Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis servisas Vilniuje

Publikuota: 2018-06-12

Sparčiai pastaraisiais metais augęs sunkiojo transporto remonto bei aptarnavimo UAB „Autokurtas“ Vilniaus padalinys persikėlė į gerokai erdvesnes patalpas – serviso plotas padidėjo 30%, o vienu metu čia galima remontuoti 6-iais sunkvežimiais daugiau.

Pastaruosius keletą metų didėjęs sunkvežimių remonto poreikis lėmė, kad „Autokurto“ Vilniaus padalinys ieškojo galimybių plėtrai, kad galėtų aptarnauti daugiau klientų, todėl nuo š. m. pradžios savo veiklą perkėlė į didesnes patalpas, kuriose vienu metu gali remontuoti iki 16 vilkikų. Padidėjęs Vilniaus padalinys įsikūrė Jankiškių g. 41, šalia Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“.

Vilniuje išaugo trečdaliu

Ši vieta ypač patogi gausiems „Autokurto“ klientams, kurie čia gali lengvai patekti iš pagrindinių Vilniaus arterijų – Savanorių pr. ir Gariūnų g., pastatyti sunkvežimį erdvioje stovėjimo aikštelėje ir, esant poreikiui, palaukti remonto pabaigos erdvioje ir patogioje laukimo zonoje, kurioje galima išgerti kavos, užvalgyti, pažiūrėti televizorių ar tiesiog pailsėti.

„Didžiausią įtaką perkelti Vilniaus padalinį į naujas patalpas turėjo tai, kad jis per pastaruosius trejus metus sparčiai stiprėjo – augo ir klientų, ir darbuotojų skaičius, – pasakoja Vytautas Garbenis, bendrovės „Autokurtas“ komercijos direktorius. – Labai svarbu, kad dabar mūsų specialistams sukurtos žymiai geresnės darbo sąlygos – būtent darnus komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu, noru padėti ir profesionalumu, leidžia klientams teikti lanksčius, kokybiškus ir greitus remonto sprendimus.“

Šiai plėtrai įtakos turėjo ir bendrovės strateginis tikslas – nuolat daugiau dėmesio skirti veiklos efektyvumui didinti. Specialistas planuoja, kad artimiausiu metu veiklos efektyvumą pavyks padidinti trečdaliu. Dabar Vilniaus padalinyje vienu metu remontuojama iki 16 sunkvežimių.

nuotrauka::1 left

Anot p. Garbenio, gebėjimas operatyviai reaguoti į pasikeitusią verslo aplinką ir klientų poreikius – visuomet buvo stiprioji dvidešimtus veiklos metus skaičiuojančios bendrovės savybė.

Užsitarnavo reputaciją ir pasitikėjimą

„Autokurtas“ – vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje – turi keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 20 val. Juose esančių servisų plotas viršija 4.200 m2, čia vienu metu galima remontuoti daugiau kaip 60 sunkvežimių. „Autokurto“ komandą sudaro daugiau kaip 140 aukštos kvalifikacijos darbuotojų: priėmėjai, vadybininkai, meistrai, šaltkalviai, autoelektrikai, dalių tiekimo vadybininkai, sandėlio bei administracijos darbuotojai. Šiemet ją planuojama papildyti dar dešimčia specialistų.

Bendrovė sunkvežimių, priekabų bei spec. technikos savininkams gerai žinoma kaip siūlanti itin lanksčius remonto ir techninės priežiūros sprendimus įvairaus dydžių, markių ir paskirties transportui. „Autokurtas“ remontuoja įvairios keliamosios galios komercinės bei pramoninės paskirties transporto priemones – nuo autobusų, spec. paskirties sunkvežimių iki mikroautobusų ir karinės technikos. Tokios technikos savininkams ypač svarbu išvengti prastovų, kurios gresia nuostoliais, todėl vienas iš pagrindinių „Autokurto“ tikslų – maksimaliai sutrumpinti remonto laiką net esant sudėtingiems gedimams.

„Per beveik du dešimtmečius „Autokurtas“ tapo žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu, kuris klientams asocijuojasi su remonto sprendimų kokybe, paslaugų lankstumu ir kompleksiškumu bei operatyviu ir profesionaliu aptarnavimu, – pasakoja p. Garbenis. – Tai, kad visus remonto ir techninės priežiūros sprendimus galima gauti iš vienų rankų, yra viena iš esminių priežasčių, kodėl klientai pasirenka bendradarbiavimą su mumis.“

Klientams patogu, kad visus serviso darbus – ar reguliarų techninį aptarnavimą keičiant tepalus, filtrus, stabdžių kaladėles, ar transporto priemonės atstatymą po avarijos – jie gauna vienoje vietoje: kokybiškas dalis, kompiuterinę diagnostiką, greitus remonto sprendimus ir, reikalui esant, autotransporto srities profesionalų konsultacijas.

nuotrauka::2 right

Nors „Autokurtas“ ilgus metus specializuojasi remontuoti „Mercedes-Benz“, o pastaraisiais metais – ir DAF sunkvežimius, nepriklausomai nuo transporto priemonės būklės bei pagaminimo metų mūsų automechanikai padeda įveikti visus remonto ir techninės priežiūros iššūkius, – teigia bendrovės komercijos direktorius. – Be to, taip pat remontuojame priekabas, hidraulinius liftus, autocisternas, izoterminius kėbulus, šildymo įrangą, tachografus bei kitus sunkvežimių agregatus ir komponentus.“

Teikiamais kompleksiniais remonto ir dalių tiekimo sprendimais siekiama, kad ilgas ir sudėtingas keliones klientų transporto priemonės įveiktų sklandžiai ir užtikrintai, be gedimų ir techninių rūpesčių.

Budi 150.000 dalių

„Autokurtas“ garsėja ir turimu dalių sandėliu bei jų pristatymo operatyvumu.

„Mūsų centriniame sandėlyje Kaune, kurio plotas viršija 700 m2, visuomet paruošta daugiau kaip 150.000 dalių, priedų ir komponentų, todėl klientų transporto priemonių techniniam aptarnavimui ir remontui reikiamas dalis itin operatyviai pristatome į bet kurį mūsų padalinį, – garantuoja bendrovės komercijos direktorius. – Jei reikiamų dalių sandėlyje neturime, jos užsakomos iš gamintojų ar partnerių ir skubiai pristatomos į mūsų padalinius.“

Beje, „Autokurtas“ transporto įmonių pasitikėjimą sustiprino ir suteikdamas garantiją ne tik parduodamoms naujoms, bet ir naudotoms bei restauruotoms sunkvežimių dalims, o taip pat remonto darbams, kai dalys keičiamos bendrovės sunkvežimių servisuose.

„Su besikeičiančiais klientų poreikiais kinta ir mūsų įmonės valdymo, veiklos bei plėtros planai. Daugumos mūsų klientų maršrutai iš Lietuvos driekiasi po visą Europą, dažnai susiduriama su transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo poreikiu užsienio šalyse, – atskleidžia bendrovės planus p. Garbenis. – Todėl siekdami būti arčiau klientų analizuojame galimybes naują padalinį atidaryti Vakarų Europos šalyje.“

Bendrovės klientai palankiai įvertino naujus „Autokurto“ plėtros planus. Šiuo metu bendrovės specialistai analizuoja rinkas ir ieško naujų partnerių, kad plėtra įvyktų kuo operatyviau.

FOTOGALERIJA Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis (12 nuotr.)

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TRANSPORTO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
„Regitra“: naujos galimybės registruojant automobilius ir renkantis numerius

„Regitra“ įvedė dar vieną naujovę – siūlo internetu perregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį savo...

Transportas
07:50
Neįvertinta galimybė verslui: paprasti kelionių maršrutų sudarymo būdai

Kilus smulkiausiam klausimui ar abejonei, ieškoti informacijos „Google“ paieškos sistemoje daugeliui mūsų...

Laisvalaikis
06:40
Daugiausiai paslaugų Lietuva I ketv. eksportavo į Vokietiją, importavo – iš Baltarusijos 7

Lietuvos paslaugų eksportas 2018 m. pirmąjį ketvirtį sudarė 2 mlrd. Eur ir, palyginti su 2017 m. pirmuoju...

Pateikus finansines ataskaitas, paaiškėjo didžiausių vežėjų trijulė 1

Vienam didžiausiųjų šalies vežėjų – Klaipėdos įmonei „Vlantana“ pateikus finansines ataskaitas aiškėja, kad...

Transportas
2018.06.29
GPAIS rakštis – spręs, ar pratęsti pereinamąjį laikotarpį Premium 4

Birželio 30 d. baigiasi Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS), kuria...

Iš krepšinio aikštelės – į logistiką Rėmėjo turinys

Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo UAB „Baltic transline“ darbuotojų skaičius per pastaruosius...

Transportas
2018.06.29
Aukštos klasės paklausa pastūmėjo plėsti „Lux Express“ pasiūlą

Pernai pasiūlę „lounge“ aukštos klasės autobusus, „Lux Express“ padvigubino savo pervežamų keleivių srautą...

Transportas
2018.06.28
Iš 33 tirtų kelio ruožų – 29 nekokybiški 10

Susisiekimo ministerija skelbia antrojo kelių kokybės audito rezultatus: iš 33 tirtų ruožų tik 4 neturi...

Transportas
2018.06.28
„Viada LT“ ginčijasi su Latvijos mokesčių inspekcija dėl 1,1 mln. Eur

Degalinių tinklus Lietuvoje ir Latvijoje valdanti Ivano Paleičiko šeimos kontroliuojama bendrovė „Viada LT“...

Transportas
2018.06.28
Derybos su atliekų vežėjais dėl kainų didinimo – finišo tiesiojoje Premium

Atliekų vežėjams po nelengvų ir užsitęsusių derybų pavyko pasiekti, kad gamintojų organizacijos padidintų...

Neringa didina rinkliavą į kurortą atvykstantiems autobusams 2

Nuo liepos 3-osios autobusams virš 30 vietų didės įvažiavimo į Neringą rinkliavos dydis, taikomas vasaros...

Laisvalaikis
2018.06.28
Pasiruošimas naujiems standartams verčia „Volkswagen“ pristabdyti gamyklas

Nuo rugsėjo galutinai įsigaliojantys nauji automobilių degalų sąnaudų ir taršos matavimo standartai verčia...

Transportas
2018.06.28
Nauja tvarka dėl vairuotojui privalomų dokumentų – tik Lietuvoje 1

Draudikai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad jų nesuklaidintų nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliosiantys...

Transportas
2018.06.27
„Pikes Peak“ rekordų estafetėje – pirmasis elektromobilis Premium

Kasmetėse JAV Kolorado valstijoje vykstančiose sudėtingiausiose pasaulyje kalnų lenktynėse praėjusį...

Transportas
2018.06.27
Vilniaus autobusų juostas jau stebi viešajame transporte įrengtos kameros 6

Sostinėje autobusų juostomis važinėjančius pažeidėjus fiksuoja 13 troleibusuose įmontuotų vaizdo kamerų ­–...

Žiemelis delistinguoja „AviaAm Leasing” iš Varšuvos biržos 8

Lenkijos finansų priežiūros tarnyba neprieštaravo verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai kontroliuojamos...

Rinkos
2018.06.27
Kuršėnuose – nauja techninių apžiūrų stotis

Greta kelio Šiauliai – Mažeikiai atidaryta 0,8 mln. Eur kainavusi moderni Kuršėnų techninės apžiūros stotis,...

Transportas
2018.06.27
„Skinest Baltijai“ teisme nepavyko nutraukti „Lietuvos geležinkelių“ pabėgių pirkimo

Estijos geležinkelio paslaugų ir investicijų grupės „Skinest Rail“ valdomai įmonei „Skinest Baltija“ teisme...

Transportas
2018.06.26
„Lietuvos geležinkeliai“ pradės krovinių pervežimą užsienyje

„Lietuvos geležinkeliai“ pirmą kartą savo veiklos istorijoje pradės krovinių pervežimą užsienio šalyje.

Transportas
2018.06.26
ACEA: sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje – vienas sparčiausių ES 3

Naujų sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje šiemet buvo vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES),...

Transportas
2018.06.26

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau