„Girteka“ plečia pardavimų komandą: kviečia augti su viena didžiausių Europos kompanijų

  Reklama publikuota: 2023-03-16
  Sandra Senulienė, UAB „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.
  svg svg
  Sandra Senulienė, UAB „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Įmonių grupės „Girteka“ tikslas – iki 2026 m. būti tarp TOP10 logistikos įmonių Europoje. Šiemet ypatingas dėmesys yra skiriamas „Girtekos“ grupės įmonei „Girteka Europe West“ ir jos verslo plėtrai Vakarų Europoje. „Planuojame augimo šuolį – turime tikslą stiprinti santykius ne tik su didžiausiais prekių ženklais, bet ir sudaryti naujus sandorius su smulkiojo bei vidutinio verslo atstovais. Todėl siūlome jungtis prie pardavimų komandos“, – kviečia Sandra Senulienė, UAB „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Anot jos, siekiama ir tikima, kad šiemet „Girteka Europe West“ pasieks 1 mlrd. Eur apyvartą.

  „Dabar yra unikali galimybė prisijungti prie „Girtekos“ ambicingos komandos, įgyti unikalios patirties padedant įmonei tapti vienu didžiausių žaidėjų Europos rinkoje. Per šiuos metus „Girteka Europe West“ planuoja įdarbinti apie 100 naujų kolegų, tarp jų – strateginių klientų projektų vadovų ir verslo plėtros projektų vadovų“, – pasakoja S. Senulienė.

  Ji akcentuoja, kad „Girtekoje“ kuriama lanksti, patraukli ir palaikanti darbo aplinka, praturtinta įkvepiančia lyderyste ir stipriu komandiniu darbu, leidžiančiu augti ir tobulėti. „Esame didelė ir stabili įmonė, sparčiai plečiamės tarptautiniu mastu, todėl galime pasiūlyti daug galimybių“, – kviečia prisijungti „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

  Svarbiausios dienos naujienos trumpai:   

  Visas „Girtekos“ siūlomas karjeros galimybes galima rasti šioje nuorodoje.

  Darbo specifika ir išskirtinė patirtis

  Sandra „Girtekoje“ vadybininke pradėjo dirbti 2011 m., o šiandien vadovauja daugiau nei 30 žmonių komandai. Svarbių klientų skyriaus komandos pagrindinė užduotis – palaikyti ryšius su klientais, vystyti naujas partnerystes ir užtikrinti pardavimų tęstinumą bei augimą. Sandra atliko didžiulį vaidmenį kuriant šį padalinį nuo pat pradžių: dėliojant vidinius veiklos procesus, buriant komandą, efektyvinant bendradarbiavimą su Transporto ir kitais padaliniais. Šiandien ji didžiuojasi ir išaugusia stiprių profesionalų komanda, ir didžiuliu lojalių klientų portfeliu. Kai kurie iš jų – su įmone kartu nuo Sandros darbo „Girtekoje“ pradžios, pvz., viena didžiausių farmacijos įmonių.

  Anot skyriaus vadovės, darbo Svarbių klientų skyriuje unikalumas – išskirtinė patirtis pardavimų bei verslo plėtros srityse, dirbant su TOP Europos klientais ar atvedant naujus prekės ženklus. Kiekvienas svarbių klientų projektų vadovas turi iki 12 klientų portfelį, kurį sudaro rinkos lyderiai.

  „Dirbame su didžiausiais Europos prekių ženklais nuo medicinos ir farmacijos iki e. komercijos ir greito vartojimo prekių (angl. Fast-moving consumer goods, FMCG) sektorių. Galima besti pirštu į bet kurį gerai žinomą prekių ženklą ir mes esame su juo dirbę. Geriau įsivaizduoti veiklos mastus padeda sandorių dydžiai logistikai, kurie siekia šimtus tūkstančių ar net milijonus, t. y. 5–30% kliento biudžeto pervežimams keliu. Yra ir tokių klientų, kuriems dengiame iki 60% pervežimų“, – pasakoja „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Smulkiojo ir vidutinio verslo komandos klientus yra pasiskirsčiusios pagal regionus: Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Baltijos šalys, Centrinė ir Rytų Europa (Vokietija, Prancūzija, Beniliukso šalys), Lenkija (eksportas).

  „Girteka“ pervežimų paslaugos yra draugiškos gamtai, kokybiškos ir reikalingos, todėl nesunkiai parduodamos, tad daug kas priklauso nuo kompetencijų, gebėjimų vesti derybas, ambicijų ir užsidegimo.

  „Džiaugiamės, kad klientų rekomendavimo indeksas (angl. Net Promoter Scor, NPS) praėjusiais metais augo, – tai rodo, kad sugebame laiku ištesėti pažadus mūsų klientams ir taip netiesiogiai prisidėti prie jų pažadų tesėjimo jų klientams“, – aiškina S. Senulienė.

  Kandidato vertybės ir „degančios akys“

  Iš kandidatų tikimasi tarptautinės patirties pardavimų srityje, puikių bendravimo ir derybinių įgūdžių, strateginio mąstymo, gebėjimo suvaldyti sudėtingas situacijas ir prisiimti atsakomybę. Taip pat verslo aplinkos išmanymo, bendrų ekonominių, geopolitinių tendencijų žinių.

  Anglų kalba yra privaloma, ji yra įmonėje dažniausiai vartojama kalba. Kitų kalbų mokėjimas – didelis privalumas. Labai svarbus yra ir analitinis mąstymas bei gebėjimas analizuoti didelius informacijos srautus.

  Tikimasi, kad būsimi kolegos gebės greitai prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje, turės motyvacijos ir noro įgyvendinti ambicingus tikslus. Anot „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovės, „degančios akys“ šioje pozicijoje turėtų būti vienu pagrindinių kandidato akcentų. Kitas svarbus dalykas – vertybinė kandidato pusė, kuri kartais gali būti ir lemiama pokalbio metu.

  Būsimiems kolegoms ji atskleidžia, kad „Girtekoje“ yra taikomas hibridinis darbo organizavimo modelis, todėl darbuotojai gali pasirinkti, kada dirbti iš namų, o kada – iš biuro. Taip pat darbuotojams suteikiama galimybė 30 dienų dirbti iš bet kurios ES ar Šengeno šalies.

  embedgallery::https://foto.vz.lt/embed/1894?placement=

  Pagrindinis „Girtekos“ administracijos biuras „Girteka Park“ yra įsikūręs sostinės Karoliniškių mikrorajone. Vos prieš metus pastatytame biure įrengtos ne tik ergonomiškos darbo vietos, bet ir sporto salė, atskirtos poilsio, tylos, meno zonos, biblioteka, penkios lauko terasos, kuriose taip pat galima dirbti. Čia veikia restoranas „Dialogue“, kuriame darbuotojams tiekiami subsidijuojami pusryčiai ir pietūs – tai viena labiausiai darbuotojų vertinamų naudų.

  Darbuotojai savo kompetenciją gali kelti pasirinkdami vidinėje e. mokymų sistemoje esančius mokymus, dalyvaudami įvairiuose vidinių lektorių organizuojamuose mokymuose ar išorės seminaruose bei konferencijose. Kiekvienas naujas kolega yra supažindinamas su specifinėmis programomis, CRM sistema ir SAP platforma. Įvedimas į komandą prasideda nuo Naujoko dienos ir specialių naujokams skirtų mokymų, priskiriamas mentorius, sukuriamas trijų mėnesio įvedimo planas.

  Įmonė turi gilias tradicijas ir ritualus, skirtus padėkoti darbuotojams ir įvertinti už darbą. Kalėdų ir Velykų proga darbuotojai yra vaišinami pusryčiais, dovanojamos dovanos įvairiomis progomis. Kartą metuose visi grupės administracijos darbuotojai susitinka bendroje vasaros šventėje, kviečiami dalyvauti įvairiuose kituose renginiuose: hakatonuose, metų darbuotojų ir lyderių apdovanojimuose, klientų bei tiekėjų dienose ir daugelyje kitų.

  Nepamirštami ir darbuotojų vaikai: pradinukams skiriamos dovanos mokslo metų proga, vaikai kviečiami į renginius Kalėdų proga. Gimtadienio proga yra dovanojamas laisvadienis, taip pat laisva diena skiriama savanorystei. Visi „Girtekos“ administracijos darbuotojai yra draudžiami sveikatos draudimu ir turi galimybę pasirinkti jų poreikius labiausiai atitinkantį draudimo planą.

  Kasmet karjerą padaro 30% kolegų

  Svarbių klientų skyriaus darbuotojų dalį darbo laiko užima kelionės, susitikimai su klientais, parodos, konferencijos ir įvairūs kiti renginiai bei mokymai. „Girtekoje“ kiekvienam sudarytos galimybės daryti tiek horizontalią, tiek vertikalią karjerą, išbandyti save įvairiose srityse, plėsti kompetencijų ribas. Kasmet karjerą padaro apie 30% kolegų, o 77% vadovų yra išaugę įmonės viduje. Įmonėje veikia įvairios mokymų programos, mentorystės platforma, daug dėmesio skiriama darbuotojų sveikatinimui ir gerai savijautai darbe.

  „Veiklos mastai ir darbas su ambicingais klientais įkvepia drąsiai prisiimti iššūkius ir kaskart pasiekus naują laimėjimą pranokti save. Žinojimas, kad gali reikšmingai prisidėti ne tik prie savo asmeninės, bet ir bendros verslo sėkmės ir jo augimo, darbui suteikia dar didesnę prasmę“, – patirtimi dalinasi „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Greitis, dinamika, nuolatinis pokytis, yra „Girtekos“ DNR, todėl ir ambicingi įmonės tikslai, traukia tokius žmones, kurie nori imtis iššūkių ir įgyti unikalios patirties.

  „Girteka Europe West“, siekdama tapti 1 mlrd. eurų įmone, taip pat investuoja į skaitmenizacijos procesus, sėkmingai įdiegė SAP platformą, kuri padeda efektyviau ir tiksliau planuoti maršrutus bei gerinti klientų pasitenkinimą.

  „Kadangi dirbame su didžiausiais Europos prekių ženklais, jų reikalavimai yra ypatingai aukšti, todėl norint išlaikyti tokius klientus reikia nuolat investuoti į inovacijas, – pasakoja S. Senulienė. – Nuolat peržiūrime procesus, kainodarą, komandos veikimo principus, reaguojame į besikeičiančias rinkos sąlygas, kad pasiūlytumėm kliento poreikius atitinkantį sprendimą. Labai svarbu ir asmeninis įdirbis bei ambicijos, todėl mūsų tikslas kurti pasitikėjimu grįstus santykius ir ne tik tesėti klientui duotus pažadus, bet ir viršyti lūkesčius.“

  Aplinkai draugiška logistika

  Siekdama tapti vienu pagrindinių logistikos sektoriaus žaidėjų Europoje „Girteka“ turi ambiciją ne tik reikšmingai padidinti klientų portfelį, bet sau kelia ir aplinkosaugos klausimus. Emisijos, susidarančios iš vilkikų, turi labai svarbią įtaką klimato kaitai, todėl kompanija atsakingai siekia sumažinti vilkikų kiekvieno nuvažiuojamo kilometro emisijas, kas turi įtakos ir jų klientų veiklos emisijoms.

  „Dirbdami ir su dideliais klientais, ir su smulkiojo ar vidutinio verslo atstovais, visuomet ieškome, kaip suteikti didžiausią naudą klientui, todėl siūlome sprendimus, patariame, kad mūsų bendradarbiavimas būtų abipusiai naudingas. Atstovaujame atsakingą logistiką, todėl tvarus krovinių gabenimas mums yra labai svarbus. Matome, kad tai svarbu ir mūsų klientams, todėl jie dažniau renkasi partnerius, kurių pervežimo sprendimai yra draugiškesni aplinkai“, – pasakoja S. Senulienė.

  Netrukus „Girteka“ klientams pasiūlys galimybę krovinius vežti elektriniais vilkikais.

  „Klientai labiausiai vertina pažadų tesėjimą ir mūsų lankstumą. Dėl savo masto ir plataus partnerių rato gebame ne tik krovinius pristatyti tiksliai laiku, bet ir greitai reaguoti į nenumatytas situacijas kelyje bei jas operatyviai išspręsti“, – teigia „Girteka Europe West“ Svarbių klientų skyriaus vadovė.

  Visas šiuo metu siūlomas karjeros galimybes „Girteka Europe West“ rasite paspaudę šią nuorodą.

  „Girteka“ yra didžiausia nuosavą vilkikų parką Europoje valdanti bendrovė, kasmet pervežanti daugiau kaip 880.000 pilnų krovinių, turinti daugiau kaip 9.000 vilkikų, dirbančių Europoje ir Skandinavijoje. Daugiau nei 20.000 bendrovės darbuotojų kasdien užtikrina pervežimus užsakovams, tarp kurių yra didžiausi tarptautiniai prekių ženklai.

  Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

  Tema „Logistika“
  Rašyti komentarą 0
  Klaipėda ruošiasi vandens autobusų sezonui

  Klaipėdos savivaldybė Danės prieigose pradeda pėsčiųjų takų ir aikštelių šalia planuojamų pontoninių...

  Logistika
  2023.03.18
  R. T. Erdoganas paskelbė apie pratęstą susitarimą dėl tolimesnio Ukrainos grūdų eksporto

  Susitarta dėl galimybės dar 120 dienų Juodąja jūra gabenti karo alinamoje šalyje užaugintus grūdus.

  Logistika
  2023.03.18
  Lietuvoje siūloma leisti registruoti iki 600 kg svorio mažuosius orlaivius

  Dabar leidžiama registruoti orlaivius, kurių svoris kylant negali viršyti 475 kg, todėl likusieji...

  Logistika
  2023.03.18
  „LTG Cargo“ sustabdė sutartis su Birių krovinių terminalu 3

  „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ stabdo sutartis su Klaipėdos uosto...

  Logistika
  2023.03.17
  Belgijos teismui paskelbus „Arijui“ nepalankų sprendimą, vežėjas ketina teikti apeliaciją 2

  Kaune registruota, Klaipėdoje veikianti krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugų bendrovė „Arijus“...

  Logistika
  2023.03.17
  Į Lietuvą ateina Italijos logistikos grupė „Codognotto“

  Bendrovė skelbia, kad plėtra vykdoma, reaguojant į geopolitinių priežasčių nulemtus logistikos pokyčius.

  Logistika
  2023.03.17
  Lietuvos paštas stabdo siuntų gabenimą į Rusiją

  Lietuvos paštas laikinai sustabdė siuntų su daiktais gabenimą į Rusiją, nes atsirado naujų su tarptautinėmis...

  Logistika
  2023.03.17
  Startavo bendra „Telia“ ir „Ericsson“ inovacijų programa

  „Telia“ ir „Ericsson“ paskelbė apie 5G ryšio inovacijų programos „NorthStar“, skirtos naujų skaitmeninių...

  Inovacijos
  2023.03.17
  Kazachų projektuojami Rusijos aplinkkeliai tolina krovinių srautus nuo Lietuvos Premium

  Vengiant sankcijomis raizgomos agresorės teritorijos, stiprinami Kaspijos ir Juodąją jūras kertantys...

  Logistika
  2023.03.17
  „Rekvizitai Premium“: automobilių išperkamosios nuomos lyderiai Verslo tribūna

  Maždaug trečdalis Lietuvos įmonėms priklausančių automobilių Lietuvoje yra nuomojami arba parduodamas...

  Logistika
  2023.03.17
  Naudotų automobilių įvežimas į Lietuvą augo 17,6%

  Nuo praėjusio gruodžio pirmą kartą registruojamų naudotų automobilių skaičius toliau didėja, dominuoja...

  Automobiliai
  2023.03.16
  Valstybinė kalbos inspekcija reikalauja pavežėjų kalbėti lietuviškai 5

  Siekiama įstatymu įtvirtinti prievolę mokėti lietuvių kalbą visose paslaugų srityse, tačiau šis klausimas...

  Logistika
  2023.03.16
  „LTG Infra“ skelbia naujo direktoriaus paiešką

  Nuo kovo pabaigos pasitraukiant 6 metus poste išbuvusiam Karoliui Sankovskiui, jam ieškoma pamaina.

  Logistika
  2023.03.16
  Pervežimo bendrovė viename sostinės „Business Stadium“ miestelio pastatų išsinuomojo dalį aukšto

  Tarptautinių krovinių pervežimo ir ekspedijavimo bendrovė „Transmėja“ kursis nekilnojamojo turto plėtros...

  Statyba ir NT
  2023.03.16
  „Girteka“ plečia pardavimų komandą: kviečia augti su viena didžiausių Europos kompanijų Verslo tribūna

  Įmonių grupės „Girteka“ tikslas – iki 2026 m. būti tarp TOP10 logistikos įmonių Europoje. Šiemet ypatingas...

  Logistika
  2023.03.16
  Išmoktos pandemijos pamokos neatidėlioti kelionių ateičiai saugo sektorių nuo recesijos Premium

  Naujausi finansiniai duomenys rodo, kad pernai turizmo sektorius išgyveno atgimimą ir augino pajamas. Žmonių...

  Logistika
  2023.03.16
  V. Šileika perrinktas LJKKA prezidentu

  KKT vadovas trečią kartą išrinktas vadovauti dvylika uosto įmonių ir kelias mokslines institucijas...

  Logistika
  2023.03.15
  „Novaturas“: geras žiemos sezonas leido vasarį 36% padidinti pajamas

  Po sėkmingo antrojo praėjusių metų pusmečio grupė gerina ikipandeminių 2019-ųjų metų rezultatus ir vėl...

  Logistika
  2023.03.15
  A. Belickaitė tapo LTG korporatyvinių reikalų direktore

  Praėjusių metų pabaigoje pasitraukus M. Dubauskui, dabar į jo postą atėjo dirbti viešųjų ryšių specialistė.

  Logistika
  2023.03.15
  K. Starkevičius: tolimojo susisiekimo rinkos reformą Seimas patvirtins kovą

  Kelių transporto kodekso pataisos, kuriomis siekiama pertvarkyti tolimojo susisiekimo autobusais rinką,...

  Logistika
  2023.03.15

  Verslo žinių pasiūlymai