„WeWork“ ketina peržiūrėti IPO planus

Viena didžiausių bendradarbystės erdvių operatorių kompanija WeWork 2021 metais ketina iš naujo svarstyti planus inicijuoti viešą akcijų siūlymą (IPO).
Persiderėjome dėl nuomos, atleidome darbuotojų bei pakeitėme vadovus po to, kai Japonijos SoftBank Group perėmė kontrolę. Verslas atsitiesia 100% kai kuriose Azijos rinkose, įskaitant Kiniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Sandeepą Mathranį, WeWork generalinį direktorių, cituoja Bloomberg, praėjus metams po to, kai kompanijos IPO patyrė fiasko.
Anot jo, WeWork pirmiausia turi pradėti pelningai augti ir tuomet peržiūrės savo planus dėl IPO.
Skelbta, jog dėl koronaviruso pandemijos WeWork, kaip ir daugelis kitų biurų, ištuštėjo. Skirtumas tas, kad darbo vietą išsinuomoti ar nutraukti narystę WeWork yra labai lengva. Karantino metu nariai pradėjo tiesiog atsieti prie paskyrų prijungta kredito korteles, nuomos atsisakinėjo ir korporacijos.
Rugpjūtį SoftBank kompanijai suteikė 2 mlrd. USD finansinę injekciją, nors dar balandį buvo atsisakiusi įsigyti operatorės akcijų už 3 mlrd. USD dėl neįvykdytų įsipareigojimų.
2019-aisiais WeWork planavo inicijuoti IPO, tačiau vėliau šių planų atsisakė dėl per mažo investuotojų entuziazmo. Ekspertų teigimu, tokią investuotojų nuomonę galėjo lemti tai, kad žingsniui į biržą besiruošianti kompanija apie save atvėrė daug informacijos, kuri paliko nekokį įspūdį.
Tuomet per IPO tikėtasi pritraukti daugiau kaip 3 mlrd. USD ir gauti dar 6 mlrd. USD paskolą iš grupės bankų.
Po atidėto IPO rugsėjį iš kompanijos pasitraukė WeWork įkūrėjas ir vadovas Adamas Neumannas.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Statyba ir NT
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti