„H2AUTO“ plovyklų tinklas planuoja sparčią plėtrą

Publikuota: 2018-08-02

Nustebinti šiandieninį vairuotoją – nelengva. Degalinės siūlo įvairių akcijų, varžosi sumuštinių gausa, plovyklos skelbia nuolaidas ir kitaip masina užsukti. O automobilių plovyklai „H2AUTO“ pavyko išsiskirti ir sudominti vairuotojus kokybiškomis paslaugomis. Pasiūlę estetiką, modernias automobilių plovimo galimybes, inovatyvų atsiskaitymo būdą ir aukščiausio lygio aptarnavimą, šios plovyklos automobilininkus traukia tarsi medus bites.

Vienas sparčiausiai augančių automobilių plovyklų tinklų Lietuvoje pirmąją plovyklą atidarė 2015 m. pavasarį, o dabar jau veikia 15 plovyklų Lietuvoje: Vilniuje, Grigiškėse, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje ir Mažeikiuose, Varėnoje, Jonavoje. Liepą atidaryta plovykla Varėnoje, o rugpjūtį bus atidarytos plovyklos Jonavoje bei  Klaipėdoje. Iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar 3 plovyklas: vieną Panevėžyje ir dvi Vilniuje.

2019-2020  m. „H2AUTO“ numato atidaryti net 14 naujų plovyklų: daugiau Marijampolėje ir Alytuje bei naujas Kelmėje, Šakiuose, Prienuose, Šilutėje, Rokiškyje, Gargžduose, Kretingoje, Plungėje, Telšiuose, Biržuose ir Vilkaviškyje.

Aldevinas Gelgota, kuriam pasižvalgius po Vakarų šalis ir kilo idėja sukurti kitokių plovyklų tinklą, prisimena, kad norėjosi sukurti išskirtinę, visą parą veikiančią plovyklą, pasižyminčią švara, šviesa bei erdviu išplanavimu, ir kad plovimas būtų aukščiausios klasės. Tai aktualu tiems, kuriems automobilio švara yra neatsiejama nuo paties žmogaus ir jo asmenybės reprezentatyvumo.

„Rūpinamės, kad klientai mūsų plovyklose gautų ne tik paslaugą, bet ir gerai jaustųsi. Tą pozityvią emociją suteikiame per malonią aplinką, kokybę ir aptarnavimo greitį. Klientas sugrįš ten, kur jam buvo gera ir patiko, o būtent kiekvienam mūsų plovyklų svečiui suteiktas pasitenkinimas bei sužadintas noras dar kartą apsilankyti mums ir yra pats svarbiausias“, – teigia A. Gelgota.

Išskirtinė priežiūra

Apsilankius „H2AUTO“ plovykloje pirmiausia pastebi, kad ji švari, estetiška bei neįprasto dizaino. Plovyklos traukia kiekvieno pro šalį važiuojančiojo akį. Kiek futuristinis dizainas domina ne tik automobilių vairuotojus, bet ir motociklininkus bei dviratininkus.

Už išskirtinės plovyklų išvaizdos slepiasi italų dizaino ir inžinerinių sprendimų kompanija „Italdesign Giugiaro“, prisidedanti prie „Volkswagen Golf“, „Lamborghini“, „Maserati“, „Alfa Romeo“, „Audi“, „Fiat“ ir kitų markių automobilių dizaino kūrimo. Į šią kompaniją A. Gelgota kreipėsi generuodamas unikalias idėjas plovyklų eksterjerui. Partnerystė su italais pasiteisino ir šiandien ryškios plovyklos atkreipia kiekvieno vykstančiojo pro šalį dėmesį.

Šios naujos kartos plovyklos yra trijų tipų: bekontaktė savitarnos, automatinė tekstilinė ir automatinė bekontaktė. Bekontaktės savitarnos plovyklos, anot A. Gelgotos, yra pačios populiariausios, mat jose galima greitai ir patogiai pačiam nusiplauti bei išsivalyti automobilį ir kartu išvengti tradicinių šepečių kontakto su automobilio paviršiumi.

Pasak „H2AUTO“ plovyklų sumanytojo, šepečių buvo atsisakyta todėl, kad jie plovimo metu gali pažeisti automobilio dangą. Plaunant automobilius aukštu slėgiu, aktyviosiomis putomis, kurių pagalba purvas yra atmirkomas, o ne nušveičiamas, bei naudojant blizginimo produktus yra tausojami automobilio dažai ir visiškai pašalinamas purvas. Taip jam nepakenkiant automobilį galima plauti nors ir kasdien. Beje, visas chemines medžiagas, kurios yra agresyvios purvui ant automobilių, bet draugiškos aplinkai, plovykloms tiekia patikimi Vakarų gamintojai.

Plovyklose galima pasirūpinti ir transporto priemonės vidumi, čia įrengtos plačiausios valymo aksesuarų ir paslaugų zonos. Plovyklose veikia galingi siurbliai ir aukšto slėgio prapūtimo pistoletai sunkiai prieinamoms vietoms išvalyti, kurie per kelias minutes padeda sutvarkyti automobilio vidų. Kadangi švara čia rūpinamasi visapusiškai, „H2AUTO“ taip pat suteikia galimybę antibakterinėmis priemonėmis apdoroti sėdynių apmušalus, išsiplauti ir išsivalyti kilimėlius, juos nusausinti, išblizginti specialiomis šluostėmis langus ir panelę, o taip pat bakelius pasipildyti langų plovimo skysčiu.

„Visos paslaugos paremtos pačia geriausia asmenine patirtimi, – sako A. Gelgota. – Norime ne tik patenkinti poreikį nusiplauti automobilį, bet ir viršyti klientų lūkesčius. Dėl to nuolat investuojame ir daug dėmesio skiriame kokybei bei jos valdymui: turime kokybės vadovą, kuris nuolat tikrina ir prižiūri kokybę ir skambučių centrą, kuriame visą parą atsiliepiame į skambučius ir registruojame gedimus, teikiama profesionali konsultacija.“

Paprasta atsiskaityti ir kontroliuoti

Įprastose plovyklose kiekvieną kartą prieš jomis naudojantis reikia įsigyti specialių žetonų ar monetų. A. Gelgota teigia, kad supratęs, jog tai nepatogu vairuotojams, kurie nėra įpratę su savimi vežiotis grynųjų pinigų, todėl įdiegė modernią kortelių sistemą.

„Klientui tereikia vieną kartą įsigyti kortelę plovykloje esančiame aparate, kuri jau bus papildyta ta suma, už kurią pirkote kortelę. Pasibaigus kortelėje esantiems pinigams ją galima pasipildyti vėl ir vėl“, – paaiškina A. Gelgota. Viena plovyklos kortelė yra skirta automobilio plovimui, valymui, siurbimui ir langų plovimo skysčio užsipylimui. Ta pati kortelė galioja visose Lietuvos „H2AUTO“ plovyklose.

Beje, „H2AUTO“ plovykloje visų programų kaina vienoda, o atsiskaitoma sekundžių tikslumu – naudojantis plovykla nuo kortelės kas 6 sekundės nuskaičiuojama po 5 ct, todėl klientas gali ypač tiksliai kontroliuoti plovimo kainą. Be to, jei dėl nenumatytų priežasčių klientui paslauga nebuvo suteikta arba buvo suteikta ne taip, kaip klientas tikėjosi, jam pinigai nedelsiant grąžinami tiesiai į kortelę.

Dėmesys žmogui

Kiekviena paslauga „H2AUTO” plovyklose yra orientuota į klientą. Kortelės taupo laiką, inovatyvus plovimas tausoja automobilį, o modernus dizainas iš esmės sukuria jaukumo jausmą. Negana to, plovyklose pasirūpinta aukščiausios klasės klientų saugumu: kiekvienoje jų įrengtos stebėjimo kameros. Svarbiausia čia – žmogaus gerovė.

A. Gelgota sako, jog plovyklų populiarumo sėkmę būtent lemia požiūris į žmonės – klientus ir darbuotojus: „Man ir mano komandai patys svarbiausi yra santykiai, lūkesčius viršijančios patirtys. Kiekvienas plovyklos prižiūrėtojas yra tarsi jos savininkas, kiekvienas klientas mums – tarsi vienintelis, todėl kontaktas ir grįžtamasis ryšys yra ypač svarbūs. Mes nuolat bendraujame su klientais ir stengiamės sužinoti, kokia jų patirtis plovykloje buvo šįkart, taip galime suteikti patį geriausią servisą ir kaskart pranokti patys save.“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Keli šimtai pedagogų mitingavo prie Seimo 1

Tęsiantis pedagogų streikams dėl etatinio mokytojų apmokėjimo ir didesnių algų, penktadienio pavakare keli...

Verslo aplinka
2018.11.30
D. Tuskas: ES pratęs sankcijas Rusijai 3

Europos Sąjunga (ES) kitą mėnesį pratęs dabar taikomas ekonomines sankcijas Rusijai, G20 viršūnių susitikime...

Verslo aplinka
2018.11.30
D. Grybauskaitė abejoja dėl J. Petrauskienės darbo, ši nežada trauktis 19

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė abejojanti, ar švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė gebės...

Verslo aplinka
2018.11.30
A. Merkel dėl lėktuvo gedimo vėluoja į G20 4

Angela Merkel, Vokietijos kanclerė, praleis pirmąją G20 susitikimo dieną, nes Vokietijos vyriausybės „Airbus“...

Verslo aplinka
2018.11.30
Išrinktas naujasis Teisėjų tarybos pirmininkas 2

Teisėjų taryba penktadienį naujuoju savo pirmininku išrinko Algimantą Valantiną, Apeliacinio teismo...

Verslo aplinka
2018.11.30
Melioracijos įrenginiams atstatyti – 17 mln. Eur

Visos savivaldybės, kurioms skirtas finansavimas, jau pasirašė sutartis su Valstybės žemės fondu dėl Europos...

Agroverslas
2018.11.30
Antru įverčiu BVP per ketvirtį traukėsi kiek mažiau 1

Antrasis trečiojo šių metų ketvirčio BVP įvertis anksčiau skelbtus ekonomikos augimo rodiklius pakoregavo į...

Verslo aplinka
2018.11.30
Per metus verslo nuotaika pagerėjo, per mėnesį – pablogėjo 

Verslo tendencijų tyrimo rezultatai rodo, kad ekonominių vertinimų rodiklis šį lapkritį buvo 5 – jis yra...

Verslo aplinka
2018.11.30
Išrinktas naujas Aplinkos apsaugos agentūros direktorius

Konkursą Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Rimgaudas Špokas.

Vadyba
2018.11.30
Ukraina uždraudė rusams vyrams atvykti į šalį 14

Ukraina uždraudė Rusijos piliečiams vyrams nuo 16 iki 60 metų amžiaus atvykti į Ukrainą. Tokią informaciją...

Verslo aplinka
2018.11.30
LRT tyrimas: dalis Rusų aljanso narių nežino, kad yra jo nariai 1

LRT duomenimis, dalis parlamentarės Irinos Rozovos vadovaujamo Rusų aljanso narių nežino esantys jos nariai.

Verslo aplinka
2018.11.30
Neringos valdžia priešinasi pastatų Gintaro įlankoje pardavimui 4

Neringos miesto valdžia ketina prašyti Vyriausybės, kad būtų užkirstas kelias galimam valstybei priklausančio...

Statyba ir NT
2018.11.30
Prie starto - valdininkų išraustos duobės 4

Valdžios atstovai, grąžydami rankas dėl po 2020 m. Lietuvai sumažėsiančių ES paramos pinigų, nesugeba...

Pramonė
2018.11.30
Jei galėtų, iš šešėlio ištrauktų daugiau, bet pyragas, pasirodo, per mažas Premium 5

Ekonomistai regi bent tris paralelinės ekonomikos šaltinius, iš kurių kitąmet bus galima papildyti mokesčių...

Finansai
2018.11.30
D. Trumpas atšaukė susitikimą su V. Putinu

Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, nusprendė atšaukti šeštadienį turėjusį įvykti susitikimą su Vladimiru...

Verslo aplinka
2018.11.29
JK pasitraukti iš ES neapsimoka 15

Jungtinė Karalystė (JK) bus ekonomiškai skurdesnė su bet kuriuo „Brexit“ susitarimu, palyginus su naryste...

Verslo aplinka
2018.11.29
Registrų centro pelnas augo, pajamos – mažėjo 2

Registrų centro (RC) pelnas šiemet augo iki 3,4 mln. Eur, pajamos sumenko iki 29 mln. Eur.

Verslo aplinka
2018.11.29
Savivaldybėms kitąmet pažadėta ne mažiau lėšų nei šiemet

Centrinė valdžia žada, kad daugiau kaip du trečdaliai savivaldybių gaus pakankamas kompensacijas iš valstybės...

Verslo aplinka
2018.11.29
Buvęs D. Trumpo advokatas prisipažino melavęs Kongresui 2

Donaldo Trumpo, JAV prezidento, buvęs advokatas Michaelas Cohenas netikėtai ketvirtadienį pasirodė Niujorko...

Verslo aplinka
2018.11.29
STT sulaikė papirkimu įtariamą Raseinių tarybos narį R. Zubielą

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai ketvirtadienį sulaikė Raseinių tarybos narį Romaldą Zubielą,...

Verslo aplinka
2018.11.29

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau