Valiutų kursai

Valiutų kursai: valiutos, valiutų rinka, valiutos vertė užsienio valiutų atžvilgiu
Valiutų kursas rodo, kiek vienas šalies valiutos vienetas vertas kitos užsienio valiutos vienetų. Lietuva 2015 m. sausio 1 d. įstojo į euro zoną ir oficialia šalies valiuta tapo euras, todėl Lietuvai aktualūs yra euro kursai kitų užsienio šalių valiutų atžvilgiu.

Europos centrinis bankas oficialius euro ir užsienio valiutos kursus skelbia kiekvieną darbo dieną 15.15 val. Lietuvos laiku. Juos galima rasti ir Lietuvos banko interneto svetainėje.

Pagal tai, kokios šalys yra pagrindinės Lietuvos užsienio prekybos partnerės, Lietuvai aktualiausi yra euro pokyčiai JAV dolerio, Švedijos kronos, Rusijos rublio, Didžiosios Britanijos svaro sterlingų, Lenkijos zloto, Norvegijos kronos, Baltarusijos kronos, Danijos kronos atžvilgiu.

Komercinių bankų taikomi euro ir užsienio valiutų kursai atsiskaitant grynaisiais ir atsiskaitant negrynaisiais pinigais neretai skiriasi.

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau