Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis servisas Vilniuje

Publikuota: 2018-06-12

Sparčiai pastaraisiais metais augęs sunkiojo transporto remonto bei aptarnavimo UAB „Autokurtas“ Vilniaus padalinys persikėlė į gerokai erdvesnes patalpas – serviso plotas padidėjo 30%, o vienu metu čia galima remontuoti 6-iais sunkvežimiais daugiau.

Pastaruosius keletą metų didėjęs sunkvežimių remonto poreikis lėmė, kad „Autokurto“ Vilniaus padalinys ieškojo galimybių plėtrai, kad galėtų aptarnauti daugiau klientų, todėl nuo š. m. pradžios savo veiklą perkėlė į didesnes patalpas, kuriose vienu metu gali remontuoti iki 16 vilkikų. Padidėjęs Vilniaus padalinys įsikūrė Jankiškių g. 41, šalia Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“.

Vilniuje išaugo trečdaliu

Ši vieta ypač patogi gausiems „Autokurto“ klientams, kurie čia gali lengvai patekti iš pagrindinių Vilniaus arterijų – Savanorių pr. ir Gariūnų g., pastatyti sunkvežimį erdvioje stovėjimo aikštelėje ir, esant poreikiui, palaukti remonto pabaigos erdvioje ir patogioje laukimo zonoje, kurioje galima išgerti kavos, užvalgyti, pažiūrėti televizorių ar tiesiog pailsėti.

„Didžiausią įtaką perkelti Vilniaus padalinį į naujas patalpas turėjo tai, kad jis per pastaruosius trejus metus sparčiai stiprėjo – augo ir klientų, ir darbuotojų skaičius, – pasakoja Vytautas Garbenis, bendrovės „Autokurtas“ komercijos direktorius. – Labai svarbu, kad dabar mūsų specialistams sukurtos žymiai geresnės darbo sąlygos – būtent darnus komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu, noru padėti ir profesionalumu, leidžia klientams teikti lanksčius, kokybiškus ir greitus remonto sprendimus.“

Šiai plėtrai įtakos turėjo ir bendrovės strateginis tikslas – nuolat daugiau dėmesio skirti veiklos efektyvumui didinti. Specialistas planuoja, kad artimiausiu metu veiklos efektyvumą pavyks padidinti trečdaliu. Dabar Vilniaus padalinyje vienu metu remontuojama iki 16 sunkvežimių.

nuotrauka::1 left

Anot p. Garbenio, gebėjimas operatyviai reaguoti į pasikeitusią verslo aplinką ir klientų poreikius – visuomet buvo stiprioji dvidešimtus veiklos metus skaičiuojančios bendrovės savybė.

Užsitarnavo reputaciją ir pasitikėjimą

„Autokurtas“ – vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje – turi keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 20 val. Juose esančių servisų plotas viršija 4.200 m2, čia vienu metu galima remontuoti daugiau kaip 60 sunkvežimių. „Autokurto“ komandą sudaro daugiau kaip 140 aukštos kvalifikacijos darbuotojų: priėmėjai, vadybininkai, meistrai, šaltkalviai, autoelektrikai, dalių tiekimo vadybininkai, sandėlio bei administracijos darbuotojai. Šiemet ją planuojama papildyti dar dešimčia specialistų.

Bendrovė sunkvežimių, priekabų bei spec. technikos savininkams gerai žinoma kaip siūlanti itin lanksčius remonto ir techninės priežiūros sprendimus įvairaus dydžių, markių ir paskirties transportui. „Autokurtas“ remontuoja įvairios keliamosios galios komercinės bei pramoninės paskirties transporto priemones – nuo autobusų, spec. paskirties sunkvežimių iki mikroautobusų ir karinės technikos. Tokios technikos savininkams ypač svarbu išvengti prastovų, kurios gresia nuostoliais, todėl vienas iš pagrindinių „Autokurto“ tikslų – maksimaliai sutrumpinti remonto laiką net esant sudėtingiems gedimams.

„Per beveik du dešimtmečius „Autokurtas“ tapo žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu, kuris klientams asocijuojasi su remonto sprendimų kokybe, paslaugų lankstumu ir kompleksiškumu bei operatyviu ir profesionaliu aptarnavimu, – pasakoja p. Garbenis. – Tai, kad visus remonto ir techninės priežiūros sprendimus galima gauti iš vienų rankų, yra viena iš esminių priežasčių, kodėl klientai pasirenka bendradarbiavimą su mumis.“

Klientams patogu, kad visus serviso darbus – ar reguliarų techninį aptarnavimą keičiant tepalus, filtrus, stabdžių kaladėles, ar transporto priemonės atstatymą po avarijos – jie gauna vienoje vietoje: kokybiškas dalis, kompiuterinę diagnostiką, greitus remonto sprendimus ir, reikalui esant, autotransporto srities profesionalų konsultacijas.

nuotrauka::2 right

Nors „Autokurtas“ ilgus metus specializuojasi remontuoti „Mercedes-Benz“, o pastaraisiais metais – ir DAF sunkvežimius, nepriklausomai nuo transporto priemonės būklės bei pagaminimo metų mūsų automechanikai padeda įveikti visus remonto ir techninės priežiūros iššūkius, – teigia bendrovės komercijos direktorius. – Be to, taip pat remontuojame priekabas, hidraulinius liftus, autocisternas, izoterminius kėbulus, šildymo įrangą, tachografus bei kitus sunkvežimių agregatus ir komponentus.“

Teikiamais kompleksiniais remonto ir dalių tiekimo sprendimais siekiama, kad ilgas ir sudėtingas keliones klientų transporto priemonės įveiktų sklandžiai ir užtikrintai, be gedimų ir techninių rūpesčių.

Budi 150.000 dalių

„Autokurtas“ garsėja ir turimu dalių sandėliu bei jų pristatymo operatyvumu.

„Mūsų centriniame sandėlyje Kaune, kurio plotas viršija 700 m2, visuomet paruošta daugiau kaip 150.000 dalių, priedų ir komponentų, todėl klientų transporto priemonių techniniam aptarnavimui ir remontui reikiamas dalis itin operatyviai pristatome į bet kurį mūsų padalinį, – garantuoja bendrovės komercijos direktorius. – Jei reikiamų dalių sandėlyje neturime, jos užsakomos iš gamintojų ar partnerių ir skubiai pristatomos į mūsų padalinius.“

Beje, „Autokurtas“ transporto įmonių pasitikėjimą sustiprino ir suteikdamas garantiją ne tik parduodamoms naujoms, bet ir naudotoms bei restauruotoms sunkvežimių dalims, o taip pat remonto darbams, kai dalys keičiamos bendrovės sunkvežimių servisuose.

„Su besikeičiančiais klientų poreikiais kinta ir mūsų įmonės valdymo, veiklos bei plėtros planai. Daugumos mūsų klientų maršrutai iš Lietuvos driekiasi po visą Europą, dažnai susiduriama su transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo poreikiu užsienio šalyse, – atskleidžia bendrovės planus p. Garbenis. – Todėl siekdami būti arčiau klientų analizuojame galimybes naują padalinį atidaryti Vakarų Europos šalyje.“

Bendrovės klientai palankiai įvertino naujus „Autokurto“ plėtros planus. Šiuo metu bendrovės specialistai analizuoja rinkas ir ieško naujų partnerių, kad plėtra įvyktų kuo operatyviau.

FOTOGALERIJA Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis (12 nuotr.)

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TRANSPORTO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
„Dyzelgeitas“: „Audi“ valdybos pirmininkui pareikšti kaltinimai  1

Miuncheno prokuratūra patvirtino gegužės 30 d. pareiškusi įtarimus Rupertui Stadleriui, „Audi“ valdybos...

Transportas
2018.06.12
„Daimler AG“ įpareigotas atšaukti 774.000 „Mercedes“ automobilių

Nustačiusi neleistinai taršą reguliuojančios programinės įrangos naudojimą „Mercedes-Benz“ automobiliuose,...

Transportas
2018.06.12
2017 m. pašto rinka: 12,5% augimas ir mažėjanti Lietuvos pašto lyderystė 1

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) paskelbė 2017 m. pašto rinkos duomenis, rodančius...

Transportas
2018.06.12
Vilniuje rekonstruojama Verkių gatvė 10

Sostinės administracija pradėjo rekonstrukcijos darbus Verkių gatvėje.

Statyba ir NT
2018.06.12
Lietuvos oro uostų vykdomąja direktore tapo Laura Joffė 8

Pavasarį iš LOU vykdomojo direktoriaus pareigų pasitraukus Donatui Voveriui, birželio 12 d. šias pareigas...

Vadyba
2018.06.12
Vilniuje nutiesta nauja Santaros gatvė 12

Šalia sostinės Santaros klinikų nutiesta nauja, pusės kilometro ilgio ir 3 eismo juostų pločio gatvė.

Statyba ir NT
2018.06.12
Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis servisas Vilniuje Rėmėjo turinys 1

Sparčiai pastaraisiais metais augęs sunkiojo transporto remonto bei aptarnavimo UAB „Autokurtas“ Vilniaus...

Transportas
2018.06.12
Naujos technologijos statybų sektoriuje: šveicarų įmonė nori pradėti revoliuciją Rėmėjo turinys

Šveicarijos statybinės įrangos nuomos lyderė Avesco Rent pirmąkart plečia savo verslą už Šveicarijos ribų –...

Statyba ir NT
2018.06.12
„Rolls-Royce“ rengiasi atleisti kelis tūkstančius darbuotojų

Viena iš garsiausių Jungtinės Karalystės inžinerijos kompanijų „Rolls-Royce“ pranešė, kad daug atsiėjusi...

Pramonė
2018.06.11
„Ergo“ nebereikalaus dalies pažymų apie automobilių apsaugos lygį

Pirmoji Lietuvoje tokių pažymų nusprendusi atsisakyti bendrovė „Ergo“ apeliuoja į klientų sąmoningumą ir...

Transportas
2018.06.11
Prokuratūra tirs įrangos pirkimus „Oro navigacijoje“

Susisiekimo ministerija inicijavo kreipimąsi į Generalinę prokuratūrą dėl VĮ „Oro navigacija“ įsigytos...

Transportas
2018.06.11
Kaunas tęsia pietrytinio aplinkkelio rekonstrukciją

Pirmadienį Kaune pradėta Ateities plento rekonstrukcija. Nuo Amalių geležinkelio pervažos iki miesto ribos...

Statyba ir NT
2018.06.11
Premjeras dar nežino, ar kitąmet keliams bus skirta daugiau lėšų

Premjeras Saulius Skvernelis tvirtina žinąs, kad keliams tiesti, prižiūrėti ir remontuoti reikia kur kas...

Verslo aplinka
2018.06.11
LG ir Vilniaus planas: atvers stoties rajoną NT investuotojams 21

AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) kartu su Vilniaus miesto savivaldybe gaivins stoties rajoną – ruošiasi...

Statyba ir NT
2018.06.11
Vilniuje pradėjo veikti pėsčiųjų ir dviratininkų keltas per Nerį 1

Vasarą savaitgaliais per Nerį kels „Uperis“ – ekologiškas, švytuoklinis upės srovės jėga varomas keltas,...

Transportas
2018.06.10
VŽ bando: antrosios kartos „Audi A7“ 10

Klasikinių sedanų populiarumui nuosekliai išsikvepiant, rinką pildo įvairios sedanų alternatyvos. Tokios,...

Transportas
2018.06.09
2019 m. modelio BMW Z4 kuriamas kaip tikro vairuotojo automobilis

BMW naujos kartos rodsterį Z4 kuria kartu su „Toyota“, todėl jis bus visai kitoks nei ankstesnieji modeliai.

Transportas
2018.06.09
Draudikai: žymiai išaugo motociklininkų avarijų skaičius 3

Draudikai skelbia, kad lyginant su 2017 m. pavasario mėnesiais, šiemet eismo įvykių, kuriuos sukelia bei...

Transportas
2018.06.09
Kaune atsikabino funikulieriaus lynas 4

Penktadienio pavakarę Kaune avariją patyrė Žaliakalnio funikulierius. Juo važiavusiems vaikams prireikė...

Transportas
2018.06.08
Nauja laivybos linija Klaipėdą sujungs su Skandinavija 2

Šeštadienį Klaipėdos uoste darbą pradės nauja laivybos linija „TT-Line“. Šio operatoriaus keltas reguliariai...

Transportas
2018.06.08

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau