„Nasdaq Baltic“ biržos

Baltijos Oficialusis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask. kainaPok., %Apyvarta
Apranga1,6200,314.694
Arco Vara1,080-0,923.240
AUGA Group0,3620,565.396
Baltika0,139-0,711.672
EfTEN Real Estate Fund III18,1000,00724
Ekspress Grupp0,9452,162.002
Energijos skirstymo operatorius0,686-0,295.626
Grigeo Grigiškės1,435-0,352.233
Grindeks7,340-0,811.177
HansaMatrix6,100-2,401.525
Harju Electrics4,7901,912.948
Klaipėdos nafta0,411-0,244.028
LHV Group10,800-1,3732.956
Lietuvos energijos gamyba0,545-0,91278
Linas Agro Group0,6300,0027.090
Merko Ehitus10,0000,0013.475
Nordecon0,950-1,042.957
Novaturas8,310-1,774.580
Olainfarm6,7000,751.307
Panevėžio statybos trestas0,8600,001.512
Pieno žvaigždės0,980-2,00684
PRFoods0,560-1,754.649
Pro Kapital Grupp1,480-2,634.480
Rokiškio sūris2,7404,982.244
SAF Tehnika2,6400,004.955
Silvano Fashion Group2,5300,402.558
Šiaulių bankas0,4670,21123.643
Tallink Grupp1,0500,0078.224
Tallinna Kaubamaja Grupp9,5400,00238.788
Tallinna Sadam2,1341,3310.348
Tallinna Vesi10,5000,0040.048
TEO LT1,1600,8713.644
Vilkyškių pieninė3,0500,663.437
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Papildomasis akcijų prekybos sąrašas

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Baltijos Alternatyvioji akcijų rinka First North

BendrovėPask.Pok., %Apyvarta
Atnaujinta 18.26 val. Duomenys vėluoja 15 minučių. Šaltinis: Nasdaq Baltic

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau