Iš „Boeing“ – netikėtai optimistiškos prognozės aviacijos rinkai

Pasaulinė naujų orlaivių paklausa pandemijos pasekmes jus ne vienerius metus, kai kurie ekspertai prognozuoja, kad jai atsigauti prireiks ir dešimtmečio. Nepaisant to, Boeing ką tik pagerino savo prognozes dėl pardavimų Kinijoje dabar orlaivių gamintojas ateinančiam dvidešimtmečiui šioje rinkoje prognozuoja parduosiantis net daugiau naujų lėktuvų nei prognozavo prieš pandemiją.
Boeing prognozuoja Kinijoje per 20 metų parduoti 8.600 naujus orlaivius, kurių vertė siektų 1,4 trln. USD 7% daugiau nei bendrovė prognozavo prieš metus.
Kaip rašo CNN, tai puikus pavyzdys to, kaip Kinijos ekonomikos atsigavimas veikia likusį pasaulį. Ir kontrastas, palyginus su tuo, kokias prognozes Boeing braižo Europai ar JAV.
Kalbant apie bendrą paklausą, bendrovė neseniai savo 10 metų prognozės sumažino 11% iki 18.530 naujų orlaivių, o dvidešimtmečio 2% iki 43.000.
VŽ jau rašė, kad Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) prognozėmis, oro eismas šiemet bus daugiau nei 60% mažesnis negu pernai ir prie 2019 metais buvusių lygių per artimiausius ketverius metus nebus sugrįžta.
Optimizmą dėl Kinijos Boeing grindžia prognozėmis, kad čia keleivinių reisų apimtys atsigaus, o paskui ir augs greičiau nei likusiame pasaulyje po 5,5% kasmet ateinančius 20 metų, palyginus su 4% prognozuojamu tarptautiniu augimu.
Nors pandemija paveikė visus kelionių sektorius visose šalyse, pagrindiniai Kinijos augimo varikliai išlieka atsparūs ir tvirti, CNN cituoja Richardą Wynneą, Boeing rinkodaros direktorių Kinijoje.
Jo teigimu, Kinija lenkia likusį pasaulį pagal atsigavimą po pirmosios pandemijos bangos, jos vyriausybė toliau ambicingai investuoja į infrastruktūrą, o didelė populiacija leis greičiau auginti skrydžių kiekius, kas leis sukurti klestintį regioną.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti