Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis servisas Vilniuje

Publikuota: 2018-06-12

Sparčiai pastaraisiais metais augęs sunkiojo transporto remonto bei aptarnavimo UAB „Autokurtas“ Vilniaus padalinys persikėlė į gerokai erdvesnes patalpas – serviso plotas padidėjo 30%, o vienu metu čia galima remontuoti 6-iais sunkvežimiais daugiau.

Pastaruosius keletą metų didėjęs sunkvežimių remonto poreikis lėmė, kad „Autokurto“ Vilniaus padalinys ieškojo galimybių plėtrai, kad galėtų aptarnauti daugiau klientų, todėl nuo š. m. pradžios savo veiklą perkėlė į didesnes patalpas, kuriose vienu metu gali remontuoti iki 16 vilkikų. Padidėjęs Vilniaus padalinys įsikūrė Jankiškių g. 41, šalia Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“.

Vilniuje išaugo trečdaliu

Ši vieta ypač patogi gausiems „Autokurto“ klientams, kurie čia gali lengvai patekti iš pagrindinių Vilniaus arterijų – Savanorių pr. ir Gariūnų g., pastatyti sunkvežimį erdvioje stovėjimo aikštelėje ir, esant poreikiui, palaukti remonto pabaigos erdvioje ir patogioje laukimo zonoje, kurioje galima išgerti kavos, užvalgyti, pažiūrėti televizorių ar tiesiog pailsėti.

„Didžiausią įtaką perkelti Vilniaus padalinį į naujas patalpas turėjo tai, kad jis per pastaruosius trejus metus sparčiai stiprėjo – augo ir klientų, ir darbuotojų skaičius, – pasakoja Vytautas Garbenis, bendrovės „Autokurtas“ komercijos direktorius. – Labai svarbu, kad dabar mūsų specialistams sukurtos žymiai geresnės darbo sąlygos – būtent darnus komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu, noru padėti ir profesionalumu, leidžia klientams teikti lanksčius, kokybiškus ir greitus remonto sprendimus.“

Šiai plėtrai įtakos turėjo ir bendrovės strateginis tikslas – nuolat daugiau dėmesio skirti veiklos efektyvumui didinti. Specialistas planuoja, kad artimiausiu metu veiklos efektyvumą pavyks padidinti trečdaliu. Dabar Vilniaus padalinyje vienu metu remontuojama iki 16 sunkvežimių.

nuotrauka::1 left

Anot p. Garbenio, gebėjimas operatyviai reaguoti į pasikeitusią verslo aplinką ir klientų poreikius – visuomet buvo stiprioji dvidešimtus veiklos metus skaičiuojančios bendrovės savybė.

Užsitarnavo reputaciją ir pasitikėjimą

„Autokurtas“ – vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje – turi keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 20 val. Juose esančių servisų plotas viršija 4.200 m2, čia vienu metu galima remontuoti daugiau kaip 60 sunkvežimių. „Autokurto“ komandą sudaro daugiau kaip 140 aukštos kvalifikacijos darbuotojų: priėmėjai, vadybininkai, meistrai, šaltkalviai, autoelektrikai, dalių tiekimo vadybininkai, sandėlio bei administracijos darbuotojai. Šiemet ją planuojama papildyti dar dešimčia specialistų.

Bendrovė sunkvežimių, priekabų bei spec. technikos savininkams gerai žinoma kaip siūlanti itin lanksčius remonto ir techninės priežiūros sprendimus įvairaus dydžių, markių ir paskirties transportui. „Autokurtas“ remontuoja įvairios keliamosios galios komercinės bei pramoninės paskirties transporto priemones – nuo autobusų, spec. paskirties sunkvežimių iki mikroautobusų ir karinės technikos. Tokios technikos savininkams ypač svarbu išvengti prastovų, kurios gresia nuostoliais, todėl vienas iš pagrindinių „Autokurto“ tikslų – maksimaliai sutrumpinti remonto laiką net esant sudėtingiems gedimams.

„Per beveik du dešimtmečius „Autokurtas“ tapo žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu, kuris klientams asocijuojasi su remonto sprendimų kokybe, paslaugų lankstumu ir kompleksiškumu bei operatyviu ir profesionaliu aptarnavimu, – pasakoja p. Garbenis. – Tai, kad visus remonto ir techninės priežiūros sprendimus galima gauti iš vienų rankų, yra viena iš esminių priežasčių, kodėl klientai pasirenka bendradarbiavimą su mumis.“

Klientams patogu, kad visus serviso darbus – ar reguliarų techninį aptarnavimą keičiant tepalus, filtrus, stabdžių kaladėles, ar transporto priemonės atstatymą po avarijos – jie gauna vienoje vietoje: kokybiškas dalis, kompiuterinę diagnostiką, greitus remonto sprendimus ir, reikalui esant, autotransporto srities profesionalų konsultacijas.

nuotrauka::2 right

Nors „Autokurtas“ ilgus metus specializuojasi remontuoti „Mercedes-Benz“, o pastaraisiais metais – ir DAF sunkvežimius, nepriklausomai nuo transporto priemonės būklės bei pagaminimo metų mūsų automechanikai padeda įveikti visus remonto ir techninės priežiūros iššūkius, – teigia bendrovės komercijos direktorius. – Be to, taip pat remontuojame priekabas, hidraulinius liftus, autocisternas, izoterminius kėbulus, šildymo įrangą, tachografus bei kitus sunkvežimių agregatus ir komponentus.“

Teikiamais kompleksiniais remonto ir dalių tiekimo sprendimais siekiama, kad ilgas ir sudėtingas keliones klientų transporto priemonės įveiktų sklandžiai ir užtikrintai, be gedimų ir techninių rūpesčių.

Budi 150.000 dalių

„Autokurtas“ garsėja ir turimu dalių sandėliu bei jų pristatymo operatyvumu.

„Mūsų centriniame sandėlyje Kaune, kurio plotas viršija 700 m2, visuomet paruošta daugiau kaip 150.000 dalių, priedų ir komponentų, todėl klientų transporto priemonių techniniam aptarnavimui ir remontui reikiamas dalis itin operatyviai pristatome į bet kurį mūsų padalinį, – garantuoja bendrovės komercijos direktorius. – Jei reikiamų dalių sandėlyje neturime, jos užsakomos iš gamintojų ar partnerių ir skubiai pristatomos į mūsų padalinius.“

Beje, „Autokurtas“ transporto įmonių pasitikėjimą sustiprino ir suteikdamas garantiją ne tik parduodamoms naujoms, bet ir naudotoms bei restauruotoms sunkvežimių dalims, o taip pat remonto darbams, kai dalys keičiamos bendrovės sunkvežimių servisuose.

„Su besikeičiančiais klientų poreikiais kinta ir mūsų įmonės valdymo, veiklos bei plėtros planai. Daugumos mūsų klientų maršrutai iš Lietuvos driekiasi po visą Europą, dažnai susiduriama su transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo poreikiu užsienio šalyse, – atskleidžia bendrovės planus p. Garbenis. – Todėl siekdami būti arčiau klientų analizuojame galimybes naują padalinį atidaryti Vakarų Europos šalyje.“

Bendrovės klientai palankiai įvertino naujus „Autokurto“ plėtros planus. Šiuo metu bendrovės specialistai analizuoja rinkas ir ieško naujų partnerių, kad plėtra įvyktų kuo operatyviau.

FOTOGALERIJA Gausėjantiems UAB „Autokurtas“ klientams – trečdaliu didesnis (12 nuotr.)

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TRANSPORTO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
III-asis metų ketvirtis – dar vienas sėkmingas transportininkų laikotarpis

Lietuvos vežėjai šiemet užsienio šalims paslaugų suteikė 300 mln. Eur didesnę sumą nei užsieniečiai...

Transportas
19:04
„Renault-Nissan-Mitsubishi“ vadovai susitarė dėl bendro valdymo

Praėjusią savaitę Japonijos policijai sulaikius Carlosą Ghosną, šio aljanso vadovą, daug nerimo sukėlė...

Transportas
16:49
Kviečia pasirašyti žemės perdavimo aktus „Rail Baltica“ vėžei 1

Privačių žemės sklypų savininkai ir kiti naudotojai, per kurių nuosavybę nuo Kauno iki Lietuvos ir Latvijos...

Transportas
15:35
„Lietuvos metų automobilio 2019“ konkurse triumfavo naujasis „Peugeot 508“ 3

Geriausio Lietuvos automobilio laurai po keliolikos metų pertraukos vėl atiteko prancūziškam modeliui.

Transportas
09:42
Kaunas per šventes ribos eismą Senamiestyje

Eismo tvarka nuo ateinančio šeštadienio, gruodžio 1-osios, Kauno senamiestyje pasikeis. Tą dieną planuojama...

Transportas
07:46
Pabrangus elektrai, rengiasi ir 2008 m. scenarijui Premium 8

Į viršų šovusi elektros kaina 2019 m. gali tapti žadinančiu skambučiu energijai imlių, į eksportą orientuotų...

Pramonė
05:45
Lietuvos oro uostų pelnas išaugo 3,4 karto 1

Tris didžiausius šalies oro uostus valdančios bendrovė Lietuvos oro uostai per devynis šių metų mėnesius...

Transportas
2018.11.29
„Small Planet Airlines“ nusileidimas: svarsto ir apie bankrotą Premium 10

Pastaraisiais mėnesiais krizių virtinę išgyvenantis Lietuvos oro vežėjas pasiekė pavojingiausią savo...

Transportas
2018.11.29
Kalėdų laikotarpiu krovininių skrydžių skaičius Kaune ūgtelės        

Į Kauno oro uostą ir iš jo iki pat Kalėdų skraidys dar vienas krovininis orlaivis. Kalėdų laikotarpiu Kaune...

Transportas
2018.11.29
Pašto ir kurjerių įmonių pajamos sumažėjo 21% 3

2018 m. trečiąjį ketvirtį pašto ir pasiuntinių įmonių pardavimo pajamos (be PVM) sudarė 28 mln. Eur to meto...

„Busturas“ įsigijo naujų autobusų

Šiaulių keleivių vežimo UAB „Busturas“ įsigijo 3 naujus M3 klasės turistinius autobusus MAN. Investicija...

Transportas
2018.11.29
Įsiplieskę prekybos karai Lietuvoje keltų grėsmę kas ketvirtai darbo vietai 2

Lietuvoje nuo eksporto priklauso 26% darbo vietų, o Europos Sąjungos (ES) eksportas pasaulyje yra svarbesnis...

Verslo aplinka
2018.11.29
Transporto įmonių pajamos išaugo 17% 3

Transporto ir sandėliavimo įmonių pardavimo pajamos be PVM 2018 m. trečiąjį ketvirtį sudarė 2,9 mlrd. Eur to...

Transportas
2018.11.29
Iš Omano – įžvalgos apie ateities transportą ir logistiką Rėmėjo turinys

Vienos labiausiai šiandien progresuojančių industrijų – transporto ir logistikos. Norintys šių sričių verslu...

Transportas
2018.11.29
Sustabdyta „Small Planet Airlines“ licencija 33

Civilinės aviacijos administracija (CAA) trečiadienio vakarą pranešė stabdanti užsakomųjų skrydžių bendrovės...

Transportas
2018.11.28
Teismas nusprendė nekelti „Small Planet Airlines“ restruktūrizacijos bylos 2

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį atsisakė kelti oro linijų UAB „Small Planet Airlines“...

Transportas
2018.11.28
Lietuvoje atnaujinti kariuomenės šarvuočiai M577 7

22 Lietuvos kariuomenės šarvuočiai atnaujinti Kaune, konkursą laimėjusiai Vokietijos kompanijai subrangovu...

Transportas
2018.11.28
Lietuvos naudotų automobilių rinkoje – apie 256 mln. Eur neapskaitytų pajamų 8

Šešėlinis verslas už pirmą kartą Lietuvoje parduotas naudotas transporto priemones per metus galimai gauna...

Finansai
2018.11.28
„Regitra“ atnaujina transporto priemonių registracijos liudijimus

Nuo gruodžio 3 d. keičiasi transporto priemonės registracijos liudijimas. Jis ir toliau išliks žalios...

Transportas
2018.11.28
Plėtrą užsienyje ir naujas paslaugas planuojanti „CityBee“ ieško darbuotojų 11

Dalijimosi automobiliais paslaugas teikianti bendrovė „CityBee“ praneša besiruošianti plėtros šuoliui:...

Transportas
2018.11.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau