Prancūzai gavo 106 mln. USD garso kokybės revoliucijai

Paryžiuje įsikūrusi garso technikos bendrovė Devialet gavo 106 mln. USD investiciją technologijų plėtrai. Ji žada iš esmės pakeisti garso kokybę.
Šis investicijos pritraukimas pažymi naują neįtikėtinos plėtros etapą kaip globalios bendrovės ir industrijos lyderio, pranešime komentuoja Quentinas Sannie, vienas iš bendrovės įkūrėjų.
2007 m. įkurta bendrovė nuolatos tobulina skaitmeninio garso kokybę. 2010 m. ji pristatė savo pirmąjį produktą stiprintuvą, kuris audiofilams žadėjo aukščiausią garso kokybę. Jame pritaikytos sudėtingos technologijos, sujungiančios analoginį ir skaitmeninį garsą, tapo bendrovės raktu į sėkmę. Vėliau Devialet tobulino savo išradimus ir rinkai pristatė garso kolonėlę už 2.000 USD. Buvo pagaminti ir dar brangesni produktai.
Į prabangos segmentui priskiriamas prekes susitelkusi bendrovė jau yra susišlavusi krūvą tarptautinių apdovanojimų, kritikų liaupsių gavusi muzikos superžvaigdžių dėmesio.
nuotrauka::1 left
Naujos nišos
Su nauja investicija įmonė tikisi išplėsti savo garso technologijas į automobilius, televizorius, daiktų interneto įrenginius.
Kompanija sulaukė visos eilės globalioje rinkoje gerai žinomų bendrovių investicijų. Tarp jų yra ir tiesiogiai su Devialet tikslais susijusių bendrovių, į kurių kuriamus techninius įrenginius greičiausiai ir bus pradedama diegti Devialet garso technologijas. Tai ir technologijų kompanijos Apple fabriku vadinama bendrovė Foxconn, automobilių gamintoja Renault, televizorius gaminanti Sharp Corporation.
Šios bendrovės galėtų iš esmės pagreitinti Devialet plėtrą ir ją paversti ne tik audiofilams labai gerai žinoma bendrove. Taip pat jai atsiveria perspektyvos tapti ne tik viena iš technologijų lyderių, bet ir įsitrinti tarp didžiausių rinkos žaidėjų, rašo TechCrunch.
Investavo ne tik šios kompanijos. Finansines injekcijas bendrovei davė ir atlikėjo Jay-Z pramogų bendrovė Roc Nation, Pietų Korėjos interneto bendrovė Naver, dar kelios kompanijos.
Vienas iš galimai itin reikšmingų investuotojų yra Pietų Korėjos rizikos kapitalo bendrovė Korelya Capital, kuri turėtų atverti dar didesnes galimybes Azijos rinkoje.
Didins prekybos tinklą
Be plėtros į skirtingas nišas kompanija plės ir savo firminių parduotuvių tinklą. Šiuo metu ji savo pagrindines parduotuves turi Paryžiuje, Niujorke ir Londone. Nedidelės parduotuvės yra ir kai kuriose Azijos šalyse. Taip pat jos produkcija prekiaujama firminėse Apple parduotuvėse ir tai ketinama tęsti, praneša VentureBeat.
nuotrauka::2 right
Devialet jau priklauso 107 garso apdorojimo sprendimų, dizaino ir technologijų patentai. Ponas Sannie sako, kad jų daugėja kiekvieną mėnesį.
Įskaitant naujausią finansinę injekciją investicijos į bendrovę jau siekia 155 mln. USD. Šiuo metu Devialet turi 230 darbuotojų, dvigubai daugiau nei prieš metus.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti