„Civinity“ plečiasi Ukrainoje, prisijungė būsto administravimo įmonę

Įmonių grupė Civinity, teikianti nekilnojamojo turto administravimo paslaugas Baltijos šalyse ir Baltarusijoje, plečiasi į Ukrainos rinką. Grupės dalimi tapo Ukrainos Kijevo ir Kremenčiuko miestuose pastatų priežiūros paslaugas teikiantis gyvenamųjų namų administratorius Micto dlia liudej.
100% Micto dlia liudej (MDL) akcijų perėmė specialiai veiklai Ukrainai įkurta Lietuvos įmonė UAB Civinity Ukraina .
Tačiau tai nėra įprastas įsigijimo sandoris pasirinktas bendradarbiavimo modelis, pagal kurį sandorio vertė priklausys ir nuo įmonės ateities rezultatų, aiškina Vitoldas Sapožnikovas, įmonių grupės Civinity generalinis direktorius.
Konkreti sandorio vertė neatskleidžiama.
Mato potencialą
Plėtra Ukrainoje tai mūsų nuoseklus žingsnis, žengtas įgyvendinant bendrovės strateginį siekį kurti vieną didžiausių nekilnojamojo turto administravimo paslaugų grupę Centrinėje ir Rytų Europoje. Ukrainos rinkoje matome didžiulį potencialą, sako p. Sapožnikovas.
Pasak jo, palyginus su Lietuva, Ukrainos būstų administravimo rinka smarkiai atsilieka, joje vis dar dominuoja sovietinė gyvenamųjų objektų valdymo praktika ir tik pastaruoju metu ėmė formuotis palanki teisinė aplinka kurtis ir aktyviai plėstis privačioms būsto administravimo paslaugų bendrovėms.
Pasinaudodami savo ilgamete patirtimi vykdant veiklą Lietuvoje ir gretimose rinkose, artimiausiais metais Ukrainoje tikimės spartaus augimo, sako įmonių grupės Civinity generalinis direktorius Vitoldas Sapožnikovas.
Plotas padidės 30%
Miasto dlja liudej (MDL) 2016 m. apyvarta turėtų siekti 1,5 mln. Eur.
MDL veiklą vykdo dviejuose Ukrainos miestuose sostinėje Kijeve (apie 3 mln. gyventojų) ir Ukrainos centrinėje dalyje esančiame Kremenčiuko mieste, turinčiame apie 225.000 gyventojų. Ši Ukrainos įmonė administruoja daugiau kaip 1,4 mln. kv.m. daugiabučių gyvenamųjų namų plotą, kas prilygsta maždaug pusei Kauno daugiabučių.
Pasak p. Sapožnikovo, Micto dlia liudej (MDL) buvo patraukli tuo, kad atitinka Civinity grupės keliamus kriterijus.
Ukrainoje tai novatoriška, gerą vardą turinti ir pakankamai aukštos kokybės paslaugas teikianti bendrovė. Pasinaudodami Civinity sukaupta daugiau kaip 20-ies metų verslo patirtimi ir įvesdami Europinius paslaugų teikimo bei klientų aptarnavimo standartus, tikimės šią įmonę pakelti į dar aukštesnį lygį, tikina p. Sapožnikovas.
Civinity skelbia, kad po MDL prisijungimo bendras Civinity grupės įmonių administruojamų būstų plotas išaugo beveik 30%.
Ambicingi planai Ukrainoje
Civinity vadovas prasitaria, kad bendrovės plėtros planai Ukrainoje su pastaruoju bendradarbiavimo sandoriu nesibaigs.
Turime ambicingų tikslų. Per partnerystės modelį ar įsigijimo sandorius Ukrainoje norėtume tapti vienu didžiausių privačiu nekilnojamojo turto (NT) administratoriumi. Paraleliai stebime ir analizuojame NT administravimo rinkas įvairiose pasaulio šalyse, teigia Civinity generalinis direktorius.
Po pasirašyto susitarimo su Micto dlia liudej, visos Civinity grupės įmonės Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje iš viso administruoja per 6 mln. kv. metrų gyvenamųjų namų ir 1,15 mln. komercinių objektų plotą.
Lietuvoje Civinity grupei priklauso Vilniuje veikiančios būsto administravimo bendrovės Senamiesčio ūkis ir Ozo miestas, Kaune Būsto valda, Klaipėdoje Debreceno valda, Vitės valdos ir Klaipėdos bendrabutis, Palangoje Palangos butų ūkis ir Kretingoje Kretingos būstas.
Grupė taip pat valdo administravimo paslaugų įmones Latvijos Rygos ir Jūrmalos miestuose bei Baltarusijos sostinėje Minske.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Paslaugos
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti