„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,5900,000
Arco Vara1,4600,000
Baltika0,2500,000
EfTEN Real Estate Fund III16,0000,000
Ekspress Grupp1,2700,000
Energijos skirstymo operatorius0,8740,000
Grigeo Grigiškės1,3950,000
Grindeks7,3000,000
HansaMatrix7,9000,000
Harju Electrics6,2800,000
Latvijas kugnieciba0,6950,000
LHV Group11,3500,000
Lietuvos energijos gamyba0,6050,000
Linas Agro Group0,6700,000
Merko Ehitus10,2000,000
Nordecon1,2000,000
Olainfarm8,6000,000
Olympic Entertainment Group1,8100,000
Panevėžio statybos trestas0,9040,000
Pieno žvaigždės1,2200,000
PRFoods0,7250,000
Rokiškio sūris2,7300,000
SAF Tehnika5,8000,000
Silvano Fashion Group2,7100,000
Skano Group0,6250,000
Šiaulių bankas0,6080,000
Tallink Grupp1,1700,000
Tallinna Kaubamaja Grupp9,6600,000
Tallinna Vesi10,6000,000
TEO LT1,0350,000
Utenos trikotažas1,0000,000
Vilkyškių pieninė3,5400,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Amber Grid1,4500,000
AUGA Group0,5950,000
Brivais Vilnis0,8000,000
Ditton pievadkezu rupnica0,1930,000
Grobina6,0000,000
Gubernija0,3300,000
Invalda INVL5,3500,000
INVL Baltic Farmland4,2800,000
INVL Baltic Real Estate2,2400,000
INVL Technology1,5600,000
Kauno energija1,1400,000
Klaipėdos nafta0,5100,000
Kurzemes atslega 11,5500,000
Kurzemes CMAS1,7500,000
Latvijas balzams8,8000,000
Latvijas Gaze10,5000,000
Latvijas Juras medicinas centrs8,0000,000
Linas0,0850,000
LITGRID0,7050,000
PATA Saldus18,5000,000
Pro Kapital Grupp1,8900,000
Rigas autoelektr. rupnica0,2360,000
Rigas elektromasinb. rupnica3,0600,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,1080,000
Rigas kugu buvetava0,2340,000
Siguldas CMAS3,6000,000
Snaigė0,2760,000
Tosmares kugubuvetava0,2840,000
Trigon Property Development0,5100,000
Valmieras stikla skiedra3,5600,000
VEF1,5000,000
VEF Radiotehnika RRR0,2460,000
Vilniaus baldai12,2000,000
Vilniaus degtinė0,4900,000
Žemaitijos pienas1,7300,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,2470,000
K2 LT27,2000,000
Linda Nektar share7,5000,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau