„Barclays“ vadovas: bendrovės privalo pasirūpinti savo tiekimo grandinių ekonomika

Jesas Staley, Barclays vadovas, įsitikinęs tvyrant neapibrėžtumui dėl Brexit bei JAV iki Kinijos prekybos karų, bendrovės pirmiausia turėtų koncentruotis į savo tiekimo grandines.
Ar kalbame apie prekybos karus, ar apie Brexit, tikroji problema slypi tiekimo grandinėse, J. Staley sakė žurnalistams Barclays Asia Forum renginio metu.
Kaip rašo CNBC, bendrovės stebi šiuos įvykius ir nepalanki jų baigtis paveiktų tiek fizinių prekių, tiek įvairių paslaugų pristatymo kaštus.
Globalizuojant pasaulio ekonomiką, tiekimo grandinės yra pagrindinė matematinė priemonė, leidžianti efektyviausiai panaudoti turtą, nesvarbu, kurioje valstybėje jis yra, įsitikinęs J. Staley.
Jis teigia, kad, pavyzdžiui, JAV ir Kinijos prekybinis konfliktas kelia klausimų dėl tiekimo grandinių tvarumo bei stabilumo ateityje. Visos bendrovės turėtų į tai žiūrėti strategiškai bei įvertinti, kaip jos tvarkosi su savo tiekimo grandinėmis.
Pavyzdžiui, pati Barclays, pasirodžius Brexit referendumo rezultatams, pranešė plečianti savo dukterinę įmonę Airijoje tam, kad galėtų tęsti prekybą Europoje.
Mes negalime to pasukti atgal. Tiekimo grandinių ekonomikos peržiūrėjimas ir įvertinimas yra tai, kas privalės vykti artimiausiu metu, kalba banko vadovas.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Pramonė
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti