Konferencija „Išmani Lietuva“: šįmet kartu ir atskirai

Spalio 14ąją Vilniuje jau ketvirtą kartą vyks konferencija Išmani Lietuva. Renginys šiemet išskirtinis, kaip ir aplinkybės jis vyks viešbutyje, o pranešimus dalyviai galės stebėti iš savo kambarių. Šiemet taip pat pirmą kartą konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu.
Į renginį gyvai atvykę dalyviai vienai dienai bus apgyvendinti sostinės Pilies gatvėje esančiame viešbutyje Artagonist Art Hotel, ir pranešimus galės matyti per televizorių ekranus savo kambariuose, su užkandžiais ir gėrimais. Pranešimus bus galima stebėti ir gyvai iš balkonų matyti pirmame aukšte įrengta Išmanios Lietuvos studija. O per socialinį tinklą LinkedIn suradus renginio dalyvį, su kuriuo norėtųsi susipažinti, užmegzti verslo ryšius ar padiskutuoti, tereikės brūkštelti žinutę ir susitarti, kur ir kada susitikti.
Transliacijos internetu yra puikus sprendimas perteikti turinį, tačiau turi ir trūkumų. Virtualus ryšys neperduoda emocinio krūvio, nedovanoja galimybės užkalbinti įdomų asmenį, megzti verslo kontaktus. Išmani Lietuva visada buvo bendrystės, idėjų ir pažangos renginys. Todėl šįmet, užsivėrus durims, atidarėme langą: suradome būdą, kaip gyvo kontakto norintiems žmonėms užtikrinti saugų privatumą, tuo pat metu suteikiant galimybę susitikti vienam su kitu. Maža to, atvykusiems dovanosime visiškai kitokią, dar nematytą konferencijos stebėjimo patirtį. Dar viena naujovė Išmani Lietuva tampa atvira visiems šiemet renginį transliuosime internetu, komentuoja Eglė Lapkutė-Juozaitienė, Išmanios Lietuvos koncepcijos autorė.
Vertinami svečiose šalyse
Šiemet tarp pranešėjų nemažai yra lietuvių, gyvenančių ir dirbančių užsienyje. Vienas jų Vilius Kavaliauskas, dirbantis Vokietijos GitLab didžiausioje pasaulyje organizacijoje, veikiančioje tik nuotoliniu būdu. Švedijoje gyvenanti Indrė Bartulytė-Užupė, atsakinga už SEB grupės talentų valdymo programas, pasakos, kaip pavojaus akivaizdoje suderinti individo, organizacijos, bendruomenės ir šalies interesus. O dr. Gytis Dudas, biologas, nagrinės, ar galime užkirsti kelią pandemijoms?
Išmanioje Lietuvoje kalbės ir Gerdas Leonhardas, vienas ryškiausių pasaulio futurologų, nagrinėjančių žmonijos ir technologijų santykį, bei daugelis kitų. Jie renginyje dalysis patirtimi, įžvalgomis, moksliniais atradimais ir idėjomis.
Indėlis į švietimą
Konferencijos transliaciją internetu bus galima stebėti nemokamai, tereikia užsiregistruoti, o Business Class Enter-in bilietas 2 asmenims stebėti renginį gyvai kainuoja 590 Eur. Tačiau kartu šis bilietas yra indėlis į Lietuvos švietimo ateitį visi surinkti pinigai bus skirti paremti Bit&Byte vykdomą technologinės kūrybos mentorystės programą Technologijų vedliai, skirtą pradinių klasių mokytojams.
Išmani Lietuva tai idėjų ir progreso konferencija, kurios tikslas įkvėpti, praplėsti minčių horizontus ir sukelti pasididžiavimą išmanėjančia Lietuva bei jos šviesuliais, paviešinti Lietuvos ir lietuvių pažangą mokslo, technologijų, verslo, visuomenės, švietimo ir kitose srityse.
Konferenciją organizuoja Verslo žinios. Renginio partneriai Bitė, Blue Bridge, If, Pažangios energijos klubas ir MITA.
Pernai Išmani Lietuva vyko Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto patalpose Saulėtekyje, joje dalyvavo apie 800 žmonių.
embedgallery::https://foto.vz.lt/embed/150?placement=
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti