„Vadasiga“ užtikrintai įžengė į biuro baldų rinką

Publikuota: 2017-03-20
svg svg

Lietuviško kapitalo bendrovės „Vadasiga“ vardas rinkoje gerai žinomas jau daugiau kaip dešimtmetį. Iki šiol dažniausiai sieta su kokybiškais lauko baldais ir HORECA, bendrovė rimtai nusitaikė į biuro bei konferencinių baldų segmentą. „Vadasigos“ portfelyje – jau ne vienos žinomos bendrovės įrengtas biuras.

„Pavienių biuro įrengimo projektų visada turėdavome, tačiau jau daugiau nei metus didžiausios mūsų pajėgos sutelktos į modernių, individualizuotų biurų kūrimą įvairioms kompanijoms bei organizacijoms,“ – sako Vaclovas Daukintis, bendrovės „Vadasiga“ direktorius. Pasak jo, didžiausi įmonės projektai šiuo metu susiję su biurų įrengimu ir tai neabejotinai susiję su sparčiai augančia modernių verslo centrų pasiūla. „Vadasiga“ šioje srityje jau turi patirties: kiek anksčiau įrengė Lietuvos ambasadą Maskvoje, Notarų rūmus, koncerno „Achemos grupė“ vadovybės biurą, gamino baldus ISM, LR Prezidentūrai, o šviežiausi darbai – naujasis kompanijos „Auga“ biuras bei biurų nuomos kompanijos „Baltic Business Center“ administracinės patalpos sostinės verslo centre Quadrum, DELFI sporto centras, UAB “Yukon Advanced Optics Worldwide“ biuras Baltarusijoje ir kiti.

Baldai tarsi antras rūbas

Kalbėdamas apie šiuolaikinį biurą ir būtinus jo atributus, p. Daukintis pabrėžia, kad idealus biuras jau seniai nebeapsiriboja stalu ir kėde, svarbi bendra visuma: erdvios patalpos, tinkamą emociją kuriančios interjero spalvos, daug gyvos žalumos, poilsio patalpos, virtuvė. Šiandien vis labiau įsigali suvokimas, jog baldai turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai, sveikatai ir darbingumui – juk dažnas biuro kėdėje praleidžiame daugiau laiko, nei savo namų svetainės fotelyje.

Darbuotojo stalas bei kėdė turėtų būti tarsi drabužiai, priderinti prie individualaus žmogaus: blogai sureguliuotas aukštis, nepatogūs ranktūriai ar netinkamas atlošas sutrikdo deguonies apytaką, greičiau pavargstama, mažėja žmogaus našumas. Šiuolaikiniai stalai ir kėdės suteikia plačias individualizavimo galimybes: šiandien kokybiškų kėdžių pasirinkimas be galo platus, dažna jų turi daugybę funkcijų, reguliuojasi ne tik sėdynės aukštis, bet ir gylis, nugaros linkis, atrama kaklui ir daugelis kitų elementų. Pasakodamas apie reguliuojamo aukščio stalus, p. Daukintis prisimena istoriją, išgirstą iš pirmų lūpų baldų parodoje Švedijoje: pasaulinės kompanijos vadovas dalijosi patirtimi, kaip savo biure sprendžia po pietų smunkančio darbo našumo bėdą – ogi bendrovės stalai tiesiog pakeliami keliais centimetrais aukščiau, žmonės natūraliai išsitiesia, organizmas gauna daugiau deguonies ir darbingumas sugrįžta.

Dar vienas esminis aspektas, būtinas šių laikų biurui – akustinis komfortas. Kai absoliuti dauguma darbo erdvių šiandien yra atviros, užtikrinti žmonių privatumą bei patogumą – šioks toks iššūkis. „Akustinių sprendimų – įvairiausių pertvarų, pusinių sienelių, lubų ar sienų plokščių, kurios gali turėti ne tik funkcinį, bet ir estetinį akcentą pasirinkimas tikrai didelis, – tikina p. Vaclovas. – Šiandien šie sprendimai neatsiejami nuo kitų biuro įrengimo klausimų ir mes sėkmingai juos įgyvendiname.“

Sprendimus turi arba žino, kur rasti

„Vadasigos“ bagaže – daugybė metų patirties baldų versle, dešimtys baldus gaminančių partnerių Europoje, Azijoje, JAV bei nuosavų baldų linija, o bendrovės vizitinė kortelė – santūrią estetiką įkūnijantys biuro stalai „A time“. Gamybinės pajėgos, bendradarbiavimas su dizaineriais, kuriančiais baldus, ir tvirti ryšiai su laiko patikrintais gamintojais, siūlančiais ne tik kokybiškus, ergonomiškus, bet ir stilingus, dizainerių kurtus gaminius, leidžia „Vadasigai“ būti itin lankstiems ir įsiklausyti į visus užsakovo poreikius.

„Nesame sukūrę dviejų vienodų biurų ir tai be galo įdomus mūsų darbo aspektas. Jeigu ko nors negaminame patys – pavyzdžiui, kėdžių, visada žinome, kurio gamintojo produktai geriausiai atitiks konkretaus kliento reikalavimus, kokie jie bebūtų – tiek kalbant apie dizainą, tiek apie funkcionalumą, tiek apie kainas ar pristatymo terminus. Ir garantuojame, kad tai bus kokybiškas pirkinys, kuris tarnaus ne vienerius ir net ne kelerius metus – aš pats sėdžiu ant vieno žinomiausių italų gamintojo „Pininfarina“ kėdės, kuriai jau dvylika metų, o atrodo kaip vakar pirkta,“ – dėsto p. Daukintis, pabrėžiantis, kad visada stengiasi padėti biurą įrengti už protingą kainą ir pataria, kur galima sutaupyti pinigų nedarant kompromisų kokybei.

Jo žodžius patvirtina vieno naujausių „Vadasigos“ projektų užsakovai – kompanija „Auga Group“. Pasak bendrovės administracijos direktorės Rasos Šukytės, kurdamiesi naujose patalpose jie jau turėjo viziją, kaip turi atrodyti biuras, ir ieškojo įmonės, kuri ne tik pagal pateiktus brėžinius pagamintų biuro baldus (spintas, stalviršius, spinteles, rūbų spintas, priimamojo baldus), bet ir pasiūlytų tinkamas kėdes bei reguliuojamus stalus, tai yra pateiktų pilną baldų asortimentą. Be to, buvo reikalaujama darbus atlikti griežtai pagal grafiką be menkiausio vėlavimo.

„Mūsų baldų dizainas nebuvo standartinis, iš vienos spalvos plokštės, tad reikėjo kruopštumo ir patirties, kad gautas rezultatas atitiktų vizualizacijas. „Vadasiga“ tiksliai įgyvendino mūsų suformuluotą užduotį ir mums pavyko turėtą biuro viziją perkelti į realybę. „Vadasigos“ specialistai padėjo išsirinkti ir gamintojus, iš kurių įsigijome reguliuojamo aukščio stalus bei kėdes, taip pat labai pagelbėjo praktiškais patarimais dėl baldų medžiagiškumo ir specifikacijų,“ – bendradarbiavimu džiaugiasi p. Šukytė.

Kaip elgtis tiems, kurie į naujas patalpas kraustytis ir iš esmės atnaujinti biuro interjero neplanuoja arba negali sau leisti? Atnaujinkite bent kėdes, pataria p. Daukintis, ir tai jau bus ženklus pokytis geresnės darbuotojo savijautos link, didinantis ir jo pasitenkinimo darbo aplinka. Nors baldai – kone paskutinis biuro įrengimo etapas, kuriam neretai pristingama įkvėpimo ir lėšų, tačiau kartu jie – ir svarbiausia detalė, per tiesioginį sąlytį kasdien darantys įtaką žmogaus produktyvumui. Taigi nepatogi darbo vieta galiausiai reiškia ir prastesnius darbo rezultatus bei nepilnai realizuotą kūrybinį potencialą, kurių šiandienos verslas neturėtų sau leisti.

Fotogalerijoje – UAB „Vadasiga“ siūlomi sprendimai biurams bei konferencijų erdvėms, sporto centrams, viešbučiams bei restoranams.

FOTOGALERIJA „Vadasiga“ sprendimai verslo erdvėms (20 nuotr.)

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Prezidentūra: NATO gynybos planas stiprina regiono saugumą

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad NATO Lenkijos ir Baltijos šalių gynybos plano atnaujinimas yra...

Rusijoje – paskutinė balsavimo diena dėl konstitucijos pakeitimų, leisiančių V. Putinui valdyti iki 2036 m.

Trečiadienis yra paskutinė diena, kai Rusijos gyventojai gali balsuoti dėl šalies konstitucijos pakeitimų.

Nustatytas 1 naujai užsikrėtęs koronavirusu Lietuvoje

Lietuvoje antradienį patvirtintas 1 naujas koronaviruso atvejis, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija...

Įsigaliojo Honkongo autonomiją ir laisves paminantys įstatymai

Trečiadienį įsigaliojo Honkongo nacionalinio saugumo įstatymai, pagal kuriuos kalėjimu iki gyvos galvos gali...

Tamsesnė paskolų moratoriumo pusė: daugiau verslų gali nepajėgti jų grąžinti Premium

Lietuvos finansų įstaigos iki rugsėjo 30 d. pratęsia moratoriumą verslo ir gyvenotojų paskoloms. Šiuo metu...

Finansai
09:00
S. Skvernelis tikisi Vokietijos paramos dėl Astravo AE

Premjeras Saulius Skvernelis paprašė Vokietijos kanclerės Angelos Merkel paramos užtikrinant maksimalų...

D. Trumpas patvirtino karių išvedimo iš Vokietijos planą 1

JAV prezidentas Donaldas Trumpas patvirtino planą išvesti 9.500 JAV karių iš Vokietijos. Senatoriai siekia...

Medikams skirtos „Norfos“ paramos suma perkopė pusę milijono eurų Verslo tribūna

„Norfos mažmena“ pagalbą šalies gydymo įstaigoms teikė nuo pat koronaviruso pandemijos pradžios. Šiandien...

Belaukiant stambiųjų investuotojų

Stambiems investuotojams nuo kitų metų bus pradėta taikyti pelno mokesčio lengvata. Kartu nustatyta, kad po...

A. Merkel sugrįžta į didžiąją Europos sceną Premium 1

Nuo liepos 1 d. Vokietija pradeda pirmininkauti Europos Sąjungai (ES). Daugelis analitikų tikina, kad per...

Europiečių apklausa: ES šios krizės akivaizdoje nebuvo lyderė, auga neigiamos nuostatos JAV ir Kinijos atžvilgiu

Idėjų kalvės „European Council on European Relations (ECFR) paskelbta 9 ES šalių rinkėjų apklausa rodo, kad...

Verslo aplinka
2020.06.30
Centrinės valdžios deficitas – 1,17 mlrd. Eur

Centrinės valdžios deficitas šių metų sausį-gegužę buvo 1,172 mlrd. Eur. Penkių mėnesių centrinės valdžios...

Verslo aplinka
2020.06.30
Užsienio investuotojai naujų galimybių žvalgosi arčiau. Proga Lietuvai?

Dėl pasaulyje susiklosčiusios ekonominės situacijos bei išryškėjusių globalizacijos trūkumų, Lietuvai...

Verslo aplinka
2020.06.30
NATO patvirtino atnaujintus Baltijos šalių gynybos planus

NATO galutinai patvirtino atnaujintus Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos planus, radus kompromisą su Turkija,...

Verslo aplinka
2020.06.30
Jungtinės Karalystės BVP pirmąjį ketvirtį susitraukė daugiausia nuo 1979 metų

Jungtinės Karalystės (JK) ekonomika pirmąjį šių metų ketvirtį susitraukė 2,2%, palyginti su ankstesniais...

Verslo aplinka
2020.06.30
Neskelbiamų derybų viešieji pirkimai – po privalomos tiekėjų patikros

Seimas leido tęsti viešuosius pirkimus neskelbiamų derybų būdu, bet nurodė perkančiosioms organizacijoms...

Verslo aplinka
2020.06.30
R. Dargis į aktyvią politiką nesivels, bet liks „prie svarbių valstybės reikalų“

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento antrąją kadenciją baigęs ir naujajam prezidentui veiklą...

Verslo aplinka
2020.06.30
Ekspertai įvertino „Lietuvos geležinkelius“: reikia aiškios ambicijos, Vilniaus stoties remonto ir naujo pavadinimo Verslo tribūna 2

Valdysenos, teisės, ekonomikos ekspertai įvardino svarbiausias sritis, kuriose didžiausia geležinkelių grupė...

Verslo aplinka
2020.06.30
Ministro paskyrimo kaina – valstybės įmonių politizavimo atidėjimas Premium 3

Prezidentas Gitanas Nausėda sutiko socialdarbietį Rimantą Sinkevičių skirti naujuoju ekonomikos ir inovacijų...

Verslo aplinka
2020.06.30
Sukauptosios tiesioginės užsienio investicijos Lietuvoje per metus padidėjo 5,9%

Sukauptosios tiesioginės užsienio investicijos (TUI) Lietuvoje pirmojo ketvirčio pabaigoje siekė 18,3 mlrd.

Verslo aplinka
2020.06.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus