Grūdų supirkimo kainos Lietuvoje

Preliminarios grūdų supirkėjų Lietuvoje siūlomos kainos (Eur/t). Atnaujinta: 2018 04 19 08:55.
SupirkėjasE1234
SupirkėjasE1234
Agrochema161151141131126
Agrokomanda165159155145140
Amilina167163160154145
Ariogalos grūdai164160155150145
Kauno Grūdai153150145143143
Linas Agro162155150144129
Litagra173166161151
Malsena plius163158150145130
UAB Asuma162157152146135
Vičiūnų Grupė155150145140135
Zujų paukštynas155150145140135
Šaltinis: AgroBirža.

Verslo žinių pasiūlymai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau