„Realco“ skelbia aukcioną likusiam butui Šventojoje parduoti

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Realco ruošiasi skelbti paskutinių apartamentų projekte Šventosios vartai aukcioną.
Pradinė 76 kv. m ploto, trijų kambarių apartamentų kaina aukcione siekia 360.000 Eur. Su apartamentais parduodama ir automobilio stovėjimo vieta su sandėliuku.
Su paskutiniaisiais apartamentais ir projektu norime atsisveikinti kitaip surengdami aukcioną. Tam pasirinkome vienus geriausių apartamentų projekte, kuriame jau susibūrusi ir gyvena bendruomenė, pranešime cituojamas Julius Dovidonis, Realco generalinis direktorius.
Aukciono pradžia numatoma rugsėjo 5 d.
Į sklypo sutvarkymą ir šalia Baltijos jūros kranto iškilusį projektą Realco investavo per 7 mln. Eur. Pirkėjams iš viso buvo pasiūlyti 99 apartamentai.
Panašiu būdu būstus aukcione 2018 m. yra pardavinėjusi ir NT plėtros bendrovė Eika projekte sostinėje 135. Tiesa, jame kaina kas kelias valandas mažėjo, o butą pardavus arba iki nustatytos dienos neatsiradus pirkėjui, į aukcioną buvo keliamas kitas butas.
Bendrovė VŽ nepatvirtino, ar visi butai buvo parduoti aukciono metu, tačiau pridūrė, kad tai pardavimams davė teigiamą impulsą.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Statyba ir NT
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti