Pilaitėje duris atvėrė įspūdingo dydžio MOKI VEŽI

Publikuota: 2020-07-22

Plėtrą tęsiantis lietuviško kapitalo statybos, remonto, apdailos bei sodo prekių prekybos tinklas „MOKI VEŽI“ atvėrė duris Pilaitėje. Įspūdinga, beveik 15-os tūkst. kv. metrų dydžio ir naujos koncepcijos parduotuvė „MOKI VEŽI“ lengvai pasiekiama ne tik sparčiai besikuriančių Pilaitės, Gilužio slėnio ar Zujūnų gyventojams bei pravažiuojantiems nuo Sudervės, bet ir Lazdynų, Karoliniškių ir Viršuliškių gyventojams. Tai 25-oji “MOKI VEŽI” parduotuvė Lietuvoje.

“Nepaisant sunkaus epidemiologinio periodo visame pasaulyje, džiaugiamės, kad po intensyvaus plėtros laikotarpio pernai, ši, dešimtoji, naujos koncepcijos parduotuvė Lietuvoje ir pirmoji tokio įspūdingo dydžio Vilniuje atvėrė duris pirkėjams. Tikimės, kad naujoji parduotuvė bus ypač perspektyvi ir paklausi tarp įvairių poreikių pirkėjų bei pačioje parduotuvėje parinktų ir pritaikytų kompleksinių sprendimų. Planuojame pirkėjus šiais metais nustebinti dar keliais džiugiais atidarymais bei šventėmis” – apie “MOKI VEŽI” plėtrą pasakojo Saulius Jonaitis, UAB Makveža Vykdantysis direktorius.

Atidarant parduotuvę taip pat buvo prisidėta ir prie Pilaitės infrastruktūros gerinimo. Prie „MOKI VEŽI“ parduotuvės buvo įrengta nauja Pilkalnio gatvė bei rekonstruota Pajautos ir Pilkalnio gatvių sankryža, įrengiant papildomas sekcijas bei šviesoforą. Šis sprendimas padės žymiai sumažinti eismo spūstis rytinio piko metu bei padės patogiau miestą pasiekti Gilužio slėnyje įsikūrusiems gyventojams. Atsižvelgiant į pėsčiųjų bei dviratininkų patogumą „MOKI VEŽI“ prie parduotuvės taip pat atnaujino pėsčiųjų bei dviratininkų takus bei įrengė viešojo transporto stotelę „Padekaniškės“. Į mažmeninio prekybos tinklo „MOKI VEŽI“ parduotuvę, įsikūrusią šalia „Emsi“ degalinės, investuota daugiau nei 8 mln. eurų.

„Mažmeninės prekybos rinka šiuo laikotarpiu yra kaip niekad dinamiška, karantino laikotarpis bei šiuo metu paskelbta ekstremali situacija keičia ir vartotojų poreikius – išauga būtinybė  susiremontuoti, apsisodinti ar susitvarkyti aplinką, kurioje gyvename, o taip pat, matome kaip svarbu meistrams, naujakuriams, statybų profesionalams ar paslaugas teikiančioms įmonėms greitai ir patogiai įsigyti reikiamas medžiagas ir prekes namų remontui vienoje vietoje. Todėl džiaugiamės, kad jau antrus metus skirdami ypatingą dėmesį parduotuvių modernizavimui ir pirkėjų patirčiai gerinti išpildome net ir reikliausio namų meistro lūkesčius. – teigė Eglė Gružauskienė, UAB “Makveža”, valdančios prekybos tinkle “MOKI VEŽI” Marketingo vadovė. 

Naujoji parduotuvė savo architektūra išsiskiria jau pasiteisinusiu moderniu „MOKI-VEŽI“ parduotuvių formatu bei specializuotu asortimentu, skirtu išpildyti kompleksinius pirkėjo poreikius ir pasiūlyti bendrinius sprendimus, palengvinančius buitį ar remonto darbus. Daugiau nei 45 tūkst. statybos, remonto, apdailos, apšvietimo, laisvalaikio bei sodo prekių pirkėjams patogiai išdėstytos keturiose parduotuvės zonose.

Gaivumu ir spalvomis trykštanti bei daugiau nei 1000 skirtingų veislių augalų turinti “Sodo Gama” pirkėjus pasitiks net 3 tūkst. kv. metrų oranžerijoje su atskira prekyviete lauke. Įrengiant oranžeriją pritaikytos naujausios ventiliacijos, apšvietimo ir kuo natūralesnės aplinkos augalams sukūrimo technologijos. Čia galima rasti bene didžiausią prekybos tinkle „MOKI-VEŽI“ skirtingų prekių pavadinimų kambarinių ir lauko augalų, sodinukų, sėklų, dekoratyvinių augalų, vazonų, o taip pat sodo, daržo technikos, laistymo įrangos, laisvalaikio prekių, baseinų, sodo baldų ir kitų aplinkos priežiūrai reikalingų prekių asortimentą.

Naujai įkurtoje „Interjero vėjų“ zonoje pirkėjus pasitiks dizaineris, padėsiantis ne tik sukurti jaukų namų interjerą, bet ir teisingai pasirinkti reikiamas medžiagas ar spalvas grindų, sienų apdailai bei vonios kambariui. Greta esančiame dažų skyriuje įsigyti dažai nemokamai bus sumaišomi į norimą atspalvį.

Meistrams mėgėjams bei profesionalams įkurtoje “Meistro kalvėje” pirkėjus pasitiks gausus įrankių, šildymo prekių, tvirtinimo detalių ar furnitūros elementų pasirinkimas – nuo įmantriausiomis technologijomis “išmaniems namams” skirtų prekių iki populiarumo neprarandančių plaktukų ar elektrinių rankinių įrankių.

Patogioje „Statybų Avilio“ erdvėje išdėstytos statybinės prekės. Jas paprasta ne tik išsirinkti, bet, pirkėjų patogumui, į lauke esančią atskirą zoną, pirkėjai gali įvažiuoti savo automobiliu ir išsirinktas statybines prekes iškart pasikrauti į savo automobilius. Parduotuvėje bus teikiamos ir pjaustyklos paslaugos, tad įsigytas prekes pirkėjo pageidavimu supjaustysime iki norimo ilgio ar pločio.

Didelius kiekius medžiagų ir prekių įsigyjančius naujakurius, meistrus, įmones ar statybines organizacijas aptarnaus parduotuvės „Statybų Avilyje“ įsikūręs „Didmeninės prekybos skyrius“. Čia atvykstantys pirkėjai aptarnaujami Asmeninio vadybininko, tad tai išties patogu, mat dažnai prekes galima užsisakyti telefonu ar elektroniniu paštu, taip pat pasidalinti statybų ar remonto metu kylančiomis problemomis bei pabandyti kartu jas išspręsti.

Naujoji „MOKI VEŽI“ parduotuvė įsikūrė Pilaitėje, Pilkalnio g. 3 ir pirkėjų lauks — darbo dienomis nuo 7 iki 21 valandos, šeštadieniais nuo 8 iki 21 valandos, o sekmadieniais nuo 8 iki 18 valandos. Atidarymo proga pirkėjus iki pat rugpjūčio mėnesio pabaigos pasitiks “Vasaros išpardavimas” su nuolaidomis prekėms daugeliui prekių net iki 50-ies procentų bei ypatingai žemomis specialiai atrinktų — populiarių ir reikalingų statybos, remonto, apdailos, apšvietimo bei sodo prekių kainomis, galiosiančiomis tik „MOKI VEŽI“ Pilaitės parduotuvėje.

Antras pagal dydį Lietuvoje statybos, apdailos, sodo bei remonto prekių tinklas „MOKI VEŽI“, veiklą 2000-aisiais pradėjęs vos nuo 3 darbuotojų, šiandien 20-yje šalies miestų valdo 25 parduotuves, kuriose dirba per 750 darbuotojų. 2019-uosius įmonė užbaigė atidariusi dvi įspūdingo dydžio naujas parduotuves Kėdainiuose ir Mažeikiuose bei rekonstravusi 4 parduotuves Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje, Šiauliuose. UAB „Makveža“ apyvarta 2019-aisiais augo daugiau nei 10% lyginant su 2018-aisiais.

Gauk nemokamą PREKYBOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Už kasos aparatų sertifikavimą pasirengę kloti pinigus – kad tik jis vyktų sparčiau Premium

Pernai birželį kasos aparatų sertifikavimą perdavus Lietuvos metrologijos inspekcijai, nemokama jų ekspertizė...

Finansai
05:45
LVAT: Vyriausybės kanceliarijos atsisakymas pateikti garso įrašą pažeidė žurnalistų teises

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs administracinę bylą dėl Vyriausybės...

Rinkodara
2020.07.23
„Uniqlo” sėkmės istorija: ar japonai užkariaus mados pasaulį Premium

Japonų prekės ženklą „Uniqlo“ valdanti „Fast Retailing“ yra trečia pagal pardavimus aprangos kompanija...

Laisvalaikis
2020.07.23
Prašys atidėti „Sodros“ mokesčius nukentėjusiems nuo COVID-19  

Lietuvos prekybos įmonių asociacija teikia siūlymą „Sodrai“ atidėti socialinio draudimo ir privalomo...

Prekyba
2020.07.23
A. Bartkus: laikas pabaigti persekioti mokslininkus – ką noriu, tą tyrinėju  Premium 17

Algirdas Bartkus, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto docentas, kartu su...

Prekyba
2020.07.23
Užteko parašyti „Pagaminta Panevėžyje“, ir pirkėjų parduotuvėje netrūksta Premium 1

Vietiniai pirkėjai vis dažniau renkasi čia pagamintą produktą nei atvežtinę. Tai skatina regionų verslininkus...

Gazelė
2020.07.23
Akcizus mažinti pasiūliusių mokslininkų Seimas paprašė pasiaiškinti dėl ryšių su lobistais  10

Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė prašo Vilniaus universiteto (VU) akademinės etikos...

Prekyba
2020.07.23
„Deloitte“: beveik 30% Z kartos atstovų prarado darbą 

Tūkstantmečio ir Z kartos atstovai nukentėjo nuo COVID-19 pandemijos, tačiau jie šį laikotarpį vertina kaip...

Prekyba
2020.07.22
Per pusmetį „Netflix“ vartotojų Lietuvoje padvigubėjo

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos inicijuotas ir atliktas tyrimas rodo, kad „Netflix“ populiarumas...

Rinkodara
2020.07.22
300 Eur kompensacijos jau pakeliui: bus pervestos artimiausiomis dienomis

Po beveik dviejų savaičių turgavietės mokesčio kompensacijos pinigai netrukus turėtų pasiekti 1.339...

Gazelė
2020.07.22
„Novaturas“ turi naują rinkodaros vadovę

Kelionių organizatoriaus AB „Novaturas“ rinkodaros skyriaus direktorės pareigas pradeda eiti ilgametę patirtį...

Rinkodara
2020.07.22
D. Dundulis: imsimės e. prekybos, bet visai kitokio modelio nei konkurentų  Premium 4

Dainius Dundulis, pagrindinis „Norfos“ įmonių akcininkas, VŽ sako, kad kol kas Lietuvos rinka nėra tinkama...

Prekyba
2020.07.22
„Pigu.lt“ atidaro dvi parduotuves regionuose 1

Prekybos centras internete „Pigu.lt“ plečia savo tinklą – šią savaitę Vakarų Lietuvoje atidaro du naujus...

Prekyba
2020.07.22
Alkoholio vartojimo tyrimo išvada: būtina mažinti akcizus 33

Preliminariai rekomenduojama alaus akcizą sumažinti 16%, vyno akcizą reikėtų sumažinti 54%, o stipriojo...

Prekyba
2020.07.22
VMI vyksta į turgavietes: padės pildyti paraiškas kompensacijai

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) specialistai atvyks į turgavietes prekiautojams ne maisto produktais...

Gazelė
2020.07.22
Pilaitėje duris atvėrė įspūdingo dydžio MOKI VEŽI Verslo tribūna 3

Plėtrą tęsiantis lietuviško kapitalo statybos, remonto, apdailos bei sodo prekių prekybos tinklas „MOKI VEŽI“...

Prekyba
2020.07.22
Nuėjo kryžiaus kelią, kad gautų nuomos subsidiją, ir buvo atstumti Premium 1

Namų dekoro, interjero didmeninės ir mažmeninės prekybos UAB „Savex“ kelis mėnesius mynė virtualų „Invegos“...

Statyba ir NT
2020.07.22
COVID-19 postūmis technologijoms: „Coop Sweden“, „Carrefour“ sprendimai Premium

Prekybos tinklas „Coop Sweden“ Jevlėje, Švedijoje, šį rudenį atidarys savo pirmą visą parą veiksiančią...

Prekyba
2020.07.22
Bus tikrinama, ar prekybininkai ima mokestį už plastiko maišelius

Aplinkosaugininkai rudenį ketina tikrinti, ar prekybininkai apmokestina pirkiniams skirtus plastiko...

Prekyba
2020.07.21
Nauja „Circle K“ įvaizdžio kampanija: klipai iš „Aurum 1006 km lenktynių“  1

Tradicinės bei socialinės medijos kanaluose pasirodo vis daugiau Baltijos šalių automobilių sporto...

Rinkodara
2020.07.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus