Penkioms skirtingų „Maximos“ parduotuvių darbuotojoms nustatytas koronavirusas

Prekybos tinklas Maxima praneša apie penkis naujus savo darbuotojų susirgimų COVID-19 infekcija atvejus ir keturis per šią savaitę jau pasveikusius darbuotojus.
Parduotuvių patalpos, kuriose dirbo koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, yra papildomai išvalytos ir atlikta pilna vidaus dezinfekcija. Konsultuojamės su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir imamės visų rekomenduojamų prevencinių veiksmų, kurie padėtų išvengti COVID-19 susirgimų plitimo, sako prekybos tinklo Maxima komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.
Įmonė nurodo, kad koronavirusu užsikrėtė darbuotojai Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Tauragėje ir Šilutėje. Tvirtinama, kad susirgusios darbuotojos artimo sąlyčio nei su pirkėjais, nei kitais kolegomis neturėjo.
Infekcija nustatyta Vilniaus Maxima XX parduotuvės Tuskulėnų g. 66 darbuotojai, kuri paskutinį sykį darbo vietoje buvo spalio 28 dieną, Kauno V. Krėvės pr. 14B, Maxima XX parduotuvės darbuotojai (spalio 30 dieną), Kėdainių J. Basanavičiaus g. 93C Maxima XX darbuotojai (spalio 11 dieną), Tauragės Prezidento g. 72 Maxima XX parduotuvės darbuotojai (spalio 25 dieną), Šilutės Lietuvininkų g. 58 Maxima X parduotuvės darbuotojai (spalio 26 dieną).
E.Dapkienės teigimu, darbuotojai yra skatinami tirtis dėl COVID-19.
Prekybos tinklas Maxima savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso.
Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai COVID-19 infekcija yra diagnozuoti 90 Maximos darbuotojams, iš kurių 29 darbuotojai yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 1.231 prekybos tinklo Maxima darbuotojai. Šiuo metu 109 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Prekyba
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti