruoju metu purto nesėkmės ir kompanijai tenka aiškintis ne tik prieš įstatymų leidėjus, bet...

Verslo aplinka
2018.08.02
Planai suformuoti naująją valdančiąją daugumą Telšiuose žlugo 

Telšiuose ketvirtadienį žlugo planai suformuoti naują savivaldybės tarybos valdančiąją daugumą, kurios...

Verslo aplinka
2018.08.02
SEB banko analitikai: Lietuvos ekonomikos augimo tempas lėtės  15

SEB banko analitikai optimistiškai vertina Lietuvos ekonomikos augimą, tačiau atkreipia dėmesį, kad BVP...

Verslo aplinka
2018.08.02
Šiaulių teismas Karbauskiui dėl Skvernelio algos skyrė minimalią baudą

Šiaulių miesto apylinkės teismas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovui Ramūnui Karbauskiui...

Verslo aplinka
2018.08.02
Aplinkos viceministras: oro taršos planas yra diskusinis dokumentas 8

Premjerui Sauliui Skverneliui sukritikavus Aplinkos ministerijos parengtą oro taršos mažinimo planą, aplinkos...

Verslo aplinka
2018.08.02
Verslo centras sostinėje „Green Hall 3“ surado nuomininką 9

Kitų metų vasarą sostinėje pradėsiančiame veikti verslo centre „Green Hall 3“ įsikurs pasaulinės elektroninės...

Statyba ir NT
2018.08.02
„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą Rėmėjo turinys 13

Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa,...

Verslo aplinka
2018.08.02
Darbdaviai skundžiasi darbuotojų stygiumi? Jie ne ten ieško Rėmėjo turinys

Ne paslaptis, kad Lietuvos įmonės susiduria su darbuotojų trūkumu. Ieškoma ir kvalifikuotų, patyrusių...

Vadyba
2018.08.02
Skvernelis žada rudenį apsispręsti dėl taršių automobilių apmokestinimo 4

Premjeras Saulius Skvernelis pabrėžia, kad nėra planų Lietuvoje įvesti visuotinį automobilių mokestį. Tačiau...

Transportas
2018.08.02
Premjeras apie prezidento rinkimus: sprendimą padariau, bet jį skelbsiu vėliau 6

Premjeras Saulius Skvernelis kartoja jau priėmęs sprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose, tačiau jo...

Verslo aplinka
2018.08.02
Mokesčių pakeitimai: ar apie viską pagalvota?

Seimo valdančioji dauguma, paskutinėmis birželio dienomis suskubusi priimti vadinamosios mokesčių reformos...

Finansai
2018.08.02
Po ankstyvo Trumpo džiaugsmo – neramūs ženklai iš Šiaurės Korėjos Premium 3

Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, po istorinio susitikimo su Kim Jong Unu, Šiaurės Korėjos lyderiu,...

Verslo aplinka
2018.08.02
FED palūkanų nekeitė 17

JAV Federalinis rezervas (FED) trečiadienį nusprendė nekelti palūkanų normų ir palikti jas 1,75–2% ribose.

Rinkos
2018.08.01
Kaunas skundžia institucijoms konservatorių reklamą 4

Kauno miesto savivaldybės administracija kelioms šalies institucijoms skundžia konservatorių politinę...

Verslo aplinka
2018.08.01
Permainos Seimo kanceliarijoje: naikinama vicekanclerio pareigybė

Seimo valdyba patvirtino parlamento kanceliarijos pertvarką – ją įgyvendinus mažės vadovų, bus naikinama...

Verslo aplinka
2018.08.01
Vėl siūloma migracijos sistemos valdymo pertvarka

Vyriausybė vėl bando siūlyti Seimui migracijos funkcijų reformos paketą. Šįsyk Migracijos departamento...

Verslo aplinka
2018.08.01
Vyriausybė teikia pasiūlymus dėl trąšų rinkos reguliavimo

Vyriausybė siūlo įstatymu numatyti, kaip turi būti reguliuojama importuojamų trąšų kontrolė. Be kita ko...

Agroverslas
2018.08.01
VTEK: visuomeninis Matijošaičio patarėjas Krupavičius pažeidė įstatymą 1

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio visuomeninis patarėjas Algis Krupavičius pažeidė reikalavimą laiku...

Verslo aplinka
2018.08.01
„Facebook“ patvirtino naują bandymą kištis į būsimus JAV Kongreso rinkimus 7

Antradienį socialinis tinklas „Facebook“ paskelbė, kad identifikavo naują koordinuotą kampaniją, kuria buvo...

Verslo aplinka
2018.08.01

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau