„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,360-0,8428.107
Arco Vara1,360-2,169.692
Baltika0,222-3,484.197
EfTEN Real Estate Fund III15,7000,002.873
Ekspress Grupp1,2900,00351
Energijos skirstymo operatorius0,8540,007.527
Grigeo Grigiškės1,3600,7414.122
Grindeks7,4001,091.036
HansaMatrix7,9504,61429
Harju Electrics5,800-0,3419.066
LHV Group11,050-0,9023.028
Lietuvos energijos gamyba0,5800,872.088
Linas Agro Group0,7050,000
Merko Ehitus11,000-0,9036.660
Nordecon1,2300,0013.293
Novaturas11,0660,6018.689
Olainfarm8,3000,001.228
Olympic Entertainment Group1,9050,0096.553
Panevėžio statybos trestas0,894-0,226.260
Pieno žvaigždės1,160-1,6912.194
PRFoods0,800-1,2311.498
Rokiškio sūris2,6200,000
SAF Tehnika4,340-1,3640.242
Silvano Fashion Group2,8300,003.247
Skano Group0,5251,941.513
Šiaulių bankas0,506-0,39312.595
Tallink Grupp1,0701,42101.290
Tallinna Kaubamaja Grupp9,160-1,0867.467
Tallinna Vesi10,6000,008.824
TEO LT1,115-0,8914.396
Utenos trikotažas1,0500,000
Vilkyškių pieninė3,2400,00483
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Amber Grid1,4502,112.260
AUGA Group0,5000,001.244
Brivais Vilnis1,2900,000
Ditton pievadkezu rupnica0,2080,000
Grobina1,8500,000
Gubernija0,4680,000
Invalda INVL5,4000,000
INVL Baltic Farmland4,5000,000
INVL Baltic Real Estate2,260-2,5916.335
INVL Technology1,5701,298.900
Kauno energija1,1000,000
Klaipėdos nafta0,5340,7515.475
Kurzemes atslega 10,9000,000
Kurzemes CMAS1,8500,000
Latvijas balzams8,5500,000
Latvijas Gaze10,800-0,921.410
Latvijas Juras medicinas centrs6,0000,000
Linas0,1000,000
LITGRID0,670-0,742.872
PATA Saldus18,8000,000
Pro Kapital Grupp1,8500,000
Rigas autoelektr. rupnica0,1420,000
Rigas elektromasinb. rupnica6,2500,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,0910,000
Rigas kugu buvetava0,2000,000
Siguldas CMAS3,8000,000
Snaigė0,1500,000
Tosmares kugubuvetava0,2280,000
Trigon Property Development0,5200,000
Valmieras stikla skiedra3,4800,000
VEF1,5000,000
VEF Radiotehnika RRR0,3100,000
Vilniaus baldai11,0000,00770
Vilniaus degtinė0,5000,000
Žemaitijos pienas1,7600,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,2480,000
K2 LT24,0000,000
Linda Nektar share7,1000,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau