H&M ketvirčio pelnas kilo pirmąsyk per dvejus metus

Antra didžiausia drabužių prekybininkė, švedų bendrovė Hennes&Mauritz (H&M) pirmąsyk per pastaruosius dvejus metus praneša, kad ikimokestinis pelnas ūgtelėjo ir sieja tai su teisingais veiksmais, kurių ėmėsi reaguodama į esminius pokyčius drabužių prekybos versle.
H&M ketvirčio pelnas sudarė 460 mln. Eur ir buvo 10 mln. Eur didesnis nei prognozavo Reuters analitikai bei 26% didesnis nei tuo pačiu metu pernai.
Pastaruosius kelerius metus H&M vadovavosi strategija, kurios esmė įkvėpti verslui naujos gyvasties, nes pardavimų augimas pagrindinėse H&M parduotuvėse buvo pradėjęs lėtėti, o tai lėmė atsargų augimą ir pelno mažėjimą.
Reuters analitikai pastebi, kad Perssonų šeimos įkurtas ir tebevaldomas verslas pastarąjį ketvirtį pademonstravo tikrai gerus rezultatus ir investuotojai netruko tai pastebėti.
2018 m. pasiekusios žemiausią tašką per pastaruosius trylika metų H&M akcijos dabar vėl ėmė brangti.
Rašyti komentarą 0
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti