„Continental Automotive Lithuania“ darbuotojų mokymams išleis 1 mln. Eur

Kauno LEZ investuojanti UAB Continental Automotive Lithuania darbuotojų mokymams, su ES lėšomis, išleis 1 mln. Eur paraiškas gauti ES investicijų darbuotojų mokymams šiuo metu yra pateikusios 117 užsienio kapitalo įmonių.
Sustiprintos funkcinės darbuotojų žinios leis pagerinti įmonės kuriamų produktų kokybę, sudarys sąlygas darbuotojų ekspertinės kompetencijos augimui ir galimybę gauti aukštesnį atlygį, o įmonei atsivers papildomos galimybės naujų produktų ir paslaugų plėtrai, rašoma Continental Automotive Lithuania paraiškoje.
Bendrovė įsitikinusi, kad aukšta darbuotojų kompetencija lems ne tik įmonės konkurencinį pranašumą, bet ir skatins sveiką konkurenciją visame įmonės atstovaujamame sektoriuje, taip pat sukurs prielaidas partnerystei ir bendradarbiavimui su kituose sektoriuose veikiančiomis įmonėmis.
Pagal priemonę Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams, pusė projekte numatomos sumos, šiuo atveju 0,5 mln. Eur, būtų investuojama iš ES lėšų.
Continental Automotive Lithuania tapo 117 užsienio kapitalo įmone, pateikusia paraišką ES finansavimui gauti investuotojai prašo 33 mln. Eur ES investicijų, 83 įmonių paraiškos jau patenkintos joms paskirstyta 20 mln. Eur.
Iki 2020 vidurio šiai priemonei numatyta panaudoti 25,2 mln. Eur.
Apie milijoną eurų darbuotojų kompetencijai tobulinti planuoja išleisti AB Roquette Amilina, biorafinavimo būdu kviečius perdirbanti į natyvinį ir katijonizuotą krakmolus, kviečių glitimą ir įvairius gliukozės sirupus.
Krakmolingų žaliavų perdirbimo pramonė yra žiniomis intensyvi sritis, todėl ilgalaikė ir sėkminga veikla joje reikalauja gilaus žaliavos biochemijos, pramoninės biotechnologijos, daugelio vartotojų procesų suvokimo, teigiama paraiškoje.
Projekto metu bus apmokomi gamybos, pardavimų, teisės, finansų specialistai viso 360 žmonių.
Milijoną mokymams planuoja panaudoti ir UAB Sofa Brands Didžiosios Britanijos kapitalo bendrovė gamina komponentus minkštų baldų pramonei siuvinius iš natūralios odos ir gobeleno, kitus smulkius komponentus. Atsižvelgus į pagrindinių klientų keliamus aukštus reikalavimus kokybei ir įvertinus baldų dizaino nuolatinę kaitą, įmonės darbuotojai turi nuolatos kelti savo kvalifikaciją ir puikiai gebėti bendrauti anglų kalba, nes pagrindiniai įmonės užsakovai yra užsienio įmonės.
Tarptautinei Peikko grupei priklausanti UAB Peikko Lietuva, kuri specializuojasi įvairiuose jungčių sprendimuose gelžbetoniui ir kompozicinių statybinių konstrukcijų gamyboje, turi 287 darbuotojus. Už 1 mln. Eur bus apmokyti tiek jau dirbantys tiek naujai priimami darbuotojai, keliant ir suteikiant jiems specifines kompetencijas, būtinas kasdieniniame darbe. Paraiškoje pabrėžiama, kad mokymai kilstelės ne tik įmonės konkurencingumą bet ir padidins pačių darbuotojų socialinį saugumą.
Beveik milijoną eurų mokymams skirs UAB Kaunas Aircraft Maintenance Services, UAB StrongPoint, UAB Adform Lithuania ir kitos.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Pramonė
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti