Kas tai? Prekės ženklas

„Narbutas“ kuria sveiką ir komfortišką biurą

Publikuota: 2018-02-07
Evaldo Lasio nuotr.
Evaldo Lasio nuotr.

Baldų prekybos įmonė „Narbutas“ visai neseniai įsikūrė verslo centre „Narbuto 5“, iškilusiame sostinės T. Narbuto gatvėje. Triguba ne tik pavadinimų galia  – naujose erdvėse bendrovė pritaikė ir daugiasluoksnę veiklos koncepciją.

Viena žinomiausių Lietuvoje baldų gamybos ir prekybos kompanija pavadinta jo įkūrėjo vardu – Petras Narbutas ryžosi suteikti savo pavardę įmonei kaip pažadą būsimiems jos klientams ir partneriams apie suteikiamą kokybę ir ilgalaikius rezultatus.  Po keleto metų jo kompanija įžengs į ketvirtą savo istorijos dešimtį – solidi sukaktis lietuviškai įmonei. 

Ne vieną sudėtingą krizę įveikusi bendrovė šiandien – jau įmonių grupė, kurią sudaro gamybinė kompanija UAB „Narbutas Furniture Company“, bendrovės prekybinis padalinys UAB „Narbutas“ ir bendrovės padaliniai užsienio šalyse: SASU Narbutas France, Narbutas Nordic, Narbutas Gmbh ir Narbutas LTD. 

Praėjusius metus įmonių grupė „Narbutas“ baigė su rekordiniais finansiniais rodikliais: grupės pardavimo pajamos per metus augo 41% iki 51 mln. EUR. „Tai nulėmė nauji ir paklausūs produktai, konkurencinga kaina ir aktyvi pardavimų plėtra, –  įspūdingus rezultatus komentuoja Gabrielė Vaitonytė, „Narbuto“ marketingo vadovė Lietuvoje. – Sparčiausiai bendrovės produkcijos pardavimai augo didžiausioje mūsų eksporto rinkoje – Jungtinėje Karalystėje, taip pat Prancūzijoje, Vokietijoje ir JAV, kur žengėme pirmuosius ir sėkmingus žingsnius. Aktyviai stiprinome savo pozicijas ir Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje.“ Iš viso „Narbuto“ gaminiai eksportuojami į 51 užsienio valstybę, bendrovė turi daugiau nei 440 prekybos partnerių. 

Kompanijos baldai gimsta prieš dešimtmetį Ukmergėje pastatytoje įspūdingo, trijų futbolo stadionų dydžio, gamykloje. Prieš dešimtmetį statytoje gamykloje augant bendrovės pardavimams jau darosi ankšta, tad pradėta gamyklos plėtra: į 7500 kv. m ploto priestatą ir gamybinę įrangą bendrovė ketina investuoti 7 mln. EUR. „Skaičiuojame, kad gamyklos plėtra sukurs apie 100 naujų darbo vietų“, – sako G. Vaitonytė. 

Naujovėms ir naujiems kontaktams atvira lietuviška kompanija šįmet vėl dalyvaus didžiausioje tarptautinėje biuro baldų parodoje ORGATEC, kas du metus vykstančioje Vokietijos mieste Kelne. Į ją „Narbutas“ vyksta jau nuo 2000 metų. Laukia ir dar vienas ypatingas įvykis:  dalyvavimas kasmetinėje dizaino parodoje „NeoCon“, kuri vyks JAV, Čikagoje. 

„Gyva“ ekspozicija 

„Narbuto“ vardas rinkoje šiandien siejamas su moderniais, šiuolaikines biuro tendencijas atitinkančiais baldais ir išmanymu, kaip turi atrodyti rytojaus biuras, kad žmonės jame jaustųsi laimingi. Tad nekeista, kad bendrovės prekybiniam padaliniui nutarus kraustytis į erdvesnes patalpas, buvo apsistota ties nauju verslo centru, pavadintu tokiu pat vardu, kaip ir pati kompanija.

 „Sutampantys vardai – smagi detalė, kuri dar labiau sustiprins „Narbuto“ baldų žinomumą. Tiek verslo centro plėtotojai, tiek ir mūsų kompanija vadovaujasi tais pačiais verslo principais, kurių centre – žmogaus gerovė, jo patogumas ir gera savijauta. Be to, dabar mūsų salonas įsikūręs labai gerai matomoje miesto vietoje, o tai patogu klientams“, – sako Gabrielė Vaitonytė.

„Narbutas“ įsikūrė pirmajame modernaus verslo centro aukšte, 435 kv. m. ploto patalpose. Baldų salonas tarnauja ne tik kaip ekspozicija – jame įrengtos ir darbo vietos bendrovės darbuotojams. Tad pirkėjai gali ne tik apžiūrėti, paliesti ir išbandyti įmonės siūlomus baldus, bet ir išvysti, kaip jie pritaikomi praktiškai, kasdieniame biuro gyvenime.

„Ekspozicija yra funkcionali, „gyva“, veikianti pagal paskirtį, – pabrėžia G. Vaitonytė. – Pats salono interjeras įkvėptas architektūros studijos „Plazma“ architektų. Čia demonstruojamos ne tik  šiuolaikinės biuro baldų tendencijos, bet ir pavyzdiniai darbo erdvių išplanavimai, taikomi moderniausiuose pasaulio biuruose.“

Salone galima rasti ne tik pačios bendrovės gaminamų, bet ir žinomų Europos gamintojų baldų. Ypač platus kėdžių pasirinkimas. Čia eksponuojamos ir itin pasaulyje vertinamos Vokietijos kompanijos „Interstuhl“ darbui ir konferencijoms skirtos kėdės – UAB „Narbutas“ yra šios kompanijos atstovas Lietuvoje. Be pagrindinių baldų – darbo stalų bei kėdžių – yra ir priimamajam, pasitarimo kambariams, vadovų kabinetams skirti baldai, minkšti biuro baldai. Taip pat  bendram interjerui formuoti reikalingi akustiniai sprendimai: prie lubų ar sienų tvirtinamos panelės, įvairios pertvaros. 

Vyksta ir seminarai 

Ne paslaptis, kad geriausių sveikos darbo vietos rezultatų pasiekiama ne tik turint funkcionalius baldus, tačiau ir tinkamai jais naudojantis: net ir prabangiausia kėdė su specialiomis funkcijomis gali sukelti nugaros skausmus, jeigu ant jos sėdėsite netinkamai. Tad „Narbuto“ salone organizuojami edukaciniai seminarai, kuriuose bendrovės darbuotojai pasitelkę fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistus išsamiai papasakoja, kaip efektyviausiai išnaudoti naujųjų baldų privalumus.

„Per seminarus pasakojame, kaip susikurti sveikesnę darbo vietą, dalijamės praktiniais patarimais. Mūsų tikslas – ne tik parduoti baldą, bet ir edukuoti jo vartotoją. Juk daugelis mūsų biure dirba sėdimą darbą, tad patogūs ir tinkamai sureguliuoti baldai – svarbi detalė“, – sako G. Vaitonytė. Pasak jos, stuburo sveikata ir kūno padėtis sėdint bei stovint glaudžiai susiję, o išugdžius tinkamus įpročius, žmogaus savijauta iškart pagerėja.

Ji džiaugiasi, kad šiandien dauguma Lietuvos įmonių jau nesvarstydamos renkasi reguliuojamo aukščio stalus, nes jau yra girdėję ne vieną gerą atsiliepimą iš tokius stalus naudojančių kompanijų. Vadinamieji „sėsk-stok“ stalai geriausiai atliepia šiandienos tendencijas, yra labai patogūs ir ergonomiški, todėl jau tapę neatsiejama šiuolaikinio biuro dalimi.

„Pastebime, kad kuo toliau, tuo labiau galvojama apie biuruose dirbančius žmones ir jų patogumą. Kuriant interjero koncepciją, įrengiant erdves, renkantis biuro baldus daug diskutuojama – tam, kad biure žmonės jaustųsi gerai, galėtų komfortiškai ir produktyviai dirbti visą darbo laiką. Ypač daug dėmesio skiriama darbo vietoms, atidžiai renkamasi ergonomiškus, vadinasi, patogiausius stalus ir kėdes. Biure praleidžiame trečdalį paros, tad kuo sveikesnė ir ergonomiškesnė bus jo aplinka, tuo sveikesni bus ir jo darbuotojai.“

FOTOGALERIJA Naujasis „Narbuto“ biuras-salonas verslo centre „Narbuto 5“ (6 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą PREKYBOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
„Euroapotheca“ už daugiau nei 300 mln. Eur įsigijo vaistines Švedijoje

Baltijos šalyse bei Centrinėje ir Rytų Europoje vaistinių tinklus valdančios UAB „Euroapotheca“ verslo...

Rusijos alkoholio ribojimai smukdė „Carlsberg“ pelną

Rusijos sprendimas sumažinti plastikines alaus pakuotes ir kiti įvesti apribojimai neigiamai paveikė Danijos...

„Rimi Lietuvos“ pernai metų rezultatai – nežymiai kuklesni

Mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ pardavimo pajamos 2017 m. sudarė 313,2 mln. Eur ir buvo 0,1%...

Klaipėdos PC pažėrė naujienų, Kauno milžinai sergi strateginius nuomininkus Premium 1

Pagrindiniuose Kauno prekybos centruose „Mega“ ir „Akropolis“ 2017 m. uždaryta po vienuolika parduotuvių, o...

„Metrail“ krizė gilėja – raginimus susimokėti gaus dar daugiau įmonių 1

Aplinkos ministerija gamintojams kol kas neteikia vilčių, jog priims jų siūlomą būdą „Metrail“ problemai...

Raudonpadžių „Louboutino“ batelių nesėkmė Europos teismuose

Prancūzų dizainerio Christiano Louboutino bandymai išlaikyti savo rankose garsiųjų raudonpadžių batelių...

Rinkodara
2018.02.07
Vadovų rotacija „Vilniaus prekyboje“ tęsiasi: Misiūnas žymi naują etapą Premium 3

Iki šiol „Maxima grupei“ vadovavęs Robertas Čipkus tęs karjerą „Vilniaus prekyboje“, kur eis valdybos nario...

„Sorainen“ komandoje – 4 nauji partneriai 3

Pasipildė keturiose šalyse veikiančios advokatų kontoros „Sorainen“ partnerių gretos. Kontora turi du naujus...

„Danske Bank“ atidarė 850 vietų biurą, šiemet samdys per 200 žmonių 17

Danijos bankas „Danske Bank“ trečiadienį Vilniuje atidarė savo Globalių paslaugų centro biurą „Danske Campus...

Technologijos
2018.02.07
D. Misiūnas vadovaus dviem VP grupės įmonėms 17

Nuo ketvirtadienio Dalius Misiūnas pradės eiti generalinio direktoriaus pareigas dviejose VP grupės įmonėse –...

Vadyba
2018.02.07
„Narbutas“ kuria sveiką ir komfortišką biurą Rėmėjo turinys

Baldų prekybos įmonė „Narbutas“ visai neseniai įsikūrė verslo centre „Narbuto 5“, iškilusiame sostinės T.

Lietuvos bankas išleidžia monetą su signatarų parašų faksimilėmis 9

Lietuvos bankas (LB) vasario 13 d. išleidžia keturias unikalias kolekcines monetas – tris sidabro ir vieną...

Laisvalaikis
2018.02.06
Prano ir jo kopūstų istorija: kodėl verslininkas atsisakė geresnių pasiūlymų Premium

Prisijaukinti klientą trunka ilgus metus, todėl tokia nelaimė kaip ūkininkų prekybos vietą su žeme sulyginęs...

Agroverslas
2018.02.06
„Coca-Cola“ apgynė savo teisę į šriftą Premium

Prekių ženklų „Master“ ir „Coca-Cola“ ginčas baigėsi pastarosios naudai. Šis sprendimas svarbus tuo, kad...

Rinkodara
2018.02.06
„Hesburger“ į plėtrą Lietuvoje investuos 4 mln. Eur 6

Greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ šiais metais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje planuoja...

„Pepco“ plečiasi Kaune ir Panevėžyje 1

Mažmeninės prekybos tinklas „Pepco“, jau dirbantis Marijampolėje, netrukus atidarys parduotuvę Panevėžyje, o...

Prognozė: „Maxima“ gali perimti daugiau prekybos plotų Lenkijoje Premium 1

„Maxima“ ateityje Lenkijoje gali perimti daugiau nedidelių vietinių prekybos tinklų, kurie papildytų ir...

Ligonių kasa: priemokos už vaistus pernai sumažėjo 20%

Per 2017-uosius pacientų priemokos už kompensuojamuosius vaistus sumažėjo penktadaliu, skelbia Valstybinė...

Verslo aplinka
2018.02.05
„Topo centras“ prekiaus startuolių gaminiais 2

Elektronikos ir buitinės technikos prekybos tinklas „Topo centras“ pagrindinėse savo parduotuvėse įrengė...

„Amazon“ keičia mokesčius pardavėjams

Didžiausia pasaulyje JAV internetinė mažmenininkė „Amazon“ netrukus padidins mokesčius kai kuriems...

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau