Rusijos siūlymas dėl oro atakų pasmerkimo nesulaukė JT palaikymo

Publikuota: 2018-04-14
Atnaujinta 2018-04-14 21:23

JAV, Jungtinė Karalystė (JK) ir Prancūzija šeštadienį surengė oro smūgius prieš Sirijos režimo taikinius netoli Damasko. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ataką, apie kurią, panašu, buvo įspėtas iš anksto, pavadino agresija. Jungtinių Tautų Saugumo Taryba Rusijos siekio jas pasmerkti nepalaikė.

Santrauka:

  • Smūgiai į Sirijos vyriausybės su cheminių ginklų saugojimu susijusias vietas buvo Vakarų atsakas į įtariamą cheminio ginklo panaudojimą Sirijos mieste Dumoje praeitą savaitę. Kaip nurodo JAV valdžios atstovai, buvo smogta mokslo ir tyrimų centrui Damaske, cheminių ginklų saugyklai Homse ir netoli pastarojo miesto esančiai cheminių ginklų saugyklai bei svarbiam kariniam postui.
  • JAV prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė misiją „įvykdyta“. Kiek anksčiau JAV atstovai tikino, kad baigta yra „pirmoji raketų banga“, kuri nepasikartos, jei Bašaras al Assadas „pasimokys“ ir nebenaudos cheminių ginklų.
  • Sirijos valstybinė žiniasklaida pranešė, kad numušė daugiau nei dešimt raketų. Jų buvo paleista 105. Rusijos atstovai tikina, kad jų apmokyti ir aprūpinti sirai numušė 71 iš 109 raketų, tačiau Pentagonas teigia sėkmingai smogęs į visus taikinius. Teigiama, kad netoliese buvusios Rusijos priešlėktuvinės gynybos sistemos nedalyvavo bandyme atremti raketų ataką.
  • Vladimiras Putinas, Rusijos prezidentas, smūgius Sirijoje griežtai pasmerkė, įvardijo kaip agresijos aktą ir metė kaltinimus JAV dėl dar labiau gilinamos humanitarinės katastrofos Sirijoje. Rusijos objektai Sirijoje nebuvo atakuoti, nėra pranešimų, kad būtų nukentėję Rusijos kartiai.
  • Lietuva ir NATO sąjungininkai palaiko veiksmus, kurių ėmėsi JAV, Jungtinė Karalystė ir Prancūzija, prieš Sirijos režimo cheminio ginklo pajėgumus.
  • Jungtinių Tautų Saugumo Taryba nepasmerkė atakų, kaip to siekė Rusija

nuotrauka::1

21.19 Nepritarė Rusijos siūlymui

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba šeštadienį nepasmerkė JAV, JK ir Prancūzijos karinių smūgių Sirijoje, kurie šeštadienį suduoti dėl praeitą savaitę Sirijoje įvykdytos cheminės atakos. Pasmerkimo siekė Rusija, tačiau už Rusijos parengtą rezoliuciją nubalsavo tik trys šalys.

Keturios narės susilaikė dėl Rusijos parengto dokumento, o aštuonios šalys balsavo prieš. 

19.33 Visos NATO narės remia raketų ataką

Jensas Stoltenbergas, NATO generalinis sekretorius, po NATO atstovų susitikimo šeštadienį patikino, kad visos aljanso narės parėmė JAV, JK ir Prancūzijos ataką prieš taikinius Sirijoje.

18.47 Rusija ataką pasmerkė ir Jungtinėse Tautose

Vasilijus Nebenzia, Rusijos ambasadorius Jungtinėse Tautose (JT), raketų ataką Sirijoje pavadino „agresija“ prieš suverenią šalį ir apkaltino JAV, JK ir Prancūziją „diplomatiniu chuliganizmu“ ir tarptautinės teisės nepaisymu.

Anot JAV ambasadorės Niki Haley, JAV yra pasiruošusi smogti dar kartą, jei Asado vyriausybė dar kartą panaudos cheminį ginklą.

„Mes įsitikinę, kad suluošinome Sirijos cheminio ginklo programą. Esame pasiruošę išlaikyti šį spaudimą, jei Sirijos režimas bus pakankamai kvailas, kad bandytų mūsų kantrybę“, – tikino ji.

17.58 Ataka nekeičia karo eigos ir neužkerta kelio cheminiam ginklui

Daug dūmų, mažai ugnies – taip galima apibūdinti šiąnakt JAV, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos įvykdytą raketų ataką Sirijoje, atsakant į Basharo Al-Assado cheminio ginklo panaudojimą, tikina ekspertai. Anot jų, ataka siunčia žinią, kad uždraustų ginklų naudojimas yra netoleruotinas, tačiau iš esmės nekeičia karo Sirijoje eigos.

Plačiau skaitykite ČIA.

16.55 Su Rusija tartasi nebuvo

Lt. Gen. Kennethas McKenzie, vyriausiasis Trumpo patarėjas karo klausimais, ir Dana W White, Pentagono atstovė spaudai, pristatydami atakos rezultatus, patikino, kad operacija buvo sėkminga, JAV yra patenkinta pasiektu rezultatu ir „misija buvo įvykdyta“.

„Tai buvo sėkiminga misija. Kas vyks toliau, priklausys nuo to, kaip elgtis nuspręs Assado režimas“, – tikina p. White, ją cituoja CNN.

P. McKenzie patikino, kad iš anksto su Rusija apie ataką tartasi nebuvo. Jis taip pat paneigė Rusijos kariškių išsakytą poziciją, kad didžioji dalis raketų buvo numušta – anot jo, joks siras nepadarė nieko, kas sukliudytų smūgiui. Buvo sėkmingai smogta į visus numatytus taikinius ir Sirijos režimas užtruks kelis metus, kol grįš prie tokių pajėgumų, kuriuos turėjo iki atakos. Tačiau dalis cheminio ginklo gamybos infrastruktūros išlieka.

Šiuo metu JAV nėra informuota apie civilių žūtis atakos metu. Tyrimų laboratorija Bazroje, kur, JAV manymu, buvo saugomas cheminis ginklas, buvo sunaikinta ir ataka buvo įvykdyta taip, kad būtų kaip įmanoma sumažintas cheminių medžiagų pasklidimas.

15.33 Trumpas: misija įvykdyta

Donaldas Trumpas šeštadienį popiet Lietuvos laiku socialiniame tinkle „Twitter“ padėkojo sąjungininkams už bendrus veiksmus bei pareiškė, kad misija buvo įvykdyta.

„Puikiai įvykdyta ataka praėjusią naktį. Ačiū Prancūzijai ir Jungtinei Karalystei už jų išmintį ir jų puikiosios kariuomenės jėgą. Negalėjo būti geresnio rezultato. Misija įvykdyta!“, - rašė p. Trumpas.

14.49 Priminė ataką prieš metus

Šiandieninė ataka daug kam priminė prieš metus buvusią ataką, kai pernai balandį JAV kariniai laivai taip pat buvo surengę karinę ataką prieš Sirijos vyriausybės pajėgas.

Tuomet iš karinių laivų Viduržemio jūroje buvo paleista apie 60 „Tomahawk“ sparnuotųjų raketų. Raketos tuomet buvo nutaikytos į Sirijos karinę oro bazę, iš kurios kilo lėktuvai, kurie, manoma, dalyvavo rengiant cheminę ataką Sirijoje, nusinešusią dešimtis gyvybių ir dėl kurios taip pat buvo kaltinamas šalies prezidentas Basharas al Assadas. Tuomet per JAV ataką žuvo septyni Sirijos kariškiai, sunaikinti devyni karo lėktuvai.

14.42 Iranas Sirijos nepaliks

Irano prezidentas Hassanas Rouhani po pokalbio su Basharu al Assadu pastarąjį patikino, kad „Iranas ir toliau rems Siriją“, valstybinę Sirijos televiziją cituoja CNN. Irano Sveikatos apsaugos ministerija pasiūlė siųsti medicininės pagalbos į Siriją, jei jos prireiktų.

Aukščiausiasis Irano lyderis Ajatola Ali Khamenei apkaltino JAV ir jos sąjungininkes įvykdžius „sunkų nusikaltimą“ ir patikino, kad tokiomis priemonėmis jie nepakeis karinės padėties šalyje.

„Šio ryto ataka prieš Siriją yra nusikaltimas. Aš tvirtai pareiškiu, kad JAV ir Prancūzijos prezidentai bei britų ministrė pirmininkė įvykdė sunkų nusikaltimą. Jie negaus jokios naudos; kaip jiems nepavyko Irake, Sirijoje ir Afganistane, pastaraisiais metais vykdant tuos pačius nusikaltimus“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašo jis.

14.03 Numušė „71 iš 109“

Rusija teigia, kad Sirijos režimo gynybos sistemos numušė 71-ą iš 109-ių JAV, JK ir Prancūzijos paleistų raketų. „The Guardian“ cituoja Rusijos kariuomenės Generalinio štabo operacijų valdybos viršininką Sergejų Rudskojų, kurio teigimu, raketų smūgiai žmonių gyvybių nenusinešė, o patys taikiniai patyrė nedidelę žalą.

Esą Sirijai tai pavyko padaryti, nes pastaruosius pusantrų metų specialistai iš Rusijos „visiškai perstatė“ šalies oro gynybos sistemas ir aprūpino Basharą al Assadą „Pantsir-1“ sistemomis. Pasak p. Rudskojaus, tai rodo „didelį ginkluotės Sirijoje efektyvumą ir gerą Rusijos karių suteiktą Sirijos karių parengimą“.

13.35 Berlynas ginklo nesigriebia

Vokietija taip pat pranešė sutinkanti, kad ataka, kuria buvo siekiama apsaugoti Cheminio ginklo konvenciją, buvo pamatuota, tačiau paminėjo tik diplomatinius veiksmus iš Vokietijos pusės. 

„Karinė operacija buvo būtina ir pamatuota, siekiant išsaugoti tarptautinio draudimo naudoti cheminius ginklus efektyvumą, ir siekiant įspėti Sirijos režimą dėl pažeidimų ateityje. Praėjus 100 metų po Pirmojo pasaulinio karo, mes turime stabdyti Cheminio ginklo konvencijos irimą. Vokietija tvirtai rems visas diplomatines pastangas šiam tikslui pasiekti“, – Angela Merkel, Vokietijos kanclerė, cituojama išplatintame pranešime.

13.18 NATO atstovai rinksis šeštadienį

Po trišalių oro smūgių Sirijoje, Šiaurės Atlanto taryba (ją sudaro NATO sąjungininkų atstovai) sutarė susitikti šeštadienį popiet, praneša CNN. Taryboje oro smūgius surengusios šalys informuos savo NATO sąjungininkus apie įvykdytus veiksmus ir pasiektus rezultatus.

12.57 Turkija palaiko sąjungininkus

Turkija, su Basharo al Assado režimu kovojusių pajėgų rėmėja, pasveikino JAV, JK ir Prancūzijos karinius veiksmus Sirijoje.

„Sveikiname šią operaciją, kuri palengvino žmonijos sąžinę atakos Dumoje, kurią, įtariama, surengė režimas, akivaizdoje,“ – teigiama šalies užsienio reikalų ministerijos išplatintame pranešime. Turkija tiki, kad yra labai svarbu, kad tokie nusikaltimai nebūtų nenubausti ir kad atsakomybės yra reikalaujama, siekiant išvengti tokių nusikaltimų ateityje.

12.44 Baudžiamieji smūgiai

Linas Linkevičius, užsienio reikalų ministras, sako, kad Sirijos režimas peržengė ne vieną raudoną liniją ir Lietuva palaiko veiksmus, kurių ėmėsi JAV, Jungtinė Karalystė ir Prancūzija.

„Mes palaikome tuos veiksmus, kurių ėmėsi JAV, Jungtinė Karalystė ir Prancūzija. Tai tikėtina reakcija, iššaukta to, kad Sirijos režimas pažeidė ne vieną raudoną liniją, kuri buvo nužymėta anksčiau“, – šeštadienį naujienų agentūrai BNS sakė ministras, jo žodžius cituoja „Delfi“.

Anot jo, baudžiamieji smūgiai režimui buvo vienintelis galimas atsakas reaguojant į cheminio ginklo panaudojimą prieš civilius gyventojus, tarp kurių buvo ir vaikų.

„Dar prieš metus, balandžio mėnesį, buvo tam tikra baudžiamoji akcija, kai buvo panaudotas cheminis ginklas. Sirija buvo įsipareigojusi panaikinti cheminį ginklą, Rusija buvo kaip garantuojanti šalis, matome, kad tai irgi neįgyvendinta“, – sako p. Linkevičius.

Smūgiai į Sirijos vyriausybės su cheminių ginklų saugojimu susijusias vietas buvo Vakarų atsakas į įtariamą cheminio ginklo panaudojimą Sirijos mieste Dumoje praeitą savaitę. Kaip nurodo JAV valdžios atstovai, buvo smogta mokslo ir tyrimų centrui Damaske, cheminių ginklų saugyklai Homse ir netoli pastarojo miesto esančiai cheminių ginklų saugyklai bei svarbiam kariniam postui.

Sirijos valstybinė žiniasklaida pranešė, kad numušė daugiau nei dešimt raketų. Jų buvo paleista daugiau 100.

„Įsakiau JAV karinėms pajėgoms atlikti tikslius smūgius taikiniams, susijusiems su Sirijos diktatoriaus Basharo al Assado cheminių ginklų pajėgumais. Bendra operacija su Prancūzija ir Jungtine Karalyste dabar jau yra pradėta“, – kreipdamasis į JAV gyventojus sakė Donaldas Trumpas.

JAV prezidentas dėstė, kad ketina tęsti tokio tipo atsaką Sirijos režimui, kol nebus sustabdytos cheminės atakos.

Donaldas Trumpas Sirijos valdžią pavadino baisiu režimu, o Sirijos lyderio veiksmus – pabaisos nusikaltimais, sukėlusiais dideles kančias Sirijos tėčiams, mamoms ir vaikams.

JK premjerė Theresa May patvirtino, kad JK dalyvavo karinėje operacijoje ir pažymėjo, kad smūgių tikslas nebuvo režimo pakeitimas. Antskrydžius vykdė JK naikintuvai „Tornado“.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas irgi patvirtino Prancūzijos įsitraukimą suduodant atsaką Sirijai. Anot Prancūzijos lyderio, Sirijoje buvo peržengta riba, nes cheminis ginklas buvo panaudotas daugybės vyrų, moterų ir vaikų žudymui.

Iš Prancūzijos atkeliavo ir informacija apie kitą svarbią atakų detalꠖ Prancūzijos gynybos ministrė Florence Parly šeštadienį pareiškė, kad Rusija buvo iš anksto perspėta apie būsimus smūgius Sirijoje.

Putinas pavadino agresija

Vladimiras Putinas, Rusijos prezidentas, smūgius Sirijoje šeštadienį griežtai pasmerkė, įvardijo kaip agresijos aktą ir metė kaltinimus JAV dėl dar labiau gilinamos humanitarinės katastrofos Sirijoje.

Rusijos žiniasklaida cituoja Putino žodžius, kad parodyta agresija prieš suverenią valstybę, kuri yra tarp iš kovos su terorizmu ašių.

„Jungtinės Valstijos savo veiksmais tik dar labiau gilina Sirijos humanitarinę katastrofą, dėl to kenčia taikūs gyventojai pareiškė“, – pareiškė Putinas.

Rusijos lyderio teigimu, JAV iš esmės pataikauja teroristams, 7 metus draskantiems šalį, o taip pat provokuoja pabėgėlių iš Sirijos bangą.

Rusija žada sušaukti Jungtinių tautų organizacijos Saugumo Tarybos skubų posėdį, kuriame bus aptarti agresyvūs JAV ir sąjungininkių veiksmai.

Rusijos gynybos ministerijos teigimu, JAV su sąjungininkėmis į Siriją paleido daugiau nei 100 raketų, o esą „didelę dalį“ raketų numušė Sirijos oro gynybos sistemos. Teigiama, kad raketos buvo numuštos pasitelkus kelių dešimtmečių senumo oro gynybos sistemas.

Sirijos diktatoriaus didžiausia sąjungininkė Rusija per savo ambasadą JAV taip pat išplatino pareiškimą, kuriame teigė, kad „tokie veiksmai nepraeis be pasekmių“.

Pasak Rusijos ambasadoriaus JAV Anatolijaus Antonovo, „niekam nepriimtina“ įžeisti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Anot Rusijos atstovo, visa atsakomybė už smūgius atitenka Vašingtonui, Londonui ir Paryžiui.

„Jungtinės Valstijos, kurios pačios turi vieną didžiausių cheminių ginklų arsenalų, neturi moralinės teisės kaltinti kitų šalių“, – pareiškė p. Antonovas.

Teigia, kad pataikė ne visos

Sirijos naujienų agentūra „Sana“ paskelbė, kad JAV, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos oro išpuoliai padarė materialinės žalos tik mokslinių tyrimų centre Damasko regione – sugriovė pastatą, kuriame buvo įrengtas mokymų, laboratorijos.

Tačiau, kaip skelbia „Sana“, raketos, nukreiptos į karinius objektus Homse, „nukrypo nuo savo taikinio“ ir sužeidė tris civilius asmenis.

Rusijos žiniasklaida cituoja gynybos ministeriją, kuri skaičiuoja, kad į taikinius Sirijoje iš viso buvo paleista daugiau nei 100 raketų, tačiau esą nemažą skaičių „pavyko perimti“.

Anot Rusijos naujienų agentūros „Tass“, raketos nepataikė į tas zonas, kuriose Rusijos gynybinės sistemos saugo įrenginius Sirijoje.

Tuo tarpu JAV gynybos sekretorius Jamesas Mattisas, žurnalistams sakė, kad per operaciją „nuostolių nepatirta“.

Lietuva operaciją palaiko

Lietuva palaiko veiksmus, kurių ėmėsi JAV, Jungtinė Karalystė ir Prancūzija prieš Sirijos režimo cheminio ginklo pajėgumus, teigiama Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos (URM) išplatintame pranešime.

Pasak ministerijos pranešimo, Sirijos režimas pažeidė ne vieną raudoną liniją, kuri buvo nužymėta anksčiau. Tai buvo vienintelis galimas atsakas reaguojant į cheminio ginklo panaudojimą prieš civilius gyventojus, tarp kurių buvo ir vaikų.

„Tarptautinės bendruomenės signalas Basharo al Assado režimui ir jį palaikančioms šalims - vienintelis būdas sustabdyti cheminio ginklo panaudojimą ateityje“, – teigiama URM pranešime.

Teigiama, kad URM toliau atidžiai stebės situaciją ir veiksmus Sirijoje. URM neturi duomenų, kad per ataką būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Pirma banga baigta

JAV žiniasklaida cituoja Josephą Dunfordą, JAV generalinio štabo vadovą, kuris pareiškė, kad pirmoji raketų atakų banga „jau yra baigta“.

Kaip dėstė JAV atstovas, buvo siekiama išvengti, kad į ataką pakliūtų Rusijos pajėgos.

Tuo tarpu JAV gynybos sekretorius Jamesas Mattisas pareiškė, kad nuo šiol viskas priklauso nuo Sirijos prezidento Basharo al-Assado – esą jei šis po šių atakų pasidarys išvadas dėl cheminio ginklo naudojimo ir nekaltų žmonių žudymo, šios atakos tebus „vienkartinis atvejis“.

NATO palaiko šeštadienį paryčiais Vakarų valstybių Sirijoje surengtus antskrydžius, pranešime pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.

Tuo tarpu Iranas griežtai pasmerkė atakas Sirijoje. Šalies užsienio reikalų ministerijos atstovas teigė, kad atakos buvo grubus tarptautinių normų pažeidimas. 

Praeitą savaitgalį skelbta, kad Sirijoje galimai buvo įvykdyta dar viena cheminė ataka. Vietiniai šaltiniai tuomet skelbė, kad žuvo 150 žmonių.

Du „Reuters“ šaltiniai, susipažinę su JAV tyrimu, teigė, kad mėginiai iš Dumos miesto bei aukoms pasireiškę simptomai leidžia daryti preliminarią išvadą, kad prieš sukilėlius mieste buvo panaudotas chlorino ir zarino dujų mišinys. Tačiau kol kas JAV žvalgybos tarnybos nebaigė savo ekspertizės ir nepadarė galutinių išvadų.

Komentarai prie šio straipsnio negalimi, dėl neapykantos skatinimo ar patyčių kurstymo
 

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Prie Seimo susitiko kanapių entuziastai ir priešininkai

Penktadienį Nepriklausomybės aikštėje, prie Seimo, į Kanapių kultūros dieną susirinko keli šimtai kanapių...

Papildomi 100 mln. Eur medikams nepakeis įsisenėjusių sistemos bėdų Premium

Sveikatos apsaugos ministerija tvirtina, kad nuo gegužės 1-osios medicinos darbuotojų atlyginimai didės 20%.

Palygino dvi Lietuvas: pirmoje daugiau gerovės, antroje – gyventojų, bet jų mažėja 2

Statistikos departamentas pirmąkart pateikė statistinius rodiklius pagal du regionus – Sostinės bei Vidurio...

Finansai
16:22
Verslas giria studijų ir profesinio mokymo priėmimo prioritetus

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) paskelbė skaičius, į kokias specialybes ir kiek pirmakursių šiemet...

Seimo komitetas baigė tyrimą dėl neleistinos įtakos, prašo išslaptinti medžiagą

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) baigė tyrimą dėl interesų grupių įtakos politiniams...

Miškų urėdijai suformuoti akcininko lūkesčiai – be grąžos rodiklių Premium

VĮ Valstybinei miškų urėdijai (VMU) perduotame akcininko lūkesčių laiške vienas svarbiausių veiklos...

Agroverslas
15:06
Merkel ir Macronas neranda bendros kalbos dėl euro zonos reformų

Vokietijos ir Prancūzijos idėjos, kaip sutvirtinti euro zoną, yra skirtingos, tačiau Paryžius ir Berlynas...

Teisėsaugos įtariama Kraujo centro vadovė J. Bikulčienė pasitraukė iš pareigų 

Korupciniais nusikaltimais įtariama Nacionalinio kraujo centro (NKC) vadovės Joanos Bikulčienės prašymas...

Teismas pripažino „MG Baltic“ politinės korupcijos bylą prioritetine

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismui perduota koncerno „MG Baltic“, Liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos...

Siūloma dalį dirbančių savarankiškai atleisti nuo „Sodros“ įmokų 16

Savarankiškai dirbančius gyventojus siūloma atleisti nuo „Sodros“ įmokų, jeigu jie jau apdrausti socialiniu...

Finansai
13:14
Valdantieji derina naują koalicijos sutartį ir tarsis dėl teisingumo ministro 1

Valdančioji valstiečių-žaliųjų ir socialdarbiečių koalicija derina atnaujintą sutartį, kurią tikisi...

JAV kaltina Rusiją ir Siriją bandant sunaikinti cheminės atakos įrodymus  1

JAV teigia turinti patikimos informacijos, kad Rusija ir Sirija bando sunaikinti įrodymus dėl cheminės...

Pajamų surinkimo į valstybės biudžetą planas įvykdytas 99,9% 5

Pajamų surinkimo į valstybės biudžetą planas įvykdytas 99,9%, gauta 1,55 mlrd. Eur. Tai yra 1,3 mln. Eur...

Opozicija parengė interpeliaciją Broniui Markauskui 3

Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko laukia išbandymas opozicijos inicijuojama interpeliacija.

Belskite, bet atidaryta nebus

Laukiant po gero mėnesio įsigaliosiančio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), kyla savotiška...

E. parašo rinką purto ginčai ir neskaidrūs pirkimai Premium

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimas panaikinti Skaitmeninio sertifikavimo centro (SSC) kvalifikuoto...

Armėnijos valdžios olimpe – uolus Putino mokinys Premium

Prorusiškai nusiteikęs buvęs Armėnijos prezidentas Seržas Sargsianas, panašu, sėkmingai mokosi iš savo...

Kraujo centro vadovė J. Bikulčienė nušalinta nuo pareigų 

Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino prokuratūros prašymą ir trims mėnesiams nuo pareigų nušalino...

Verslo aplinka
2018.04.19
Stoltenbergas: NATO neplanuoja didinti karinio buvimo Baltijos šalyse

NATO neplanuoja plėsti savo karinio buvimo Baltijos šalyse, kurios paprašė didesnės apsaugos nuo jų kaimynės...

Verslo aplinka
2018.04.19
„Rusal“ nacionalizavimas – vienas iš Kremliaus svarstomų scenarijų

Laikinas Rusijos aliuminio gamintojos „Rusal“ nacionalizavimas – viena iš galimybių, svarstomų kontekste,...

Verslo aplinka
2018.04.19

Verslo žinių pasiūlymai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau