„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga1,7000,29182
Arco Vara1,1400,00329
Baltika0,1650,000
EfTEN Real Estate Fund III16,0000,00880
Ekspress Grupp1,020-0,971.020
Energijos skirstymo operatorius0,718-0,28956
Grigeo Grigiškės1,420-0,35219
Grindeks5,880-0,3412.037
HansaMatrix6,8500,00425
Harju Electrics4,3400,0095
LHV Group10,3000,9823.793
Lietuvos energijos gamyba0,5400,000
Linas Agro Group0,6300,000
Merko Ehitus9,450-0,539.450
Nordecon0,9600,00192
Novaturas8,820-0,45980
Olainfarm6,800-0,73912
Olympic Entertainment Group1,5200,000
Panevėžio statybos trestas0,7900,000
Pieno žvaigždės1,0100,000
PRFoods0,5600,000
Rokiškio sūris2,4500,000
SAF Tehnika2,920-14,1222.588
Silvano Fashion Group2,390-0,4223.231
Skano Group0,4160,000
Šiaulių bankas0,420-2,3389.170
Tallink Grupp0,992-0,4013.311
Tallinna Kaubamaja Grupp8,720-0,233.591
Tallinna Sadam2,0811,12106.690
Tallinna Vesi10,0000,00630
TEO LT1,0950,0029.168
Utenos trikotažas1,0500,000
Vilkyškių pieninė2,4100,000
Atnaujinta 12.15 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Amber Grid1,280-0,782.625
AUGA Group0,4380,000
Brivais Vilnis1,2000,000
Ditton pievadkezu rupnica0,1800,000
Grobina1,9900,000
Gubernija0,4000,000
Invalda INVL4,7200,000
INVL Baltic Farmland3,5000,000
INVL Baltic Real Estate2,3801,71795
INVL Technology1,4800,000
Kauno energija1,1000,000
Klaipėdos nafta0,428-0,47962
Kurzemes atslega 10,9000,000
Latvijas balzams8,5500,000
Latvijas Gaze10,300-3,74309
Latvijas Juras medicinas centrs3,5000,000
Linas0,0940,000
LITGRID0,6800,000
PATA Saldus25,0000,000
Pro Kapital Grupp1,6803,079.744
Rigas autoelektr. rupnica0,1720,000
Rigas elektromasinb. rupnica2,5000,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,0900,000
Rigas kugu buvetava0,1000,000
Siguldas CMAS3,2000,000
Snaigė0,130-5,80464
Trigon Property Development0,4960,000
Valmieras stikla skiedra2,5000,000
VEF1,5000,000
VEF Radiotehnika RRR0,3280,000
Vilniaus baldai7,8000,000
Vilniaus degtinė0,5000,000
Žemaitijos pienas1,7500,000
Atnaujinta 12.15 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,1090,000
K2 LT21,6000,000
Linda Nektar share5,5000,000
Atnaujinta 12.15 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau