„Eastnine“ už 25 mln. Eur perka verslo centrą Rygoje

Švedijos investicijų bendrovė Eastnine perka A klasės verslo centrą Valdemara Centrs Latvijos sostinės senamiestyje. Tai trečias didžiausias šių metų komercinio nekilnojamojo turto (NT) sandoris šalyje.
Bendrovė 8.600 kv. m bendro ploto verslo centrą Krisjanos Valdemaros gatvėje perka iš estų investicijų į NT valdymo bendrovės Capital Mill su 6,2% pajamingumu. Sandorį tikimasi užbaigti šių metų ketvirtąjį ketvirtį, praneša Eastnine.
Verslo centras visiškai išnuomotas maždaug 10-čiai bendrovių. Sandorį ketinama finansuoti nuosavomis ir skolintomis lėšomis.
Šis įsigijimas reiškia, kad savo portfelį Rygoje beveik padvigubinome, pranešime cituojamas Kęstutis Sasnauskas, Eastnine vadovas.
Su šiuo verslo centru kompanijos portfelis Rygoje išaugs iki 3 objektų, arba 20.000 kv. m. VŽ rašė, kad Eastnine taip pat ketina statyti verslo centrą iš medienos.
Džiaugiamės sėkmingai investavę į Valdemara verslo centrą 2013 m. Įsigijus šį objektą sutelkėme dėmesį į jo pridėtinės vertės kūrimą. Didžiuojamės, kad mūsų darbą įvertino tarptautinė ir vietos investuotojų bendruomenė, pranešime cituojamas Marko Kullas, Capital Mill partneris.
Pasak Andriaus Švolkos, pardavėją konsultavusios bendrovės Newsec Investicinių sandorių grupės vadovo Baltijos šalyse, Valdemara pardavimas papildys šiemet įgyvendintų didžiausių komercinio NT sandorių trejetuką Latvijoje, kurį sudaro prekybos centras Galerija Centrs ir Luminor banko pagrindinės būstinė.
Lyginant su Vilniumi ir Talinu, Rygos biurų rinka kur kas vėliau pradėjo rodyti atgimimo ženklus, todėl modernių biurų pasirinkimas mieste iki šiol yra mažesnis nei kaimyninėse šalyse. Baltijos šalių sostinių kontekste, modernūs biurų pastatai Rygoje išlieka labiausiai investuotojus dominančiu segmentu. Tai įrodė ir didelis pirkėjų susidomėjimas Valdemara verslo centru. Miesto centre esantis komercinis NT vis dar ženkliai pigesnis bei generuoja aukštesnę investicinę grąža nei panašus NT išsivysčiusiose Vakarų Europos šalyse. Mūsų nuomone, tai vis dar labiausiai investuotojų neįvertintas segmentas, teigia A. Švolka.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Statyba ir NT
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti