Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis servisas Vilniuje

Publikuota: 2018-06-12

Sparčiai pastaraisiais metais augęs sunkiojo transporto remonto bei aptarnavimo UAB „Autokurtas“ Vilniaus padalinys persikėlė į gerokai erdvesnes patalpas – serviso plotas padidėjo 30%, o vienu metu čia galima remontuoti 6-iais sunkvežimiais daugiau.

Pastaruosius keletą metų didėjęs sunkvežimių remonto poreikis lėmė, kad „Autokurto“ Vilniaus padalinys ieškojo galimybių plėtrai, kad galėtų aptarnauti daugiau klientų, todėl nuo š. m. pradžios savo veiklą perkėlė į didesnes patalpas, kuriose vienu metu gali remontuoti iki 16 vilkikų. Padidėjęs Vilniaus padalinys įsikūrė Jankiškių g. 41, šalia Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“.

Vilniuje išaugo trečdaliu

Ši vieta ypač patogi gausiems „Autokurto“ klientams, kurie čia gali lengvai patekti iš pagrindinių Vilniaus arterijų – Savanorių pr. ir Gariūnų g., pastatyti sunkvežimį erdvioje stovėjimo aikštelėje ir, esant poreikiui, palaukti remonto pabaigos erdvioje ir patogioje laukimo zonoje, kurioje galima išgerti kavos, užvalgyti, pažiūrėti televizorių ar tiesiog pailsėti.

„Didžiausią įtaką perkelti Vilniaus padalinį į naujas patalpas turėjo tai, kad jis per pastaruosius trejus metus sparčiai stiprėjo – augo ir klientų, ir darbuotojų skaičius, – pasakoja Vytautas Garbenis, bendrovės „Autokurtas“ komercijos direktorius. – Labai svarbu, kad dabar mūsų specialistams sukurtos žymiai geresnės darbo sąlygos – būtent darnus komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu, noru padėti ir profesionalumu, leidžia klientams teikti lanksčius, kokybiškus ir greitus remonto sprendimus.“

Šiai plėtrai įtakos turėjo ir bendrovės strateginis tikslas – nuolat daugiau dėmesio skirti veiklos efektyvumui didinti. Specialistas planuoja, kad artimiausiu metu veiklos efektyvumą pavyks padidinti trečdaliu. Dabar Vilniaus padalinyje vienu metu remontuojama iki 16 sunkvežimių.

nuotrauka::1 left

Anot p. Garbenio, gebėjimas operatyviai reaguoti į pasikeitusią verslo aplinką ir klientų poreikius – visuomet buvo stiprioji dvidešimtus veiklos metus skaičiuojančios bendrovės savybė.

Užsitarnavo reputaciją ir pasitikėjimą

„Autokurtas“ – vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje – turi keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 20 val. Juose esančių servisų plotas viršija 4.200 m2, čia vienu metu galima remontuoti daugiau kaip 60 sunkvežimių. „Autokurto“ komandą sudaro daugiau kaip 140 aukštos kvalifikacijos darbuotojų: priėmėjai, vadybininkai, meistrai, šaltkalviai, autoelektrikai, dalių tiekimo vadybininkai, sandėlio bei administracijos darbuotojai. Šiemet ją planuojama papildyti dar dešimčia specialistų.

Bendrovė sunkvežimių, priekabų bei spec. technikos savininkams gerai žinoma kaip siūlanti itin lanksčius remonto ir techninės priežiūros sprendimus įvairaus dydžių, markių ir paskirties transportui. „Autokurtas“ remontuoja įvairios keliamosios galios komercinės bei pramoninės paskirties transporto priemones – nuo autobusų, spec. paskirties sunkvežimių iki mikroautobusų ir karinės technikos. Tokios technikos savininkams ypač svarbu išvengti prastovų, kurios gresia nuostoliais, todėl vienas iš pagrindinių „Autokurto“ tikslų – maksimaliai sutrumpinti remonto laiką net esant sudėtingiems gedimams.

„Per beveik du dešimtmečius „Autokurtas“ tapo žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu, kuris klientams asocijuojasi su remonto sprendimų kokybe, paslaugų lankstumu ir kompleksiškumu bei operatyviu ir profesionaliu aptarnavimu, – pasakoja p. Garbenis. – Tai, kad visus remonto ir techninės priežiūros sprendimus galima gauti iš vienų rankų, yra viena iš esminių priežasčių, kodėl klientai pasirenka bendradarbiavimą su mumis.“

Klientams patogu, kad visus serviso darbus – ar reguliarų techninį aptarnavimą keičiant tepalus, filtrus, stabdžių kaladėles, ar transporto priemonės atstatymą po avarijos – jie gauna vienoje vietoje: kokybiškas dalis, kompiuterinę diagnostiką, greitus remonto sprendimus ir, reikalui esant, autotransporto srities profesionalų konsultacijas.

nuotrauka::2 right

Nors „Autokurtas“ ilgus metus specializuojasi remontuoti „Mercedes-Benz“, o pastaraisiais metais – ir DAF sunkvežimius, nepriklausomai nuo transporto priemonės būklės bei pagaminimo metų mūsų automechanikai padeda įveikti visus remonto ir techninės priežiūros iššūkius, – teigia bendrovės komercijos direktorius. – Be to, taip pat remontuojame priekabas, hidraulinius liftus, autocisternas, izoterminius kėbulus, šildymo įrangą, tachografus bei kitus sunkvežimių agregatus ir komponentus.“

Teikiamais kompleksiniais remonto ir dalių tiekimo sprendimais siekiama, kad ilgas ir sudėtingas keliones klientų transporto priemonės įveiktų sklandžiai ir užtikrintai, be gedimų ir techninių rūpesčių.

Budi 150.000 dalių

„Autokurtas“ garsėja ir turimu dalių sandėliu bei jų pristatymo operatyvumu.

„Mūsų centriniame sandėlyje Kaune, kurio plotas viršija 700 m2, visuomet paruošta daugiau kaip 150.000 dalių, priedų ir komponentų, todėl klientų transporto priemonių techniniam aptarnavimui ir remontui reikiamas dalis itin operatyviai pristatome į bet kurį mūsų padalinį, – garantuoja bendrovės komercijos direktorius. – Jei reikiamų dalių sandėlyje neturime, jos užsakomos iš gamintojų ar partnerių ir skubiai pristatomos į mūsų padalinius.“

Beje, „Autokurtas“ transporto įmonių pasitikėjimą sustiprino ir suteikdamas garantiją ne tik parduodamoms naujoms, bet ir naudotoms bei restauruotoms sunkvežimių dalims, o taip pat remonto darbams, kai dalys keičiamos bendrovės sunkvežimių servisuose.

„Su besikeičiančiais klientų poreikiais kinta ir mūsų įmonės valdymo, veiklos bei plėtros planai. Daugumos mūsų klientų maršrutai iš Lietuvos driekiasi po visą Europą, dažnai susiduriama su transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo poreikiu užsienio šalyse, – atskleidžia bendrovės planus p. Garbenis. – Todėl siekdami būti arčiau klientų analizuojame galimybes naują padalinį atidaryti Vakarų Europos šalyje.“

Bendrovės klientai palankiai įvertino naujus „Autokurto“ plėtros planus. Šiuo metu bendrovės specialistai analizuoja rinkas ir ieško naujų partnerių, kad plėtra įvyktų kuo operatyviau.

FOTOGALERIJA Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis (12 nuotr.)

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Ministras L. Kukuraitis vairuotojams dienpinigius siūlo mokėti, jeigu jų alga sieks 2 MMA  7

Socialinės apsaugos ir darbo ministro teigimu, ateityje tolimųjų reisų vairuotojams planuojama leisti...

„Girteka“ imasi būstinės statybos Vilniuje – investuoja 60 mln. Eur 2

Krovinių gabenimo UAB „Girteka logistics“ investuoja į naują būstinę Vilniuje, kurioje po kelerių metų...

Šalies oro uostuose – daugiau skrydžių ir keleivių

Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai pirmąjį metų ketvirtį perskraidino daugiau kaip 1,322 mln. keleivių. Šis...

Atsistatydino „Klasco“ generalinis direktorius 6

Vytautas Kaunas, „Achemos grupės“ valdomos vienos didžiausių Klaipėdos krovos bendrovių „Klasco“ generalinis...

Naujų automobilių pardavimai Lietuvoje augo sparčiausiai ES

Naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje per tris šių metų mėnesius buvo sparčiausias Europos Sąjungoje,...

Pirmąjį ketvirtį „airBaltic“ iš Lietuvos skraidino 20% daugiau keleivių 1

Pirmąjį šių metų ketvirtį oro bendrovė „airBaltic“ aptarnavo daugiau kaip 100.000 keleivių į Lietuvą ir iš...

Su „Vlantana“ susijusi „Stonus Invest“ prie Klaipėdos planuoja logistikos centrą Premium 1

Bendrovė „Stonus Invest“ Klaipėdos rajone, šalia autostrados Vilnius–Klaipėda, ketina statyti naują...

Žalieji sprendimai ateities miestams: mažiau tarši logistika Verslo tribūna 1

Tokiu pavadinimu konferenciją Vilniuje balandžio 12 d. surengė Žaliosios politikos institutas. Renginyje,...

Europos Parlamentas pritarė papildomoms saugumo priemonėms automobiliuose

Nuo 2022 m. Europos Sąjungos (ES) rinkoje parduodamuose naujuose automobilių modeliuose turės būti sumontuota...

„Silberauto“ netoli Gariūnų planuoja kėbulų remonto kompleksą

Vokietijos automobilių gamintojai „Daimler“ Lietuvoje atstovaujanti Estijos kapitalo bendrovė „Silberauto“...

Blokų grandinės logistikoje: kelią skinantys milžinai kviečia mažesnius Premium

Blokų grandinių („blokchain“) technologija žada naujas logistikos galimybes: gerąja „Maersk“ ir IBM praktika...

Kad kvėpuoti būtų lengviau: „valstiečiai“ galėtų prisiminti, kad jie yra ir „žalieji“ 15

Kova su smirdančiu pilkšvai-juodu dūmeliu Europoje jau tapo realybė ir būtų kvaila tai ignoruoti.

ES pučia žaliąjį burbulą – kasmet nori surinkti bent po 180 mlrd. Eur Premium 12

Pastatų renovacija, transportas, mobilumo miestuose projektai, energetika, miškininkystė – tai į...

Finansai
2019.04.15
Įvardijo kovo punktualiausią pasaulyje oro bendrovę

Italijos oro bendrovė „Alitalia“ kovo mėnesį buvo pati punktualiausia oro vežėja pasaulyje, rodo...

Paslaugos
2019.04.13
Naudotų automobilių rinka smuktelėjo po metų augimo 2

2019 m. kovą Lietuvoje pirmą kartą įregistruotas 14.591 naudotas lengvasis automobilis, 5,2% mažiau nei 2018...

Iš „Gelsaugos“ iškeliama apsaugos veikla, svarstys apie pardavimą 4

„Lietuvos geležinkelių“ valdomoje bendrovėje „Gelsauga“ pradedama reorganizacija – į atskirą įmonę...

Lenkijos transporto bendrovė „Laude“ kuriasi Kaune  3

Lenkijos transporto ir logistikos bendrovė „Laude“ kuriasi Kaune – įmonė įsteigė įmonę „Laude Baltica“.

Sandėliavimo patalpų plėtotojai atranda Klaipėdą   Premium

Pastaruosius kelerius metus banguotai besivysčiusi Klaipėdos sandėliavimo NT rinka šiemet įgauna pagreitį ir...

Statyba ir NT
2019.04.12
„Uber“ atvėrė detalius finansinius rezultatus 5

JAV pavėžėjimo paslaugų bendrovė „Uber“, balandį planuojanti vieną šiemet labiausiai laukiamų ir...

Rinkos
2019.04.12
1.000 Eur paskata naujai transporto priemonei įsigyti – geriau nei nieko, bet perversmo nebus Premium 25

Vyriausybė planuoja persodinti lietuvius į mažiau taršius automobilius. Pokyčiai bus skatinami taršių...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau