„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga1,6750,6011.836
Arco Vara1,0800,0032
AUGA Group0,3840,0012.402
Baltika0,5188,144.885
EfTEN Real Estate Fund III16,9000,6012.590
Ekspress Grupp0,8600,000
Energijos skirstymo operatorius0,6700,0010.597
Grigeo Grigiškės1,3600,3714.356
Grindeks12,5000,0031.669
HansaMatrix6,4500,000
Harju Electrics4,1901,451.695
Klaipėdos nafta0,374-0,8029.845
LHV Group11,8500,4229.126
Lietuvos energijos gamyba0,5250,000
Linas Agro Group0,6250,000
Merko Ehitus9,100-10,34266.550
Nordecon0,9250,002.311
Novaturas7,0000,0010.405
Olainfarm7,000-0,2811.900
Panevėžio statybos trestas0,730-1,3515.770
Pieno žvaigždės0,9300,000
PRFoods0,5360,00188
Pro Kapital Grupp1,3900,002.780
Rokiškio sūris2,5000,000
SAF Tehnika3,460-3,352.509
Silvano Fashion Group2,2802,2411.677
Šiaulių bankas0,4580,4452.641
Tallink Grupp0,950-2,06154.046
Tallinna Kaubamaja Grupp8,200-0,9798.642
Tallinna Sadam1,9500,0086.950
Tallinna Vesi10,850-2,6994.655
TEO LT1,120-0,4416.185
Vilkyškių pieninė2,4200,002.229
Atnaujinta 16.48 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Atnaujinta 16.48 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Atnaujinta 16.48 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau