Aukštesnės paslaugų kokybės siekiantiems sveikatingumo ir pramogų centrams sprendimą siūlo „GymGest“

Publikuota: 2019-11-25
Darius Simanavičius sako, kad naujasis įrankis ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. 
Darius Simanavičius sako, kad naujasis įrankis ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. 

Tendencijos rodo, kad turistų perpildytiems pakrančių miestams ir istoriniais paminklais viliojančioms Europos sostinėms vis patrauklesne atsvara tampa sveikatingumo, sporto ir pramogų centrai. Tam, kad juos valdyti būtų galima kuo efektyviau, o operatoriai visą dėmesį galėtų skirti paslaugų kokybei, šiam sektoriui valdymo sistemas kurianti Italijos bendrovė „Zucchetti Itaca“ siūlo valdymo sprendimą „GymGest“.

Lietuvoje kompleksinių paslaugų poreikis auga ne pirmus metus. Pagrindinė šias paslaugas teikiančių operatorių problema – kaip geriau suvaldyti augančius ir vis sudėtingesnius sveikatingumo ir pramogų verslus, kai lankytojų srautai yra dideli ir vis auga, o resursus norima naudoti kuo optimaliau, tuo pačiu stengiantis išlaikyti kuo aukštesnius klientų pasitenkinimo rodiklius.

Anot Dariaus Simanavičiaus, su „Zucchetti Itaca“ sutartį pasirašiusios ir Baltijos šalyse bei Baltarusijoje „GymGest“ sprendimą diegiančios UAB „UCS Baltic“ vadovo, tokio  sprendimo Baltijos šalyse labai trūko.

„Mūsų žiniomis, rinkoje iki šiol nebuvo vieno sprendimo, kuris ne tik tinkamai išspręstų sudėtines daugiafunkcinių ir SPA centrų problemas, bet ir leistų optimizuoti resursus. Dabartiniai pasiūlymai atlieka kur kas mažiau funkcijų, juos klientams reikia derinti tarpusavyje, o rezultatas ne visada pateisina lūkesčius“, – kalba D. Simanavičius.

Tenkina individualius poreikius

Daugiau kaip dvidešimties metų patirtį rinkoje sukaupusios įmonės „UCS Baltic“ vadovas pasakoja, kad „GymGest“ įranga susidomėti turėtų SPA, sveikatingumo, pramogų, laisvalaikio centrų, sanatorijų, sporto klubų, baseinų ir kitokių viešnagės vietų operatoriai.

nuotrauka::1 left

„Produktas yra skirtas toms sektoriaus įmonėms, kurioms svarbu valdyti darbuotojų ir klientų srautus, paslaugų rezervacijas. „GymGest“ turi ir savitarnos sprendimą, leidžiantį sumokėti už vienkartinį apsilankymą ar abonementus. Savitarnos terminale sistema gali pati išduoti kortelę, kurios prireiks norintiems patekti į paslaugų zoną daugiafunkciniame centre. „GymGest“ gali pasitarnauti valdant SPA ir medicininių paslaugų darbuotojų duomenis, taip pat klientų ir pacientų korteles“, – keletą sprendimo naudų išvardija D. Simanavičius.

Sistema turi mobiliąją programėlę, šis inovatyvus sprendimas itin naudingas klientams, kurie taip gali gauti informaciją apie atsilaisvinusį dominančios paslaugos laiką, kuris anksčiau buvo užimtas. Jos pagalba galima naudoti elektroninę piniginę, rezervuoti laiką ar atšaukti rezervacijas, susivesti savo treniruočių planą bei gauti pranešimus apie rezervacijas ar specialius pasiūlymus. Kita programėlės versija įstaigos darbuotojams leidžia valdyti klientų duomenis, peržiūrėti rezervacijas ir pan.

„Ši programinė įranga tinka net, pavyzdžiui, medicininės reabilitacijos paslaugų valdymui – joje galima naudoti Valstybinės ligonių kasos kodus. Tai leidžia ne tik kontroliuoti gydymo ir reabilitacijos procesus, bet ir skaidriai už juos atsiskaityti bei planuoti finansavimą“, – papildo D. Simanavičius.

Modulinis sistemos dizainas leidžia konstruoti ją pagal individualius verslo poreikius – pasirinkti tik tas funkcijas, kurios reikalingos konkrečiam poilsio, pramogų, sporto ar sveikatos centrui priklausomai nuo jo dydžio, klientų srautų, veiklos pobūdžio, parametrų, kuriuos norima matuoti ir t.t. Pagrindinį „GymGest“ modulį papildo klientų aptarnavimo, valdymo, užsakymų ir kontrolės moduliai. Taip užtikrinama, kad sistema tarnautų ne tik valdant ją įsidiegusį centrą, bet ir optimaliai tarnautų klientų poreikiams.

Sudėjo lyderio patirtį

Sveikatingumo ir pramogų sektoriaus valdymo sistemas „Zucchetti Itaca“ tiekia daugiau kaip 24 metus. Įmonės sukurtos valdymo sistemos įdiegtos daugiau kaip 2.000 įvairaus dydžio kompleksų visoje Europoje.

„GymGest“ sprendimas buvo sukurtas ir išplėtotas šalyje, kurioje sveikatingumo ir pramogų rinka turi gilias tradicijas, yra plačiai išvystyta. Tai viena iš priežasčių, kodėl „GymGest“ sistema yra taip gerai sukalibruota ir tinka ir vieną konkrečią veiklą vykdantiems verslams, ir daug skirtingų rūšių paslaugų teikiantiems centrams“, –tvirtina D. Simanavičius.

Apie „GymGest“ sistemą vertėtų pamąstyti ne tik tiems daugiafunkciniams pramogų ir laisvalaikio centrams, kurie veiklą dar tik planuoja, bet ir tiems, kurie sėkmingai veikia jau ne pirmus metus ir turi daugybę ištikimų klientų. „GymGest“ galima integruoti su daugeliu kitų sprendimų, be to, neverta baimintis, kad diegiant naują sistemą, laikinai sutriks įmonės veikla.

„Diegiant „GymGest“ įmonės veikla nenutrūksta; sistemą sukonfigūruojame ir su įmonės procesais suderiname jiems jau vykstant. Kai baigiame darbus, kitą dieną galima startuoti su naująja sistema“, – garantuoja „UCS Baltic“ vadovas.

Jis pasakoja, kad „GymGest“ idealiai tiktų viešbučiui, kuriame yra restoranas ir sveikatingumo centras.

„Tokiu atveju mūsų siūlomą viešbučio valdymo sistemą „ericsoft Hotel“ galima integruoti su „GymGest“ sistema ir restoranų valdymo sistema „r_keeper“. Visi trys produktai užtikrina sklandų visų daugiafunkcinio centro procesų valdymą. Ką tai reiškia vartotojui? Asmuo, apsistojęs viešbutyje, gali vakarieniauti to paties operatoriaus restorane, naudotis sveikatingumo ar SPA centro paslaugomis, o išsiregistruodamas viską apmokėti vienu kartu“, – pavyzdį pateikia D. Simanavičius.

Optimizuoja veiklą

„GymGest“ dėka vidinius ir techninius įmonės procesus galima optimizuoti taip, kad jie veiktų kuo sklandžiau ir visą dėmesį būtų galima skirti pagrindiniam rodikliui, pagal kurį klientai vertina sveikatingumo, laisvalaikio ir pramogų centrus – teikiamų paslaugų kokybei.

„UCS Baltic“ sprendimus svetingumo sektoriui teikia nuo 1999-ųjų. Įmonė diegia specializuotas kompiuterinės apskaitos ir valdymo sistemas (fiskalines sistemas maitinimo įstaigoms ir viešbučiams, praėjimo kontrolės sistemas dideliems kompleksams, bilietų pardavimo, rezervacijų sistemas, klientų duomenų bazes ir pan.). 2018 m. „UCS Baltic“ (be antrinių įmonių) apyvarta sudarė 1,9 mln. Eur, planuojama, kad šiemet ji viršys 2 mln. Eur.

„GymGest“ sprendimas leidžia:

  • reguliuoti lankytojų srautus;
  • kontroliuoti klientų narystę;
  • parduoti vienkartinius apsilankymus;
  • teikti savarankiškas paslaugų ar specialistų rezervacijas;
  • valdyti darbuotojų užimtumą bei matyti ataskaitas;
  • naudoti elektronines pinigines;
  • siųsti pranešimus klientams;
  • valdyti klientų duomenis;
  • kt.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Italai tramdys turistus griežtomis taisyklėmis ir baudomis Premium

Italijoje turistinis sezonas trunka kiaurus metus. Saugodami kultūros paminklus, unikalius gamtos kampelius,...

Laisvalaikis
2019.12.31
„Spotify“ naujametinis pažadas – 2020-aisiais jokios politinės reklamos

Nuo 2016 m. JAV prezidento rinkimų kampanijos, kurios akcentu tapo melagiena (angl. fake news), politinė...

Paslaugos
2019.12.31
TOP10 rinkodaros ir komunikacijos šūvių per 2019-uosius

Pateikiame dešimties šių metų daugiausiai VŽ skaitytojų dėmesio sulaukusių, labiausiai skaitytų straipsnių...

Rinkodara
2019.12.31
„Samsung“ parodoje „CES 2020“ žada lūžį dirbtinio intelekto srityje

Kitą savaitę Las Vegase (JAV) startuojančioje parodoje „CES 2020“ Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ žada...

Technologijos
2019.12.31
Informacinių technologijų 2019-ųjų akcentas: valstybės prieš korporacijas Premium

Svarbiausia 2019 m. žinia yra ta, kad ateitis atėjo – nuo praėjusio mėnesio filmo „Bėgantis skustuvo...

Verslo klasė
2019.12.31
Startuolis „Lympo“ sukirto rankomis su Pietų Korėjos biofarmacijos milžine

Lietuvos startuolis „Lympo“ ir Pietų Korėjos biofarmacijos milžinė „GC Pharma“ (anksčiau „Green Cross...

Paslaugos
2019.12.31
„Huawei“ vadovas įspėja apie sunkius metus

Ericas Xu, vienas iš „Huawei“ valdybos pirmininkų, paskutinę metų dieną darbuotojams siųstame laiške...

Technologijos
2019.12.31
Lietuvos paštui ieškomi nepriklausomi valdybos nariai 1

Susisiekimo ministerija praneša su atsirinktos personalo atrankos agentūros pagalba pradedanti kandidatūrų į...

2019-ieji turizme: pasaulį supurčiusi milžino griūtis ir konkurencijos proveržis Lietuvoje Premium

Netrukus už posūkio pasiliksiantys 2019-ieji turizmo sektoriuje išsiskyrė įvykių gausa. Lietuvoje šie metai...

Paslaugos
2019.12.31
Į Kaliningrado sritį su e. vizomis per pusmetį atvyko 70.000 turistų

Nuo liepos 1 d., kai Kaliningrado srityje startavo nemokamų e. vizų projektas, į šį regioną su tokiomis...

Paslaugos
2019.12.31
„Eddy Travels“ pritraukė beveik 0,5 mln. USD investiciją Premium

„Eddy Travels“, lietuvių startuolis, vystantis dirbtinio intelekto pagrindu veikiantį skaitmeninį kelionių...

Technologijos
2019.12.31
Sėkmės įkaitė: užkariavusi vaizdo jutiklių rinką, „Sony“ nebespėja jų gaminti Premium

Antrus metus iš eilės „Sony“ žiemos švenčių proga savo fabrikų neuždaro. Vis dėlto net 24 valandų per parą...

Pramonė
2019.12.31
Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų gyventojams vanduo brangs 17%

Vilniaus miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams vanduo ir nuotekų tvarkymas nuo kitų metų vasario brangs...

Paslaugos
2019.12.30
Su e. vizomis aplankyti Sankt Peterburgą jau panoro 100.000 užsieniečių

Per tris mėnesius užsieniečiai pateikė maždaug 100.000 paraiškų gauti nemokamas elektronines vizas į Sankt...

Paslaugos
2019.12.30
Buvęs „siauruko“ vadovas kaltinamas pasisavinęs daugiau nei 200.000 Eur 

Panevėžyje registruotai viešajai įstaigai „Siaurojo geležinkelio klubas“ anksčiau vadovavęs Vismantas...

Verslo aplinka
2019.12.30
Parkavimo vietų dalijimosi platforma žengia į Kauną Premium

Automobilių parkavimo vietų dalijimosi platforma „Barking“ ruošiasi startui Kaune. Neseniai veikla Lietuvoje...

Statyba ir NT
2019.12.30
Turizmas: už rekordų slepiasi neišnaudotas potencialas Premium

2019-ieji buvo rekordiniai Lietuvos turizmui: užsienio turistų srautai augo keliskart sparčiau nei Europos...

Verslo klasė
2019.12.29
Egipte Sinajaus pusiasalyje planuojama statyti dar vieną oro uostą turistams

Į Šarm el Šeicho kurortą grįžtant britų keliautojams, apie būtinybę atgaivinti turizmą svarstoma kitame...

Paslaugos
2019.12.28
Teismui perduota byla dėl sostinės sporto klube nuskendusio mažamečio

Byla dėl sostinės sporto klube „Impuls“ prieš dvejus metus nuskendusio mažamečio perduota nagrinėti Vilniaus...

Paslaugos
2019.12.28
„Apple“ prognozuojami geri metai

Nepaisant visus metus smukusių „iPhone“ pardavimų ir abejose Atlanto pusėse vis garsiau skambančio nerimo dėl...

Technologijos
2019.12.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau