Aukštesnės paslaugų kokybės siekiantiems sveikatingumo ir pramogų centrams sprendimą siūlo „GymGest“

Publikuota: 2019-11-25
Darius Simanavičius sako, kad naujasis įrankis ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. 
Darius Simanavičius sako, kad naujasis įrankis ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. 

Tendencijos rodo, kad turistų perpildytiems pakrančių miestams ir istoriniais paminklais viliojančioms Europos sostinėms vis patrauklesne atsvara tampa sveikatingumo, sporto ir pramogų centrai. Tam, kad juos valdyti būtų galima kuo efektyviau, o operatoriai visą dėmesį galėtų skirti paslaugų kokybei, šiam sektoriui valdymo sistemas kurianti Italijos bendrovė „Zucchetti Itaca“ siūlo valdymo sprendimą „GymGest“.

Lietuvoje kompleksinių paslaugų poreikis auga ne pirmus metus. Pagrindinė šias paslaugas teikiančių operatorių problema – kaip geriau suvaldyti augančius ir vis sudėtingesnius sveikatingumo ir pramogų verslus, kai lankytojų srautai yra dideli ir vis auga, o resursus norima naudoti kuo optimaliau, tuo pačiu stengiantis išlaikyti kuo aukštesnius klientų pasitenkinimo rodiklius.

Anot Dariaus Simanavičiaus, su „Zucchetti Itaca“ sutartį pasirašiusios ir Baltijos šalyse bei Baltarusijoje „GymGest“ sprendimą diegiančios UAB „UCS Baltic“ vadovo, tokio  sprendimo Baltijos šalyse labai trūko.

„Mūsų žiniomis, rinkoje iki šiol nebuvo vieno sprendimo, kuris ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. Dabartiniai pasiūlymai atlieka kur kas mažiau funkcijų, juos klientams reikia derinti tarpusavyje, o rezultatas ne visada pateisina lūkesčius“, – kalba D. Simanavičius.

Tenkina individualius poreikius

Daugiau kaip dvidešimties metų patirtį rinkoje sukaupusios įmonės „UCS Baltic“ vadovas pasakoja, kad „GymGest“ įranga susidomėti turėtų SPA, sveikatingumo, pramogų, laisvalaikio centrų, sanatorijų, sporto klubų, baseinų ir kitokių viešnagės vietų operatoriai.

nuotrauka::1 left

„Produktas yra skirtas toms sektoriaus įmonėms, kurioms svarbu valdyti darbuotojų ir klientų srautus, paslaugų rezervacijas. „GymGest“ turi ir savitarnos sprendimą, leidžiantį sumokėti už vienkartinį apsilankymą ar abonementus. Savitarnos terminale sistema gali pati išduoti kortelę, kurios prireiks norintiems patekti į paslaugų zoną daugiafunkciniame centre. „GymGest“ gali pasitarnauti valdant SPA ir medicininių paslaugų darbuotojų duomenis, taip pat klientų ir pacientų korteles“, – keletą sprendimo naudų išvardija D. Simanavičius.

Sistema turi mobiliąją programėlę, šis inovatyvus sprendimas itin naudingas klientams, kurie taip gali gauti informaciją apie atsilaisvinusį dominančios paslaugos laiką, kuris anksčiau buvo užimtas. Jos pagalba galima naudoti elektroninę piniginę, rezervuoti laiką ar atšaukti rezervacijas, susivesti savo treniruočių planą bei gauti pranešimus apie rezervacijas ar specialius pasiūlymus. Kita programėlės versija įstaigos darbuotojams leidžia valdyti klientų duomenis, peržiūrėti rezervacijas ir pan.

„Ši programinė įranga tinka net, pavyzdžiui, medicininės reabilitacijos paslaugų valdymui – joje galima naudoti Valstybinės ligonių kasos kodus. Tai leidžia ne tik kontroliuoti gydymo ir reabilitacijos procesus, bet ir skaidriai už juos atsiskaityti bei planuoti finansavimą“, – papildo D. Simanavičius.

Modulinis sistemos dizainas leidžia konstruoti ją pagal individualius verslo poreikius – pasirinkti tik tas funkcijas, kurios reikalingos konkrečiam poilsio, pramogų, sporto ar sveikatos centrui priklausomai nuo jo dydžio, klientų srautų, veiklos pobūdžio, parametrų, kuriuos norima matuoti ir t.t. Pagrindinį „GymGest“ modulį papildo klientų aptarnavimo, valdymo, užsakymų ir kontrolės moduliai. Taip užtikrinama, kad sistema tarnautų ne tik valdant ją įsidiegusį centrą, bet ir optimaliai tarnautų klientų poreikiams.

Sudėjo lyderio patirtį

Sveikatingumo ir pramogų sektoriaus valdymo sistemas „Zucchetti Itaca“ tiekia daugiau kaip 24 metus. Įmonės sukurtos valdymo sistemos įdiegtos daugiau kaip 2.000 įvairaus dydžio kompleksų visoje Europoje.

„GymGest“ sprendimas buvo sukurtas ir išplėtotas šalyje, kurioje sveikatingumo ir pramogų rinka turi gilias tradicijas, yra plačiai išvystyta. Tai viena iš priežasčių, kodėl „GymGest“ sistema yra taip gerai sukalibruota ir tinka ir vieną konkrečią veiklą vykdantiems verslams, ir daug skirtingų rūšių paslaugų teikiantiems centrams“, –tvirtina D. Simanavičius.

Apie „GymGest“ sistemą vertėtų pamąstyti ne tik tiems daugiafunkciniams pramogų ir laisvalaikio centrams, kurie veiklą dar tik planuoja, bet ir tiems, kurie sėkmingai veikia jau ne pirmus metus ir turi daugybę ištikimų klientų. „GymGest“ galima integruoti su daugeliu kitų sprendimų, be to, neverta baimintis, kad diegiant naują sistemą, laikinai sutriks įmonės veikla.

„Diegiant „GymGest“ įmonės veikla nenutrūksta; sistemą sukonfigūruojame ir su įmonės procesais suderiname jiems jau vykstant. Kai baigiame darbus, kitą dieną galima startuoti su naująja sistema“, – garantuoja „UCS Baltic“ vadovas.

Jis pasakoja, kad „GymGest“ idealiai tiktų viešbučiui, kuriame yra restoranas ir sveikatingumo centras.

„Tokiu atveju mūsų siūlomą viešbučio valdymo sistemą „ericsoft Hotel“ galima integruoti su „GymGest“ sistema ir restoranų valdymo sistema „r_keeper“. Visi trys produktai užtikrina sklandų visų daugiafunkcinio centro procesų valdymą. Ką tai reiškia vartotojui? Asmuo, apsistojęs viešbutyje, gali vakarieniauti to paties operatoriaus restorane, naudotis sveikatingumo ar SPA centro paslaugomis, o išsiregistruodamas viską apmokėti vienu kartu“, – pavyzdį pateikia D. Simanavičius.

Optimizuoja veiklą

„GymGest“ dėka vidinius ir techninius įmonės procesus galima optimizuoti taip, kad jie veiktų kuo sklandžiau ir visą dėmesį būtų galima skirti pagrindiniam rodikliui, pagal kurį klientai vertina sveikatingumo, laisvalaikio ir pramogų centrus – teikiamų paslaugų kokybei.

„UCS Baltic“ sprendimus svetingumo sektoriui teikia nuo 1999-ųjų. Įmonė diegia specializuotas kompiuterinės apskaitos ir valdymo sistemas (fiskalines sistemas maitinimo įstaigoms ir viešbučiams, praėjimo kontrolės sistemas dideliems kompleksams, bilietų pardavimo, rezervacijų sistemas, klientų duomenų bazes ir pan.). 2018 m. „UCS Baltic“ (be antrinių įmonių) apyvarta sudarė 1,9 mln. Eur, planuojama, kad šiemet ji viršys 2 mln. Eur.

„GymGest“ sprendimas leidžia:

  • reguliuoti lankytojų srautus;
  • kontroliuoti klientų narystę;
  • parduoti vienkartinius apsilankymus;
  • teikti savarankiškas paslaugų ar specialistų rezervacijas;
  • valdyti darbuotojų užimtumą bei matyti ataskaitas;
  • naudoti elektronines pinigines;
  • siųsti pranešimus klientams;
  • valdyti klientų duomenis;
  • kt.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Jau kviečia į CERN inkubatorius: Lietuvos įmonėms siūloma po 40.000 Eur

Nepraėjus nė metams nuo sutartis pasirašymo, Letuvoje pradeda veikti CERN verslo inkubatoriai. Lietuvos...

Pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą laimėjo Lietuvos paštas

„Sodros“ skelbtą pensijų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą laimėjo valstybės valdomas Lietuvos...

Paslaugos
18:32
Po nesėkmingo ketvirčio „LG Electronics“ pakeitė bendrovės vadovus

Pietų Korėjos prietaisų milžinė „LG Electronics“ ketvirtadienį pakeitė generalinį direktorių ir daugybę kitų...

Lietuvių startuoliai Vokietijoje traukia ne tik investuotojų dėmesį

Lietuviai nebūtinai verslą turi kurti savo šalyje: svetur sukurti startuoliai gali puikiai praversti Lietuvai...

Gazelė
13:48
Ekonominių vertinimų rodiklis lapkritį – 6%

Ekonominių vertinimų rodiklis, t. y. bendras ekonomikos dalyvių – gamintojų, vartotojų ir investuotojų –...

Į atsisveikinimo namus Kaune ketina investuoti 1,2 mln. Eur

AB „K2 LT“, valdanti krematoriumą Kėdainiuose ir teikianti laidojimo ceremonijų paslaugas, šiemet Kaune...

„Google“ veiklą vėl skundžia dėl nesąžiningos konkurencijos

Daugiau nei 40 Europos prekybos paslaugų įmonių vėl meta šešėlį „Google“ valdančiai „Alphabet“ dėl...

Rinkodara
07:23
Automobilis verslui – per 24 valandas Verslo tribūna

Įmonės automobilis yra nepakeičiama darbo priemonė, tačiau kartu – ir įsipareigojimas. Turtas, reikalaujantis...

„Delano“ 2020-ųjų planuose – 8 nauji restoranai ir kavinės Premium

Daugiau kaip pusšimtį maitinimo taškų valdanti UAB „Delano“ 2020 m. planuoja atidaryti dar 5 naujas kavines...

Paslaugos
05:45
„Volkswagen“ konkuruos su „Apple“ ir „Google“: samdys 10.000 IT specialistų Premium

Vienas stambiausių pasaulyje automobilių gamintojų „Volkswagen“ jeigu ne iš esmės keičia savo verslo modelį,...

Pramonė
2019.11.28
„Kelifarma“ su mokslininkais bando atauginti sąnario kremzlę

UAB „Kelifarma“ (buvusi UAB „Linteda“), bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU),...

Technologijos
2019.11.28
„Novaturo“ akcijų atsigavimas sustojo: suneramino pranešimas Premium

Baltijos akcijų rinkoje ketvirtadienį baigėsi kelias dienas stebėtas „Novaturo“ akcijų brangimas, rinka...

Rinkos
2019.11.28
„NanoAvionika“ sukirto su Singapūro mokslininkais Premium 1

Lietuvos bendrovė „NanoAvionika“, gaminanti nanopalydovų platformas, regis, pataikė į dešimtuką. Kosmoso...

Technologijos
2019.11.28
Paskelbti 2019–ųjų Vilniaus svetingiausi viešbučiai, restoranai ir lankytinos vietos

Vilniaus m. savivaldybė paskelbė 2019-ųjų svetingiausius miesto viešbučius, kavines, kitas įstaigas bei...

Paslaugos
2019.11.28
Eros pabaiga: Japonijos „Panasonic“ traukiasi iš lustų gamybos verslo

Japonijos elektronikos milžinė „Panasonic“ ketvirtadienį pareiškė besitraukianti iš puslaidininkių gamybos...

Technologijos
2019.11.28
Prancūzija: JAV sankcijos mums už įvestą skaitmeninį mokestį būtų nesuvokiamos

Būtų nesuvokiama, jeigu Jungtinės Valstijos dėl Paryžiaus įvesto skaitmeninio mokesčio didžiosioms interneto...

Paslaugos
2019.11.28
Vilniuje šalia „Forum palace“ iškils naujas konferencijų centras 1

Sostinėje, Šnipiškių mikrorajone šalia Konstitucijos prospekto planuojama statyti naują konferencijų centrą...

Paslaugos
2019.11.28
Lietuva įžengė į vienaragių pasaulį: o kas jame Premium

Lietuva įžengė į valstybių, kuriose yra bent 1 mlrd. USD vertinamų startuolių, klubą, kuriame šiuo metu yra...

Rinkos
2019.11.28
Paslaugų sektoriuje III ketvirtį apyvartą labiausiai padidino oro transporto įmonės

Transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonių apyvarta (be PVM) 2019 m. trečiąjį ketvirtį sudarė 6,7 mlrd. Eur...

Paslaugos
2019.11.28
Interviu su „Vinted“ vadovu: nebeslepiama misija, 300 naujų darbuotojų, siūlymai išsižadėti Lietuvos Premium 8

Lietuvių įkurtas ką tik vienaragiu tapęs drabužių mainų startuolis „Vinted“, pritraukęs 128 mln. Eur...

Rinkos
2019.11.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau