„Raben Lietuva“ nutiesė logistikos tiltą Rytai–Vakarai

Reklama publikuota: 2019-12-02
Daugiau kaip 85 m. Europoje veikianti logistikos paslaugų kompanija „Raben Group“ savo įmones yra įkūrusi 13 valstybių, tarp jų ir Lietuvoje, o jos tinklas apraizgęs visą senąjį žemyną.
svg svg
Daugiau kaip 85 m. Europoje veikianti logistikos paslaugų kompanija „Raben Group“ savo įmones yra įkūrusi 13 valstybių, tarp jų ir Lietuvoje, o jos tinklas apraizgęs visą senąjį žemyną.

Tarptautiniam logistikos paslaugų tinklui „Raben Group“ priklausanti UAB „Raben Lietuva“ per 15 veiklos metų tapo svarbia jungtimi tarp Rytų ir Vakarų. Stiprias pozicijas bendrovė išsikovojo pasiūliusi pridėtinės vertės paslaugų, ypač gabenant dalinius krovinius, o taip pat numezgusi precizišką krovinių pristatymo tinklą į Vokietiją ir Lenkiją, diegdama vertę klientams kuriančias technologijas ir plėsdama geografinį logistikos tinklą.

Daugiau kaip 85 m. Europoje veikianti kompanija „Raben Group“ savo įmones yra įkūrusi 13 valstybių. Per dešimtmečius sukaupta patirtis perduodama ir jaunesnėms grupės bendrovėms.

nuotrauka::1 left

„Veža“ pridėtinės vertės paslaugos

„Nuo pat įsikūrimo 2004 m., perimdami grupės patirtį, mes visada orientavomės ne į paprastą krovinių pervežimą iš taško A į tašką B, o siekėme klientams teikti žymiai daugiau papildomos vertės, siūlėme visą paslaugų paketą. Beje, jis nuolat pasipildo atsižvelgiant į klientų pageidavimus, rinkos tendencijas. Pavyzdžiui, dabar jame krovinių sandėliavimas su galimybe užsisakyti pristatymą tiksliai reikiamu laiku, krovinių surinkimas ir pakavimas, prekių paruošimas distribucijai, galiojimų terminų sekimas bei daugybė kitų“, – pasakoja Audrius Losunovas, „Raben Lietuva“ vadovas.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Bendrovė puikiai žinoma ir Lietuvos maisto produktų, ypač pieno pramonės, gamintojų bei eksportuotojų. Nuo 2007 m. „Raben Lietuva“ siūlo paslaugą „Fresh Logistics“ – pervežti šviežius maisto produktus, kuriems reikalinga pastovi 2–6 laipsnių temperatūra. Bendrovė taip pat vykdo reguliarius krovinių pristatymus į didžiuosius Europos prekybos tinklus, turi sutartus pristatymo laikus ne tik „Fresh“ (greitai gendančių maisto prekių), bet ir FMCG (angl. Fast-Moving Consumer Goods), pramoninėms bei kitoms prekėms. Su klientais betarpiškai dalijamasi sukauptu „know-how“, patariama dėl pristatymo terminų, laikų, padedama pasirinkti pristatymo dienas.

Lenkija – ryt, Vokietija – kitą darbo dieną

Atsižvelgdama į klientų ir rinkos pokyčius šiemet balandį „Raben Lietuva“ žengė dar vieną strateginį žingsnį – sustygavo kasdienį ir tiesioginį krovinių pervežimą linija Lietuva–Vokietija–Lietuva.

„Vokietija yra Europos ekonomikos variklis, ten gaminama daugybė aukštos pridėtinės vertės produkcijos, kurios logistikai taip pat keliami aukščiausi reikalavimai. Nutiesę tiesioginę krovinių pervežimo liniją tarp Lietuvos ir Vokietijos galime užtikrinti greitą ir nenutrūkstantį prekių pristatymą bei konkurencingą paslaugos kainą. Šiuo metu klientams siūlome pristatymą nuo durų iki durų, siunčiame pranešimus prieš pristatymą ar pakrovimą, teikiame dokumentų gražinimo paslaugą, tuščių pakuočių gražinimą, prekių atsiėmimą iš mūsų sandėlių ir t. t. Be to, dėl tinkamai išplėtoto tinklo Baltijos šalyse, nuolatinį krovinių pristatymą į ar iš Vokietijos vykdome ir Latvijoje bei Estijoje. Esame vieni iš nedaugelio Lietuvoje, kurie teikia tokį platų paslaugų spektrą Vokietijos rinkai, o tai didelis privalumas verslams, kurie aktyviai veikia ar dar tik ketina plėsti veiklą šioje didžiausioje Europos ekonomikos šalyje“, – teigia A. Losunovas.

nuotrauka::2 right

Tokia sustyguota ir sėkmingai veikianti prekių tiekimo grandinė tarp gamintojų ir prekybos centrų logistikos sandėlių prieš keletą metų jau nutiesta Lenkijoje.

„Nors tai didelė šalis, tačiau jau ne vienerius metus savo klientams siūlome 24 valandų pristatymą – šiandien Lietuvoje pasikrautos prekės jau rytoj pasieks Lenkijoje esančius prekybos tinklų logistikos sandėlius. Mūsų klientui tai reiškia efektyvumą ir pristatymą tinkamu laiku, be to, – itin konkurencingomis kainomis“, – akcentuoja „Raben Lietuva“ vadovas.

Naujos technologijos – vertė klientams

„Raben Lietuva“ per 15 m. veiklos įdiegė ne vieną pažangų sprendimą, kuris padeda gerinti aptarnavimo kokybę, optimizuoti kaštus ir geriau tenkinti klientų poreikius.

Š. m. pradžioje įmonė pradėjo naudoti ETA sistemą (angl. Estimated Time of Arrival). „Raben Lietuva“ pirmoji Lietuvoje tarp paletinius krovinius gabenančių vežėjų pasiūlė klientams tokią galimybę. Sistema klientui leidžia stebėti numatomą krovinio pristatymo laiką, o vairuotojai išmaniuosiuose įrenginiuose gauna informaciją, kur turi važiuoti, jam suplanuojamas optimalus maršrutas remiantis realiu laiku pateikiamais navigacijos duomenimis. Tai taupo ir klientų, ir vairuotojų laiką, o taip pat mažina degalų sąnaudas ir, atitinkamai, išmetamų teršalų kiekį.

„Šiemet klientams pasiūlysime dar vieną papildomą paslaugą – iSMS. Tarp krovinius paletėmis gabenančių vežėjų ši paslauga dar reta, – teigia „Raben Lietuva“ vadovas – Transportavimo paslaugos užsakymo metu, nurodžius gavėjo mobilųjį telefono numerį ir pasirinkus šią paslaugą, krovinio pristatymo dieną gavėjas į telefoną sulauks trumposios žinutės su planuojamu krovinio pristatymo laiku.“

Šiemet išbandyti ir suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD) varomi vilkikai. Paskaičiuota, kad tokiu vilkiku galima važiuoti 10,6% pigiau nei su įprastinėmis dyzelinėmis transporto priemonėmis. A. Losunovas mano, kad SGD naudojantys vilkikai padėtų ne tik sumažinti degalų sąnaudas, bet ir būtų naudingi aplinkai.

Europa mažėja

„Raben Group“ nuolat plečiasi. Šiemet lapkričio pradžioje atidarytas grupės padalinys Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Įsikūrimas šioje šalyje sudarė galimybę sukurti tiltą tarp „Raben Group“ ir Europos pietryčių. Tai pateisino klientų lūkesčius, kurių kroviniams ši kryptis svarbi ir jie laukė aukštos kokybės logistikos paslaugų, o taip pat atkreipė potencialių klientų, turinčių verslo ryšius Bulgarijoje ir Rytų Europoje, dėmesį. Naujo padalinio atidarymas grupei užtikrina tolesnes plėtros galimybes pietrytinėje Europos dalyje.

„Lietuvos gamintojams ir eksportuotojams visa Europa tampa vis lengviau ir kompleksiškiau pasiekiama. Beje, jau pradėjome klientams siūlyti krovinių pervežimą į ir iš Balkanų šalių, ir tai tikrai dar ne visos naujienos, apie kurias pranešime artimiausioje ateityje. Mes visuomet ieškome būdų, kaip padaryti logistiką efektyvesnę, todėl artimiausiu metu sieksime ne karštligiškai didinti apyvartą, o investuoti į veiklos procesus ir paslaugų kokybę“, – teigia A. Losunovas.

Jis užsimena, kad šį rudenį įmonėje pradėta diegti LEAN sistema, todėl palaipsniui bus atsisakyta vertės nekuriančių procesų ir, be abejo, bus skirtas didesnis dėmesys tiems procesams, kurie kuria vertę klientams.

„Logistika ir toliau lieka viena iš perspektyviausių sričių Lietuvoje, čia yra didelės perspektyvos, todėl prie mūsų darnaus kolektyvo nuolat kviečiame prisijungti ir jaunimą, kuris nori įrodyti savo gabumus logistikos, transporto planavimo, klientų aptarnavimo, pardavimų srityse, – kviečia „Raben Lietuva“ vadovas. – Viena iš mūsų kompanijos vertybių – profesionalumas, todėl aktyviai dalyvaujame „Karjeros dienose“, kad galėtume pabendrauti su studentais, suteikti informacijos bei pakviesti realiai prisiliesti prie logistikos atliekant praktiką mūsų įmonėje – čia yra visa reikalinga bazė ir perspektyvos tobulėti.“

„Raben Lietuva“ vadovas džiaugiasi, kad nemaža dalis praktiką atlikusių studentų lieka sėkmingai dirbti įmonėje: „Darbuotojų ugdymas – tai procesas, kurio metu stengiamasi motyvuoti tiek kiekvieną individualiai, tiek visą komandą. Juk esame skirtingi ir būtent visų charakterio savybių atskleidimas labai svarbus veiksnys, kuris nulemia daug produktyvesnį darbą komandose.“

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Logistika“
Ginčas dėl 12 kv. m nuomos nukeliavo iki Aukščiausiojo Teismo ir formuoja precedentą Premium

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) išnagrinėjo pirmąją bylą, susijusią su pandemijos ribojimų įtaka...

Dėl karo Ukrainoje susidariusios spūstys Klaipėdos uoste ima trukdyti įmonių veiklai

Klaipėdos uoste dėl karo Ukrainoje susikaupę automobiliai trukdo įmonių veiklai, skelbia LNK televizija.

Logistika
2022.04.04
Auga vilkikų eilės Lietuvos–Baltarusijos pasienyje

Lietuva šiuo metu tapo viena pagrindinių krypčių, per kurias prekės gabenamos iš Europos Sąjungos (ES) į...

Logistika
2022.04.04
COVID-19 vėl paralyžiuoja Kinijos jūrų ir oro uostus: krovinių judėjimas stringa, kyla įkainiai Premium

Pavasarį dažnėjantys koronaviruso atvejai stabdo veiklą svarbiausiuose Kinijos krovinių transporto mazguose,...

Logistika
2022.04.04
„Tesla“ per metus klientams išsiuntė daugiau nei 1 mln. automobilių

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ per pastaruosius metus klientams išsiuntė rekordinį skaičių automobilių...

Logistika
2022.04.04
Dyzelino litras Vilniuje kovą pabrango 18%

Degalai kovo mėnesį smarkiai pabrango visose trijose Baltijos valstybėse, dyzelino kainos augo gerokai...

Prekyba
2022.04.04
Paskelbtas rangos konkursas Kauno Kleboniškio tilto rekonstrukcijai 2

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) paskelbė rangos konkursą A. Meškinio (Kleboniškio) tilto Kaune...

Statyba ir NT
2022.04.04
V. Putinas: Rusijos aviakompanijos su Vakarų lizinguotojais gali atsiskaityti rubliais 9

Rusijos aviakompanijos už lėktuvų ir jų variklių nuomą su lizingo kompanijomis iš „nedraugiškų“ valstybių...

Logistika
2022.04.04
Seimas spręs, ar drausti dalį algos autobusų vairuotojams išmokėti kaip kompensaci­ją

Seimas svarstys, ar nuo liepos keleivinių autobusų vairuotojams pusę atlyginimo drausti mokėti kaip...

Logistika
2022.04.02
„Išskirtinai sunkų“ ketvirtį „Tesla“ pristatė 68% daugiau elektromobilių

„Tesla“ šeštadienį pranešė, kad per pirmuosius tris šių metų mėnesius visame pasaulyje pristatė 310.048...

Automobiliai
2022.04.02
Ispanijos vilkikų vairuotojai sutiko laikinai nutraukti 3 savaites besitęsiantį streiką 1

Ispanijos vilkikų vairuotojai šeštadienį sutiko „laikinai sustabdyti“ prieš beveik tris savaites prasidėjusį...

Logistika
2022.04.02
„Audi“ patvirtino neketinanti išduoti universalų Premium

700 km be sustojimo galintis įveikti koncepcinis „A6 Avant e-tron“ yra „95% gamybai paruoštas“ serijinis...

Automobiliai
2022.04.02
Elektromobiliams numatoma skirti papildomą 5 mln. Eur paramą

Gyventojam išnaudojus visą 6 mln. Eur paramą už įsigyjamus elektromobilius Aplinkos ministerija sako, kad...

Logistika
2022.04.02
„LTG Infra“ su Italijos „Rizzani de Eccher“ pasirašė sutartį dėl tilto per Nerį statybų

AB „Lietuvos geležinkelių“ antrinė įmonė „LTG Infra“ su Italijos kompanija „Rizzani de Eccher“ pasirašė...

Statyba ir NT
2022.04.01
Kovą pradėti ir baigti NT projektai Premium

Vilniuje pradėtos biurų pastato statybos, Misionierių vienuolyno statinių ansamblio rekonstrukcija. Sostinėje...

Statyba ir NT
2022.03.31
„AerCap“ pateikė 3,5 mlrd. USD draudimo reikalavimą dėl Rusijos pavogtų lėktuvų

Didžiausia pasaulyje lėktuvų lizingo bendrovė nurodo neturinti daug vilčių gauti draudimo kompensacijas,...

Logistika
2022.03.31
ES pasiruošusi organizuoti greitojo tiekimo prekybos kelius į Ukrainą 1

Europos Komisija (EK) yra pasiruošusi suformuoti specialius prekybos kelius tarp Lenkijos ir Ukrainos, kurie...

Logistika
2022.03.31
ES skirs 60 mln. Eur karinės svarbos kelių atnaujinimui

Susisiekimo ministras Marius Skuodis ketvirtadienį pareiškė, jog Vyriausybė Europos Sąjungos paramos lėšomis...

Verslo aplinka
2022.03.31
Pašto rinka 2021 m. IV ketvirtį augo 2,4%

Lietuvos pašto ir kurjerių rinka pernai ketvirtąjį ketvirtį siekė 63,6  mln. Eur – 2,4% daugiau nei prieš...

Logistika
2022.03.31
„Versli Lietuva“: lietuviškos kilmės prekių eksporto vertė augs 11,1%, paslaugų 3,8%

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ blogina Lietuvos eksporto prognozę – pasak jos, šiemet...

Logistika
2022.03.31

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku