Verslo lyderiai siunčia aiškią žinią: „Ellex Valiunas“ neprilygstami strateginėmis ir teisinėmis kompetencijomis

Publikuota: 2020-11-20
Advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ iškaba. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
svg svg
Advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ iškaba. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Švedijos bendrovės „Kantar Sifo“ atliekamas kasmetinis nepriklausomas advokatų kontorų tyrimas „Tier 1 Law Firm Review“ parodė, kad verslo lyderiai Lietuvoje „Ellex Valiunas“ strategines ir teisines kompetencijas vertina kaip neprilygstamas. Kontora pagal naujausius duomenis reitinguojama jai suteikiant aukščiausias reikšmingas pozicijas (angl. „Strategic Speaking Partner“ ir „Legal Competence“).

Ši išvada padaryta apibendrinus per 100 didžiausių šalies įmonių ir teisės departamentų vadovų, kurie teisinėms paslaugoms išleidžia daugiau nei 15 tūkst. eurų per metus, įžvalgas. Tyrimo metu respondentai anonimiškai dalinosi įspūdžiais apie darbo patirtį su visomis didžiosiomis advokatų kontoromis Lietuvoje.

nuotrauka::1 right

„Ellex Valiunas“ partnerė Ieva Dosinaitė pastebi, kad iš advokatų įprasta tikėtis geriausių sprendimų, o  kreipiantis į „Ellex“ ši garantija atrodo savaime suprantama, ir lūkesčius klientai tarsi kelia dar didesnius. „Pastarųjų kelių metų patirtis leido įsitikinti, kad mūsų komandos kompetencija rinkoje išlieka aukščiausia. Gebėjimas matyti plačiau nei galima perskaityti teisės aktuose ir operatyviai generuoti taiklius sprendimus – jei reikia, rasti juos nors ir per naktį. Toks mūsų požiūris į darbą vėl davė rezultatą“, – teigia kontoros bankininkystės ir finansų praktikos vadovė I. Dosinaitė.

Kontoros ginčų sprendimų partnerio Miroslav Nosevič nuomone, šis rinkos lyderių pripažinimas ir įvertinimas itin svarbus – kasmet stengiamasi dar intensyviau dirbti srityse, kurias klientai įvardija svarbiausiomis. Išties malonu tyrimo komentaruose matyti teiginius, jog pasisakiusieji „jaučiasi užtikrinti dirbdami su mumis“ ar pripažįsta „absoliutų profesionalumą“. Taip mes suvokiame nepriekaištingą kokybę, todėl, matydami rezultatus, esame dėkingi klientams už pasitikėjimą ir stipriai didžiuojamės visa mūsų darniai išvien, vardan to paties tikslo dirbančia komanda“, – sako jis.

nuotrauka::2 right

Strateginė partnerystė – teisės paslaugų sektoriaus lyderystės standartas

M. Nosevič įsitikinęs, kad strateginio patarėjo kompetencijos teisinių paslaugų sektoriuje yra lyderystės standartas. Būtent už gebėjimą strategiškai žvelgti į verslo klientų klausimus kontora šiemet ir vėl įvertinta geriausiai. Negana to, jai skirtas įvertinimas yra didesnis nei bet kada anksčiau, todėl suteikia pagrindo manyti, jog strateginės kompetencijos kontoroje vystomos greičiau nei auga klientų poreikiai.

Tuo tarpu kontoros partnerė Dovilė Greblikienė mato, kad, norint būti geriausiam, nepakanka vien išmanyti teisę. „Mums formuluojami verslo klausimai, todėl turime gebėti kompetentingai patarti atsakant į juos. Argumentuotai kalbėti dėl verslo vystymo modelio sprendimų, finansų planavimo ir kitais klausimais. Tą rodo ir naujausia patirtis. Taip pat ir COVID-19 akivaizdoje dažniausiai išgirstame strateginį, o ne teisinį klausimą. Retas klausia, kaip gauti teisę į vieną ar kitą lengvatą ar kaip pakeisti vidaus tvarkos taisykles valdant naujai atsiradusias rizikas. Labai dažnai iš įmonės vadovo ateinantis klausimas skamba plačiau – ko aš nepastebiu? Kokių rizikų ar galimybių neįvertinu? Į šį klausimą gali atsakyti taikliai tik tuomet, jei apjungi kliento verslo supratimą, atitinkamos industrijos išmanymą, teisines žinias ir strateginį sumanumą. Visgi tai būtų beveik neįmanoma, jei neturėtume plataus kontaktų rato ir puikiai nejaustume rinkos pulso. Būtent tai mums padeda taikliai numatyti išeitis ir pastebėti galimybes. Kartais tokie sprendimai mūsų galvoje gimsta anksčiau nei kliento poreikis, todėl belieka pasiūlyti kryptį, kurią užčiuopiame. Tokiu būdu, natūralu, kad dešimtmečiams tampame strateginiu verslo patarėju“, – sako prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovė D. Greblikienė.

nuotrauka::3 right

Šią mintį patvirtina ir „Biotechpharmos“ valdybos pirmininkas Vladas Algirdas Bumelis: „Kontoros teisininkai kliento poreikius ir produktus išnaršo po siūlelį ir tai mus išties maloniai nustebino – retai tikiesi, kad teisininkai iš išorės išmanys tavo sritį, industriją ir tau nereikės skirti laiko aiškinti, kas ir kaip. Specializuotas kiekvienos verslo srities išmanymas, kontaktų tinklas ir inovacijų kalba sukuria aiškią pridėtinę vertę, nes ilgainiui nori „Ellex“ turėti kaip partnerį ne tik teisės klausimais, bet ir integruotai verslo vystymo, finansų, ekonomikos srityse“. 

Užtikrinti aukščiausią profesinę kompetenciją reiškia žiūrėti dešimtmečiu į priekį

Teisinė kompetencija yra „Ellex Valiunas“ kontoros pamatas ir prioritetas Nr. 1. Pasak „Thermo Fisher Scientific Baltic“ vadovo Algimanto Markausko, dėl to jam investicija į kokybiškas „Ellex Valiunas“ paslaugas atsiperka. „Ši kontora teikia ne tik teisines paslaugas, bet ir į verslą orientuotus sprendimus. Mano verslo poreikius ir reikalavimus jie mato 360 laipsnių kampu.  Teisininkų paslaugos man visada atrodė investicija, kuri atsiperka. „Ellex Valiunas“ šį lūkestį pateisino jau ne vieną kartą. Mes dirbame kartu virš 20 metų, visiems palinkėčiau tokių partnerių”, – sako jis.

Kontoros vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas įsitikinęs, kad profesinės kompetencijos kartelę rinkoje „Ellex“ kelia nuolatos. „Šiandien tai daryti reiškia žvelgti dešimtmečiu į priekį ir jau dabar kaupti tas žinias ir patirtis, kurių prireiks artimiausiais metais. „Ellex“ grupėje mes tam turime išskirtines galimybes – mokomės iš savo klientų, geriau suprasdami jų naujos kartos verslo modelius, palaikome glaudžią partnerystę su „Magic Circle“ kontoromis Londone ir su didžiausiomis kontoromis megapoliuose, kuriuose gimsta daugiausia inovacijų, taigi kartu ir poreikis formuoti naują reguliavimą. Tas žinias atsinešame į Lietuvą. Todėl ir šiuo metu esame tie, kurie kelia medicininių kanapių legalizavimo klausimus ir teikia kitų šalių praktika grįstus sprendimus. Bendradarbiaujame su universitetais iš teisinės pusės ruošdamiesi savaeigių automobilių ir bepiločių orlaivių erai. Kaupiame žinias apie naujausias pasaulyje technologijas ir internetinės erdvės iššūkius, kad galėtume suprasti šalies kibernetinio saugumo spragas ir būti vedliu šioje srityje vystant reguliavimą, ir dar daugybė kitų pavyzdžių. Tos nišinės kompetencijos gali atsirasti tik tuomet, kai komanda yra pakankamai didelė, jog galėtų specializuotis itin siaurose srityse, ir yra įžvalgi numatydama ateitį bei investuoja į naujas žinias“, – neabejoja R. Valiūnas.

„Ellex Valiunas“ komanda kasmet investuoja apie 1000 valandų į naujas žinias ir, atitinkamai, beveik 2000 valandų pro bono veiklai. Kontoros komandoje šiandien dirba aštuoni teisės mokslo daktarai.

„Kantar Sifo“ tyrimas – ne pirmas aukštas įvertinimas, kurio šiemet sulaukė lyderiaujančių Baltijos šalių advokatų kontorų „Ellex“ grupei priklausanti kontora „Ellex Valiunas“. Daugiau nei 100 teisės profesionalų vienijanti advokatų kontora Lietuvoje taip pat pelnė tarptautinių rinkos tyrėjų „Who`s Who Legal“ Lietuvos metų advokatų kontoros apdovanojimą bei aukščiausius reitingus tarptautiniuose teisės žinynuose. Kontora taip pat yra nominuota „The Lawyer Awards“ kategorijoje kaip geriausia kontora Baltijos šalyse.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Skiepijimas nuo koronaviruso JAV gali būti pradėtas gruodžio 12 d.

Jungtinių Valstijų pastangoms sukurti vakciną nuo koronaviruso vadovaujantis dr. Moncefas Slaoui (Monsifas...

Paslaugos
20:00
Lenkijoje atidarytas giliausias pasaulyje nardymo baseinas

Šį savaitgalį netoli Varšuvos buvo atidarytas 45,5 metro gylio nardymo baseinas su dirbtinėmis povandeninėmis...

Per mažiau nei metus „Disney+“ pritraukė 73 mln. prenumeratorių

„Disney+“, pernai įkurta kino ir pramogų korporacijos „The Walt Disney Company“ internetinės televizijos...

Laisvalaikis
18:30
Keliones po Lietuvą reklamuos „Mindshare Lietuva“

Žiniasklaidos planavimo agentūra „Mindshare Lietuva“ (bendrovė „Via Media“), atstovaujanti pasauliniam...

Paslaugos
18:00
„Fintech“ plėtra Lietuvoje keičia ir universitetų programas

Lietuva tampa „fintech“ centru – Globaliame „fintech“ indekse Lietuva užima 4-ą vietą pasaulyje ir 2-ą...

Gazelė
16:29
Verslas: Lietuvos turizmo statistika ir vėluoja, ir meluoja Premium

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija piktinasi, kad statistika apie turistų srautus Lietuvoje, kuriuos...

Paslaugos
15:30
Vilniaus viešbučių rugsėjis prastas, Baltijos sesių – dar prastesnis 1

Rugsėjį Lietuvos tinkliniuose viešbučiuose buvo užimta 25,4% kambarių, tai devyniais procentiniais punktais...

Paslaugos
13:50
Išrinkti geriausi Europos oro uostai

Pasaulio oro uostus vienijanti asociacija ACI išrinko geriausius Europos oro uostus. „ACI Europe“...

Grenlandija tirpsta sparčiau, nei iki šiol manyta Premium

Jeigu ištirptų visas Grenlandiją dengiantis ledas, pasaulinis vandens lygis pakiltų daugiau nei septyniais...

Laisvalaikis
2020.11.21
„Apple“ neatlaikė spaudimo, mažina „App Store“ komisinius perpus Premium 3

Įstatymų leidėjų abejose Atlanto pusėse spaudžiama ir į teisminius ginčus su partneriais įsivėlusi „Apple“...

Technologijos
2020.11.21
Pandemija koreguoja ir brangiausių pasaulio miestų sąrašą Premium

„The Economist Intelligence Unit“ (EIU) paskelbtas naujausias pragyvenimo išlaidų indeksas (Worldwide Cost of...

Laisvalaikis
2020.11.21
Naujoje LSMU taryboje – medikai, verslininkai, teisininkai

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) sudaryta nauja taryba.

Vadyba
2020.11.21
Vis daugiau registrų duomenų tvarkoma elektroniniu būdu

Registrų centras skelbia, kad jo teikiamų elektroninių paslaugų kiekis šiemet išaugo daugiau kaip pusantro...

Paslaugos
2020.11.21
Vilnius su Mykolo Romerio universitetu steigia mokyklą

Vilniaus savivaldybė su Mykolo Romerio universitetu (MRU) steigia naują mokyklą ir darželį Antakalnyje.

Technologijos
2020.11.21
Pirmosios kregždės dronų logistikos pavasaryje Premium

Krovinius skraidinantys dronai įsijungia į „Amazon“, UPS ir DHL tiekimo grandines, tačiau tiek visame...

„Novaturas“ padavė į teismą „GetJet Airlines“, tikisi išvengti netesybų

Vilniaus apygardos teismas priėmė nagrinėti kelionių organizatorės AB „Novaturas“ ieškinį bendrovei „GetJet...

Paslaugos
2020.11.20
„TIA Technology“ vairą perėmė D. Blagnienė

Danijos kapitalo IT bendrovės „TIA Technology“ direktore Lietuvoje (angl. country manager) tapo Deimantė...

Technologijos
2020.11.20
Sporto klubo sutartyse aptiko nesąžiningų sąlygų

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nustatė, kad MB „Sporto projektai“ valdomo Kaune esančio...

Paslaugos
2020.11.20
„Tez Tour“ nutraukia sutartis su dalimi kelionių agentūrų Premium 2

Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių UAB „Tez Tour“ nutraukia tarpininkavimo sutartis su pora...

Paslaugos
2020.11.20
„Lidl“ pradeda diegti savitarnos kasas  18

Plėtrą Lietuvoje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ pradeda diegti savitarnos kasas. Pirmosios tokio tipo...

Prekyba
2020.11.20

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus