„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga2,1800,0016.256
Arco Vara1,2600,803.462
Baltika0,2244,677
EfTEN Real Estate Fund III15,7000,0036.551
Ekspress Grupp1,260-0,792.778
Energijos skirstymo operatorius0,8340,2417.615
Grigeo Grigiškės1,4650,001.432
Grindeks6,7400,0049.538
HansaMatrix7,4500,002.123
Harju Electrics5,0000,004.861
LHV Group11,0500,0011.250
Lietuvos energijos gamyba0,5850,864.311
Linas Agro Group0,6100,83299
Merko Ehitus9,650-1,032.358
Nordecon1,0000,00325
Novaturas11,900-0,424.950
Olainfarm6,600-0,7525.633
Olympic Entertainment Group1,500-3,858.871
Panevėžio statybos trestas0,850-0,2313.130
Pieno žvaigždės1,0800,000
PRFoods0,680-3,5510.028
Rokiškio sūris2,300-1,711.288
SAF Tehnika3,4000,00170
Silvano Fashion Group2,6500,0033.690
Skano Group0,5100,000
Šiaulių bankas0,5000,0056.179
Tallink Grupp0,970-1,02116.435
Tallinna Kaubamaja Grupp9,0200,2215.798
Tallinna Sadam2,0500,8673.770
Tallinna Vesi10,2500,4911.548
TEO LT1,1000,0015.239
Utenos trikotažas1,0200,000
Vilkyškių pieninė2,8100,0065
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Amber Grid1,3903,73203
AUGA Group0,498-0,4030.275
Brivais Vilnis1,2000,000
Ditton pievadkezu rupnica0,1870,000
Grobina1,8500,000
Gubernija0,5500,000
Invalda INVL5,4500,000
INVL Baltic Farmland3,820-4,5031
INVL Baltic Real Estate2,460-3,152.233
INVL Technology1,5000,6721
Kauno energija1,1300,000
Klaipėdos nafta0,500-0,407.021
Kurzemes atslega 10,9000,000
Latvijas balzams8,5000,0010.759
Latvijas Gaze10,700-0,9312.159
Latvijas Juras medicinas centrs5,5500,000
Linas0,0983,16940
LITGRID0,685-2,14156
PATA Saldus25,0000,000
Pro Kapital Grupp1,6200,000
Rigas autoelektr. rupnica0,1200,000
Rigas elektromasinb. rupnica2,5000,000
Rigas juvelierizstrad. rupnica0,1190,000
Rigas kugu buvetava0,100-9,911.526
Siguldas CMAS3,2000,000
Snaigė0,1600,000
Tosmares kugubuvetava0,1420,000
Trigon Property Development0,5000,000
Valmieras stikla skiedra2,9200,000
VEF1,5000,000
VEF Radiotehnika RRR0,3280,000
Vilniaus baldai10,3000,000
Vilniaus degtinė0,5000,000
Žemaitijos pienas1,650-2,376.280
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Baltic Telekom0,1100,000
K2 LT20,0000,000
Linda Nektar share5,9000,000
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau